NI MU DO SEKSA
treniraj “ponujanje” ☺[/quote]
Včasih tudi tovrsten trening ni zadosti. Tipično moško, vedno ženska “kriva”.[/quote]Če ima ona problem naj ga ona rešuje….. 😉
Kdo ji je kriv, če ga ni sposobna postavit v ustrezno agregatno stanje…. 😉 🙂
treniraj “ponujanje” ☺[/quote]
Včasih tudi tovrsten trening ni zadosti. Tipično moško, vedno ženska “kriva”.[/quote]
k.r.ula .. ne gre za to kdo ja “kriv” … gre za usklajevanje … a userješ se tudi ne, če se tvoj s tem ne strinja??? baba za.ga.ma.na – brez občutka za familijo in svoje “potrebe”
Včasih tudi tovrsten trening ni zadosti. Tipično moško, vedno ženska “kriva”.[/quote]Če ima ona problem naj ga ona rešuje….. 😉
Kdo ji je kriv, če ga ni sposobna postavit v ustrezno agregatno stanje…. 😉 :)[/quote]
Ah, prosim no…
Ja kaj pa lahko ženska naredi, če se mu ne dvigne. Mislim, včasih je potrebna cela umetnost ali pa vsaj totalno zanikanje nje kot osebe, za en občasen seks (ki je bolj kot ne izsiljen).
Boljš, ali vsaj lažje, je najti drugega. Menda.
Včasih tudi tovrsten trening ni zadosti. Tipično moško, vedno ženska “kriva”.[/quote]
k.r.ula .. ne gre za to kdo ja “kriv” … gre za usklajevanje … a userješ se tudi ne, če se tvoj s tem ne strinja??? baba za.ga.ma.na – brez občutka za familijo in svoje “potrebe”[/quote]
V isti temi pišeš o usklajevanju in o ženskih “potrebah”.
Pri usklajevanju je vedno tudi delček zanikanja samega sebe, tako kot je pri zadovoljevanju svojih potreb vedno nekaj “egoističnega”.
Je super, če sta si partnerja zelo podobna, če pa nista, je pa vse lahko sporno.
Je pa tako, da moški vseeno pričakujete od žensk neko podrejanje, vse ostalo je za vas lahko grožnja, ali neljubezen, ali podrejanje in ne vem kaj še vse…
Če ima ona problem naj ga ona rešuje….. 😉
Kdo ji je kriv, če ga ni sposobna postavit v ustrezno agregatno stanje…. 😉 :)[/quote]
Ah, prosim no…
Ja kaj pa lahko ženska naredi, če se mu ne dvigne. Mislim, včasih je potrebna cela umetnost ali pa vsaj totalno zanikanje nje kot osebe, za en občasen seks (ki je bolj kot ne izsiljen).
Boljš, ali vsaj lažje, je najti drugega. Menda.[/quote]Ma ja, če ga leta zanemarja, ne ohranja v kondiciji….pol bi pa ona kar na lepem, da bi se palil ko šibica….. 🙂
Ja kaj pa naj naredi? Mislim…… to bi pa že lahko vedela pri teh letih….cccccc
k.r.ula .. ne gre za to kdo ja “kriv” … gre za usklajevanje … a userješ se tudi ne, če se tvoj s tem ne strinja??? baba za.ga.ma.na – brez občutka za familijo in svoje “potrebe”[/quote]
V isti temi pišeš o usklajevanju in o ženskih “potrebah”.
Pri usklajevanju je vedno tudi delček zanikanja samega sebe, tako kot je pri zadovoljevanju svojih potreb vedno nekaj “egoističnega”.
Je super, če sta si partnerja zelo podobna, če pa nista, je pa vse lahko sporno.
Je pa tako, da moški vseeno pričakujete od žensk neko podrejanje, vse ostalo je za vas lahko grožnja, ali neljubezen, ali podrejanje in ne vem kaj še vse…[/quote]
trapa … pejt k famotru krivit otrokova/emrijeva ušesa … res si butasta -> torej trpi pomankanja, ker simaš takšen DNK
V isti temi pišeš o usklajevanju in o ženskih “potrebah”.
