Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Pravih moških ni več?

Pravih moških ni več?


ne ajfrej … pederčina, če gre tip z babnico na kaus ☺[/quote]

saj ni ajfral :)[/quote]
kako da ne … poglej kako že črke smrdijo na hudiča .. vpijejo pa do neba ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

in od kot tocno tebi ideja da bi bilo pametno posluast tebe in tvoje modre nasvete, ko nisi sposoben, aja ups, noces, zenske obdrzat vec kot pol leta?

saj ni ajfral :)[/quote]
kako da ne … poglej kako že črke smrdijo na hudiča .. vpijejo pa do neba ☺[/quote]

hmmm očitno je tud z mojim nosom kaj narobe 🙂


Waw, cel uspeh, žensko obdržat za več, kot pol leta lmao

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Joj kak je meni hudo, ker ne pašem v okvir tradicionalnosti, ne kuham, likam, čistim, ne strinjam se skoraj z nikomer,
eh čisto ven iz povprečja se padla,
po moje nisem edina, zato pa tako rada berem tam/ž čvek
tukaj res vidim, da obstajamo različni ljudje,

lepo vas je brat 🙂

Itak, da so moji nasveti za vas, ki vam je življenjski cilj viset ob eni babi, dokaj neuporabni. Nismo ista vrsta ljudi.

Ma lej, delajte, kar hočete. Jaz bom pa tačas brusil vaše ženske, ko si bodo zaželele spremembe, prišle v fitnes, postale site uslužnosti sovjih domačih cuckov..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Itak, da so moji nasveti za vas, ki vam je življenjski cilj viset ob eni babi, dokaj neuporabni. Nismo ista vrsta ljudi.

Ma lej, delajte, kar hočete. Jaz bom pa tačas brusil vaše ženske, ko si bodo zaželele spremembe, prišle v fitnes, postale site uslužnosti sovjih domačih cuckov..[/quote]

treniraj na svojih tetah, mami, … da ne bo pripomb o tvojih brušenjih

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Prebral intervju, ker sem obljubil, da ga bom prebral!
V.V. Godina je končno dojela, da moški nismo glavni ženski problem!
Problem ste ženske same.
Tega od nje nisem pričakoval in sem prijetno presenečen.
Bejba, je počasi začela spoznavati resnico v odnosih ženska moški.
O tridesetletnicah seveda nimam kaj povedati, saj sem se ob ločitvi odločil, da je meja 35 let+. Vendar je spoznanje enako, kot ga navaja Vesna. V glavnem ženske s kilometrino ( ki meni ni sporna), iščejo metuljčke, čričke, kobilice in ne vem kakšno še golazen, ki bi se jim plazila po trebuhu, namesto, da bi iskale nekoga, ki bi jih imel rad. Ista pašta je z bejbami 35+, 40+, 45+, 50+……………………….. .
Halo, bejbe postavite se v realno življenje, ne v Dr. roman!
Hodite na kavico, kremšnito, čewape in ne pričakujte princa iz sanj. Samo moški smo (boljši in malo manj boljši), ki bi imeli nekaj za v kino, za špancir, dol dajanje. Poizkušajte počasi razumeti, da nismo/ste/so popolni in da bi furali Kakšno vezo, ki nas ne obremenjuje, a na vseeno povzroča zadovoljstvo.
Lovci in lovke na zareze nad posteljo, pa bodo vedno obstajali. Kako jih izločiti iz igre, pa ne vem.
Veliko dol dajanja, brez velikih besed in obljub in da bi se imeli radi, želim vsem!

Itak, da so moji nasveti za vas, ki vam je življenjski cilj viset ob eni babi, dokaj neuporabni. Nismo ista vrsta ljudi.

Ma lej, delajte, kar hočete. Jaz bom pa tačas brusil vaše ženske, ko si bodo zaželele spremembe, prišle v fitnes, postale site uslužnosti sovjih domačih cuckov..[/quote]

ok, zmenjeno! To tudi pomeni da bos nehal klobasat tu gor vsak dan 10x eno in isto? Please?

