Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samske ženske

Samske ženske

Bom morala napisat, da od moških pričakujemo ne samo delitev stroškov in dela in seksa, ampak tudi to, da so pametni.

Morda bi se rad šlepal:)). Saj se najdejo tudi ženske, ki pri svojem partnerju prakticirajo materinsko vlogo:).

Prej si nekaj seks omenjala, no :-)))

Zdaj mi pa povej še tole: recinmo da bi bila obratna situacija, da si ti brez službe in se zaljubiš v tipa, ki jo ima, on pa te lepo odpika prav zaradi tega, ker je ti nimaš, z izgovorom, da te ne rabi preživljat? Tvoji občutki bi torej bili …?


Saj jaz ne poslplošujem, samo berem, kaj pišejo ženske. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ej, Boom, branje ti ne gre,a ne? Situacijo, ki jo opisuješ, sem že opisala.


Pa saj ti ga pa maraš in si vseeno na Monu. Kaj je zdaj to, diskriminacija?! 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

en tak pa sigurno mora bit pri bajti, če ne je hudič :-))))

Očitno spregledal. Kje?


Si pomislila, da skočijo v luft morda tisti, ki se nikoli niso prilagajali? Saj, če živiš s cimri, še tud ne pomeni, da si se naučil prilagajanja. Nekdo je tudi tam še naprej lahko igral upornika. Vedno ga lahko igramo, v vsaki situaciji, še tako hudi. Kdor ni pripravljen pogledati se v ogledalu, bo vedno videl samo druge za krivce.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, praviš,da imaš punco. A zelo rada bere tvoje poste tu gor?
Misliš, da ne bi bila bolj vesela kakega dobrega seksa namesto,d a te samo tule v virtuali bere?


Verjamem, da jo bolj zanima seks. Ampak saj veš, če je seks še tako dober, 24 ur na dan je vseeno preveč. Življenje pa se ne vrti samo okrog seksa. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Majdikaa, to je nov način kontracepcije. :))) 100 % zanesljiva metoda.


Pričakujete lahko marsikaj….Boste pa zato sorazmerno s pričakovanji, tudi nezadovoljne. 🙂

haha MON namesto KT. Baje imajo KT stranske učinke, če pa človek preveč uporablja MON pa mu zrastejo rogi, praivjo tako :).

Majdikaa, to je nov način kontracepcije. :))) 100 % zanesljiva metoda.[/quote]

Ni 100%, ne priporočam, če ne želiš zanosit. Razen, če si moški. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ej, Robi, danes so časi drugačni.

Strokovnjaki še ugotavljajo, kaj je resnični pokazatelj spolne vzdržnosti – MON ali celibat. :)))

Iz tega, da rad berem, si uspela razbrati, da ne znam žeblja zabit, res, logika vredna povprečne ženske.

Ja, sej, ko se ve 30-im bližoče ženske začnete zavedati, da bi bil počasi čas za kakšnega otroka rodit, takrat začnete svoje vrstnike pozivati, naj stopijo “korak naprej”.

Do takrat pa….ua…lej tistega tipčka, ful je luškan…u, lej tist motor…uaaaa…

Pol se pa zaveste, da bi vam “prav prišel” kakšen “normalen”, samo kaj ko so normalni že oddani, kajne.

Lahko zarad mene debatiramo tudi o filozofiji, zgodovini, čemerkoli, meni je pač oddatno vseživljenjsko izobraževanje hobi. Nisem ostal pri Dostojevskem, naj te en skrbi, je pa dost žalostno, da zate klasiki spadajo samo v srednjo šolo in na tej točki si se sklepam, nehala ubadati z njimi. Vem, da je moje razmišljanje nekompatibilno s povprečno žensko, katere miselni razvoj gre nekako v premici:

igra z barbikami- kul tipčki…in skrajna faza “zdaj pa hočem resnega tipa, pa bajto, pa psa”

Drage moje nezadovoljne samske ženske, grizete okoli sebe kot psi, vsi so vam krivi, le vaše čudne življenjske izbire ne…Ti bi zdaj mene rada spravila v neko enačbo, ki jo že poznaš, to je, enačila z nekim svojih bog ve katerim bivšim, kajti ti si požrla vso pamet tega sveta in kao veš, da so tipi taki, pa taki..pa taki…izven tega pa nič ni.

Mogoče pa se raje vprašaj…zakaj si v življenju padala samo na take in take moške…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kaj se pritožuješ nad tipi, ki vas dojemajo kot nekaj kar spada za štedilnik, ti sama dojemaš tipe samo kot žive dildote očitno. Sej si obelodanila, da pričakuješ le seks. V bistvu si na istem nivoju, kot moški šovinisti, samo v drugo smer.

Jaz sem sicer mislil, da je razmerje nekaj, kjer se partnerja vsestransko dopolnjujeta.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Jaz se to večkrat sprašujem, samo odgovora pa ne najdem. :)))))))))

Marko, saj tukaj je veliko skakanja v luft:)). Koliko je dejanskih upornikov in tistih, ki se gredo konstruktivno uporništvo, je težko merljivo:).

Če so pametni, potem ne boš dobila moškega, ker jih bo probrisal ravno zato, ker je pameten! :)))
Raje zahtevaj, da imajo velikega, bolj realna pričakovanja. 😀 Drugo so princeskine sanje. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Pričakujete lahko marsikaj….Boste pa zato sorazmerno s pričakovanji, tudi nezadovoljne. :)[/quote]

Višja so pričakovanja, večja so ponavadi razhajanja z realnostjo – vzpodbuja pa takšno razmišljanje romantično zasanjanost. :)) To je v redu v najstniških letih, kaj pa pri 30, čakanje na Mr. Perfekta, da pride.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vedno se lahko spogleduješ s povprečjem ali primerjaš celo s podpovprečjem. Ampak zakaj bi človek to delal? Aja, za kaj več je potreben napor:). Meni je izziv nadpovprečje.


Je pa takšnih malo in se zato zelo zmanjša izbira.

Kakšni pa so danes časi ?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close