Grde ženske
Kje si pa ti videl kako pridigo? Jaz nisem odkril nobenega svetega grala. Meni se bolj zdi, da si ga ti. :)) S čemer pa ni nič narobe, ti pravim.[/quote]
Vidis, zato ker Ti Mislis, da Jaz Mislim, da sem odkril sveti gral, dojemas opise tega vidika mojega zivljenja kot Hvalo. Vendar jaz svojega zivljenja tako ne dojemam. Pocnem le to kar mi trenutno ustreza. In cisto dopuscam moznost, da si relativno sveze zaljubljen dosti bolj srecen z eno, kot jaz z da-ne-bos-stel v zadnjih par tednih. Car je v enem in drugem. Trdim pa, da sem si to sam izbral, po zelji, ne ker alternativ ni bilo. Morebiti boljsih od tvoje. Ampak to je nepomembno.
Zelim ti le reci, da ce mi nekdo rece, da jih je 200 podrl, to se ne bom vzel kot hvalo. Pogovor bom nadaljeval kot, da gre za neutralno temo kot je npr. gojenje paprike. Okay? In to je obnasanje cloveka, ki je se ne pocuti neke vrste ogrozen, ker nekdo drug pocne nekaj drugace kot sam.[/quote]
Ma jaz sploh ne dojemam tega kot hvalo, tudi to sem ti že včeraj zvečer (menda) napisal. Napisal sem pa, da nekateri drugi, ki te opozarjajo, tako dojemajo. Moraš brat bolj počasi. 😉
Ti pa res nikakor da dojames, da playerja ne ponuja (le) seksa. V tem kratkih avanturah se pretece vec emocij, kot v letih marsikatere veze. Kakor s kom seveda. Pri meni se seks cisto postranska zadeva.[/quote]
Več emocij kot v letih zveze … bi rekla, ja … emocij razočaranja in zadrževanja smeha (pri ženski), ko sproba takega tipčka 🙂
Dater, Izbrisani predlog, si si pa že tako promocijo naredil, da se boš moral registrirat, da boš lahko prejel številne ponudbe deklic in žensk, ki bi te tudi želele sprobat … Lahko pa kar mene vprašajo, da si prihranijo čas in trud :)[/quote]
Saj sem ti ponudil sliko zadnje, ki mi ga fafa na poslovilni dan. Morda bi si jo morala poblize ogledati. Preuciti sledove razocaranja in krohota. Ali bi raje video? Samo kaj ko je boljsi 28MB dolg, gmail pa ima omejitev na 25MB. Krajsi, ki ga je pokazala kolegicam, pa mi ni tako vsec, ker je prevec hard-core, da ne bi sedaj o podrobnostih. lol
Registracija? Ravno novih kandidatk mi je se treba, lol. Dedek Mraz ima le toliko casa… 😉
Narobe vi to vidite. Saj sem napisal kaj je rekla sedaj ze predzadnja.
Vidis, zato ker Ti Mislis, da Jaz Mislim, da sem odkril sveti gral, dojemas opise tega vidika mojega zivljenja kot Hvalo. Vendar jaz svojega zivljenja tako ne dojemam. Pocnem le to kar mi trenutno ustreza. In cisto dopuscam moznost, da si relativno sveze zaljubljen dosti bolj srecen z eno, kot jaz z da-ne-bos-stel v zadnjih par tednih. Car je v enem in drugem. Trdim pa, da sem si to sam izbral, po zelji, ne ker alternativ ni bilo. Morebiti boljsih od tvoje. Ampak to je nepomembno.
Zelim ti le reci, da ce mi nekdo rece, da jih je 200 podrl, to se ne bom vzel kot hvalo. Pogovor bom nadaljeval kot, da gre za neutralno temo kot je npr. gojenje paprike. Okay? In to je obnasanje cloveka, ki je se ne pocuti neke vrste ogrozen, ker nekdo drug pocne nekaj drugace kot sam.[/quote]
Ma jaz sploh ne dojemam tega kot hvalo, tudi to sem ti že včeraj zvečer (menda) napisal. Napisal sem pa, da nekateri drugi, ki te opozarjajo, tako dojemajo. Moraš brat bolj počasi. ;)[/quote]
Tudi prav. Samo, da sva se koncno razumela. 😉
Več emocij kot v letih zveze … bi rekla, ja … emocij razočaranja in zadrževanja smeha (pri ženski), ko sproba takega tipčka 🙂
Dater, Izbrisani predlog, si si pa že tako promocijo naredil, da se boš moral registrirat, da boš lahko prejel številne ponudbe deklic in žensk, ki bi te tudi želele sprobat … Lahko pa kar mene vprašajo, da si prihranijo čas in trud :)[/quote]
Saj sem ti ponudil sliko zadnje, ki mi ga fafa na poslovilni dan. Morda bi si jo morala poblize ogledati. Preuciti sledove razocaranja in krohota. Ali bi raje video? Samo kaj ko je boljsi 28MB dolg, gmail pa ima omejitev na 25MB. Krajsi, ki ga je pokazala kolegicam, pa mi ni tako vsec, ker je prevec hard-core, da ne bi sedaj o podrobnostih. lol
Registracija? Ravno novih kandidatk mi je se treba, lol. Dedek Mraz ima le toliko casa… 😉
Narobe vi to vidite. Saj sem napisal kaj je rekla sedaj ze predzadnja.[/quote]
Slabe porniče si lahko iz neta vsako sekundo dol spravim, tako da hvala, ampak ne hvala 🙂
Toliko bolje. Tako posiljati nekaj neznancu ni brez tveganj.
