Pravih moških ni več?
Nevem zakaj si napisala, da vedno znova in znova visiva na MONu, še pred tem pa, da tisočkrat poveva eno in isto ( how the hell do U know that ? 😛 ).
Haha, eni se kr sami ownajo :D[/quote]
hahahahahahahahaha
samo res niti nisem pomislo prej na tole
DOBRA!
self owned indeed! smotana ženska naju bere že mesece in obvlada….[/quote]
Ma to je ona, s 1001 nick-om 🙂
He, he, zdaj vsaj vem kaj je imel On v mislih, ko je pisal. Na tebi podobne je letelo.
A ti ta cement vsak dan nosiš? Zakaj pa ti to redno počneš? A za hobi? Pa kar štiri ure na dan. Čemu le? A nimate lifta? A si v hiši? Če si v hiši ti dam en namig. Veš kaj bi ženske naredile, če bi morale to početi? Škripec, vrv in gre stvar zelo hitro in enostavno. Tako, da jaz bi bila takoj za delitev gospodinjskih del na pol in pa delitev prenašanja cementa tudi na pol.[/quote]
hehehehehe
hahahahahahahahaha
samo res niti nisem pomislo prej na tole
DOBRA!
self owned indeed! smotana ženska naju bere že mesece in obvlada….[/quote]
Ma to je ona, s 1001 nick-om :)[/quote]
Jap!
Uf, to pa zanimivo. Matkič, kako pogosto pa nosiš ti ta cement?
A to, ko se enkrat na 10 let zida je zate potem delitev dela? Ti bi enkrat na 10 let nekaj cementa prenesel, ženska pa mora zato potem 10 let tebi kuhat in prati?
Pa je ceneje, da te ven vrže i n ko bo rabila cement najame delace in to je to.
Hm, kje pa pljuvamo po vas?
S strani kolegic vem, da je večina zelo vesela moške družbe in da so samski moški v družbi zelo iskani. Preverjeno, s prve roke.[/quote]
Oja smo iskani s strani normalnih žensk feministke nas pa ne marajo ampak otroka pa vseeno med sabo ne morete imeti :))
Ne Janja, onadva imata družbo v gostilni in na MON-u, ker le na teh dveh mestih imata besedo. Virtuala prenese vse, kelnarca pa mora ubogat:))[/quote]
Aja…. a ti si tudi tak kot matjazko… glasen samo za PCjem?
Virtuala res prenese vse, sploh take kot si ti … ki jih reala (niti kelnarce) ne prenaša
Vas moram za en čas zapustiti.
Vas bom še kasneje brala. Imate zanimive komentarje.
Najbolj smešno pa je, da sem nekatere moške razburila na polno, čeprav sem že v uvodnem postu napisala, da se ne strinjam s člankom, ki trdi, da pravih moških ni. Jaz pa trdim ravno obratno. Eni moški pa ste me popadli kot lačni volki srno.
Vam zvečer še kaj lepega napišem.
Me pa veseli , da se v temi oglasijo tudi pametni, zreli moški.
word of a Man ☺[/quote]
NM3W povej tem samskim feminstkam kar jim gre :))
Npr to da bodo večno samske in nepotešene.[/quote]
Tebe je pa ena dala na čevelj se mi zdi? Zakaj si pa proti feministkam?
Feminízem je raznolika zbirka socialnih teorij, političnih gibanj in moralnih filozofij, pretežno motiviranih z izkušnjami žensk, posebej v socialnem, političnem in ekonomskem kontekstu. Kot socialno gibanje se feminizem v prvi vrsti osredotoča na zmanjšanje in izničenje neenakosti med spoloma in promoviranje pravic, interesov in zadev žensk v družbi.
V akademskih okvirih se nekateri feministi in feministke ukvarjajo z dokumentiranjem neenakosti med spoloma in spremembami v družbenem položaju ter zastopanosti žensk. Spet drugi izhajajo iz izhodišča, da je spol družbeni konstrukt, ter na podlagi tega konstrukta raziskujejo alternativne modele za preučevanje družbenih odnosov.
