Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samske ženske

Samske ženske


Če je to vse, potem priporočam cimra ali pa cimro. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ah ja, moški pričakujete, da če imate službo, da bomo ženske vse srečne skrebele za vas in vam gospodinjile.
Nekoč je bilo tako, on prinese denar, ona gospodinja. Zdaj pa ona tudi prinese denar, torej mora biti tudi on gospodinja. Ni dovolj, da imaš službo, moraš tudi pomagat gospodinjit. Saj ženske ne iščem nekoga, da bi mu mamo igrale. Če pa moraš za moškega skrebet kot za otroka pa jasno, da želja po seksu mine. Kdo pa seksa z otrokom? nOrmalni ne.


Zakaj pa ga potem slpoh potrebuješ, če znaš sama dovolj dobro poskrbet zase?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

majdikaa

Povprečen moški pa pričakuje eno z bujnim oprsjem, mladostnega videza, ostalo ni pomembno. čisto nič kompliciranja. 😀 Potem samo nadpovprečni pridejo v poštev zate? Težka bo… :)))

To je odvisno od posameznika, kaj si želi in kako se potem par uskladi. Marsikatere ženske ne moti ali jim ni izpod časti, da opravlja gospodinjska dela ), nasprotno – uživa, ko kaj dobrega skuha za svojega možeka (je to znak zatiranja ??). 😉
Zakaj pišeš v 1. os. ednine, ko naštevaš SVOJE želje, razen če ni to ženitvena podnudba? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Marko, za seks, da ne boš tako trapasto spraševal.


Zakaj pa ga potem slpoh potrebuješ, če znaš sama dovolj dobro poskrbet zase?[/quote]

marko, zate pa vem, da si že velik fant :))))) a čem kr spregledat tole vprašanje ?

za kaj pa rabimo partnerja?


In kako bi se ve počutile ob moškem, ki vas ima za seks?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, sploh ne bi marale moškega, ki nas ne bi imel za seks.


Če se boš svoje želje tako površno izražala, boš naletela na take, ki iščejo seks (samo seks). 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ja, približno tako butaste se mi zdijo zahteve, ki jih zgoraj navajajo nekatere sodelujoče. :-)))[/quote]

če bi nekdo izrazil nek resen interes, so tut zahteve bl realne

to kr pa ti pišeš – tolerirat tipa ki skače okol…. ni primerljivo z ničemer od napisanega[/quote]

Skakat okoli ali z nekom bit zaradi premoženja, udobja in statusa (morda tudi zaradi “deljenih stroškov”) … meni se zdi eno in isto sr…

Marko, samo, da ne bom s kom, ki ne bi vedel zakaj ženske rabimo moške. To bi bilo najhuje.


In kako bi se ve počutile ob moškem, ki vas ima za seks?[/quote]

Ob predpostavki, da gre za seks brez čustev…takšnega moškega sploh ne bi spustila blizu:).


Kaj pa potem iščeš med samimi damami…Pojdi ven, na vas. Obstajajo tudi bolj preproste ženske.
Razen, če imaš v sebi prepričanje, da nisi dovolj dober za žensko in zato iščeš med damami.

GOldfish, Markotu moraš razložiti zakaj rabimo ženske moške. On še ne razume :).


Pa menda ja malo bolj zaupaš vase, da ga boš prej spregledala. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Brez skrbi, si eden redkih, ki ne ve, vas ni veliko :), tako, da ne naletiš vsak dan na takega :).


Nekaj sem se pa že naučil. Za to, da pomaga v gospodnijstvu, da ne gnjavi, ko gre vsak drugi dan laufat, da seksa z njo. Verjetno je še kaj, pa tega ne želite povedat. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Meni se zdi, da dobro razume:). Vprašanje je, kako je v reali, ampak tukaj smo vsi na istem, besede so način sporočanja. Zase vem, kakšno vlogo in mesto dodeljujem moškim:). Brez njih bi imeli kurnik:).


Amapak, človek na tem forumu pa dobi ravno nasproten občutek, kot da jih je veliko takih. 🙂 Je torej težava v ženskah praviš? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ah Marko, ti ne veš. To še ne pomeni, da ostali moški ne vedo. Ne posplošuj na vse moške, če ti ne veš.

Pa saj vemo: deljene stroške :-))))

Boom pa menda tudi ti ne maraš seksat? Markotu vem, da seks ne diši, zato je raje tu gor kot pri svoji dragi. Kaj pa ti? A ti tudi ni do seksa pa bežiš raje na MON :)?

Kolikor vem, lahko seksa tudi tak, ki nima redne službe. No, razen, če spadaš med tiste, ki pravijo, da ima vse svojo ceno.

Zanimivo je to, kako se nekateri strinjajo z življenjem v skupnosti, kjer je po moje največ prilagajanja, usklajevanja, deljenja itd. Tam so ljudje vseh profilov, ali ti paše ali ne. Ko pa je govora o partnerstvu in ugodnostih, ki jih le-to prinaša, pa nekateri skočite v luft, ker si želite biti neodvisni in zavrti:). A ni logično, da če se imata dva rada, naredita tako, da bo optimalno za oba. Saj to ni tekmovanje, kdo bo dlje časa trden v svojem individualizmu:).

Boom, ne vem ali provociraš ali res ne dojameš, da ženske ne rabimo tipov, ki bi jih preživljale.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close