Obicajno, ce ze komu kaj podobnega pokazem, to naredim diskretno, s svojega mobilca. Saj res, najbrz si je zelela posneti slike/video akcije, ker sem ji prejsnji vecer diskretno, za sekundo, pokazal par sexy slik ene bivse, nage. Ooo:)
Fantje in dekleta, glejte, da ne boste brez taksnega materijala hodili ven. Pa kaksna seksi slika vasih abs tudi ne skodi. Pokazana v pravem trenutku (ne prezgodaj!) je kot as v rokavu. Vas bo kar sama zacela “slatati”. 🙂
Ko že tako rad pišeš o sebi in svojih izkušnjah, pa nam povej še, kako seznaniš potencialno (kako ji naj rečem) ljubimko s svojim slogom življenja oziroma, kaj ji ponudiš?
Če si prav predstavljam, ji verjetno poveš, da se lahko zabavata na tak in drugačen način, da pa ne veš, kako dolgo bo trajalo? Nekaj v tem stilu verjetno. Verjetno ji omeniš, da resna zveza ni namen, izključena pa tudi ni. Vse pustiš odprto. :))
Zakaj pa bi moral karkoli povedat….
A moškemu vsaka ženska pove da kao misli samo 100% resno?
NE!
Torej ni potrebno razlagat niti nam… če one upajo pa naj… mi tudi ”upamo” da bo vsaka hotla seksat z nami 🙂
In kaj bi potem ti danes spreminjal?[/quote]
Nevem….
Vem pa da takšno kot je trenutno pojmovanje zveze meni jemlje več kot daje 🙂 ampak jaz sem pač samo eden….[/quote]Žal nisi samo ti tak, da na zvezo gleda zgolj kot na seks s talno partnerico in neko ekonomsko prizmo….
Zakaj pa bi moral karkoli povedat….[/quote]
A misliš, da vse poteka kar brez besed, kot pri živalih? :))
Pač ne obvladaš! Živali renčijo, godrnjajo, cvilijo,…………….. .[/quote]
To je res. Besede pa to še vedno niso. 😉
O sebi ‘rad’ napisem le tisto, ker sicer ne morem povedati v reali. Razne malenkosti povem tudi puncam. Enim prej enim kasneje. Kljucen je pravi trenutek. Da vidis kako so jih sama usesa. In kolk se ene zrajcajo. 🙂
Drugace pa, pristopi so razlicni. Dobro pa je tudi malo ekserimentirati, da ne postane dolgcas. Torej, ne uporabljam nekega recepta. Ena popularna opcija je npr. zaceti v megli in nadaljevati s tokom, videti kaj bo. Sem iskren. Delujem resno. Brez visokoletecih besed ali obljub. Dejansko so razne moznosti odprte. Ponavljam, to je le eden od pristopov.
Pogosto je bolj od besed vazno kako delujes. Kak vtis pustis. Predstavljaj si jagencka, ki ti razlaga kako te bo pohrustal. Volk pa se ust ne sme odpreti, pa bos zbezal. Ne vem, ce razumes kaj ti cem povedati.
Ampak o tem se tako ne pogovarja na zacetku. Zamori vzdusje. Zacne se igrivo. Sprosceno. No, kakor kdaj. Pac, ni recepta.
Moja “tarca” so bolj intelektualke, na nivoju, ki so ze kaj izkusile. Hocem, da se znajo obnasat. In da me ni sram z njimi se pokazat. Razen, ce so res hude. Potem se jim “spregleda”. lol
To na kaj intelektualke padajo pa ze na forumu vidite. Tip mora biti a in b in c in… se ce ga hocejo samo za avanturo. Pustimo razne “razocaranke”, ki potem kresnejo junca brez srednje sole, lol. In ko skuzijo, da si a+, b+, c+, … in zivis zanimivo, pestro, atraktivno zivljenje je dovolj, da najdes nacin, da se vidi s tabo, pa ceprav le za teden dni. Si predstavljas kaksno mlado forumasico, ki da dvojac princu Harryu? Pa ne bi rekel da je izraziti lepotec, lol.
Razumem o čem pišeš nad tem, seveda. Kaj pa je za te intelktualke zanimivo, aktivno in pestro življenje? Je to nekaj podobnega, kar živijo same ali nekaj povsem novega za njih?
kakorkoli obračaš, si en velik player … te voham od daleč … koliko takšnih poznam!
Pa poUdarim ti sedaj, da smisel partnerske veze ni v tem, da ti ženska pere in lika.[/quote]
Kako, da ni to smisel? Saj ravno ženske rade predvsem to dvoje poudarjajo kot tisto najbolj vzvišeno, ko gre v odnosu kaj narobe.
