Grde ženske
Mene je že dovolj v hlačah. O tem ne sodi prehitro, če me ne poznaš. 🙂
Za takšno “odločno” žensko se ponavadi skriva ženska, ki je hitro užaljena, če ni po njenem. Oziroma, če sama nima občutka, da lahko nad moškim dominira.
Zato moški, ki jih je kaj v hlačah, že po defaultu pri taki ženski ne pridejo v poštev.
A še 7 muck imaš ? 🙂 Mislil sem, da imaš dva psa in eno mucko. :)[/quote]
Se ne strinjam s tvojim mišljenjem, ti ga pa dopuščam 🙂
1 ali 7, ti niti pomisliti ne smeš na tuje mucke, toliko da veš 😉
Mene je že dovolj v hlačah. O tem ne sodi prehitro, če me ne poznaš. 🙂
Za takšno “odločno” žensko se ponavadi skriva ženska, ki je hitro užaljena, če ni po njenem. Oziroma, če sama nima občutka, da lahko nad moškim dominira.
Zato moški, ki jih je kaj v hlačah, že po defaultu pri taki ženski ne pridejo v poštev.
A še 7 muck imaš ? 🙂 Mislil sem, da imaš dva psa in eno mucko. :)[/quote]
Se ne strinjam s tvojim mišljenjem, ti ga pa dopuščam 🙂
1 ali 7, ti niti pomisliti ne smeš na tuje mucke, toliko da veš ;)[/quote]
Me pa zanima, kako se hendla odločne ženske ? Daj malo razloži.
Se ne strinjam s tvojim mišljenjem, ti ga pa dopuščam 🙂
1 ali 7, ti niti pomisliti ne smeš na tuje mucke, toliko da veš ;)[/quote]
Me pa zanima, kako se hendla odločne ženske ? Daj malo razloži.[/quote]
Raje ne, ker ne bom zmogla pod težo vseh replik, ki se bodo sprožile ;). Tisti ta pravi že vedo in ne sprašujejo 😉
Zenske, ki bi kar naprej dominirale so naporne za prenasati. Gledano z mojega vidika, prevec je drugih, bolj prijetnih, da bi na naporne zgubljal kaj ekstra casa. ~10 dni nazaj sem ravno eno dominantno skenslal, kmalu po petelinjem zajtrku. Ful se je zacudila. In rekla, da se zaveda, da s svojim obnasanjem odbija moske. Samo da obcasno tipi vec potrdijo. Jaz se ocitno nisen pust prositi. 🙂
Raje ne, ker ne bom zmogla pod težo vseh replik, ki se bodo sprožile ;). Tisti ta pravi že vedo in ne sprašujejo ;)[/quote]
v dogy-u z deko od križa preko glave ☺
Kaj se zdaj vun velčeš. ? 🙂
Kakšna odločna ženska pa si, če se bojiš teže replik ? 🙂
Kaj bi šele naredil s tabo odločen moški….:)[/quote]
Tega pa ti ne boš nikoli vedel ;)[/quote]
Ti verjamem. Težko bi shajal v skupnem gospodinjstvu s psom, pa sedmimi muckami. 🙂
Ena mucka še gre….:)
In glede tega sem odločen. Zato mi ne moreš očitati neodločnosti. Je pa problem, ker moja odločnost ne sovpada s tvojo.
In o tem pišem….Odločen moški ja, a pod pogojem, da ima ista merila kot odločna ženska. 🙂
Saj psi ne govorijo. :)[/quote]
Ej Robi, se ne pogovarjam samo s psi. Če ti je to edini argument, potem pojdi raje spat …[/quote]
Malo prekmalu je še za spat. 🙂
Argument sem že podal. Glede tega kakšno je moje mnenje o odločnih ženskah. Seveda pa je to le mnenje in ni rečeno, da velja tudi zate. Če se bova kdaj spoznala, bom lahko podal bolj konkreten argument. 🙂
Nerad si preko neta ustvarjam neko dokončno mnenje o osebi, ki je sploh ne poznam. Kot si si ti o meni.
Ej Robi, se ne pogovarjam samo s psi. Če ti je to edini argument, potem pojdi raje spat …[/quote]
Malo prekmalu je še za spat. 🙂
Argument sem že podal. Glede tega kakšno je moje mnenje o odločnih ženskah. Seveda pa je to le mnenje in ni rečeno, da velja tudi zate. Če se bova kdaj spoznala, bom lahko podal bolj konkreten argument. 🙂
Nerad si preko neta ustvarjam neko dokončno mnenje o osebi, ki je sploh ne poznam. Kot si si ti o meni.[/quote]
Ko se bova v soboto, ne želim, da sploh omeniš kaj na temo odločnih žensk ali živali … Ker drugače ne morem obljubit, da te ne bom počila pred vsemi 😉
Malo prekmalu je še za spat. 🙂
Argument sem že podal. Glede tega kakšno je moje mnenje o odločnih ženskah. Seveda pa je to le mnenje in ni rečeno, da velja tudi zate. Če se bova kdaj spoznala, bom lahko podal bolj konkreten argument. 🙂
Nerad si preko neta ustvarjam neko dokončno mnenje o osebi, ki je sploh ne poznam. Kot si si ti o meni.[/quote]
Ko se bova v soboto, ne želim, da sploh omeniš kaj na temo odločnih žensk ali živali … Ker drugače ne morem obljubit, da te ne bom počila pred vsemi ;)[/quote]
Ce je kdo potreboval se kaksen argument, zakaj je od dominantnih zensk najbolje previdno… pobegniti stran. Brez omenjanja nezenstvenosti, seveda. 🙂
Ko se bova v soboto, ne želim, da sploh omeniš kaj na temo odločnih žensk ali živali … Ker drugače ne morem obljubit, da te ne bom počila pred vsemi ;)[/quote]
Ce je kdo potreboval se kaksen argument, zakaj je od dominantnih zensk najbolje previdno… pobegniti stran. Brez omenjanja nezenstvenosti, seveda. :)[/quote]
🙂 Trmoglavke se da ukrotit, če znaš … in menda ni lepšega kot ukročena tigrica, ki prede po … 🙂 Zdaj pa, dragi moje gospodje, grem gledat Spartacusa, kri in pesek … to so še bili Moški z veliko začetnico … Lahko noč!
Ko se bova v soboto, ne želim, da sploh omeniš kaj na temo odločnih žensk ali živali … Ker drugače ne morem obljubit, da te ne bom počila pred vsemi ;)[/quote]
Ce je kdo potreboval se kaksen argument, zakaj je od dominantnih zensk najbolje previdno… pobegniti stran. Brez omenjanja nezenstvenosti, seveda. :)[/quote]
Še posebej, če ima na vsaki strani enega psa. 🙂
Ti drugega res ne preostane, kot da bežiš…:)
Ni samo forum…
Vidiš, da v soboto moram biti ponižen, če ne jih bom dobil okrog kepe. :)))
Zdaj razmišljam ali naj pridem ali pa sem zaradi lastne varnosti raje doma. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.