Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako do fukfrendice?

Kako do fukfrendice?

[/quote]

Kaj je to kvantna fizika, da je potrebno posebno razumevanje? :)))
Da bi bil z žensko, ki je drugim bila na razpolago za seks.
Hah, na take mogoče lahko le kak Spider naleti, ki se “spozna” na ženske. :D[/quote]

Matjažko, če prav razumem, ti praviš, da znaš takoj ugotoviti, katera ženska je lahkoživka, katera pa resna in zaupanja vredna. Daj izdaj nam recept ekskluzivno za MON. :))) S tem boš rešil marsikaterega naivneža. :)))

Ja tako, sin moj, nedolžna in nedotaknjena naj bo.
Edino takšna je vsaj za silo dobra zate….. :)))))

:/ :(((

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Zelo dvomim, da bi si takšna ženska želela resne zveze sz nekom, ki ima tvoje nazore.[/quote]

Tudi marsikatera ženska, ki ni “takšna”, ne …

Mogoče pa so krivi tvoji F prijatelji, da je prišlo do razveze?
Mož je spregledal, oči so se mu odprle. :D[/quote]

Joj, kakšen bumbar si.

Ti lahko očaraš le kakšne sive miši, ki se sramujejo same sebe. Potem jih psihoanaliziraš, kaj vse je narobe z njimi, jim nabiješ dodatne komplekse in je tvoja do smrti.

Važno, da je čustvena, pa da ti ne zbeži, ne matjazko, ziher to ni nič povezano s tem, da samozadostnim seksualno osvobojenim ženskam tak psihoanalitik kot si ti ne more ničesar ponuditi..

Lepe in atraktivne ženske seksajo tudi, ko so samske, gospod župnik. Ampak take itak niso zate.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Mogoče pa so krivi tvoji F prijatelji, da je prišlo do razveze?
Mož je spregledal, oči so se mu odprle. :D[/quote]Mali zadnje cajte nekako slabo bereš!
Je napisala da je bila nekaj let sama. Verjetno z nekim tehtnim razlogom.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

In če se odločim, da bom to “osebno svobodo” podaril nekomu, ki ga spoštujem in samo njemu sem…..zavrt, nenormalen, nazadnjaški… v svojih pogledih?

Čustva so nekaj kar izražamo (predvsem) ob drugih ljudeh, v odnosih z njimi. Kako si lahko čustveno svoboden, če absolutna svoboda pomeni, da ne čutiš nikakršnih potreb, kar vključuje tudi potrebo po bližini, kjer pridejo na plan naša čustva?

x6 zaštrikal si se …. :)[/quote]
nihče ni v poziciji da daje drugemu svobodo, če mu jo lahko daješ, mu jo lahko tudi vzameš, drži? in če to počneš potem nisi enakopraven v odnosu ampak si jemlješ pravico da nekoga spravljaš v podrejeni položaj…če se tako odločiš mu daješ kot nagrado svobodo če se odločiš drugače ga kaznuješ z odvzemom te svobode, je to zdrav odnos? je to “zdrav”človek?
resnično svoboden človek je tisti ki je brez potreb, je to težko razumeti? ali boš trdil da pride ljubezen pri tebi do izraza samo z partnerjem, drugače ne čutiš ljubezni, do soljudi? čustva pridejo pri tebi do izraza samo v odnosih do ljudi? ne čutiš zadovljstva če opraviš dobro delo? ne čutiš zadovoljstvako po napornem dnevu ležiš v postelji in preden zaspiš pomisliš da si dobro preživel dan? si res tako odvisen od drugih?

In če se odločim, da bom to “osebno svobodo” podaril nekomu, ki ga spoštujem in samo njemu sem…..zavrt, nenormalen, nazadnjaški… v svojih pogledih?

Čustva so nekaj kar izražamo (predvsem) ob drugih ljudeh, v odnosih z njimi. Kako si lahko čustveno svoboden, če absolutna svoboda pomeni, da ne čutiš nikakršnih potreb, kar vključuje tudi potrebo po bližini, kjer pridejo na plan naša čustva?

x6 zaštrikal si se …. :)[/quote]
nihče ni v poziciji da daje drugemu svobodo, če mu jo lahko daješ, mu jo lahko tudi vzameš, drži? in če to počneš potem nisi enakopraven v odnosu ampak si jemlješ pravico da nekoga spravljaš v podrejeni položaj…če se tako odločiš mu daješ kot nagrado svobodo če se odločiš drugače ga kaznuješ z odvzemom te svobode, je to zdrav odnos? je to “zdrav”človek?
resnično svoboden človek je tisti ki je brez potreb, je to težko razumeti? ali boš trdil da pride ljubezen pri tebi do izraza samo z partnerjem, drugače ne čutiš ljubezni, do soljudi? čustva pridejo pri tebi do izraza samo v odnosih do ljudi? ne čutiš zadovljstva če opraviš dobro delo? ne čutiš zadovoljstvako po napornem dnevu ležiš v postelji in preden zaspiš pomisliš da si dobro preživel dan? si res tako odvisen od drugih?[/quote]Vse to je res v nas, vendar vse to doživljamo v odnosu z drugimi, kaj in kako doživljamo je pa naše.

