Samski kaj potujete?
Bibita
Katenjka je en velik mutibarić, kdo jo pa razume, kaj se ji plete po njeni glavi in njene sestavljenke? :)))
Bibita
Ne jamraj, naj te kakšen sleče, če si sama bolj težko spraviš majčko čez glavo.
Antilopa
Za partijo šaha bi me zanimala kakšna. V blitzu (hitropoteznem šahu) bi se lahko udarila? :)))
Antilopa
Uh, kakšno nadejanje, saj upanje čisto na koncu umre, pravijo Rusi. :)))
metka84
Ne se drenjat, kandidatke lepo v vrsto, potegni številko, čakaj malo, Antilopa, Bibitika, Japka… Menda številko 4 ali 5? Kaj so tvoji dobri aduti, razen to ,da si Štajerka? :))))))
Princess
Ah, spet prelom obljube, pa si se že 2x poslovila, pa prideš vedno znova nazaj. Karmične vezi? 😉
Ne vem, kaj mi toliko Katenjka hodi po glavi? 😀
En prizor na eno ljubko veveričko se mi je stisnil v spomin, ko se spomnim nanjo. :)))
A nisi napisala, da je ona nekaj omenjala neke moje veze, da si potem vedela, kako “stvari stojijo”. Zdaj veš, kako stojijo, ali eš vedno ne? :))
Ne vem, kaj mi toliko Katenjka hodi po glavi? 😀
En prizor na eno ljubko veveričko se mi je stisnil v spomin, ko se spomnim nanjo. :)))
A nisi napisala, da je ona nekaj omenjala neke moje veze, da si potem vedela, kako “stvari stojijo”. Zdaj veš, kako stojijo, ali eš vedno ne? :))[/quote]
Kako lepo si to napisal… katenjka kot veverička…. luštno 🙂
Tisto o tvojih vezah je že zgodovina, zdaj se postavlja vprašanje, če jaz spljoh kaj razumem? :)))
p.s.
matjaži tam pri vas na ptujskem polju, na tisti ravnini (sem se spomnila na eno pesmico…. tam dol na ravnem polju, stoji, stoji en beli grad, beli grad …..) mora pa bit hudo vroče. :))))
Jah, ne vem, zakaj tak oslabo moške razumeš? Premalo si jih študirala? :)))
Tam na ravnem polju stoji Borl, ne ravno na ravnem, ampak an haloški strani, se je, kot veš, pred kratkim vsul plaz, odkrhnila velika skala, k ise je skotalial v Dravo. Lahko bi pozročil cunami val in bi nas zalilo. Saj ti si tudi tu nekje doma, koliko mi intucija govori, se delaš nevedno malo, a ne? 😀
Ženske imajo tu gor premoč..Moški smo samo trije. 🙂
Pa še Metka zna uporabljati pormašino. Ne bi rad imel kakšne luknje več..:)[/quote]
Obračajo te ko majhnega mucka. Predober si ti, tako kot jaz, naivščina phaha:)))
Mah tako žensko lahko samo iščeš, ki si kot bi pljunil na pleča naprta 50 kg cementni žakelj, to je že pol hiše zgrajeno. ;))
Ženske imajo tu gor premoč..Moški smo samo trije. 🙂
Pa še Metka zna uporabljati pormašino. Ne bi rad imel kakšne luknje več..:)[/quote]
Obračajo te ko majhnega mucka. Predober si ti, tako kot jaz, naivščina phaha:)))
Mah tako žensko lahko samo iščeš, ki si kot bi pljunil na pleča naprta 50 kg cementni žakelj, to je že pol hiše zgrajeno. ;))[/quote]
Ta ženska je potem verjetno zelo dobra plavalka, če ima tako široka ramena. :))
Forum je zaprt za komentiranje.