Pri usklajevanju je vedno tudi delček zanikanja samega sebe, tako kot je pri zadovoljevanju svojih potreb vedno nekaj “egoističnega”.
Je super, če sta si partnerja zelo podobna, če pa nista, je pa vse lahko sporno.
Je pa tako, da moški vseeno pričakujete od žensk neko podrejanje, vse ostalo je za vas lahko grožnja, ali neljubezen, ali podrejanje in ne vem kaj še vse…[/quote]
… res si butasta -> torej trpi pomankanja, ker simaš takšen DNK[/quote]
Ja kaj pa čem, če sem se rodila kot ženska.
Ah, prosim no…
Ja kaj pa lahko ženska naredi, če se mu ne dvigne. Mislim, včasih je potrebna cela umetnost ali pa vsaj totalno zanikanje nje kot osebe, za en občasen seks (ki je bolj kot ne izsiljen).
Boljš, ali vsaj lažje, je najti drugega. Menda.[/quote]Ma ja, če ga leta zanemarja, ne ohranja v kondiciji….pol bi pa ona kar na lepem, da bi se palil ko šibica….. 🙂
[/quote]
Leta zanemarja… Ne ohranja v kondiciji…
On_, o kom ti to govoriš?
Pa mislim da moškega ne odbija to tako zelo, kot ga odbija, če zanemarja, ne ohranja v kondiciji… sama sebe.
… res si butasta -> torej trpi pomankanja, ker simaš takšen DNK[/quote]
Ja kaj pa čem, če sem se rodila kot ženska.[/quote]
in se puščoba v tebi širi kot Sahara .. brez namakanja je pač tako
Ma ja, če ga leta zanemarja, ne ohranja v kondiciji….pol bi pa ona kar na lepem, da bi se palil ko šibica….. 🙂
[/quote]
Leta zanemarja… Ne ohranja v kondiciji…
On_, o kom ti to govoriš?
Pa mislim da moškega ne odbija to tako zelo, kot ga odbija, če zanemarja, ne ohranja v kondiciji… sama sebe.[/quote]No saj sem vedel, da si brihtna punca….. 🙂
Ni res. Resnica je to, da ženske ta pričakovanja dojemate kot podrejanje. Če moški od ženske pričakuje, da spoštuje še njegove želje ali čustva ali pa skrbi zase, da ostaja privlačna, vam to ni zanimivo, ker to dojemate kot podrejanje. Ko pa moški izgubi voljo do seksa, pa je spet moški kriv. 🙂
Ženske od moškega pričakujete, da vas sprejema takšne kot ste, ker je to dokaz ljubezni. Če pa je obratno, pa je to podrejanje. 🙂
Ni res. Resnica je to, da ženske ta pričakovanja dojemate kot podrejanje. Če moški od ženske pričakuje, da spoštuje še njegove želje ali čustva ali pa skrbi zase, da ostaja privlačna, vam to ni zanimivo, ker to dojemate kot podrejanje. Ko pa moški izgubi voljo do seksa, pa je spet moški kriv. 🙂
Ženske od moškega pričakujete, da vas sprejema takšne kot ste, ker je to dokaz ljubezni. Če pa je obratno, pa je to podrejanje. :)[/quote]
TOČNO TAK!
Ni res. Resnica je to, da ženske ta pričakovanja dojemate kot podrejanje. Če moški od ženske pričakuje, da spoštuje še njegove želje ali čustva ali pa skrbi zase, da ostaja privlačna, vam to ni zanimivo, ker to dojemate kot podrejanje. Ko pa moški izgubi voljo do seksa, pa je spet moški kriv. 🙂
Ženske od moškega pričakujete, da vas sprejema takšne kot ste, ker je to dokaz ljubezni. Če pa je obratno, pa je to podrejanje. :)[/quote]
Je to podreditev drugemu, če človek srbi za svoj izgled, da nekaj nase, se ohranja “vzdrževan”? Lahko je ali pa ni, toda v osnovi bi nam naj bilo primarno, da ljudje skrbimo za svojo (predvsem zunanjo) podobo zaradi sebe ne zgolj zaradi nekoga drugega. Bedno je navajati razloge za svoja dejanja, aktivnosti in način življenja ali da “nekaj je” zaradi drugih….lupinasto do konca!
