Moški, kaj je za vas pomeni pojem lepa ženska?
Madona, pa tud že vsako debato sprevržete v neko flirtanje. Čeprav ženske je prav zabavno opazovat pri tem, moram priznat. 😛
Ampak tisto trditev je sproduciral ženski karakter, do katerega še sploh nismo prišli…:)
Oziroma naj ne bi prišli, saj je itak problem v moških…Le zakaj bi se ukvarjali z ženskim karakterjem. :)[/quote]
kokerkol že – men bi bla duša na mestu, da bi saj dva sparili tle gor, pa da ni sam teorija na delu :))))[/quote]
Včasih se sprašujem, zakaj nisem bližje Ljubljani, da bi vas prišel pogledat. Vas samske mislim…Potem mi bi postalo veliko bolj jasno ali so res moški takšni bedaki ali loleki, da vam ne upajo pristopiti in s tem zamujajo čudovito priložnost…Ali pa vam ne pristopijo, ker si tega ne želijo….
Kot pravim, o tem ne bom sodil, ker ne poznam resnice…Samo firbec me daje…:)
kokerkol že – men bi bla duša na mestu, da bi saj dva sparili tle gor, pa da ni sam teorija na delu :))))[/quote]
Včasih se sprašujem, zakaj nisem bližje Ljubljani, da bi vas prišel pogledat. Vas samske mislim…Potem mi bi postalo veliko bolj jasno ali so res moški takšni bedaki ali loleki, da vam ne upajo pristopiti in s tem zamujajo čudovito priložnost…Ali pa vam ne pristopijo, ker si tega ne želijo….
Kot pravim, o tem ne bom sodil, ker ne poznam resnice…Samo firbec me daje…:)[/quote]
ti kr povej kam pridemo v avstralijo :)) al od kje si, da si tok daleč oz tok brez volje hahaaaaaa
Nismo samo Ljubljančanke 🙂
Sem pa opazila, da je pristop Ljubljančanov tak: vpraša, če se dobiva, ampak seveda v LJ, ker on pa ne bo hodil kam drugam :), zaradi ene ženske že ne. Podobno velja za moške iz ostalih večjih krajev, da pričakujejo, da bomo ženske prevozile po Slovenije, da se bomo dobile z njimi 🙂
kokerkol že – men bi bla duša na mestu, da bi saj dva sparili tle gor, pa da ni sam teorija na delu :))))[/quote]
Včasih se sprašujem, zakaj nisem bližje Ljubljani, da bi vas prišel pogledat. Vas samske mislim…Potem mi bi postalo veliko bolj jasno ali so res moški takšni bedaki ali loleki, da vam ne upajo pristopiti in s tem zamujajo čudovito priložnost…Ali pa vam ne pristopijo, ker si tega ne želijo….
Kot pravim, o tem ne bom sodil, ker ne poznam resnice…Samo firbec me daje…:)[/quote]
Se strinjam. Ko sem to še sam delal, je to bilo zato, ker sem bil preveč negotov vase in sem čakal, da bo ženska pokazal interes za mene, namesto obratno. Seveda ona ga mora pokazat, ampak moški pa mora vodit igro, vztrajno in s potrpljenjem. Pač, vedet mora, kje mu je cilj oziroma želja in nardit za to vse, da ga doseže. To pa ne pomeni, da se mora pretvarjat in govorit o stvareh, v katere ne verjame. Ampak ravno obratno.
Se strinjam. Ko sem to še sam delal, je to bilo zato, ker sem bil preveč negotov vase in sem čakal, da bo ženska pokazal interes za mene, namesto obratno. Seveda ona ga mora pokazat, ampak moški pa mora vodit igro, vztrajno in s potrpljenjem. Pač, vedet mora, kje mu je cilj oziroma želja in nardit za to vse, da ga doseže. To pa ne pomeni, da se mora pretvarjat in govorit o stvareh, v katere ne verjame. Ampak ravno obratno.[/quote]
joj marko, kako lepoooooooooo
fantje, dejte si tole lepo prosim prebrat – večkrat in pol tut delajte tako………..
in kakšne veze ima tole tvoje vprašanje v zvezi z naslovom…kaj je za vas lepa ženska ????
te motijo habsburžani ali ime ??[/quote]
nč od tega jo ne moti, samo opaža, ker je brihtna punca
za metulko
odvetniška družba čeferin :))[/quote]
Kakor da so pa vsi ostali odgovori strogo v smislu teme …
Hvala Čeferinova Aleksandra.
Se strinjam. Ko sem to še sam delal, je to bilo zato, ker sem bil preveč negotov vase in sem čakal, da bo ženska pokazal interes za mene, namesto obratno. Seveda ona ga mora pokazat, ampak moški pa mora vodit igro, vztrajno in s potrpljenjem. Pač, vedet mora, kje mu je cilj oziroma želja in nardit za to vse, da ga doseže. To pa ne pomeni, da se mora pretvarjat in govorit o stvareh, v katere ne verjame. Ampak ravno obratno.[/quote]
joj marko, kako lepoooooooooo
fantje, dejte si tole lepo prosim prebrat – večkrat in pol tut delajte tako………..[/quote]
Saj sem delal tako. Meni razdalja ni bila ovira.