Nekateri feministični raziskovalci in raziskovalke izpostavljajo, da bi morale biti ustaljene hierarhije v poslovnem in političnem svetu ter na sploh v vseh organizacijah nadomeščene z decentralizirano ultra-demokracijo. Nekateri trdijo, da je obstoj osrednjega vodje v katerikoli organizaciji izpeljan iz paternalistične strukture družine, ki jo je zategadelj treba reformirati in zamenjati. Za te raziskovalce in raziskovalke je tematika feminizma širša in ni strogo vezana na zadeve, povezane s spolno determiniranostjo (glej tudi anarho-feminizem in post-strukturalizem).
Feministični politični aktivizem se navadno osredotoča na zadeve, kot so pravica do splava, nasilje nad žensko in nasploh nasilje v družini, porodniški dopust, spolna diskriminacija, spolno nadlegovanje in spolno nasilje. Teme, ki jih obravnava feminizem, vključujejo patriarhat, stereotipe ipd.
V 60-ih in 70-ih letih 20. stoletja se je feminizem v teoriji in praksi osredotočal predvsem na belke srednjega sloja z Zahoda, a se je obenem skliceval na zastopanost vseh ras in slojev. V novejšem obdobju številni feministični teoretiki in teoretikinje postavljajo pod vprašaj predpostavko, da prototipna »ženska« predstavlja homogeno skupino posameznikov z enakimi interesi. S pojavom feminističnih aktivistov in aktivistk iz različnih okolij se je za teoretike feminizma pojavila možnost, da se poskusijo ugotoviti presek med temami, vezanih na spol, in drugimi sociološkimi kategorijami, kot sta rasa ali sloj. Številni feministi in feministke danes zastopajo stališče, da je feminizem prvinsko gibanje, ki si prizadeva za odpravo mej, vezanih na socialni sloj, raso, kulturo in vero, ki pa je obenem kulturno pogojeno in obravnava teme, relevantne za ženske v izbrani družbi, najsi bo to obrezovanje žensk v Sudanu ali »stekleni strop« v zahodnih družbah; obenem pa razpravlja o tem, katere od specifičnih tem, kot so posilstvo, incest ali materinstvo so univerzalne in zadevajo vse ženske.
word of a Man ☺[/quote]
NM3W povej tem samskim feminstkam kar jim gre :))
Npr to da bodo večno samske in nepotešene.[/quote]
pa zeloooooooooooooooooooooooo dolgo bodo živele med tipi z dnevno spraznjenimi jajci ☺
Končno ena, ki se spozna… namenoma sem izpuščal prava imena in dajal filmska oz naslove.. po pijački bi lahko šla v kino :)[/quote]
od daleč sem zavohal žicanje…. bodi no malo bolj subtilen haha[/quote]
ne ajfrej … pederčina, če gre tip z babnico na kaus ☺
NM3W povej tem samskim feminstkam kar jim gre :))
Npr to da bodo večno samske in nepotešene.[/quote]
Tebe je pa ena dala na čevelj se mi zdi? Zakaj si pa proti feministkam?
Feminízem je raznolika zbirka socialnih teorij, političnih gibanj in moralnih filozofij, pretežno motiviranih z izkušnjami žensk, posebej v socialnem, političnem in ekonomskem kontekstu. Kot socialno gibanje se feminizem v prvi vrsti osredotoča na zmanjšanje in izničenje neenakosti med spoloma in promoviranje pravic, interesov in zadev žensk v družbi.
V akademskih okvirih se nekateri feministi in feministke ukvarjajo z dokumentiranjem neenakosti med spoloma in spremembami v družbenem položaju ter zastopanosti žensk. Spet drugi izhajajo iz izhodišča, da je spol družbeni konstrukt, ter na podlagi tega konstrukta raziskujejo alternativne modele za preučevanje družbenih odnosov.
