Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Lj – Gre kera na sprehod? :) Lj – Gre kera na sprehod? :) Spider 29.07.2012 ob 16:01 zadnji odgovor 29.07.2012 ob 16:20 Opero zelo redko, raje balet, drama, ali pa koncert klasične glasbe. Prijavi _______________ So it goes. - Kurt Vonnegut - katenjka 29.07.2012 ob 16:01 zadnji odgovor 29.07.2012 ob 16:20 To me tudi zanima, če bo kaj iz tega, ne se preveč o telefonu pogovarjati hehhehe Prijavi [i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup] antilopa 29.07.2012 ob 16:06 zadnji odgovor 29.07.2012 ob 16:20 Katenjka, Spider jo je še pozabil vprašati, če že dolgo živi sama s svojem stanovanju. :))) HM30 upam, da ne, ker potem baje nisi dober materijal za vezo pravi Spider. Prijavi Spider 29.07.2012 ob 16:16 zadnji odgovor 29.07.2012 ob 16:20 Kaj se štulita, dajta nama malo zasebnosti, prosim. Prijavi _______________ So it goes. - Kurt Vonnegut - antilopa 29.07.2012 ob 16:20 zadnji odgovor 29.07.2012 ob 16:20 Spider, jaz imam svojega Snooparda, zato se sigurno ne štulim. Tisto zgoraj je bilo mišljeno kot šala. Sorry, se umikam. :))) Prijavi 1 2 3 … 6 7 8 Forum je zaprt za komentiranje.