Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Lj – Gre kera na sprehod? :)

Lj – Gre kera na sprehod? :)

Mama mia…
Ko berem izjave načih moških udeležencev debate, dobim občutek, da sem v Črni Gori – same junačine ….eden bolj pogumen od drugega…

HM30…Matjažko bi bil taman zate..imam občutek..:))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Hahahaha…
po čem pa to sklepaš?
res me zanima…


A ne gresta skupaj na kavo ? 🙂


A ne gresta skupaj na kavo ? :)[/quote]

Buuu…prvič slišim….
Drugač sem ga povabila na squash pa je zmrzniiiilllll 🙂 🙂


A ne gresta skupaj na kavo ? :)[/quote]

Buuu…prvič slišim….
Drugač sem ga povabila na squash pa je zmrzniiiilllll 🙂 :)[/quote]

a ja….
če pa bova kdaj šla na kavo, pa bova šla skupaj….predvidevam…upam….sicer pri njemu itak ne veš…..:D


A ne gresta skupaj na kavo ? :)[/quote]

Buuu…prvič slišim….
Drugač sem ga povabila na squash pa je zmrzniiiilllll 🙂 :)[/quote]
Potem več ne bi bil tako idealen, če bi izgubil kakšno rundo proti tebi. 🙂

Buuu…prvič slišim….
Drugač sem ga povabila na squash pa je zmrzniiiilllll 🙂 :)[/quote]
Potem več ne bi bil tako idealen, če bi izgubil kakšno rundo proti tebi. :)[/quote]

Sj to sem dojela…lahk bi ostal brez žogic, in posledično brez dobrega slovesa… 🙂 🙂
Vem, sem prenevarna zanj!


A ne gresta skupaj na kavo ? :)[/quote]

Buuu…prvič slišim….
Drugač sem ga povabila na squash pa je zmrzniiiilllll 🙂 :)[/quote]

Čuj, kaj pa če mi žena ne dovoli, ker imaš baje zelo dober backend udarec, torej od sebe vžgeš po žogici, tako kot če zidarjio ometavajo in zagrabijo polno žlico malte, – četudi jaz s felšem serviram, da žogico zakrivničim v zraku, jo menda ujameš in zabrišeš v steno, da odzvenja po prostoru top, zamolkel zvok. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Buuu…prvič slišim….
Drugač sem ga povabila na squash pa je zmrzniiiilllll 🙂 :)[/quote]

Čuj, kaj pa če mi žena ne dovoli, ker imaš baje zelo dober backend udarec, torej od sebe vžgeš po žogici, tako kot če zidarjio ometavajo in zagrabijo polno žlico malte, – četudi jaz s felšem serviram, da žogico zakrivničim v zraku, jo menda ujameš in zabrišeš v steno, da odzvenja po prostoru top, zamolkel zvok. :))[/quote]

Še dober, da imaš ženo, da te vsakič znova potegne ven iz bule v katero si se sam porinil 🙁 lol

Maš prav..matjažko ti ne bi bil kos..

Tebi treba ono baš…prava muškarčina…kao ja..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Maš prav..matjažko ti ne bi bil kos..

Tebi treba ono baš…prava muškarčina…kao ja..[/quote]

Ahahahaha…sj sem rekla, tle na forumu so same junačine….
Sicer pa veš kako rečejo: lastna hvala, cena mala!

Spider, pol je ta koman tebi pisan na kožo………

http://youtu.be/MMoZE8NUWWU

kako si vedela, da imam rad Mlakarja….:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

šesti čut……

Sem vedel..da imava nekaj skupnega..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Me veseli, da sva to takoj ugotovila.
Še ena lepa od Mlakarja…prav življenjska: http://youtu.be/8Jv8byZ18nw

mmmm…lepa…

ali pa…

http://www.youtube.com/watch?v=EWTl7x0xVDg

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

mmmm…lepa…

ali pa…

http://www.youtube.com/watch?v=EWTl7x0xVDg%5B/quote%5D

Tudi….
Mah, vsi njegovi komadi so dobri. Se ne morem odločiti, kateri je najboljši…
Jaz ga občudujem…..res je dober, da spesni takšna besedila.. 🙂 🙂 🙂

Hmmmm..mogoče pa bi midva morala it na sprehod po LJ..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

A to mene sprašuješ?
No vidiš, vsaj tema ni šla v nič….hahahahaha

Ja seveda tebe…prav čutim neko ujemanje…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Oooo, hudo…
jaz sem mislila, da avtorja, ker ni blo nč konkretno omenjeno….
Ja lej sprehajam se rada…:) 🙂 🙂 če misliš na to ujemanje…

ja..pa Mlakar..okus za glasbo dost pove..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

hmmm, jaz bi na tvojem mestu bila malo manj preudarna….
Mlakar mi je zares všeč, ni pa edini, ki mi je všeč.
Moj okus za glasbo je tako raznolik, kot življenje samo.
Ali poslušaš/hodiš v opero?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close