Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek NI MU DO SEKSA

NI MU DO SEKSA

to delam vsakič ko si ga nadanem 😀

kakšen splav? nevem taki da splaviš otroka preden odrasta in pride na ta Svet…[/quote]

Nikjer ga nisem omenjala, niti ga ne toleriram, tako da od kje si ga privlekel, mi ni jasno 😉


Tisto več je ponavadi del naših nezavednih vzorcev. Problemi okrog delitve del in občutenje, da nismo zadovoljni z drugim, je le potrjevanje nezavednega prepričanja, da nas nihče nima rad, ne glede na to kaj vse stori.
In če imamo v odnosu dva takšna, potem le prelagata krivdo drug na drugega, ker ni storil dovolj za njega in mu nudil dovolj pozornosti, da bi se počutil ljubljenega.

Ljubezen se ne da kupiti in ne pride sama od sebe, če pogojev za doživljanje ljubezni ne nosimo v sebi.


Kolikor sem jaz opazil, je to, kar obtožuješ ne vem koga vse, naredil le Matkič. Ta, ki si ga celo zagovarjala v enem delu te teme, ko sem It napisal, da ne vem zakaj debatira o tem z njim. ;)[/quote]

Še vedno ga “zagovarjam” glede tega, da je smiselno z njim debatirat tudi o tem. Ne vem zakaj kdo o čem ne bi smel debatirat. Svoboda govora mora bit zagotovljena tudi Matkicu. 🙂 Navsezadnje lahko ženske, ki iščejo partnerja, v življenju naletijo tudi na takšne matkice. Dobro je, da jim nekdo iz prve roke pove, da nima smisla upat na nemogoče. Vse preveč žensk se zaplete s tipčki, za katere mislijo,da jih bodo ravno one spremenile, pa na koncu nič od tega, tudi če ga poskušajo priklenit nase z otrokom. Takšen moški lahko kadarkoli odide, z otrokom ali brez.[/quote]
Imaš prav. Seveda je smiselno z njim debatirat. Nisem se dobro izrazil. Če ne bi bilo smiselno, potem bi tudi sam počel nesmisle, to pa ni mogoče. :))
Vzamem tisto nazaj. Vsak lahko daje nasvete o vsem, vsak lahko debatira o čemerkoli želi. Logično.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ja, na neki varni razdalji. 🙂
Ko pa se z neko osebo zbližaš, ker je bila prej na razdalj tako zelo prijazna in zapeljiva, pa spoznaš, da se ne razlikuje kaj dosti od tiste tečne, zaradi katere si iskal boljšo. 🙂

OK, se najdeta dva, ki so jima otroci in družina glavno gonilo in smisel zveze. Popolnoma legalno in legitimno. Se pa sprašujem kaj jima ostane, ko otroci odrastejo in odidejo. No, morda vnučki in če jih ni kmalu, se začne teženje in zdi se mi, da tak par nikoli ne vidi dvojine. Je ni navajen in beži od nje.

to delam vsakič ko si ga nadanem 😀

kakšen splav? nevem taki da splaviš otroka preden odrasta in pride na ta Svet…[/quote]

jaz sem napisal POTENCIALNE rešitve za njo ko jih je še imela pa jih ni izkoristila…. nič drugega…. če ga ti katolik ne zagovarjaš prav…. sploh pri posilstvih naj ostane otrok itd. 😀

Nikjer ga nisem omenjala, niti ga ne toleriram, tako da od kje si ga privlekel, mi ni jasno ;)[/quote]

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Še vedno ga “zagovarjam” glede tega, da je smiselno z njim debatirat tudi o tem. Ne vem zakaj kdo o čem ne bi smel debatirat. Svoboda govora mora bit zagotovljena tudi Matkicu. 🙂 Navsezadnje lahko ženske, ki iščejo partnerja, v življenju naletijo tudi na takšne matkice. Dobro je, da jim nekdo iz prve roke pove, da nima smisla upat na nemogoče. Vse preveč žensk se zaplete s tipčki, za katere mislijo,da jih bodo ravno one spremenile, pa na koncu nič od tega, tudi če ga poskušajo priklenit nase z otrokom. Takšen moški lahko kadarkoli odide, z otrokom ali brez.[/quote]
Imaš prav. Seveda je smiselno z njim debatirat. Nisem se dobro izrazil. Če ne bi bilo smiselno, potem bi tudi sam počel nesmisle, to pa ni mogoče. :))
Vzamem tisto nazaj. Vsak lahko daje nasvete o vsem, vsak lahko debatira o čemerkoli želi. Logično.[/quote]

Spet si naredo sam sebi bruke lol 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Se mi zdi, da imas kle vecinoma prepotentne debile.

