Moški, kaj je za vas pomeni pojem lepa ženska?
Seveda.
Ampak to ni pomembno, ker so to že močno osebni in pikantni detajli.
Pa še to: na takšne seksualne preference družba gleda zelo kritično. No, ker si glih omenil bom seveda iskren. Sam zdaj bodo po mojem bunke padale od pravičnikov…[/quote]
No, uganil sem, ampak Katenjki se ni sanjalo, rada pa se vmeša, čeprav ne ve, o čem midva govorima. Ali pa me zajebavaš. :))) haha
In tega zdaj ni si mogel ugotovit s svojo intuicijo?
F** mislim Jao res se mi ni sanjalo, da greš v take ekstreme…[/quote]
Glej, to si sedaj meni napisal na ne ravno neposrečen način, dejansko pa imaš za Jaoa za ekstremista. Morala bi se meni, ampak se zdaj kar njemu opraviči, razen če ne misliš, da je “ekstremist”. Kolikor razumem, je to bolj v smer fetišiziranja, tako kot eni moški padajo recimo na ženska prsi, ženska stopala,..
Saj jih ne, ker so redke in se skrivajo.
Pa tudi… hendikepirani ljudje se velikokrat ne sprejemajo, zato bi tudi mojo naravnanost verjetno odklanjale celo bolj kot splošna javnost. Pa tudi… telesna privlačnost ni noben garant za splošno spolno ali življenjsko ujemanje….
Tako da imam s svojim lepotnim idealom veliko manj sreče kot tipi, ki padajo na velike joške 🙂
Saj jih ne, ker so redke in se skrivajo.
Pa tudi… hendikepirani ljudje se velikokrat ne sprejemajo, zato bi tudi mojo naravnanost verjetno odklanjale celo bolj kot splošna javnost. Pa tudi… telesna privlačnost ni noben garant za splošno spolno ali življenjsko ujemanje….
Tako da imam s svojim lepotnim idealom veliko manj sreče kot tipi, ki padajo na velike joške :)[/quote]
Koliko si star? (Ja res je.)
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Saj jih ne, ker so redke in se skrivajo.
Pa tudi… hendikepirani ljudje se velikokrat ne sprejemajo, zato bi tudi mojo naravnanost verjetno odklanjale celo bolj kot splošna javnost. Pa tudi… telesna privlačnost ni noben garant za splošno spolno ali življenjsko ujemanje….
Tako da imam s svojim lepotnim idealom veliko manj sreče kot tipi, ki padajo na velike joške :)[/quote]
Koliko si star? (Ja res je.)[/quote]
Aja to bo zdaj lahko narobe razumljeno. Mislila sem samo povedat, da so v 60 letih nosečnicam predpisovali tablete proti slabosti, ki so imele za stranski učinek, da so se rojevali taki otroci. Aja v USA.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Saj jih ne, ker so redke in se skrivajo.
Pa tudi… hendikepirani ljudje se velikokrat ne sprejemajo, zato bi tudi mojo naravnanost verjetno odklanjale celo bolj kot splošna javnost. Pa tudi… telesna privlačnost ni noben garant za splošno spolno ali življenjsko ujemanje….
Tako da imam s svojim lepotnim idealom veliko manj sreče kot tipi, ki padajo na velike joške :)[/quote]
Glej s pozitivne strani, vsaj uiti ti ne more! :)))
Koliko si star? (Ja res je.)[/quote]
Aja to bo zdaj lahko narobe razumljeno. Mislila sem samo povedat, da so v 60 letih nosečnicam predpisovali tablete proti slabosti, ki so imele za stranski učinek, da so se rojevali taki otroci. Aja v USA.[/quote]
Katenjka, ne štekaš, o čem govori! Sam “ekstremisti” se razumemo. 😀
Saj jih ne, ker so redke in se skrivajo.
Pa tudi… hendikepirani ljudje se velikokrat ne sprejemajo, zato bi tudi mojo naravnanost verjetno odklanjale celo bolj kot splošna javnost. Pa tudi… telesna privlačnost ni noben garant za splošno spolno ali življenjsko ujemanje….
Tako da imam s svojim lepotnim idealom veliko manj sreče kot tipi, ki padajo na velike joške :)[/quote]
Glej s pozitivne strani, vsaj uiti ti ne more! :)))[/quote]
Ne tako kot tebi tvoja, ki je itak čez mejo 🙂 🙂
Zakaj se norčuješ??
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Ja verjamem, da si normalen, ne rabiš pisat niti ‘drugače’. Jaz verjamem vsakemu, ki to napiše, dokler se ne prepričam v nasprotno 🙂 🙂
A si mel kdaj kako tako punco?
(ignoriraj matjažka, on ni normalen)
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Nikoli. Nikoli tudi nobene nisem poznal, niti je aktivno nisem iskal.
Sam sebi sem se zdel popolna pokveka, dokler nisem v začetku devetdesetih na internetu odkril, da nisem sam. O tem sicer ne govorim veliko, na svetu praktično ni ljudi, ki bi me osebno poznali in bi bil z njimi o tem iskren tako kot tukaj zdajle.
Prve privlačnosti k invalidkam brez udov sem doživel še kot majhen otrok in niso bile spolne narave (7, 8 let). Nekaj bo torej ugrajenega v možgane PRED vsemi ostalimi preferencami.
Seveda ne. Take zadeve ne prinesejo nobene pozitivne zadeve v odnos. Lahko da bi me tolerirala, še večja verjetnost pa je, da bi se ji zagabilo ali bi me zezala. To je občutljiva tema in ni glih za obešat na javni zvon.
In preden kdo kritizira najin odnos moram povedat, da je lahko sprejet enga X tipa, k je mal čuden v svojih nagnenjih kot “kurioziteto”, svojega življenjskega partnerja pa ne.
Forum je zaprt za komentiranje.