Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako do fukfrendice?

Kako do fukfrendice?


ti si očitno gledal čustveno verzijo (zahodno)))[/quote]
Ne ne, verzija je bila ista, samo gledal sem jo z drugimi očmi, kot ti. Morda. Al pa tudi ne. :)[/quote]
čedalje bolj mislim da nismo v istem filmu, ti je že bibita raložila pa se ne daš

Če sta polnoletna in če sta samska, da ne prizadeneta “tretje/tretjega- četrte/četrtega) kaj če bit spornega? V tem primeru nič, za moje pojme, če pa je tretji, četrti …. potem pa je to stvar okusa vsakega posameznika.[/quote]
ti zdaj govoriš že o politčni stranki:) seveda, če sta dva, trije so že stranka:)

Ja, samo naši ‘župniki’ imajo težave s štetjem. Seksprijateljica – 1 oseba + seks prijatelj – 1 oseba = 2 osebi.
Oni vidijo v tem množino.

Če sta polnoletna in če sta samska, da ne prizadeneta “tretje/tretjega- četrte/četrtega) kaj če bit spornega? V tem primeru nič, za moje pojme, če pa je tretji, četrti …. potem pa je to stvar okusa vsakega posameznika.[/quote]


Če je želel, da mu pogleda skozi prste, ji je moral nekako ugajat ali pa bi bilo bolje, če bi jo razjezil? Kaj misliš?[/quote]
saj ji je prinesel 3 kg stegna,(pa malo pljučne) če bi ji prinesel flam bi si šele naredil sranje))[/quote]
Zdaj se pa že malo norca brijemo? Osnove matematike ne razumemo?
Saj to, da ji je prinesel meso, je prinesel z namenom, da bi ji ugajal in potem ko ji je ugajal, je lahko šele pričakoval, da mu pogledala skozi prste? Si gledal tega? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Če je želel, da mu pogleda skozi prste, ji je moral nekako ugajat ali pa bi bilo bolje, če bi jo razjezil? Kaj misliš?[/quote]
saj ji je prinesel 3 kg stegna,(pa malo pljučne) če bi ji prinesel flam bi si šele naredil sranje))[/quote]

X6 hvala, hvala…. tako prisrčno pa se nisem že dolgo nasmejala :)))))))))))))

Ne bi si upal sodit, da je kaj sporno ali ni, je pa nekako “čudno”, da se potem to prijateljstvo ne obdrži kot prijateljstvo ampak si vsaj eden počasi (da se niti sam ne zaveda 😉 želi “nekaj več” kot zgolj “s.prijateljstvo” oz mu je vsaj nelagodno, če ta oseba prijateljuje še z drugimi takimi prijatelji… Če sodim po tem kar nekateri pišejo/se izpovejo po mon-u.
Nekako ne gre več v ta “predal prijateljstva”, ker mene ravno ne moti, če se moji prijatelji (v pravem pomenu besede) družijo tudi z drugimi ljudmi.
Neko se ti ljudje ne morejo dolgo slepiti s tem pojmom “seks prijatelj”, le zakaj, če je tako preprosto pač malo seksaš s prijateljem za zabavo, ker si to želiš, rad to počneš….karkoli?

Nekako mi je tudi žal za tiste, ki v takih vprašanjih prepoznajo edino “župnika”, da niso sposobni ali mogoče nočejo dojet, da imamo vsi neka “univerzalna čustva”, ki so jih farji strpali v svoj nauk, ker si jih (nekoč) pač niso znali drugače razlagat kot neko “božjo silo/voljo…” :/

Če sta polnoletna in če sta samska, da ne prizadeneta “tretje/tretjega- četrte/četrtega) kaj če bit spornega? V tem primeru nič, za moje pojme, če pa je tretji, četrti …. potem pa je to stvar okusa vsakega posameznika.[/quote]
ti zdaj govoriš že o politčni stranki:) seveda, če sta dva, trije so že stranka:)[/quote]

Hahahaha….. ti si pa zanimiv, kako spretno spreobračaš napisano.:)

On.
Meni pa je zanimivo, da se poročen moški tako boglablja v te zadeve in kako bo potem in kako vse to teče. A kaj naklepaš? Pa nisi prepričan, če bo šlo?


