Grde ženske
Ti kar šparaj za drugega. Za tistega, ki se bo dal podrediti. 🙂
Mene ni možno podrediti. Poskusi ti leva udomačiti, če ti uspe. 🙂
Smejal pa bi se res…Njihovim neumnostim. 🙂
Ženska, ki se tepe za moškega, je sigurno posesivna, če ji nek moški pomeni toliko kot življenje. To pomeni še ljubosumna itd….:)
Saj lahko ostane naša skrivnost in bo velika. :)[/quote]
Robi, že šparam za drugega …
Samo za prispodobo, da ne bom svojih fotk gor limala in spet naval ogorčenja vzbudila 😉
pa je treba dedca podrejat ravno z lisicami in bičem? Ene se zadovoljijo s tem, da ga prisilijo v kuhanje, pranje, likanje, da mu prepovejo za drugimi ženskami gledat …
Robi, že šparam za drugega …
Samo za prispodobo, da ne bom svojih fotk gor limala in spet naval ogorčenja vzbudila 😉
pa je treba dedca podrejat ravno z lisicami in bičem? Ene se zadovoljijo s tem, da ga prisilijo v kuhanje, pranje, likanje, da mu prepovejo za drugimi ženskami gledat …[/quote]
Saj ni poanta v rezultatu ampak v načinu. 🙂
Ene rabijo lisice in bič, druge pa samo lepo besedo in ženske čare ali atribute 🙂
Robi, že šparam za drugega …
Samo za prispodobo, da ne bom svojih fotk gor limala in spet naval ogorčenja vzbudila 😉
pa je treba dedca podrejat ravno z lisicami in bičem? Ene se zadovoljijo s tem, da ga prisilijo v kuhanje, pranje, likanje, da mu prepovejo za drugimi ženskami gledat …[/quote]
Iskreno, kateri način bi bil pa tebi ljubši? 😉
Iskreno: nimam gušta po podrejenem položaju. Morebitnega posilstva pa tudi ne bi šel prijavljat :-))))[/quote]
ja, to je problem pri dolgočasnih , neadrenalinskih tipih, ki v tem vidijo podrejanje, ne pa samo in zgolj popestritev …[/quote]
Nekateri so tako akutno zagrizeni tradicionalisti (ali šovinisti??), da jim je v izključno popestritev, če se jim pere, kuha, lika…. 🙂
ja, to je problem pri dolgočasnih , neadrenalinskih tipih, ki v tem vidijo podrejanje, ne pa samo in zgolj popestritev …[/quote]
Nekateri so tako akutno zagrizeni tradicionalisti (ali šovinisti??), da jim je v izključno popestritev, če se jim pere, kuha, lika…. :)[/quote]
Prav res! Hvala bogu za tiste drugače misleče, ki se ne počutijo takoj kastrirane …
Iskreno: nimam gušta po podrejenem položaju. Morebitnega posilstva pa tudi ne bi šel prijavljat :-))))[/quote]
ja, to je problem pri dolgočasnih , neadrenalinskih tipih, ki v tem vidijo podrejanje, ne pa samo in zgolj popestritev …[/quote]
Je bilo mišljeno bolj tisto konstantno podrejanje. Glede adrenalina pa nič bat zame. :-)))
Nekateri so tako akutno zagrizeni tradicionalisti (ali šovinisti??), da jim je v izključno popestritev, če se jim pere, kuha, lika…. :)[/quote]
Prav res! Hvala bogu za tiste drugače misleče, ki se ne počutijo takoj kastrirane …[/quote]
Nekateri tipi se samodejno sami kastrirajo 🙂 potem smo pa vedno le ženske krive 🙂
ja, to je problem pri dolgočasnih , neadrenalinskih tipih, ki v tem vidijo podrejanje, ne pa samo in zgolj popestritev …[/quote]
Nekateri so tako akutno zagrizeni tradicionalisti (ali šovinisti??), da jim je v izključno popestritev, če se jim pere, kuha, lika…. :)[/quote]
in nekatere jim srčno rade izpolnjujejo te želje, samo da imajo (posteljni) mir :-))
Nekateri so tako akutno zagrizeni tradicionalisti (ali šovinisti??), da jim je v izključno popestritev, če se jim pere, kuha, lika…. :)[/quote]
Prav res! Hvala bogu za tiste drugače misleče, ki se ne počutijo takoj kastrirane …[/quote]
Vidve sta se pa kar lepo ujeli 🙂
Drugič ko govorita o podrejanju in preden klasificirata moške, bodita malo bolj specifični. Eno je BDSM in master-slave varianta, eno sub-dom varianta, eno pa je sexi erotična popestritev, ki jo ima marsikdo rad..
