Samske ženske
Ah ja, moški pričakujete, da če imate službo, da bomo ženske vse srečne skrebele za vas in vam gospodinjile.
Nekoč je bilo tako, on prinese denar, ona gospodinja. Zdaj pa ona tudi prinese denar, torej mora biti tudi on gospodinja. Ni dovolj, da imaš službo, moraš tudi pomagat gospodinjit. Saj ženske ne iščem nekoga, da bi mu mamo igrale. Če pa moraš za moškega skrebet kot za otroka pa jasno, da želja po seksu mine. Kdo pa seksa z otrokom? nOrmalni ne.
majdikaa
Povprečen moški pa pričakuje eno z bujnim oprsjem, mladostnega videza, ostalo ni pomembno. čisto nič kompliciranja. 😀 Potem samo nadpovprečni pridejo v poštev zate? Težka bo… :)))
To je odvisno od posameznika, kaj si želi in kako se potem par uskladi. Marsikatere ženske ne moti ali jim ni izpod časti, da opravlja gospodinjska dela ), nasprotno – uživa, ko kaj dobrega skuha za svojega možeka (je to znak zatiranja ??). 😉
Zakaj pišeš v 1. os. ednine, ko naštevaš SVOJE želje, razen če ni to ženitvena podnudba? 🙂
Če se boš svoje želje tako površno izražala, boš naletela na take, ki iščejo seks (samo seks). 😉
ja, približno tako butaste se mi zdijo zahteve, ki jih zgoraj navajajo nekatere sodelujoče. :-)))[/quote]
če bi nekdo izrazil nek resen interes, so tut zahteve bl realne
to kr pa ti pišeš – tolerirat tipa ki skače okol…. ni primerljivo z ničemer od napisanega[/quote]
Skakat okoli ali z nekom bit zaradi premoženja, udobja in statusa (morda tudi zaradi “deljenih stroškov”) … meni se zdi eno in isto sr…
Nekaj sem se pa že naučil. Za to, da pomaga v gospodnijstvu, da ne gnjavi, ko gre vsak drugi dan laufat, da seksa z njo. Verjetno je še kaj, pa tega ne želite povedat. 🙂
Amapak, človek na tem forumu pa dobi ravno nasproten občutek, kot da jih je veliko takih. 🙂 Je torej težava v ženskah praviš? 🙂
Zanimivo je to, kako se nekateri strinjajo z življenjem v skupnosti, kjer je po moje največ prilagajanja, usklajevanja, deljenja itd. Tam so ljudje vseh profilov, ali ti paše ali ne. Ko pa je govora o partnerstvu in ugodnostih, ki jih le-to prinaša, pa nekateri skočite v luft, ker si želite biti neodvisni in zavrti:). A ni logično, da če se imata dva rada, naredita tako, da bo optimalno za oba. Saj to ni tekmovanje, kdo bo dlje časa trden v svojem individualizmu:).
Forum je zaprt za komentiranje.