Če bi iskal le v domačem, bližnjem kraju, bi še dandanes verjetno bil nedolžen…:)
ženska lepota je dejstvo, to ni pojem, kot moškega me najprej pritegne, če začnema na fizičnem nivoju, dolžina las, nato velikost prsi in riti, ter razmerje med višino in širino, nato boki,ravno prav široki, roke, predvsem prsti, če se ji približam na več kot pol metra pa, vonj ko pristaneva v postelji pa predvsem vonj njene kože med ljubljenjem ter, vonj njene pi…; na intelektualnem nivoju pa, da zna razmišljat s svojo glavo, da je samostojna in da se zna pogovarjat o vsakdanjih rečeh…
ženska lepota je dejstvo, to ni pojem, kot moškega me najprej pritegne, če začnema na fizičnem nivoju, dolžina las, nato velikost prsi in riti, ter razmerje med višino in širino, nato boki,ravno prav široki, roke, predvsem prsti, če se ji približam na več kot pol metra pa, vonj ko pristaneva v postelji pa predvsem vonj njene kože med ljubljenjem ter, vonj njene pi…; na intelektualnem nivoju pa, da zna razmišljat s svojo glavo, da je samostojna in da se zna pogovarjat o vsakdanjih rečeh…[/quote]
Še bolj izvrstno kot von Schultz.
Kje to iščeš in kje najdeš takšne biserke:) ?
ženska lepota je dejstvo, to ni pojem, kot moškega me najprej pritegne, če začnema na fizičnem nivoju, dolžina las, nato velikost prsi in riti, ter razmerje med višino in širino, nato boki,ravno prav široki, roke, predvsem prsti, če se ji približam na več kot pol metra pa, vonj ko pristaneva v postelji pa predvsem vonj njene kože med ljubljenjem ter, vonj njene pi…; na intelektualnem nivoju pa, da zna razmišljat s svojo glavo, da je samostojna in da se zna pogovarjat o vsakdanjih rečeh…[/quote]
pahor, kak je pa tvoj opis?
ženska lepota je dejstvo, to ni pojem, kot moškega me najprej pritegne, če začnema na fizičnem nivoju, dolžina las, nato velikost prsi in riti, ter razmerje med višino in širino, nato boki,ravno prav široki, roke, predvsem prsti, če se ji približam na več kot pol metra pa, vonj ko pristaneva v postelji pa predvsem vonj njene kože med ljubljenjem ter, vonj njene pi…; na intelektualnem nivoju pa, da zna razmišljat s svojo glavo, da je samostojna in da se zna pogovarjat o vsakdanjih rečeh…[/quote]
pahor, kak je pa tvoj opis?[/quote]
pahor? hahahha ne spravljaj me v smeh, a tebi so všeč ala Pahor tipi? no, potem lahk mene mirno preskočiš::)
ženska lepota je dejstvo, to ni pojem, kot moškega me najprej pritegne, če začnema na fizičnem nivoju, dolžina las, nato velikost prsi in riti, ter razmerje med višino in širino, nato boki,ravno prav široki, roke, predvsem prsti, če se ji približam na več kot pol metra pa, vonj ko pristaneva v postelji pa predvsem vonj njene kože med ljubljenjem ter, vonj njene pi…; na intelektualnem nivoju pa, da zna razmišljat s svojo glavo, da je samostojna in da se zna pogovarjat o vsakdanjih rečeh…[/quote]
Hmmm, tu manjka samo še to, da se mora znati čutno poljubljati… 🙂
Včasih se sprašujem, zakaj nisem bližje Ljubljani, da bi vas prišel pogledat. Vas samske mislim…Potem mi bi postalo veliko bolj jasno ali so res moški takšni bedaki ali loleki, da vam ne upajo pristopiti in s tem zamujajo čudovito priložnost…Ali pa vam ne pristopijo, ker si tega ne želijo….
Kot pravim, o tem ne bom sodil, ker ne poznam resnice…Samo firbec me daje…:)[/quote][/quote]
A to kaj name leti? :))
Koliko vidim, te še nobeden ni prišel v rovte pogledat :)))
Drugače pa je že lopar pripravljen na novo sezono. Če bi rada poraz kar pridi :))))
A ni tako, da mora moški pokazat interes, ženska se pa potem odloči?
Problem moških je, ( no saj tudi žensk) če so negotovi vase. Ne toliko, če so nesamozavestni. To dvoje ni isto. Jaz ne bi bila z nekim samozavestnežem, po možnosti še samovšečnim…ampak z negotovim človekom živeti… je pa tudi no… težko težko…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.