Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Moški, kaj je za vas pomeni pojem lepa ženska?

Moški, kaj je za vas pomeni pojem lepa ženska?


Seveda se jo da.

PSI[/quote]

Mislim… pa to vajino ujemanje je neverjetno…[/quote]

Ja, resnično, ko se boš tudi ti spoznala, se nam boš pridružila. Tako preprosto.

Katenjka, ti bi lahko naredila neke forumske zmenkarije in napisala pare, kdo se najbolj ujema. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ah kje pa jaz to vem… Saj vidiš, da ničesar en razumem, intuicije nimam…
Z vama z it se pa res ne strinjam 🙂 🙂 Mogoče bi se pa v rl boljše?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Ah kje pa jaz to vem… Saj vidiš, da ničesar en razumem, intuicije nimam…
Z vama z it se pa res ne strinjam 🙂 🙂 Mogoče bi se pa v rl boljše?[/quote]
A to pomeni, da se z mano bolj strinjaš ? 🙂

Ne vem, jaz se lahko razumem tud z nekom, ki ima drugačne poglede od mene. Za mene to ni neka ovira. Celo zabavno je lahko. Dokler se eden zaradi drugačnega mnenja ne začne počutit ogroženega ali napadenega. Tisto ni prijetno. Mene nobeno mnenje, kritika ne ogrozi v takem smislu. Menim, da je to celo potrebno za osebno rast.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ah kje pa jaz to vem… Saj vidiš, da ničesar en razumem, intuicije nimam…
Z vama z it se pa res ne strinjam 🙂 🙂 Mogoče bi se pa v rl boljše?[/quote]

Glede česa se z nama ne strinjaš?

Ne verjamem da je katenjka mislila resno. 🙂 Se je nekoliko ponorčevala iz napisanega o razumevanju ali ne. Je bolj na mene letelo. 🙂

Bo te težko razumela, če nima podobnih izkušenj.

Ženske ni rade norca, ki hodi po minskem polju.. 🙂
Od kdaj pa ženkse imate probleme s pozdravljanjem moških, izgubljanjem robcev ob poti, in takimi stvarmi. Kje je malo spoštovanja do moških, pol smo pa sami kot bogovi. :)))

Lahko je ženska lepa kot slika, če je njena osebnost grda, je grda.

[img]http://shrani.si/f/18/10z/1jHnZRlm/grda.jpg[/img]

Drži, kot pribito!

Definitivno NE julia roberts 😉

Zanimljivo vprašanje.
ena od stvari, ki me pri ženski odbije, pa lahko je še taka lepotica so dolgi nališpani nohti, taka ženska mi ga sigurno kljub še takem trudu nebi spravila pokonci 😉


Svasta… lol


Tudi mene mrazi ob dolgih nohtih – ženskih, moških, .. še hujš so pa nacefrani nohti!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close