Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek NI MU DO SEKSA

NI MU DO SEKSA

Mogoče pa imata različno definicijo za “dober seks”…

Life is tough, but is tougher if you're stupid.

Ker ima fantazijski svet močnejše (vizualne) dražljaje kot realnost in je bolj enostaven, se zanj ni potrebno pretirano trudit, sodelovat z nekom.
A to je omejeno zgolj na moške? 🙂

Tudi jaz kdaj gledam pornice in tudi skupaj sva jih ze gledala, ampak samozadovoljevanje meni ne more nadomestiti fizicnega seksa, to je ja cisto nekaj drugega. Seveda je vcasih lazje da se zadovoljis sam, ampak poudarek je na vcasih. In sedaj, ko ze res dolgo nisva seksala si pogledam pornic, ampak potem me ima se bolj, da bi seksala, sploh zjutraj ko ima erekcijo, ampak ni casa ali pac karkoli je ze njegov izgovor.

Bi rekla, da je (bil) najin seks dober za oba, sploh na zacetku. Jaz imam kar precej bujno domislijo in probala se marsikaj, on bi skoz po istem scenariju. Zakaj za hudica se moski tako polenijo? To se mi je zgodilo ze z bivsim, on je bil sploh katastrofa. Mislim, da vecina tipov samo naklada, kako bi seksali, ko pa pride do realizacije, ima pa redko kateri kaj pojma kako se odzvati na zensko telo, zato jim je lazje, da si ga drkajo na pornice.

Še jaz, Ni mi jasno je postalo jasno in je šla (iskat srečo drugam). Kaj še čakaš, ker ni kaj čakati, je samo iskanje pač drugje. Je pa najti dobrega partnerja približno tako kot najti dobro službo.
Ni mi jasno – si našla srečo, ali zopet kaki mamin polenjenec.

Ko pomislim na razne spolne partnerke iz preteklosti, me niti malo ne cudi, da se nekaterim vedno znova dogaja, da tipu kmalu vec ni do seksa.

supeeer stee vsi tukaj gor – ampak po pravici, ko vas sedaj berem, ker sem doktorirala s tehničnih ved, ste vsi šele študentje ali že dokončno formirani psihoterapevti ?
ali ste samo dobri poznavalci svetega pisma?
v vsakem primeru je bolj zabavno brati v sivih osamljenih nedeljah 🙂 vas, kot pa hoditi na pokopališče k umrlim partnerjem….

če zavrtim moje življenje nazaj – kaj to sem se šla jaz z mojim pokojnim možem? pa tako lepo sva se po drugi strani imela več kot 40 let…

Glej, saj mam tud jaz napake in se res trudim, da jih ozavestim in jih poizkusam popraviti, ampak on mi enostavno ne daje obcutka, da ne vem, se mu gabim, da me nima rad, itd. Ce pa mu nisem vec vsec naj pa me pusti, sedaj ko se nisva porocena in nimava otrok, bi bilo to vec kot enostavno.

Se vedno, ko greva spat hoce, da ga objamem, se vedno je veliko “crkljanja” seksa pa pac ni.

http://elitedaily.com/life/generation-not-having-sex/1161680/
http://www.theguardian.com/commentisfree/2014/mar/18/why-generation-y-less-sex
http://time.com/3852117/millennials-sex-parents-boomers/
http://goodmenproject.com/featured-content/generation-idea-actually-sex-grgs/
http://www.henrymakow.com/000535.html
http://www.theguardian.com/world/2013/oct/20/young-people-japan-stopped-having-sex
http://nymag.com/thecut/2013/09/pill-no-prob-meet-the-pullout-generation.html#

Kaj pa če bi se pogovorila na način, da mu poveš, kar te moti v smeri, da imata problem, ki ga morata rešit, ker tako ne gre več.

Veckrat sem mu ze omenila to tezavo in se poskusala pogovoriti, obenem pa mu nocem vec “tezit in fehtat” za seks. Je kar tezko to res razumet, dokler se sam ne znajdes v taki situaciji.