Itak, da so moji nasveti za vas, ki vam je življenjski cilj viset ob eni babi, dokaj neuporabni. Nismo ista vrsta ljudi.

Ma lej, delajte, kar hočete. Jaz bom pa tačas brusil vaše ženske, ko si bodo zaželele spremembe, prišle v fitnes, postale site uslužnosti sovjih domačih cuckov..[/quote]

ok, zmenjeno! To tudi pomeni da bos nehal klobasat tu gor vsak dan 10x eno in isto? Please?[/quote]

ko bo začel brusiti kaj drugega, kot kožo na blazinicah dlani ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Pa čuj ni problema. Itak me celo poletje ni bilo gor.

Ampak, hm, tebe se pa ne spomnim? Bereš pa ta forum očitno skoz, cele dneve? Zanimivo..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

flash = jasnasanja

😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Pa čuj ni problema. Itak me celo poletje ni bilo gor.

Ampak, hm, tebe se pa ne spomnim? Bereš pa ta forum očitno skoz, cele dneve? Zanimivo..[/quote]

ja saj vem, prav pasalo je ko te ni blo…res. Zdaj pa dalje, jovo na novo.
ne cele dneve, samo v sluzbi. Ponavadi samo berem, tu pa tam pa moram kako glupost komentirat in ti, marko, sadni in matkic enostavno zelo izstopate po glupostih


@sadni

flash = jasnasanja = tvoja mama

kaj ti je ze tak tecno v zivljenju da se moras ubadat kdo je kdo? wtf nimas zivljenja?
ves kaj bi ti priporocal, glede na to da si mladi lulcek, kateremu so zacele poganjat prve dlacice na jajckah? malo manj visi tu gor in malo dozivljaj zenske v zivo. Ker ce crpas svoje znanje od pametnih nasvetov tu gor, si ga kasneje v zivljenju krepko najebal.
Isto velja za onega haloskega junca

U mad ? :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Samo ti komentiraj…Komentzarji copatarjev so me vedno zabavali.

Ker enostavno veste, da imam prav, zato se zaganjate vame ko neka prestrašena ščeneta. Po možnosti kakšni ločenci..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

no meni je bolj zanimivo kak tebe to zaganjanje gane, direkt v dno duse, vsaki post posebej. Kak to, ce enostavno ves da imas prav?

Se bolj zanimivo pa je kako ti in tvoj hitlerjugend v en rog vpijete “copatarji”. Kaj ti res mislis da koga gane eno in isto trobljenje enega ze rahlo ostarelega jebaca in par juncev?

Rockatansky, spregledal si pa del članka, kjer opisuje Godina to, da uspešna ženska pri skoraj 40 ih nima kaj veliko možnosti spoznati pravega moškega in pa, da je pravih moških le kak 1% populacije. Temu tudi aplavdiraš?
V prvem postu sem ravno ta del članka izpostavila in tudi zapisala, da se ne strinjam s tem delom članka.

Nekaj je zanimivo v tej temi. Niti ena ženska se ni oglasila in potrdila, da se tudi ona strinja, da ni pravih moških. Vse ženske smo negirale to trditev. Eni moški pa ste kot kup kokodakajočih kur. Imate tako radi špetir?

Kje me kaj gane, ti ni jasno, da se ti režim?:)

Imaš se za ful pametnega in urejenega, bereš pa ta forum cele dneve in bral si ga najbrž tudi čez poletje..

No, kakšnega tvojega pametnega prispevka se ne spomnim, dvomim tudi, da si ga sposoben spraviti skupaj.