Nekateri feministični raziskovalci in raziskovalke izpostavljajo, da bi morale biti ustaljene hierarhije v poslovnem in političnem svetu ter na sploh v vseh organizacijah nadomeščene z decentralizirano ultra-demokracijo. Nekateri trdijo, da je obstoj osrednjega vodje v katerikoli organizaciji izpeljan iz paternalistične strukture družine, ki jo je zategadelj treba reformirati in zamenjati. Za te raziskovalce in raziskovalke je tematika feminizma širša in ni strogo vezana na zadeve, povezane s spolno determiniranostjo (glej tudi anarho-feminizem in post-strukturalizem).
Feministični politični aktivizem se navadno osredotoča na zadeve, kot so pravica do splava, nasilje nad žensko in nasploh nasilje v družini, porodniški dopust, spolna diskriminacija, spolno nadlegovanje in spolno nasilje. Teme, ki jih obravnava feminizem, vključujejo patriarhat, stereotipe ipd.
V 60-ih in 70-ih letih 20. stoletja se je feminizem v teoriji in praksi osredotočal predvsem na belke srednjega sloja z Zahoda, a se je obenem skliceval na zastopanost vseh ras in slojev. V novejšem obdobju številni feministični teoretiki in teoretikinje postavljajo pod vprašaj predpostavko, da prototipna »ženska« predstavlja homogeno skupino posameznikov z enakimi interesi. S pojavom feminističnih aktivistov in aktivistk iz različnih okolij se je za teoretike feminizma pojavila možnost, da se poskusijo ugotoviti presek med temami, vezanih na spol, in drugimi sociološkimi kategorijami, kot sta rasa ali sloj. Številni feministi in feministke danes zastopajo stališče, da je feminizem prvinsko gibanje, ki si prizadeva za odpravo mej, vezanih na socialni sloj, raso, kulturo in vero, ki pa je obenem kulturno pogojeno in obravnava teme, relevantne za ženske v izbrani družbi, najsi bo to obrezovanje žensk v Sudanu ali »stekleni strop« v zahodnih družbah; obenem pa razpravlja o tem, katere od specifičnih tem, kot so posilstvo, incest ali materinstvo so univerzalne in zadevajo vse ženske.[/quote]
Nisem proti feministkam pravzaprav nimam do žensk nobenih zamer. Če me je katera pustila sem bil itak sam kriv : ))
Dejstvo pa je da ste feminizem ženske zlorabile ćez vse možno meje in to škoduje predvsem vam. Morda je Godina najboljši primer zagrenjene, nepotešene, jezne, nevoščjive drugim feministke. Feminizem škoduje vam samim, ker vas je obsodil na neprostovoljno samskost in tarnanje na forumih, da ni pravih moških 🙂
Tebe je pa ena dala na čevelj se mi zdi? Zakaj si pa proti feministkam?
Feminízem je raznolika zbirka socialnih teorij, političnih gibanj in moralnih filozofij, pretežno motiviranih z izkušnjami žensk, posebej v socialnem, političnem in ekonomskem kontekstu. Kot socialno gibanje se feminizem v prvi vrsti osredotoča na zmanjšanje in izničenje neenakosti med spoloma in promoviranje pravic, interesov in zadev žensk v družbi.
V akademskih okvirih se nekateri feministi in feministke ukvarjajo z dokumentiranjem neenakosti med spoloma in spremembami v družbenem položaju ter zastopanosti žensk. Spet drugi izhajajo iz izhodišča, da je spol družbeni konstrukt, ter na podlagi tega konstrukta raziskujejo alternativne modele za preučevanje družbenih odnosov.
Nekateri feministični raziskovalci in raziskovalke izpostavljajo, da bi morale biti ustaljene hierarhije v poslovnem in političnem svetu ter na sploh v vseh organizacijah nadomeščene z decentralizirano ultra-demokracijo. Nekateri trdijo, da je obstoj osrednjega vodje v katerikoli organizaciji izpeljan iz paternalistične strukture družine, ki jo je zategadelj treba reformirati in zamenjati. Za te raziskovalce in raziskovalke je tematika feminizma širša in ni strogo vezana na zadeve, povezane s spolno determiniranostjo (glej tudi anarho-feminizem in post-strukturalizem).