Precejsnja moznost sicer je, da mu nisi dovolj privlacna. Sej to je konec koncev tudi razlog za varanje.

Imas pa tudi druge moznosti: nizek nivo testosterona, pomankanje vitaminov in/ali mineralov, depresijo ali kero drugo motnjo,….
Za zacetek si lahko gre v Adrialab zmeriti nivo testosterona. Zlo simpl razlog za tovrstne probleme. Referencne vrednosti so prenizke, mora met bolj proti zgornji meji vrednost, da lahko reces, da je ok.

Vitamin D, vitamin A, cink, selen,… sam kupi kvalitetne. Definitivno visajo libido pr moskemu.

Gej? Mislim, lahko je lagal o bivsi. Sam zakaj bi z njo veselo natepaval, ce je v tem problem, razen ce je bila mozaca;)

;))
Sem se nasmejala nad komentarji….

No. Da sporočim razplet: sem ga pustila in se odselila že v 2014….

Načela pogovor nestetokrat…mislim, da ni bila težava v meni, ampak v njem…in to ni moj problem.

Hvala vsem.

Zdaj jih boš pa slišala od forumskih dušebrižnikov.

HEIIII avtoricaaa bi te mikalo z mlajšim probat

Zdaj jih boš pa slišala od forumskih dušebrižnikov.[/quote]
Zakaj neki… V bistvu bi moral slišat zgodbo od obeh… in biti tiho. Resnica je za vsakega taka, kot si jo sam nariše in temu primerna je tudi tolažba. Tolažba je pa namenjena boljšemu počutju in preživetju in je vseeno kakšna je saj se drugih ne tiče.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Zdaj jih boš pa slišala od forumskih dušebrižnikov.[/quote]
Zakaj neki… V bistvu bi moral slišat zgodbo od obeh… in biti tiho. Resnica je za vsakega taka, kot si jo sam nariše in temu primerna je tudi tolažba. Tolažba je pa namenjena boljšemu počutju in preživetju in je vseeno kakšna je saj se drugih ne tiče.[/quote]

Zaradi tega, ker ga je zapustila samo zato, ker ni hotel toliko “piiip” (kot bi se nekdo izrazil) :-))

Boom, ni problema, ker še ni bila poročena z njim. Ona še išče svojega “moža”. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Zakaj neki… V bistvu bi moral slišat zgodbo od obeh… in biti tiho. Resnica je za vsakega taka, kot si jo sam nariše in temu primerna je tudi tolažba. Tolažba je pa namenjena boljšemu počutju in preživetju in je vseeno kakšna je saj se drugih ne tiče.[/quote]

Zaradi tega, ker ga je zapustila samo zato, ker ni hotel toliko “piiip” (kot bi se nekdo izrazil) :-))[/quote]
Neeee… misliš,… neeeeee:-)))))

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Toliko slabše. Morda je le imel željo po predporočni vzdržnosti :-)))

Toliko slabše. Morda je le imel željo po predporočni vzdržnosti :-)))[/quote]
Tudi to ni za vsakega, kakor še marsikaj drugega ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Obujam staro temo…

S partnerjem sva oba stara 31, skupaj skoraj dve leti, zadnje leto ziviva skupaj.

Pravzaprav sva zvezo zacela s seksom, potem se je on prvi zaljubil vame. Seksala sva po 6x na dan, kaj takega se nisem dozivela. No, sedaj pa seksava 1x ali 2x na mesec! Saj ne pricakujem, da bi bilo tako kot na zacetku, ampak recimo 3x na teden bi mi bilo ok, ali pa vsaj 2x.

Ne vem kje je tezava, on pravi da sem ljubezen njegovega zivljenja, mi veckrat da kompliment glede videza itd. Roko bi dala v ogenj da me ne vara, ker edino kar sva narazen je sluzbeni cas, pa se to pride domov za malico. Njegove sodelavke so vse precej starejse gospe. Poleg tega mu res zaupam, kar je z moje strani prvic v zivljenju. Pri bivsemu sem ves cas imela nek slab obcutek, ki se je na koncu izkazal za upravicenega, pri sedanjem partnerju tega ni. Moj videz tudi ne bi smel biti problem, saj sem ves cas zveze iste postave, skrbim za higieno in redno depilacijo.

