Moški, kaj je za vas pomeni pojem lepa ženska?
Seveda se jo da.
PSI[/quote]
Mislim… pa to vajino ujemanje je neverjetno…[/quote]
Ja, resnično, ko se boš tudi ti spoznala, se nam boš pridružila. Tako preprosto.
Katenjka, ti bi lahko naredila neke forumske zmenkarije in napisala pare, kdo se najbolj ujema. 🙂
Ne vem, jaz se lahko razumem tud z nekom, ki ima drugačne poglede od mene. Za mene to ni neka ovira. Celo zabavno je lahko. Dokler se eden zaradi drugačnega mnenja ne začne počutit ogroženega ali napadenega. Tisto ni prijetno. Mene nobeno mnenje, kritika ne ogrozi v takem smislu. Menim, da je to celo potrebno za osebno rast.
Ah kje pa jaz to vem… Saj vidiš, da ničesar en razumem, intuicije nimam…
Z vama z it se pa res ne strinjam 🙂 🙂 Mogoče bi se pa v rl boljše?[/quote]
Glede česa se z nama ne strinjaš?
Ne verjamem da je katenjka mislila resno. 🙂 Se je nekoliko ponorčevala iz napisanega o razumevanju ali ne. Je bolj na mene letelo. 🙂
Bo te težko razumela, če nima podobnih izkušenj.
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://shrani.si/f/18/10z/1jHnZRlm/grda.jpg[/img]