Feministični politični aktivizem se navadno osredotoča na zadeve, kot so pravica do splava, nasilje nad žensko in nasploh nasilje v družini, porodniški dopust, spolna diskriminacija, spolno nadlegovanje in spolno nasilje. Teme, ki jih obravnava feminizem, vključujejo patriarhat, stereotipe ipd.
V 60-ih in 70-ih letih 20. stoletja se je feminizem v teoriji in praksi osredotočal predvsem na belke srednjega sloja z Zahoda, a se je obenem skliceval na zastopanost vseh ras in slojev. V novejšem obdobju številni feministični teoretiki in teoretikinje postavljajo pod vprašaj predpostavko, da prototipna »ženska« predstavlja homogeno skupino posameznikov z enakimi interesi. S pojavom feminističnih aktivistov in aktivistk iz različnih okolij se je za teoretike feminizma pojavila možnost, da se poskusijo ugotoviti presek med temami, vezanih na spol, in drugimi sociološkimi kategorijami, kot sta rasa ali sloj. Številni feministi in feministke danes zastopajo stališče, da je feminizem prvinsko gibanje, ki si prizadeva za odpravo mej, vezanih na socialni sloj, raso, kulturo in vero, ki pa je obenem kulturno pogojeno in obravnava teme, relevantne za ženske v izbrani družbi, najsi bo to obrezovanje žensk v Sudanu ali »stekleni strop« v zahodnih družbah; obenem pa razpravlja o tem, katere od specifičnih tem, kot so posilstvo, incest ali materinstvo so univerzalne in zadevajo vse ženske.[/quote]
Nisem proti feministkam pravzaprav nimam do žensk nobenih zamer. Če me je katera pustila sem bil itak sam kriv : ))
Dejstvo pa je da ste feminizem ženske zlorabile ćez vse možno meje in to škoduje predvsem vam. Morda je Godina najboljši primer zagrenjene, nepotešene, jezne, nevoščjive drugim feministke. Feminizem škoduje vam samim, ker vas je obsodil na neprostovoljno samskost in tarnanje na forumih, da ni pravih moških :)[/quote]
Problem feministk je njiho ozkoglednost….
borijo se za enakopravnost moških in žensk… ampak še vedno pa bi rade šle prej v penzijo pa v povprečju dlje živijo
in še mnogo podobnih je….
one se borijo za enakopravnost samo tam kjer so na malo slabšem tam kjer pa so na bolšem pa so tiho kot miške…
in zaradi tega nimam rad feministk…
Ko bo pa prvo združenje feministk se drlo
HOČEMO DELATI DLJE OD MOŠKIH KER DLJE ŽIVIMO bom pa jaz v prvi vrsti podpiral njihova prizadevanja za enako plačo za enako delo itd itd
Prej pač ne.
Kaj jamrate, copatarji in nesojeni copatarji. O feministkah, pa da so babe zahtevne. Seveda so zahtevne, če pa cel čas skačete okoli njih in skušate ugajati, ko eni cucki.
Za začetek bodite ljudje. Normalni, samozavestni, prijazni, življenje pa naj se vam suče še okoli česa drugega, kot okoli tega, kako streči ženskam. Imejte svoje hobije in svoj lajf.
Ko boste to dosegli, bo to, kaj si ženske mislijo o vas, postalo nepomembno. Ženske bodo vohale vašo samozavest in brez težav boste fukali, kolk boste hoteli, če boste hoteli. Tudi vezane, naveličane svojih domačih lolekov.
Dajte malo razmišljat in živet svoje življenje, pa pa samo sledit nekim družbenim vzorcem, za nameček zgrešenim, ko neka teleta.
Forum je zaprt za komentiranje.