Moški, kaj je za vas pomeni pojem lepa ženska?
Ponižnost in iskrenost sta dva povsem različna pojma.[/quote]
Ja opiši že to razliko. Ves čas govoriš, to je to in to je ono, svojega pogleda pa ne deliš z nami. Si siguren, da razumeš vse te pojme? Ker, če jih, potem ti jih ni težko razložit.
Opisovati, ti moram razliko “ponižno” in “iskreno”?
Ti to resno?
Iskren je človek, katerega ravnanja in govorjenje se sklada s tem, kar misli.
Če ti jaz iskreno želim vse najboljše, pomeni, da ti resnično želim vse najboljše.
Ponižno pomeni, da postaviš svoje dostojanstvo in svoje interese pod interse in dostojanstvo nekoga drugega.
Ponižno je recimo moral podložnik sprejeti svojega gospodarja.
Če se tebi zdi ponižnost dobra lastnost…hja..
No, to je pač tvoj pogled na ponižnost in moj je malo drugačen. To pa ne pomeni, da se jaz ravnam po tvoji definiciji, ampak po svoji. 🙂
nehi se pomilovat in iskat napake drugje, beri pa se kej nauči :))[/quote]
Zakaj pa misliš, da bi se prijavil na seminar?? :))[/quote]
Pazi, kaj govoriš, da te ne bo naklestla, pa je iskal en domino, da ga prebiča. Tu bi lahko Aleksandra kaj zaslužila, če bi bila vsaj malo podjetna. :))
ja, ko te na tak prijazen način pošljejo v PM, da komi čakaš, da se potovanje začne, ker v začetku niti ne pogruntaš :)))[/quote]
Eh Leksi… to nam je bila vsem prva pot… :)))
ja, ko te na tak prijazen način pošljejo v PM, da komi čakaš, da se potovanje začne, ker v začetku niti ne pogruntaš :)))[/quote]
Eh Leksi… to nam je bila vsem prva pot… :)))[/quote]
ja, vidiš tut tko loh razmišljam naprej ja…. že tle sem se zaštekala, da so me morali s sesalcem vn vlečt in se mi še zdej pozna 😀
Eh Leksi… to nam je bila vsem prva pot… :)))[/quote]
ja, vidiš tut tko loh razmišljam naprej ja…. že tle sem se zaštekala, da so me morali s sesalcem vn vlečt in se mi še zdej pozna :D[/quote]
Hahaha… Ne vun… v… :)))
Čaki mal. Se bom omejil na fizično lepoto, ker je notranja lepota nekaj podobnega čustveni inteligenci (je ne moreš natančno merit).
Fizično lepa ženska je tista, ki me spolno vzburi v čim krajšem možnem času. Izgled igra najpomembnejo vlogo pri tem. Moj osebni vrstni red ocenjevanja fizične lepote je takle:
1. Oblika glave.
2. Izraz oči, nos in ustnice.
3. Razmerje rame, pas, boki.
4. Oblika in dolžina nog
5. Oblika prsi
Zdaj pa specifike:
Kaj je seksi in kaj ni je v mojem primeru izključno osebnega značaja. Splošno prepričanje o “lepoti” ima na to le delni vpliv. Kako vem? Ker me še posebej privlačijo ženske z fizično napako. Ženske, ki so sicer klasično proporcionalne, vendar mrajo biti na en način “pokvarjene” ali drugačne. V bolj specifične detajle ne grem, ker boste rekle da sem bolan… ampak tako je.
Oprostite, gospodična, nisem vedel ,da ne smem odgovarjati. Se opravičjem, upam, da niste užaljeni zaradi moje neotesanosti in predrznosti, ker odgovarjam, ker je to menda kaznivo po šestem kazenskem zakoniku, paragraf 12 po višji sodnici Katenjki. Globoko mi je žal vaša gnada milostljiva. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.