Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Grde ženske

Grde ženske

Jaz bom pa kar direkt. Moški ne maramo grdih žensk, zagledamo se v lepe.
Ne maramo debelih žensk, ker niso lepe.
Isto ne maramo nedepiliranih žensk. Bljak kosmate noge in kosmate pazduhe.
Ne maramo žensk, ki se nikoli ne ličijo. Le kaka baba je to, če se nikoli ne liči?
Isto ne maramo preveč naličenih, napleskanih babnic.
Tudi pobritih po glavi ne maramo. Lasje so lahko različno dolgi, samo, da ni moška frizura.
Pa ženska, ki nikoli ne nosi visokih petk, tudi ni ženska.

No pubec, malo ustavi konje in za začetek začni pisat v ednini, ne moraš pisat za vse moške, ker kot boš kmalu videl, ni velja to kar si napisal, za vse.
Meni je zelo všeč tudi nenaličena ženska, prav tako ženska, ki ne nosi viskoh petk. Tud, če ni stalno podepilirana, je sprejemljivo. Grde, lepe, to je itak relativno. Kar je tebi lepo, je lahko meni grdo in obratno, res pa je, da vsi imamo radi lepo. Kar se tiče zunanjosti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Čestitam pubec, vsaj en ki ima jajca povedati to kar si večina potiho samo misli, sanja in želi! Tudi jaz ne razumem žensk, ki se ne ličijo, sama sem daleč od grdobe ampak ni šanse da bi šla ven brez make upa, decentnega seveda za čez dan. Ali pa recimo kakšni so ljudje, ki gredo ven z mastnimi lasmi, tega tudi ne razumem sem zadnjič videla par takih. Da nima časa da si kupi nek šampon v obliki praška in si vzame 3 min za lasje. Zanemarjenost skratka.

Ljudje mislijo da je danes dovolj da si umijejo obraz, zobe in obrišejo rit. Naka, naka cajti so se spremenili ljudje.

ženske smo drugačne, rade imamo grde moške, debele, kosmate, plešaste, škrbaste in smrdljive. seveda, če imajo dovolj v denarnici. torej pubec delat, pa boš lahko izbiral, sicer boš moral plačevati za seks grdim, ker bodo lepe predrage.

Pubec, čestitke za odkritost.

Pubec – lepo, direktno napisano. Punce drage- moram priznati, da se z njim strinjam in bi sama dodala, (pa nisem plehka) , da vedno pokomentiram, kako dobro je oblečena ali luštna kašna punca, ki nekaj da na sebe. In ja obrne se mi želodec, ko vidim dekle, ki ima že tako ali tako 20-30 kg preveč in si v usta trpa burek. Tudi glede ličil se strinjam – ženska mora biti naličena (ne fasada) ampak princip naravnega videza. Depilacija pa mora biti rutinska oz. vsakodnevna.
Ampak, da ne bomo samo o ženskah bi jaz dodala še nekaj o grdih moških.
– pivski trebušček definitivno ni prijetno za oko- sploh tisti moški pri katerih misliš da bo ravnokar
slona rodil
– zamaščeni lasje- fuj
– kosmati po hrbtu in prsih, človek bi mislil da je križan z gorilo
– pogriženi nohti ali pa celo umazani
– in moški, ki nima obleke, srajce in kravate -NI MOŠKI!

Puffle, ja tudi za moške veljajo kriteriji. Čeprav se z vsemi tvojimi ne strinjam. Sicer so mi res vizuelno bolj všeč moški, ki po prsih in hrbtu niso kosmati, amapk kosmati so mi pa vseeno veliko bolj všeč kot tisti, ki si hrbet in prsa depilirajo. To mi je pa res mimo.
Moški v obleki, kravati mi tudi niso privlačni. Razen seveda, če gre za službeno uniformo. Pa za kake slovesnosti se tudi spodobi imeti obleko in srajco. Kravata pa se mi ne zdi potrebna. Glede oblačil mi je važno le, da so čista in neraztrgana (stil namerno ratrganih hlač mi je bljak) in da ni v trenirki recimo na pogrebu, poroki, službi.
Pa isto velja za moške: če se mora ženska depilirat pod pazduho, naj se tudi moški.

Bi še to dodala k Puffle, ki je že tako super napisala. In to je tudi dobronamerno za moške, opažam da jih je veliko sivih ali s plešo in so mogoče malo čez 30 samo stari.