Vsekakor pa nimamo pravice si kogarkoli postavljat v podrejen položaj, vsak je zase spoštovanja vredna oseba, že od rojstva dalje, če ne že od spočetja…. :/
Noro pa je, da kdo sebe ponuja v “podrejen položaj” 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tole je tudi meni padlo v oči. Le kaj se skriva pod tem?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Torej si želel povedat, da ne bi nikoli bil z žensko, ki ni nedolžna.
Ti boš pa še dooooooooooolgo iskal.
Zdaj ne vem ali si res tako mlad ali pa si star dedec, ki ga zanimajo najstnice. Namreč večina ostalih ni več nedolžnih.
To človek zamisli zakaj moški hoče nedolžno žensko. Se bojiš, da bi te s kom primerjala?
Le kako bi lahko ženske preverile, če je moški še nedolžen?

[/quote]

Matjazko, nekateri muslimanski moški tudi zahtevajo nedolžne ženske (koliko žensk so pa oni imeli pa seveda ženske ne sme brigat), in potem gredo ženske k zdravniku, da zašije himen.


Saj pa Spider išče takšne, ki si ne lastijo moških spolnih organov..Spider pa ne njenih. 🙂
Več daš, več dobiš…:)

Za razumevanje je dovolj osnovnošolska matematika. 🙂

Pa ime mu je bilo Joža. :))) in ni pustil darila zato, da bi seksal.:))))))[/quote]
Joža je bil, točno:) res ni pustil darila za seks, ampak da si učiteljica ob svoji mizerni plači lahko privošči govejo juho-za dušo:)[/quote]

No, ko sva se že v tej temi o f**u in frendicah/frendih…. Se spomniš, ko se je Joža hotel fentati, ko so ga nalagali, da je njegova ljuba žena seksala z drugimi? :)) Pa kako lepo ji je potem, ko je zvedel, da so bile to le laži rekel: “Mimika moja, kak sem se ustrašil ….če bi bilo to res, jaz ne bi mogel več živeti…” 🙂

Ja, matjazko, nedolžna mora bit, ker drugače je že vse znucano.

Matjažko, Marko in podobni hočejo čimmanj izkušeno, ker se bojijo kritike..:)))))))))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ni nujno, da se bojijo kritike; mogoče je kateremu izmed njih všeč (ali pa neizpolnjena želja) poklic učitelja.:)

Joža je tisto meso tam “pozabil” samo zato, ker je imel za vsako stvar slabo vest, ker ni več vedel kaj je prav in kaj narobe. Vsakemu je želel ugajat, tako mimiki, kot učiteljici, rusom, pa še komu. Ali pa je imel toliko ljubezni za dat, da je samo daroval, kdo bi vedel, mogoče je samo glumil zmedo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Česa pa se Spider boji? Je on neustrašen? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Joža je meso tam “pozabil” zato, da bi učiteljica pogledala skozi prste njegovemu sinu Tinčeku, ki je “politične pesmice” pisal …. nisem pa jaz tega videla tako, da bi želel ugajati učiteljici. On je imel samo eno ljubezen, to je njegovo Mimiko.:)


Joža je bil, točno:) res ni pustil darila za seks, ampak da si učiteljica ob svoji mizerni plači lahko privošči govejo juho-za dušo:)[/quote]

No, ko sva se že v tej temi o f**u in frendicah/frendih…. Se spomniš, ko se je Joža hotel fentati, ko so ga nalagali, da je njegova ljuba žena seksala z drugimi? :)) Pa kako lepo ji je potem, ko je zvedel, da so bile to le laži rekel: “Mimika moja, kak sem se ustrašil ….če bi bilo to res, jaz ne bi mogel več živeti…” :)[/quote]
se spomnim, sam ni mi jasno zakaj se je on hotel fentati, saj (če bi bilo res) ni on spal z četo nemških vojakov, pač pa Mimika, in če se njej ni zdelo sporno, kaj se on s tem obremenjujje, sploh , on kot ruski ujetnik bi moral vedeti da vojna zahteva žrtve)))
drugač pa, resno, če dva polnoletna prijatelja, ki skupaj hodita na kavo, v kino, na bazen, zakaj ne bi tudi seksala ? je tu kaj spornega?


ti si očitno gledal čustveno verzijo (zahodno)))

Joža je meso tam “pozabil” zato, da bi učiteljica pogledala skozi prste njegovemu sinu Tinčeku, ki je “politične pesmice” pisal …. nisem pa jaz tega videla tako, da bi želel ugajati učiteljici. On je imel samo eno ljubezen, to je njegovo Mimiko.:)[/quote]
Če je želel, da mu pogleda skozi prste, ji je moral nekako ugajat ali pa bi bilo bolje, če bi jo razjezil? Kaj misliš?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


ti si očitno gledal čustveno verzijo (zahodno)))[/quote]
Ne ne, verzija je bila ista, samo gledal sem jo z drugimi očmi, kot ti. Morda. Al pa tudi ne. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če sta polnoletna in če sta samska, da ne prizadeneta “tretje/tretjega- četrte/četrtega) kaj če bit spornega? V tem primeru nič, za moje pojme, če pa je tretji, četrti …. potem pa je to stvar okusa vsakega posameznika.

Joža je meso tam “pozabil” zato, da bi učiteljica pogledala skozi prste njegovemu sinu Tinčeku, ki je “politične pesmice” pisal …. nisem pa jaz tega videla tako, da bi želel ugajati učiteljici. On je imel samo eno ljubezen, to je njegovo Mimiko.:)[/quote]
Če je želel, da mu pogleda skozi prste, ji je moral nekako ugajat ali pa bi bilo bolje, če bi jo razjezil? Kaj misliš?[/quote]
saj ji je prinesel 3 kg stegna,(pa malo pljučne) če bi ji prinesel flam bi si šele naredil sranje))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close