Kurec24cm
Dve metodi sta, da se rešiš anonimnosti.
Da greš na srečanje forumašev, kjer potem eden izmed prisotnih čez čas začuti neko neobvladljivo potrebo, običajno povezano s kakšnimi zamerami, da bi tudi drugim pojasnil, kakšna baraba se skriva za nickom.
Podvarjanta je še ta, da si z nekom nekaj cajta mal mejlaš, postaneš zaupen, potem pa eden spet začuti neobvladljivo potrebo, običajno povezano s kakšnimi zamerami, in obelodani najresničnejšo resnico o drugem, ki se jasno niti najmanj ne sklada z imidžem, ki ga ima dotična oseba na forumu.
Druga metoda, da se sam predstaviš. Hmm. MŽ je bil prvi. Z imenom in priimkom. Dobr, on je mal poklicno deformiran in ga, če se prav zelo močno potrudim, še nekako razumem. Ampak ti? Spet imam enih par idej. Upam, da tole ni poslovilno pismo. Ali se razgaljaš zaradi Nje, da bi ti končno poslala tisti mejl? Ker dvomim, da si to sam zarad mene spisu. Katere prste že morm dvignt v motoristični pozdrav? 😉
Dragi moji vidim da se širijo polemike o debelini teh 24cm.Moram vas potolažit in vam takoj povedat da je debelina primerna 24tim cm in tudi tehnika.Še nobena se ni pritoževala ampak so se vse vračale še po več .Tiste ki so najbolj glasne da dolžina ni vse so pa sigurno neposeksane že 100 let ali pa z takšnim malim da sploh ne ve če ga ima not ali ne.Ja Enax ti pa samo nekaj bluziš in bluziš pa nič ne poveš.Sigurno si kakšna(en) ministrant ali pa nuna.Tiste prste ki bi jih pa dvignil v motoristični pozdrav pa si vtakni v rit.Škoda da nisem kakšna strojepiska bi vam napisal še marsikaj,tako pa mi pisanje ne gre preveč od rok.
Kurec24cm ma vas rad!
Hi, hi, hi! No, a s vidu, KIR, od tošlna pa nč.
Sama hvala. Samo jest, k jemlem živlene tak, kt je, s mislm:
– pije, to pomen, de ga tist one kdaj tud na uboga in ga bo skoz mn
– kadi, to pomen ,de smrdi in za ta treto trditu nima prov hoh izbire.
Sploh pa jest iz skušenj vem, de j z dedcam, k mo na g…. potegne, bl švoh.
Tist so navarn, k so kr tih….
Men vijuge še čist u redu delajo in tud u pravo smer grejo nevrončki, da ne bo pomote.
Ne vem pa, kaj si hotel sploh povedat. Po letih smo skupaj, pa še po marsičem drugem. Ampak, če ti odkrito povem, z mojim sem skupaj že 28 let, pa še nisva vzela metra v roke, da bi mu ga merla. Ne čutiva potrebe po tem, ker sva oba zadovoljna, ti pa očitno ne, ker se s tem tako rad ponanšaš.
Res luškan post, ni kaj. Da je tvoja identiteta, tvoj jaz, tvoj kurec. In če imate še kakšna vprašanja, npr. ali je res tako dolg. Pošteno, ni kaj. In naporno. Ker čim ni več v erekciji, čim ne doseže te bajeslovne dolžine 24 cm, izgubiš identiteto. V kaj pa se spremeniš potem ? Kdo si, ko imaš malega, izgubljenega v velikih spodnjicah, ki so navajene silne moči požrešnega falusa ? Kdo si, ko te ženske ne zrejo poželjivo v tvoje mednožje ? Rocker, dobro, spet: seks, falus. Biker: dobro, spet motor kot simbol moškosti, seksa in falusa. Družina ? Res, običajno človek pomisli na umirjenost in resnost, vendar ob tvojem poudarjanju skokov čez plot pomislim, da gre tu samo za zunanji dokaz tvoje potentnosti.
Hočem vprašat: kaj pri Bogu ostane, če Kurcu odvzamemo kurca ? Ker če nič ne ostane, ljubi moj, si v kurcu.
Pozdravček, Miloš.
P.S.: moram priznati, da sem se prav zabaval. Upam, da v resnici stvar ni tako resna, kot se zdi …
Forum je zaprt za komentiranje.