Zakaj pa bi moral karkoli povedat….
A moškemu vsaka ženska pove da kao misli samo 100% resno?
NE!
Torej ni potrebno razlagat niti nam… če one upajo pa naj… mi tudi ”upamo” da bo vsaka hotla seksat z nami :)[/quote]
Ali je slo zgolj za provokacijo, naj se tip kar sam “obesi” kak manipulator je, bomo hitro videli, lol.
Sicer pa, valjda. So ze sociologi ugotavljali, da je parckanje eden najbolj manipulatorskih procesov. Angelckov ni. Eni se le dobro pretvarjajo.
Sam zenske cim manj sprasujem in cim vec opazujem. Kaj vse mi ze niso v dobri veri povedale, pa se je pokazalo za pravljice v katere so celo same verjele, lol.
kakorkoli obračaš, si en velik player … te voham od daleč … koliko takšnih poznam!
Pa poUdarim ti sedaj, da smisel partnerske veze ni v tem, da ti ženska pere in lika.[/quote]
Kako, da ni to smisel? Saj ravno ženske rade predvsem to dvoje poudarjajo kot tisto najbolj vzvišeno, ko gre v odnosu kaj narobe.[/quote]
Ne, ne narobe razumeš. To ponavadi poudarimo, če moramo me vse to počet, on pa običajno lenari, samo takrat. A tvoje pa predvsem samo to poudarjajo??? hmmmm…
Kako, da ni to smisel? Saj ravno ženske rade predvsem to dvoje poudarjajo kot tisto najbolj vzvišeno, ko gre v odnosu kaj narobe.[/quote]
Ne, ne narobe razumeš. To ponavadi poudarimo, če moramo me vse to počet, on pa običajno lenari, samo takrat. A tvoje pa predvsem samo to poudarjajo??? hmmmm…[/quote]
Ne, to na tem forumu prebiram, ko se kakšni tip zgoni. In potem njena prizadetost, da saj ona mu je pa ja kuhala in prala.
Ne, ne narobe razumeš. To ponavadi poudarimo, če moramo me vse to počet, on pa običajno lenari, samo takrat. A tvoje pa predvsem samo to poudarjajo??? hmmmm…[/quote]
Ne, to na tem forumu prebiram, ko se kakšni tip zgoni. In potem njena prizadetost, da saj ona mu je pa ja kuhala in prala.[/quote]
Jah, no… mišljeno je, že itak je samo lenaril pa je ona tolerirala in kot pridna, nezatežena žena čakala in mu puščala svobodo. Saj tipčki tukaj na forumu poudarjajate kako je nujno, da vam pusti dihat? Oni kreten pa za zahvalo p…. drugo. In tebi je čudno, da se pritožujejo?
Razumem o čem pišeš nad tem, seveda. Kaj pa je za te intelktualke zanimivo, aktivno in pestro življenje? Je to nekaj podobnega, kar živijo same ali nekaj povsem novega za njih?[/quote]
Vsaka veza je zgodba zase. Tako tudi avantura.
Jaz npr. verjamem, da bi lahko Harry svojga lulcka prepustil v brezplacno oralno obdelavo vsaj polovici Slovenk med 20. in 30. letom. In dvomim, da bi katera opevala njegovega tica, ne glede kaksen je. Bolj bi govorile o nepozabni izkusnji z njim; ne dvomim, da se zna obnasati. A imam prav? Malo nesramno povedano. Ze res. In malo bolj takten bi tudi Harry moral biti za tak podvig. Ampak… you see my point? 🙂
Sicer pa, za nekoga je zanimivo skupno. Za nekoga drugacno. Za tretjega pasenje krav. Saj bi bil lahko bolj konkreten samo nekih reci ne zelim povedati. 🙂
Glej, moški, ki mislijo, da je ves smisel zveze v tem, da mu ženska pere, kuha in lika, ne bodo prav zadovoljni v njej. In povsem enako velja za ženske, ki mislijo, da je smisel zveze le v tem. Ljudje bi naj bili skupaj iz drugih razlogov in to je veselje do druženja s to osebo. Če dva tega ne znata ustvariti, nobeno kuhanje in pranje tega ne bo prineslo, ker je to veliko premalo.
Glej, moški, ki mislijo, da je ves smisel zveze v tem, da mu ženska pere, kuha in lika, ne bodo prav zadovoljni v njej. In povsem enako velja za ženske, ki mislijo, da je smisel zveze le v tem. Ljudje bi naj bili skupaj iz drugih razlogov in to je veselje do druženja s to osebo. Če dva tega ne znata ustvariti, nobeno kuhanje in pranje tega ne bo prineslo, ker je to veliko premalo.[/quote]
aah, v resnici ne verjamem, da bi kdo mislil, da je smisel veze v tem.. Si pa predstavljam, da življenje naredi svoje in se kakšna začasno sprijazni s tem. Potem pa začasno traja predolgo, uni pa ne razmišlja o tem in grejo stvari po svoje.. Skratka tale Boom pa tlele mal izziva
Forum je zaprt za komentiranje.