Kadar nacnem pogovor na to temo, pravi da je utrujen, ampak jaz tega nekako ne razumem, saj nima fizicnega dela, pa tudi sicer nimava ne otrok, ne kaksnih drugih obveznosti. Tudi njegovo delo ni ne vem kako stresno… Res ne vem kje bi lahko bil problem. Vcasih se mi zdi, da sem zanj neka torfeja za katero se je trudil, da jo je osvoji, sedaj pa jo je postavil v kot.

Kaj menite vi?

1, nič
2,nič
poskusi: 3?

Zdravo,

Google -> masturbation reduces libido

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=124778721

Lahko se tudi igraš z besedami masturbation sex drive lowered itn.

On lahko da je dejansko zmatran od nečesa… in ni nujno, da je gej ali da ima drugo. Lahko, da ga preprosto ne privlačiš več in namesto, da bi fizično varal, vara v virtuali. To se ti pa seveda kaže tudi v reali.

sploh ni problem v teh stvareh.
mogoče se mu je samo razpasla kandida, ki povzroča pomankanje po spolnosti. Res, verjemi.
Je jedel kakšne antibiotike v preteklosti? Je veliko sladkarij, cukra, svinjine, govedine in hitre hrane?
smiselno je najprej poiskati fizičen vzrok, predno pomisliš na varanje. Če preveč masturbira ga pa tudi lahko vprašaš in vidiš ali je kaj resnice v zgornjem nasvetu.

Je pa tako, na začetku je vedno velika želja po sexu, a da se zniža na 1x na mesec.. nekaj mora biti posredi. Če sta vidva že začela z sexom predno se je zveza sploh razvila.. ima mogoče to adrenalinsko bombo, da mu je tako najbolje, potem ga pa mine. Pa če preveč porniče gleda, pa pride ven z raznoraznimi forami, ki naj bi jih ženske počele, med drugim tudi na veliko špricale.

Pojdi po vrsti, najprej fizični vzroki, nato psihični. ko sem zaradi antibiotikov dobila kandidiozo, me je popolnoma minilo do sexa. nič jasno ne meni, ne mojemu. Tako utrujena, nezainteresirana. Ko sem ugotovila kaj je narobe in se vrgla v protiglivično dieto… uuuuu, se je moja spolna sla vrnila nazaj, sva morala vse not prinesti. Mmmm.. se je kadilo od želje.

Zveza, ki se izključno zaradi seksa začne, se tudi izključno zaradi seksa konča – dokler ne zmanjka seksualnega naboja. Seks ne more biti edini ‘lepilni element’, ki bi vajino zvezo držal skupaj na daljši rok. Zveza je bila zgrajena na trhlih temeljih zgolj fizične privlačnosti z odsotnostjo prave čustvene in osebnostne bližine, ki bi vaju kot par globlje povezala.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

-;))))

Načeloma je namen iskanja 8spolnih) partnerjev seks in druženje. On bi seksal, ni pa motiviran, da bi ves čas iskal nove babe, ali pa je to prenaporno zanj. On pa pa be ni bila sama. Dolgoročno pa se redkokateri par ful šteka.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kaj pa vem, on ne bi seksal, bi se pa porocil z mano in imel otroke (ne vem kako, ce skoraj nic ne seksava).

Zvezo sva zacela s seksom zato, ker sem jaz imela v roku 6 mesecev plan iti v tujino in se nisem hotela navezati. Potem se je izteklo tako, da sem ostala doma in takrat sva zacela resno zvezo.

Antibiotikov ni jemal, kar se hrane tice bi bilo lahko bolje, ampak vsaj jaz se trudim da kuham zdravo, ampak to je samo en obrok na dan, ostale pac je po svoji izbri in najveckrat niso ne vem kako zdravi.

Najbrz bo res krivo samozadovoljevanje ob pornografiji, ampak to mi res nikoli ne bo jasno, kako je tipu to v vecji uzitek kot en dober seks? Res ne vem kaksni so to moski…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close