LOL
On, zdaj te pa imamo. Tule lepo govoriš o odnosu, sam pa naskrivaj nekaj naklepaš. Ti, ti. 🙂 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

:((((

Saj če ti gre furaj dokler ti gre, ko se bo ustavilo…… ah, kaj bi sedaj o tem, to bomo reševali potem….
Saj je tudi zakon enčas šel kot po maslu, potem je bilo par let suše, sedaj pa spet leti kot namazano.
Saj pravi pregovor: Kdor maže ta vozi…
Ti samo zase poskrbi, da bo namazano 😉
Jaz bom pa zase.


saj ji je prinesel 3 kg stegna,(pa malo pljučne) če bi ji prinesel flam bi si šele naredil sranje))[/quote]
Zdaj se pa že malo norca brijemo? Osnove matematike ne razumemo?
Saj to, da ji je prinesel meso, je prinesel z namenom, da bi ji ugajal in potem ko ji je ugajal, je lahko šele pričakoval, da mu pogledala skozi prste? Si gledal tega? :)[/quote]
očitno res ne razumemo, če poenostavim na vsak način želiš iz jabke naredit čežano))
včasih je bil običaj da so na kmetih dogovr podkrepili, ponavadi z pijačo, no tovarišica tinčka ni imela namena dodatno kaznopvati in bi ji joža zato prinesel meso da bi mu pogledala skoz prste, ne joža je meso tam pustil da je zapečatil dogovor, da tinček ne bo več takih pesmic pisal..joža ni imel namen učiteljci dati meseka papat, pa da bi ji moral ugajat, je zdaj jasno?

Pa smo tam. Našli smo tvoj žulj. Najprej bi rad kup detajlov o meni, ko mu pa stopim na pravi žulj pa odgovor v stilu ti skrbi zase, jaz pa zase. Zanimivo, da si to šele sedaj dojel, prej so te pa moji intimni detajli tako zanimali, še več, še za mojega bivšega si se zanimal :).

:((((

Saj če ti gre furaj dokler ti gre, ko se bo ustavilo…… ah, kaj bi sedaj o tem, to bomo reševali potem….
Saj je tudi zakon enčas šel kot po maslu, potem je bilo par let suše, sedaj pa spet leti kot namazano.
Saj pravi pregovor: Kdor maže ta vozi…
Ti samo zase poskrbi, da bo namazano 😉
Jaz bom pa zase.[/quote]

Mogoče se hoče ločiti.Pa boš ti kar dobra

Hm, le kaj, ko pa mene poročeni ne zanimajo :).

Mogoče se hoče ločiti.Pa boš ti kar dobra[/quote]


Haha, ok, dobra ta s čežano.
Starih običajev res ne poznam najbolje. Sem le ugovarjal Bibiti, ki je rekla, da je Joža pustil meso tam, zato, da učitejica ne bi kaznovala Tinčeka in ne zato, ker bi ji želel ugajat. Kar je eno in isto. Samo to.

Jožeja pa zdaj tud ne moremo več vprašat, zakaj točno je pustil tisto meso tam. 🙂 Še vedno mislim, da ni mogel z mesom garantirat, kaj bo Tinček še napisal v prihodnosti. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Pa ne da si ljubosumna, ker se poleg tebe zanima še za bivšega?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, ha ha ha ha

Ne bi si upal sodit, da je kaj sporno ali ni, je pa nekako “čudno”, da se potem to prijateljstvo ne obdrži kot prijateljstvo ampak si vsaj eden počasi (da se niti sam ne zaveda 😉 želi “nekaj več” kot zgolj “s.prijateljstvo” oz mu je vsaj nelagodno, če ta oseba prijateljuje še z drugimi takimi prijatelji… Če sodim po tem kar nekateri pišejo/se izpovejo po mon-u.
Nekako ne gre več v ta “predal prijateljstva”, ker mene ravno ne moti, če se moji prijatelji (v pravem pomenu besede) družijo tudi z drugimi ljudmi.
Neko se ti ljudje ne morejo dolgo slepiti s tem pojmom “seks prijatelj”, le zakaj, če je tako preprosto pač malo seksaš s prijateljem za zabavo, ker si to želiš, rad to počneš….karkoli?