Ni res. Resnica je to, da ženske ta pričakovanja dojemate kot podrejanje. Če moški od ženske pričakuje, da spoštuje še njegove želje ali čustva ali pa skrbi zase, da ostaja privlačna, vam to ni zanimivo, ker to dojemate kot podrejanje. Ko pa moški izgubi voljo do seksa, pa je spet moški kriv. 🙂
Ženske od moškega pričakujete, da vas sprejema takšne kot ste, ker je to dokaz ljubezni. Če pa je obratno, pa je to podrejanje. :)[/quote]
Je to podreditev drugemu, če človek srbi za svoj izgled, da nekaj nase, se ohranja “vzdrževan”? Lahko je ali pa ni, toda v osnovi bi nam naj bilo primarno, da ljudje skrbimo za svojo (predvsem zunanjo) podobo zaradi sebe ne zgolj zaradi nekoga drugega. Bedno je navajati razloge za svoja dejanja, aktivnosti in način življenja ali da “nekaj je” zaradi drugih….lupinasto do konca![/quote]
To seveda absolutno ne drži….. nikoli in nikdar v zgodovini v primerih ko so ljudje prišli v okoliščine kot je boj za življenje ipd. se ni dajalo kaj dosti na izgled ampak na praktičnost….
v osnovi nam je dano da želimo čimbolj praktično in minimalistično (torej čim manj britja, depilrianja itd) uredit lastna življenja vsaj kar se tiče urejenosti…. vse ostalo je sproducirala družba
Ni res. Resnica je to, da ženske ta pričakovanja dojemate kot podrejanje. Če moški od ženske pričakuje, da spoštuje še njegove želje ali čustva ali pa skrbi zase, da ostaja privlačna, vam to ni zanimivo, ker to dojemate kot podrejanje. Ko pa moški izgubi voljo do seksa, pa je spet moški kriv. 🙂
Ženske od moškega pričakujete, da vas sprejema takšne kot ste, ker je to dokaz ljubezni. Če pa je obratno, pa je to podrejanje. :)[/quote]
Je to podreditev drugemu, če človek srbi za svoj izgled, da nekaj nase, se ohranja “vzdrževan”? Lahko je ali pa ni, toda v osnovi bi nam naj bilo primarno, da ljudje skrbimo za svojo (predvsem zunanjo) podobo zaradi sebe ne zgolj zaradi nekoga drugega. Bedno je navajati razloge za svoja dejanja, aktivnosti in način življenja ali da “nekaj je” zaradi drugih….lupinasto do konca![/quote]
Stvari niso tako enostavne.
Zunanji izgled (oz. neka vzdrževanost, kot omenjaš) ni samo rezultat enega, v tem konkretnem primeru ženske. Je tudi rezultat načina življenja, okolja in seveda ljudi, ki živijo ob tebi.
Jaz osebno si ne predstavljam, v kateri del dneva bi vtihotapila še kakšen čas za sebe, še izkričati si ga ne morem. Jaz bi se včasih res najraje kar zjokala, tako krivično se mi takšno razmišljanje (in posledično obsojanje) zdi. Ali delam v službi, tam do 16 ali 17 ure, drvim domov, vozim na treninge (3x tedensko), pa še kakšen šoping na hitro na vmes, doma pa gospodinjska opravila, ali pa vsekakor ukvarjanje z najmlajšim. Čez vikend pa pranje, likanje, pranje, pomivanje, likanje, pranje, likanje, kakšno kosilo, trgovina, in spet pranje in likanje. Aja, pa na vmes še ukvarjanje z otroci in včasih tudi sitnarjenje na “moža”. Včasih upravičeno, včasih pa mi enostavno zmanjka potrpljenja in neke psihične moči, da bi bila strpna in razumevajoča.
Tak to je. Lahko je pametovati, predvsem moškim, saj še vseeno ženska več naredi za gospodinjstvo, otroke, dom… kot pa moški (razen zunanja dela). In še vedno se nekako ženska “žrtvuje” oz. se ne ogiba odgovornosti, ki ji jo nalagajo družinske razmere in ne reče “ne”, če ve, da tega enostavno ne sme reči, ker ji je (vsaj določenemu deležu žensk) biti mama prioriteta pred biti svojemu možu atraktivna ljubica.
