Kurec24cm
Ti ” normalen ” to ponemi, da si zmešan, saj ti si verjetno še za vrtec delal sprejemne izpite, ker si bil preveč zabit, da bi te sprejeli. Kar se tiče bontona, ta pa še mimo tebe ni šel, kaj šele da bi ga imel !!! Da se izrazim z tvojimi besedami ( prfuknjen ) pa ni nihče tako kot ti, ni varijante !!!
Ajde folk, fajn se mejte, čao
Kiaara
Forum je zaprt za komentiranje.