Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Grde ženske

Grde ženske


Kakšnega pa živiš ?
Tudi uporništvo je naučeno.

Eh Boom, le kaj bom s podatkom, da nisi preveč poraščen in da si bjondo? 😉

sp; no, pohvala, ker se ne voskaš po prsih. :)))))))))[/quote]

Glih bjondo pa tudi nisem. Podatek sem dal, ker je bilo razbrati zanimanje za moje kocine in da nisem primeren za čiščenje zob :-)))[/quote]

Hvala, a redno uporabljam Oral-B. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

To štejem Boomu v prednost. 😉

Happy Matjažek? :))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Torej imaš male joške.

vsi bi morali na svojo zunanjost,kolikortoliko za med ljudi kot se reče.Drugače ima pa vsak svoje želje glede svoje sanjske oseba ,ki je lahko za drugega totalna grdoba mislim da je najbolj važna higiena,higiena zob,las telesa,nog,kože,nohtov in tudi britje je higiensko,tudi spodaj ,dokler zmoreš,ženska v letih se težko tako pripogne

Glih bjondo pa tudi nisem. Podatek sem dal, ker je bilo razbrati zanimanje za moje kocine in da nisem primeren za čiščenje zob :-)))[/quote]

Se mi je kar oddahnilo :-)))

Hvala, a redno uporabljam Oral-B. :)[/quote]

Obožuuujem moške v Armanijevi obleki.
Ni važno, če je kosmat…ga bomo že opedenali.
Lp URŠKA

jast pa nage babnce pa čim dalj vstran od kosmatih možač,


Še ena, ki išče “otroka”, da ga bo vzgajala in pedenala. 🙂

jaz pa mislim da je lepota ,ki je kaj vredna le tista notranja + higiena!No Robi pa se spet srecava!


Sem spoznal nekaj punc, ki so karakterno kolikor toliko v redu, toda me vizualno niti malo ne privlačijo, lahko bi celo rekel da so mi grde in se zaradi tega dlje kot do druženja oz. dopisovanja nisem zapletal.

Nisem vsega brala ampak…o, šit, kakšne klatite.
Še dobro, da smo si različni.
Z izkušnjami nam postaja čedalje manj pomembno mnenje ljudi, o nam pomembnih rečeh, kamor spada še vse kaj drugega kot tistih par dlak gor ali dol.


Ker sočloveka ne doživljamo le vizualno, ampak celostno in zato je tako pomemben karakter, ki v nas prebudi lepe ali manj lepe občutke. In na podlagi tega rečemo, da je nekdo lep ali pa manj lep.
Če nam je kdo značajsko blizu, nam bo blizu, ne glede na barvo las ali na to, če se depilira ali ne.

Ste sploh sposobni dojeti, da govorimo o tisti fizični privlačnosti ki je sploh potrebna, če se želimo z nekom zbližati? Zato nehajte natolcevat o karakterju in ostalem.


Karakter in fizični izgled, imata marsikaj skupnega.

Odvisno od naših pričakovanj (ki so mimogrede strup za dušo)…ali si izbiramo življenjskega sopotnika, sodelavca, prijatelja ali kolega za kofetkanje. Čutite razliko, a ne:).


Sem spoznal nekaj punc, ki so karakterno kolikor toliko v redu, toda me vizualno niti malo ne privlačijo, lahko bi celo rekel da so mi grde in se zaradi tega dlje kot do druženja oz. dopisovanja nisem zapletal.[/quote]

In zdaj si toplo vodo odkril. Če ti padaš na videz, tvoj problem. Eni v osebi vidimo najprej človeka. Ki nam je lahko všeč ali pa ne.


Za kaj več je nujno potrebna tudi fizična privlačnost. Izgovori, da zunanji videz ni tako pomemben, je pesek v oči. Mimogrede, si ti Andreja?


Za kaj več je nujno potrebna tudi fizična privlačnost. Izgovori, da zunanji videz ni tako pomemben, je pesek v oči. Mimogrede, si ti Andreja?[/quote]

Fizična privlačnost še zdaleč ni nujno povezana z lepoto. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

aja ti kartolažise pa napisala sem lepota,ki je kaj vredna,vredna a razumeš,kolk dolg pa boš ti k si kot izgleda žare lepotec,tak ostal?a potem boš pa samski ,ko boš malce v letih in ne več tako lep? in te bo vsaka pičkica odjebala!

aja ti kartolažise pa napisala sem lepota,ki je kaj vredna,vredna a razumeš,kolk dolg pa boš ti k si kot izgleda žare lepotec,tak ostal?a potem boš pa samski ,ko boš malce v letih in ne več tako lep? in te bo vsaka pičkica odjebala!ti oskubljena kokoš boš govru,da so drugi grdi pa men si lahko samo fouš ,ker se mi ni treba depilirat ali brit po nogah in podpazduhah ,ker sem jih uspela čisto zatreti,ker jih na nogah niti nisem imela pod pazduho pa še manj ,samo nisem se sploh začela briti .Spodaj pa imam urejeno frizurco!Buuuuuuuuuuujjjjjaaaaaaaaa

Zakaj ljudje tako radi površno pišejo, s polno pravopisnih in oblikoslovnih napak. Groza me je, če začnem razmišljati, da so tako površni pri vsem, česar se lotijo v življenju :-/

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Za kaj več je nujno potrebna tudi fizična privlačnost. Izgovori, da zunanji videz ni tako pomemben, je pesek v oči. Mimogrede, si ti Andreja?[/quote]

lol Kaj je s tabo?

oprosti zmedena samička z kakšno pravopisno napako veliko pa je namernih,a boš tudi ti rekla ,da nisi dojela pointa kljub tem napakam!In eni imamo tudi družino,otroka je treba previti ,ko se pokaka nekateri med tem ,ko pišemo opravljamo še druga dela!!!DDD!Ampak poznam veliko površnih piscev ,ki še kako nepovršno zližejo muco,popravijo avto,previjejo otroka,pač niso za pisat.Tudi ti bi se lahko kdaj dol dala mogoče ne bi bila več tako zmedena!

Kaj je zmedena samička a sem te zadela tam ,kjer boli?oprosti!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close