Preberi za začetek:

Oblomov
Večni mož
Mož brez posebnosti

In ugotovil boš kaj si, ker zdaj itak ne veš niti tega.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


A pametni in urejeni so samo tisti, ki berejo v preostalih treh letnih časih? Kaj pa če bere z drugega kontinenta, ko je tam poletje in tu zima? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ničesar nisem spregledal. Naučili so me brati članke in intervjuje po črkah, če veš kaj to pomeni v novinarskem žargonu.
Moja 40 majčkeno v plusu, je tisto o čemer govori Vesna. Noče mulčkov, bi pa metuljčke in podobno letečo golazen v trebuhu. Tipični primer ženske njene starosti. Fax, dobra služba, stanovanje, mir, ko ga hoče imeti, izlet in dobro kosilo, biti pobožana, ko se ji boža….. . Je imela srečo, ko je naletela na mene, o tem ne bi, ker ne bom objektiven. O 1% populacije ne razmišljam. Razmišljam o tem ali znate ženske uporabiti moškega toliko, da ne pregori!?!
Posim, če nas moške naslavljaš s kupom kikirikajočih petelinov na domačem gnoju!☺☺☺
Hvala!
http://www.youtube.com/watch?v=ppZIlInjbos

Rocky, brez zamere, ampak pojma nimam kaj si hotel povedat. Razen tega, da si ti oh in sploh in da mora biti tvoja presrečna, da te je dobila (če ne bi tebe bi pa koga drugega, a ne).
Gleda na to, da aplavdiraš članku in se zgražaš na mojih postih. SKlepam, da trdiš, da ima Godina prav, da ni več pravih moških.
Drugače pa petelinov sploh nisem omenjala? Nobenga nisem naslovila s petelinom.

Jaz imam občutek, da se eni preprosto radi prepirajo. Hvalim moške pa se prepirajo, kaj bi šele bilo, če bi jih kritizirala?
Pač enim je smisel življenja se prepirat. Če bi napisala, da je sneg bel pa bi spet trdili, da ni res, ker je zelen.
Lepo se imejte vsi, ki niste preperljivci in pišete konstruktivne komentarje. Lepo vas je brati. Preperljivci vi pa se tudi lepo imeje, saj v končni fazi je tudi fajn zvedet kako drugi razmišljajo.


Peteline sem omenil jaz, zaradi spolnega razlikovanja.
Aplavdiram Vesni V. Godina, ki je z leti dojela, da vse zlo ni le z moške strani, kljub njenim negativnim izkušnjam. Z V.V. G. sva pred leti razčistila vse dileme, ki sva jih imela, čeprav ji po izobrazbi ne sežem do gležnjev.
Nad tvojimi posti se nisem zgražal. Imajo nekaj soli, a premalo za pravi okus.
Moja sedanja, je po njenih besedah srečna, ali vsaj zadovoljna, da je naletela na nekoga, ki je ne sprašuje, kje vse je bila, ko ni bila na dosegu roke.
Kje je jedro tvojega problema?? Ne najdeš petelina svojega kalibra, ali si preveč kura?
Pa brez zamere.

A samo 1% nas je? Kako to, da me še VG ni opazila? :)))
Ne vem, zakaj bi (osebno) mišljenje Vesne Godine ali kogar koli vzeli kot “pribito”, kot oris nekega dejanskega stanja, čeprav izhaja iz statistike in teorije. Denimo, da “uspešna” (spet kaj naj bi to konkretno pomenilo, ker uspešna ženska, če je v tem zadovoljna, kar počne, je lahko tudi gospodinja s petimi otroki za moje pojme) pri 40 nima veliko možnosti za spoznati “pravega” moškega (kaj spet je to, odvisno od subjektivne razlage); če v to verjame, potem ponotranji razmišljanja drugih (negativistična) in se sama ožigosa za kužno”.

Čisto vse je odvisno, kakšen pristop imaš do življenja in seveda tudi do moških/žensk. Če gledaš vedro in optimistično, se ne boš oziral na kolumne in razne članke po časopisju. Nekdo, ki gleda na vse pesimistično, je tudi bolj dojemljiv za ljudi, ki oddajajo “iste frekvence”. In VG vidi pač vse negativno in črno.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ah ja spet ena taka tema

Ženske in moški imamo vsi včasih malo prevelika pričakovanja, ko se gre za pridobivanje partnerja velikokrat pa ignoriramo svoje napake oziroma ne pogledamo nase čisto iz objektivnega vidika in se zares ocenimo koliko smo vredni in kakšnega partnerja lahko privlačimo…žal je tako, da raje sanjarimo, da smo oh in sploh medtem ko smo ravno nasprotno od tega.