Aja, če pa bo kdo imel na to zadnje napisano kakšen komentar, pa kar naj začne brati temo od antilope, ki jo je odprla (glede zanemarjenosti otrok). Za osnovne stvari za otroke in dom je enostavno potrebno poskrbeti. In če ne poskrbi mož – oče, bo pač morala poskrbeti žena – mama.
Je to podreditev drugemu, če človek srbi za svoj izgled, da nekaj nase, se ohranja “vzdrževan”? Lahko je ali pa ni, toda v osnovi bi nam naj bilo primarno, da ljudje skrbimo za svojo (predvsem zunanjo) podobo zaradi sebe ne zgolj zaradi nekoga drugega. Bedno je navajati razloge za svoja dejanja, aktivnosti in način življenja ali da “nekaj je” zaradi drugih….lupinasto do konca![/quote]
Stvari niso tako enostavne.
Zunanji izgled (oz. neka vzdrževanost, kot omenjaš) ni samo rezultat enega, v tem konkretnem primeru ženske. Je tudi rezultat načina življenja, okolja in seveda ljudi, ki živijo ob tebi.
Jaz osebno si ne predstavljam, v kateri del dneva bi vtihotapila še kakšen čas za sebe, še izkričati si ga ne morem. Jaz bi se včasih res najraje kar zjokala, tako krivično se mi takšno razmišljanje (in posledično obsojanje) zdi. Ali delam v službi, tam do 16 ali 17 ure, drvim domov, vozim na treninge (3x tedensko), pa še kakšen šoping na hitro na vmes, doma pa gospodinjska opravila, ali pa vsekakor ukvarjanje z najmlajšim. Čez vikend pa pranje, likanje, pranje, pomivanje, likanje, pranje, likanje, kakšno kosilo, trgovina, in spet pranje in likanje. Aja, pa na vmes še ukvarjanje z otroci in včasih tudi sitnarjenje na “moža”. Včasih upravičeno, včasih pa mi enostavno zmanjka potrpljenja in neke psihične moči, da bi bila strpna in razumevajoča.
Tak to je. Lahko je pametovati, predvsem moškim, saj še vseeno ženska več naredi za gospodinjstvo, otroke, dom… kot pa moški (razen zunanja dela). In še vedno se nekako ženska “žrtvuje” oz. se ne ogiba odgovornosti, ki ji jo nalagajo družinske razmere in ne reče “ne”, če ve, da tega enostavno ne sme reči, ker ji je (vsaj določenemu deležu žensk) biti mama prioriteta pred biti svojemu možu atraktivna ljubica.
Aja, če pa bo kdo imel na to zadnje napisano kakšen komentar, pa kar naj začne brati temo od antilope, ki jo je odprla (glede zanemarjenosti otrok). Za osnovne stvari za otroke in dom je enostavno potrebno poskrbeti. In če ne poskrbi mož – oče, bo pač morala poskrbeti žena – mama.[/quote]
Kdo ti je kriv da živiš takšno življenje…. izgovarjaš se na svoje ”obveznosti” katere bi lahko mirnoduše preprečila ko si jih še lahko…. takrat si se odločila za to… to da danes ne ZMOREŠ furat obojega je izključno slabo razmišljanje v preteklosti…. posledice pa čutiš ti in najverjetneje tudi on.
Nisem jaz ali Calypso kriva da imaš ti tako življenje….
Moj ata se je na treninge od 4 razreda osnovne dalje vozil sam s kolesom 🙂 nič mu ni manjkalo in še danes je živ…. razvajena generacija /press
Aha.
Kriva sem si kar sama, kajne. On ni imel nič zraven pri tem, nič takega kot kakšna semenčica ob pravem času na pravem mestu…
Vidiš, to je to, kar ves čas hočem poudariti. Takšno razmišljanje. Ženska je odgovorna za vse. Prevzeti mora odgovornost in delati čudeže, da zadovolji vse. Tudi svojega moža. Ker si je sama kriva, da je zanosila, donosila in ima otroka-e. Mož vsekakor nima nič pri tem.
Joj, Matkic…
Forum je zaprt za komentiranje.