Skratka moški pobarvajte si lasje s kako lepo rjavo, črno bo veliko bolje in Plešavi moški prosim pobrijte si lasje v nulo, ker plešavost ne izgleda lepo, če so pa lasje pobriti se ne vidi da je moški plešast. Sivi pa barvo v roke ali pa k frizerju.

In ja se strinjam s Puffle, čisto drugače izpade če si moški da gor eno lepo srajco sedaj poleti kako belo, lepo polikano tudi če je brez kravate sveže in estetsko izpade. Veliko bolje kot pa razvlečene majice, te so za šport.


To in odkritost, ampak posploševanje.
Rad imam urejene ženske, ne pa naličenih, z dolgimi in pofarbanimi nohti, v visokih petkah…Vse to deluje preveč izumetničeno in nenaravno ter daje vtis, da ženska v bistvu sploh ni zadovoljna s sabo, če rabi toliko rekvizitov. 🙂


A službena tudi šteje ? Ker bom potem moral spremeniti ime, če nisem moški. 🙂
Ker drugače ne maram in ne nosim oblek in kravat, ker je preveč utesnjujoče.

Mene boli k…. kaj si ženske mislijo o meni. Važno, da se jaz v svoji navadni majici in kratkih hlačah dobro počutim. 🙂

Celofančkarji se že oglašajo:)

Je pa kul, da smo si različni in vsak najde kaj zase.


To ti misliš, ker si perfekcionistka in sklepaš, da smo vsi. 🙂

Napisale ste, da ženske ne komplicirate…Kaj pa je drugega ličenje, pa farbanje las, pa ostale zahteve glede obleke…..Drugega, kot kompliciranje ?
Sploh se ne zavedate kako zahtevne ste.


Res je. Zato pa ni dobro, če se favorizirajo neki ideali. Ker pa večina teh idealov ne more izpolniti, so pa nezadovoljni.


Mogoče bi pa res malo pomislila in ugotovila, da se je človek razvil iz opice. Dlake pa so tam, ker so zrasle z nekim namenom.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Torej hočeš povedat, da so ti všeč ženske, ki imajo kosmate noge in pazduhe?


Mogoče bi pa res malo pomislila in ugotovila, da se je človek razvil iz opice. Dlake pa so tam, ker so zrasle z nekim namenom.[/quote]


Nejevolžneži tudi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Mogoče bi pa res malo pomislila in ugotovila, da se je človek razvil iz opice. Dlake pa so tam, ker so zrasle z nekim namenom.[/quote][/quote]
Hočem povedat, da ima moški kar nekaj skupnega z gorilo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, po mojem hočeš povedat, da moškem se ni potrebno depilirat, ženska pa seveda mora imedi depilirane pazduhe in noge. Ne razumem pa zakaj pri moških misliš, da to ni potrebno, če pri ženskah pa je potrebno? Razloži mi no, ker res ne kapiram.

Ce se spustimo na nivo ocenjevanja vizualnosti (madona sem plitek) potem sem preprican da se definicija lepote spreminja. Ko si najstnik imas nek ideal lepote, pri 20-tih drug itd.

Kdo pa pravi, da se ženska mora depilirat? A ni to odločitev vsake posameznice? Ti kdo zapoveduje, grozi, da se moraš depilirat? Kaj bi se zgodilo, če bi se vse ženske naenkrat nehale brit? Misliš, da bi človeška rasa izmurla?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz ti ne znam razložit, se pa strinjam s splošno razširjeno dogmo – ženske se morajo depilirat, moškim se pa ni treba. Mene lastne dlake po nogah motijo veliko bolj kot dlake po hrbtu moškega. Še bolj bi me pa motilo, če bi te dlake depiliral.

Meni je pa fajn, če je moški bolj kosmat od mene. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Marko, veš v čem je point?
Nedepilirane ženske tebe ne zanimajo. Ti pač gledaš le depilirane. In podobno večina ostalih moških. Torej, ćenska se mora depilirat, če hoče dobit moškega.

ojej no, saj se pol, ko enega dobi, lahko neha. Samo ne takoj, prej je treba ene dva otroka naštimat, pa bajto postravit, potem se pa človek lahko mirno zapusti, ko je vse bolj ziher.

Pa ne samo depilirat.. Tudi zrediš se lahko. Ma kaj zdravje, higjiena iipd. Najbolj pomembno v življenju je dobit moškega, da se potem lahko plodimo in razmnožujemo. Samo za to se je vredno potrudit in malo potrpet. No, tudi za moške bi veljalo kaj podobnega

Če je to vse, kar ima lahko moški od ženske. Potem je pač tako oz. potem ste ene in eni pač taki. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close