Opažam pa, da smo moški kljub temu bolj realni in se hitreje spustimo na realna tla kot ženske in smo čisto zadovoljni z normalno (realen pogled na svet) luštno punco, ki ima športno postavo brez kakšne ekstra “prtljage”…ženske pa imate čisto previsoka merila enostavno vam je tale feminizem stopu v glavo pomembne so vam stvari, ki v ljubezni oz. za življenje s skupnim partnerjem niso pomembne.
Razumem, da vas mora partner vsaj malo privlačit ampak tole je pa že nerealno

tipičen primer:
Moški mora biti:
-visok 1m80cm ali več (oziroma naj bo večji od mene)
-črne lasje (recimo kot kakšen Carlos iz kake nadeljevanke tko mal zalizane po možnosti)
-bogat (tolko, da vas razvaja z darili in pa da vam ni potrebno delat)
-six pack (ne mislim tako kot kakšen body builder ampak da ko da majico dol na plaži da izpade res konc hud)
itn…

To so lastnosti katere ženske hočete na moškemu…sj ne rečem mi moški tudi hočemo kako blondinko z double D joškami in pa dobro ritko ampak mi vsaj vemo, da jo ne bomo nikoli dobili (vsaj nekateri) in se spustimo na realna tla ženske pa DEJANSKO VRJAMETE IN VZTRAJATE PRI TEM, da boste dobile kakšnega Carlosa sploh ne gledate na stvari realno ampak kr nekaj sanjate in okol govorite, da dons ni moških pa kaj je vam ne moremo vsi bit veliko 1m80cm, črni,bogati, in pa met six packe medtem, ko ste ve vsaj po izgledu in pa statusu v najboljšem primeru povprečne.

Kljub temu, da same pravite da hočete moškega, ki: je samostojen, zna kuhat in prat, ne živi pri mamici, ima službo s plačo recimo 1300 eu, živi v svojem stanovanju ali pa vsaj najemniškem…kot sem že prej rekel kljub temu, da hočete moškega s takimi lastnostmi, katere sem zgoraj naštel vam , ko dobite takega spet nekaj ni vredu enostavno ste pohlepne nikoli vam ni dosti in to je šibka točka žensk POHLEPNE STE…moški hočemo samo štručko, ženske pa eno klobaso, 2 jajca pa še špricer HAHA.

Pa še to dejte se ženske naučit, da ni dolžnost moškega, da za vas skrbi kajti vaš partner vrjetno nebo vaš očka…sj razumem, da včasih je bilo tako, da je moški hodil v službo pa služil denar medtem, ko so ženske bile doma kuhale in merkale otroka in je bilo pričakovano, da moški poskrbi za finance in pa, da bo kaj na mizi za jest…ampak ženske ste same izrazile željo, da želite enakopravnost torej, da hodite v službe, da imate pravico da volite, da se izobražujete in tako naprej to vse smo vam dali ampak s tem ko ste dobile enakopravnost in pravice ste dobile tudi dolžnosti.
Ampak ve bi raje samo imele pravice in ble doma pa nič delale…teško je take ženske resno jemat ko v teh časih še zmeraj mislijo, da mora za vse poskrbet moški in če jim ta moški pove drugače ni pravi moški tako kot ta naslov pravi. Totalen absurd je če moški reče, da mora ženska kuhat pa prat pa merkat otroka, ko pa ženska reče jz bom zdj doma,kuhal boš ti,delal ne bom ti boš služu denar, pral boš,otroka bova boš merku ti ali pa ga bova dala nekomu, da ga merka je pa to čisto vredu in normalno…in če tako gledamo za kaj je sploh taka ženska dobra kot pa samo za fuk…

Vrjamem, da obstajajo ženske, ki so čisto drugačne torej delajo in so dejansko samostojne( torej neodvisne in se ne zanašajo na moža da bo on vse zrihtu) takim samo lahko rečem svaka čast/ respect. Druge pa naj kar bluzijo vsak moški jih bo meu enkrat dost.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close