Sam tolk preden vaju zanese…..
In
Prav res! Hvala bogu za tiste drugače misleče, ki se ne počutijo takoj kastrirane …[/quote]
Vidve sta se pa kar lepo ujeli 🙂
Drugič ko govorita o podrejanju in preden klasificirata moške, bodita malo bolj specifični. Eno je BDSM in master-slave varianta, eno sub-dom varianta, eno pa je sexi erotična popestritev, ki jo ima marsikdo rad..
Sam tolk preden vaju zanese…..
In[/quote]
A daj no, preberi si moške odgovore nazaj. Samo omenila sem biček in lisice, pa so takoj videli pred sabo samo eno oštro domino, ki jih bo v trenutku kastrirala … Takoj so se počutili ogrožene, samo še podrejanje so videli, ne pa prave poante tega kostumčka. To sp zame nesamozavestni moški.
Vidve sta se pa kar lepo ujeli 🙂
Drugič ko govorita o podrejanju in preden klasificirata moške, bodita malo bolj specifični. Eno je BDSM in master-slave varianta, eno sub-dom varianta, eno pa je sexi erotična popestritev, ki jo ima marsikdo rad..
Sam tolk preden vaju zanese…..
In[/quote]Eh one bi vse to v eno malho stlačile, da te lahko potem pretepe, če nisi pomil posode pa še 14dni imaš prepoved približevanja…. 😉
Prav res! Hvala bogu za tiste drugače misleče, ki se ne počutijo takoj kastrirane …[/quote]
Vidve sta se pa kar lepo ujeli 🙂
Drugič ko govorita o podrejanju in preden klasificirata moške, bodita malo bolj specifični. Eno je BDSM in master-slave varianta, eno sub-dom varianta, eno pa je sexi erotična popestritev, ki jo ima marsikdo rad..
Sam tolk preden vaju zanese…..
In[/quote]
Se zgodi, da imaš s kom lahko enak pogled na kakšno zadevo – nama ne privoščiš? 🙂
Vidve sta se pa kar lepo ujeli 🙂
Drugič ko govorita o podrejanju in preden klasificirata moške, bodita malo bolj specifični. Eno je BDSM in master-slave varianta, eno sub-dom varianta, eno pa je sexi erotična popestritev, ki jo ima marsikdo rad..
Sam tolk preden vaju zanese…..
In[/quote]
A daj no, preberi si moške odgovore nazaj. Samo omenila sem biček in lisice, pa so takoj videli pred sabo samo eno oštro domino, ki jih bo v trenutku kastrirala … Takoj so se počutili ogrožene, samo še podrejanje so videli, ne pa prave poante tega kostumčka. To sp zame nesamozavestni moški.[/quote]
Prehitro sklepanje morda, kaj meniš. In oni in ti. Če bi takoj povedali in dali karte na mizo bi bilo drugače. To pač je virtuala… ne vidimo kaj ima drugi v mislih…
Nekateri tipi se samodejno sami kastrirajo 🙂 potem smo pa vedno le ženske krive :)[/quote]
ženske smo itak vedno vsega krive … tudi za kastratke vsepovsod okoli nas ;)[/quote]
Načeloma to drži. pred leti so to uspešno počele žene, danes pa menda uspeva že mamam. Vsaj tako se prav ženske pritožujete :-))))
ženske smo itak vedno vsega krive … tudi za kastratke vsepovsod okoli nas ;)[/quote]
Načeloma to drži. pred leti so to uspešno počele žene, danes pa menda uspeva že mamam. Vsaj tako se prav ženske pritožujete :-))))[/quote]
Mene bolj kot vprašanje kdo (vas kastrira) zanima vprašanje zakaj se pustite? No?
Forum je zaprt za komentiranje.