Samske ženske
Si pomislila, da skočijo v luft morda tisti, ki se nikoli niso prilagajali? Saj, če živiš s cimri, še tud ne pomeni, da si se naučil prilagajanja. Nekdo je tudi tam še naprej lahko igral upornika. Vedno ga lahko igramo, v vsaki situaciji, še tako hudi. Kdor ni pripravljen pogledati se v ogledalu, bo vedno videl samo druge za krivce.
Verjamem, da jo bolj zanima seks. Ampak saj veš, če je seks še tako dober, 24 ur na dan je vseeno preveč. Življenje pa se ne vrti samo okrog seksa. 🙂
Majdikaa, to je nov način kontracepcije. :))) 100 % zanesljiva metoda.[/quote]
Ni 100%, ne priporočam, če ne želiš zanosit. Razen, če si moški. 😉
Iz tega, da rad berem, si uspela razbrati, da ne znam žeblja zabit, res, logika vredna povprečne ženske.
Ja, sej, ko se ve 30-im bližoče ženske začnete zavedati, da bi bil počasi čas za kakšnega otroka rodit, takrat začnete svoje vrstnike pozivati, naj stopijo “korak naprej”.
Do takrat pa….ua…lej tistega tipčka, ful je luškan…u, lej tist motor…uaaaa…
Pol se pa zaveste, da bi vam “prav prišel” kakšen “normalen”, samo kaj ko so normalni že oddani, kajne.
Lahko zarad mene debatiramo tudi o filozofiji, zgodovini, čemerkoli, meni je pač oddatno vseživljenjsko izobraževanje hobi. Nisem ostal pri Dostojevskem, naj te en skrbi, je pa dost žalostno, da zate klasiki spadajo samo v srednjo šolo in na tej točki si se sklepam, nehala ubadati z njimi. Vem, da je moje razmišljanje nekompatibilno s povprečno žensko, katere miselni razvoj gre nekako v premici:
igra z barbikami- kul tipčki…in skrajna faza “zdaj pa hočem resnega tipa, pa bajto, pa psa”
Drage moje nezadovoljne samske ženske, grizete okoli sebe kot psi, vsi so vam krivi, le vaše čudne življenjske izbire ne…Ti bi zdaj mene rada spravila v neko enačbo, ki jo že poznaš, to je, enačila z nekim svojih bog ve katerim bivšim, kajti ti si požrla vso pamet tega sveta in kao veš, da so tipi taki, pa taki..pa taki…izven tega pa nič ni.
Mogoče pa se raje vprašaj…zakaj si v življenju padala samo na take in take moške…
Kaj se pritožuješ nad tipi, ki vas dojemajo kot nekaj kar spada za štedilnik, ti sama dojemaš tipe samo kot žive dildote očitno. Sej si obelodanila, da pričakuješ le seks. V bistvu si na istem nivoju, kot moški šovinisti, samo v drugo smer.
Jaz sem sicer mislil, da je razmerje nekaj, kjer se partnerja vsestransko dopolnjujeta.
Pričakujete lahko marsikaj….Boste pa zato sorazmerno s pričakovanji, tudi nezadovoljne. :)[/quote]
Višja so pričakovanja, večja so ponavadi razhajanja z realnostjo – vzpodbuja pa takšno razmišljanje romantično zasanjanost. :)) To je v redu v najstniških letih, kaj pa pri 30, čakanje na Mr. Perfekta, da pride.
Forum je zaprt za komentiranje.