Je pa vceraj kar spontano spet prislo do tega pogovora. Vceraj je rekel, da ne moreva, ker se slabo pocuti (pa je res imel nek prehlad). In sem mu ponovno rekla, da morava nekaj naredti glede te situacije, ker bo vedno nek izgovor. Zanikal je, da raje masturbira kot seksa. Jaz niti ne vem koliko masturbira, rekel je, da ne veliko. To mora sam pri sebi razcistiti, sem mu pa rekla da mene masturbacija sploh ne moti, vkolikor je (bi bil) najin seks ok. Spet je ponovil, da je utrujen. Jaz sem mu potem rekla, da to zame ni zadosten izgovor, kar mogoce ni ravno uvidevno do njega, ampak jaz zivim z njim in vidim, kaksen je njegov vsakdan. Ce je tako utrujen, kako potem lahko skoraj vsako soboto vec ur igra nogomet s prijatelji? In kako sva lahko sla prejsnji teden na 8-urni pohod? Tudi funkcionalno z njim ni nic narobe, saj erekcije ima (zjutraj naprimer). Zelo me moti tudi to, da si po sluzbi veckrat pije alkohol in tudi o tem sva ze veckrat govorila, ampak teh tezav si on sploh ne prizna. Saj ne spije toliko, da bi bil pijan, ampak se mi zdi, da ima lahko vpliv tudi na seks. In res vsaj 10x sem ze nacela to temo, ampak niti sama ne vem, kako mi zapre usta ko pride do tega. Jaz vsekakor ne mislim igrat policaja, saj sem mnenja, da je zadosti star in odgovoren, da ve kako in kaj.

Pa se o njegovem zdravju. On dela v zdravstvu in ima glede tega veliko vec pojma kot jaz. Ze nekaj casa nazaj sem mu predlagala, naj gre na pregled krvi (zaradi utrujenosti). Seveda ni sel. Res meni se ne da vec non stop nekaj prigovarjat. Kaj naj naredim jaz, ce on sam noce nic? Sem pa mu vceraj naravnost povedala, da sem imela od najine zveze drugacna pricakovanja in, da sem vedno bolj nesrecna. Spet je zacel opravicevat sebe in tako nisva prisla do moznih resitev. Sem se pa odlocila, da mu dam se max pol leta, ce se ne bo nic spremenilo, bom zvezo koncala.

Vprašaj ga, če ima kakšno fantazijo oziroma kaj bi ga “ogrelo”, zakurilo, zbudilo? Mogoče ti nima okrog tega kaj za povedat, pa ne ve, če ti bo sprejemljivo. Mogoče tvoj pristop ni najbolj zapeljiv. Ne pa sedaj misliti, da iščemo krivca le v tebi. Ti si pač tukaj, njega pa ni, da bi še njega kaj potipali.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

popravek – Mogoče ti IMA, ne nima….

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Domišlja je bolj vznemirljiva od realnosti zato raje masturbira kot, da bi se ljubil s tabo in če se na ta način olajša se mu potem ne da več ukvarjat s tabo. Utrujenost je zgolj izgovor, da te odpravi.
Očitno se te ne želi tako kot naj bi se te, oz kot ti to pričakuješ.

Rešitev ni, pomaga pa lahko: najdi si ljubimca. Še prej to možnost omeni. Če ne bo reakcije, realiziraj. Če je njemu fletno v zakonu, imaš vso pravico, da je tudi tebi.


Ja podobno kot ta peripetija. Realno je seks itak namenjen samo nadaljevanju vrste, vendar če se to in ljubezen postavlja na pedistal, potem ti prej ali slej vse dol pade.

http://www.breitbart.com/london/2014/12/09/the-sexodus-part-2-dishonest-feminist-panics-leave-male-sexuality-in-crisis/

Obstaja tudi povezava med ED in feminizmom.

Vsekakor. Najdi si ljubimca. Boš zadovoljena.
Mož naj nosi plačo, če te ne zna zadovoljiti pa najdeš še ljubimca in to je to. Kaj hočeš še boljšega?

Postavila bi ga pred dejstvo ali iščeva rešitve ali zaključiva vezo. Druge opcije ni, razen da si poiščeš ljubimca, a najbrž te to ne bo osrečilo na dolgi rok.

Haha, ljubimec nikakor ne pride v postev. Sicer pa nisva porocena.

O fantazijah sva se pogovarjala se ko je bilo seksa na pretek. Se mi zdi, da sem bolj jaz tista, ki je priprvljena na novosti. On nikoli ni omenil kaksne specificne fantazije.

verjetno se ne bo obneslo, ker ti ni kos. Dalj boš z njim, težje si boš pravega našla. Mislim, da je le na tebi, on se ne bo nič odločil. A tisti ki ne išče, tudi najti ne more, zato v iskanju sreče pohiti.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close