Nekako mi je tudi žal za tiste, ki v takih vprašanjih prepoznajo edino “župnika”, da niso sposobni ali mogoče nočejo dojet, da imamo vsi neka “univerzalna čustva”, ki so jih farji strpali v svoj nauk, ker si jih (nekoč) pač niso znali drugače razlagat kot neko “božjo silo/voljo…” :/[/quote]

poskusi izhajati iz resničnega življenja, potem boš lahko razumel…jaz jih poznam nekaj ki jim je tako razmerje delovalo, pa nekaj kjer so bila na eni strani čustva, in še jaz sem pred leti po končani zvezi z punco nekaj časa vzdrževal tako razmerje, ko je prišla službeno v moje mesto sva včasih šla še seksat, dokler ona ni začela hoditi z svojim sedanjim možem pa se je nehalo..pa sva še zdaj prijatelja in nihče ni dobil genitalnih bradavic kot božjo kazen:)

Je prišla ženska k zdravniku in želela, da ji zašije deviško kožico, ker njen novi hoče nedolžno. Čez par mesecev se zadeva ponovi. Spet zašiti. Pa čez dve leti spet in potem spet pa pravi zdravnik a ni bolje, da kar na zadrgo narediva?
Matjazko, a sme biti na zadrgo?

marko,evo daš-dam))

Ne bi si upal sodit, da je kaj sporno ali ni, je pa nekako “čudno”, da se potem to prijateljstvo ne obdrži kot prijateljstvo ampak si vsaj eden počasi (da se niti sam ne zaveda 😉 želi “nekaj več” kot zgolj “s.prijateljstvo” oz mu je vsaj nelagodno, če ta oseba prijateljuje še z drugimi takimi prijatelji… Če sodim po tem kar nekateri pišejo/se izpovejo po mon-u.
Nekako ne gre več v ta “predal prijateljstva”, ker mene ravno ne moti, če se moji prijatelji (v pravem pomenu besede) družijo tudi z drugimi ljudmi.
Neko se ti ljudje ne morejo dolgo slepiti s tem pojmom “seks prijatelj”, le zakaj, če je tako preprosto pač malo seksaš s prijateljem za zabavo, ker si to želiš, rad to počneš….karkoli?

Nekako mi je tudi žal za tiste, ki v takih vprašanjih prepoznajo edino “župnika”, da niso sposobni ali mogoče nočejo dojet, da imamo vsi neka “univerzalna čustva”, ki so jih farji strpali v svoj nauk, ker si jih (nekoč) pač niso znali drugače razlagat kot neko “božjo silo/voljo…” :/[/quote]

Kje pa ti vidiš, da “luštno je” nima teh tako imenovanih univerzalnih čustev?

Mogoče se hoče ločiti.Pa boš ti kar dobra[/quote][/quote]Saj, se bo loču

[/quote]Saj, se bo loču[/quote]

Samo, da se “On_” ne bo zadovoljil le z “sexfrendico”…..Bo morala ženska poskrbeti še za gospodinjstvo, ne pa le držati noge narazen…:)

Še celo ti? 🙂 Ja, kdo ti je pa to rekel, da boš dobil od tega genitalne bradavice, kot božjo kazen? To lahko dobiš tudi od svoje žene, po moje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Dokler obema ustreza in jih osrečuje, blagor njima. Eni dajo veliko manj, dobijo pa enako. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close