Kurec24cm
No dekleta ker sem že nekaj časa z vami je napočil čas da se vam predstavim.Star sem 48 let,poročen in oče dveh otrok.Končano imam srednjo izobrazbo in še nekaj malega zraven.Drugače sem pa rocker in motorist,včasih pa tudi povprečen državljan .Seksam še vedno sedemkrat na teden,včasih tudi več.Če pa vas slućajno še kaj zanima o meni pa kar pogumno z vprašanjem naprej(naprimer če držijo mere mojega ku.re.ca)Aja včasi pa tudi skočim čez plot,ampak vam povem da vse ženske vriskajo od zadovoljstva heheh.Zdaj sem se malenkost zresnil in sem malo bolj pri
den državljan kar pa včasih nisem bil. Kurec24cm vas ma rad
Na naboru stoji pred komisijo vrsta nagih regrutov.
Sami postavni fantje, le Košir ima dolgega do kolen.
“Ja kdaj vam je pa takšen zrasel?” vpraša predsednik.
“Nihče mi ni povedal, kako se ga na roko …
Pa sem, revež mislil, da se ga svaljka.”
Forum je zaprt za komentiranje.