Grde ženske
Jaz bom pa kar direkt. Moški ne maramo grdih žensk, zagledamo se v lepe.
Ne maramo debelih žensk, ker niso lepe.
Isto ne maramo nedepiliranih žensk. Bljak kosmate noge in kosmate pazduhe.
Ne maramo žensk, ki se nikoli ne ličijo. Le kaka baba je to, če se nikoli ne liči?
Isto ne maramo preveč naličenih, napleskanih babnic.
Tudi pobritih po glavi ne maramo. Lasje so lahko različno dolgi, samo, da ni moška frizura.
Pa ženska, ki nikoli ne nosi visokih petk, tudi ni ženska.
No pubec, malo ustavi konje in za začetek začni pisat v ednini, ne moraš pisat za vse moške, ker kot boš kmalu videl, ni velja to kar si napisal, za vse.
Meni je zelo všeč tudi nenaličena ženska, prav tako ženska, ki ne nosi viskoh petk. Tud, če ni stalno podepilirana, je sprejemljivo. Grde, lepe, to je itak relativno. Kar je tebi lepo, je lahko meni grdo in obratno, res pa je, da vsi imamo radi lepo. Kar se tiče zunanjosti.
Čestitam pubec, vsaj en ki ima jajca povedati to kar si večina potiho samo misli, sanja in želi! Tudi jaz ne razumem žensk, ki se ne ličijo, sama sem daleč od grdobe ampak ni šanse da bi šla ven brez make upa, decentnega seveda za čez dan. Ali pa recimo kakšni so ljudje, ki gredo ven z mastnimi lasmi, tega tudi ne razumem sem zadnjič videla par takih. Da nima časa da si kupi nek šampon v obliki praška in si vzame 3 min za lasje. Zanemarjenost skratka.
Ljudje mislijo da je danes dovolj da si umijejo obraz, zobe in obrišejo rit. Naka, naka cajti so se spremenili ljudje.
Pubec – lepo, direktno napisano. Punce drage- moram priznati, da se z njim strinjam in bi sama dodala, (pa nisem plehka) , da vedno pokomentiram, kako dobro je oblečena ali luštna kašna punca, ki nekaj da na sebe. In ja obrne se mi želodec, ko vidim dekle, ki ima že tako ali tako 20-30 kg preveč in si v usta trpa burek. Tudi glede ličil se strinjam – ženska mora biti naličena (ne fasada) ampak princip naravnega videza. Depilacija pa mora biti rutinska oz. vsakodnevna.
Ampak, da ne bomo samo o ženskah bi jaz dodala še nekaj o grdih moških.
– pivski trebušček definitivno ni prijetno za oko- sploh tisti moški pri katerih misliš da bo ravnokar
slona rodil
– zamaščeni lasje- fuj
– kosmati po hrbtu in prsih, človek bi mislil da je križan z gorilo
– pogriženi nohti ali pa celo umazani
– in moški, ki nima obleke, srajce in kravate -NI MOŠKI!
Puffle, ja tudi za moške veljajo kriteriji. Čeprav se z vsemi tvojimi ne strinjam. Sicer so mi res vizuelno bolj všeč moški, ki po prsih in hrbtu niso kosmati, amapk kosmati so mi pa vseeno veliko bolj všeč kot tisti, ki si hrbet in prsa depilirajo. To mi je pa res mimo.
Moški v obleki, kravati mi tudi niso privlačni. Razen seveda, če gre za službeno uniformo. Pa za kake slovesnosti se tudi spodobi imeti obleko in srajco. Kravata pa se mi ne zdi potrebna. Glede oblačil mi je važno le, da so čista in neraztrgana (stil namerno ratrganih hlač mi je bljak) in da ni v trenirki recimo na pogrebu, poroki, službi.
Pa isto velja za moške: če se mora ženska depilirat pod pazduho, naj se tudi moški.
Bi še to dodala k Puffle, ki je že tako super napisala. In to je tudi dobronamerno za moške, opažam da jih je veliko sivih ali s plešo in so mogoče malo čez 30 samo stari.
Skratka moški pobarvajte si lasje s kako lepo rjavo, črno bo veliko bolje in Plešavi moški prosim pobrijte si lasje v nulo, ker plešavost ne izgleda lepo, če so pa lasje pobriti se ne vidi da je moški plešast. Sivi pa barvo v roke ali pa k frizerju.
In ja se strinjam s Puffle, čisto drugače izpade če si moški da gor eno lepo srajco sedaj poleti kako belo, lepo polikano tudi če je brez kravate sveže in estetsko izpade. Veliko bolje kot pa razvlečene majice, te so za šport.
To in odkritost, ampak posploševanje.
Rad imam urejene ženske, ne pa naličenih, z dolgimi in pofarbanimi nohti, v visokih petkah…Vse to deluje preveč izumetničeno in nenaravno ter daje vtis, da ženska v bistvu sploh ni zadovoljna s sabo, če rabi toliko rekvizitov. 🙂
A službena tudi šteje ? Ker bom potem moral spremeniti ime, če nisem moški. 🙂
Ker drugače ne maram in ne nosim oblek in kravat, ker je preveč utesnjujoče.
Mene boli k…. kaj si ženske mislijo o meni. Važno, da se jaz v svoji navadni majici in kratkih hlačah dobro počutim. 🙂
Mogoče bi pa res malo pomislila in ugotovila, da se je človek razvil iz opice. Dlake pa so tam, ker so zrasle z nekim namenom.
Mogoče bi pa res malo pomislila in ugotovila, da se je človek razvil iz opice. Dlake pa so tam, ker so zrasle z nekim namenom.[/quote][/quote]
Hočem povedat, da ima moški kar nekaj skupnega z gorilo. 🙂
Kdo pa pravi, da se ženska mora depilirat? A ni to odločitev vsake posameznice? Ti kdo zapoveduje, grozi, da se moraš depilirat? Kaj bi se zgodilo, če bi se vse ženske naenkrat nehale brit? Misliš, da bi človeška rasa izmurla?
ojej no, saj se pol, ko enega dobi, lahko neha. Samo ne takoj, prej je treba ene dva otroka naštimat, pa bajto postravit, potem se pa človek lahko mirno zapusti, ko je vse bolj ziher.
Pa ne samo depilirat.. Tudi zrediš se lahko. Ma kaj zdravje, higjiena iipd. Najbolj pomembno v življenju je dobit moškega, da se potem lahko plodimo in razmnožujemo. Samo za to se je vredno potrudit in malo potrpet. No, tudi za moške bi veljalo kaj podobnega
Forum je zaprt za komentiranje.