EUROBASKET
Brez Dragiča bi verjetno bili izgubljeni. Je odličen igralec, super prodira. Res pa je, da je včeraj proti koncu pretiraval s soliranjem. Takrat je bil nekako ekipni duh že zlomljen, je pač poskušal na svoj način, preveč na silo. Lahko bi tudi rekel, da je prikazal močno volj in trud, če pa je bilo to prav, pa naj odločijo drugi. Tako to je v športu, ko ne veš več kaj storit oziroma, ko ekipa nima več idej, rešitev. Francozi so boljša ekipa, vsaj včeraj je bilo tako.
Parker pa ima nasplošno od Dragiča predvsem boljši met, tudi iz razdalje (trojke).
🙂 Dec gor ali dol, za rezultat moraš imet znanje in borbenost. Naši so pokazali samo slednje. Njihovo znanje je pa tako povprečno, da mi je ob gledanju tekem bilo celo nerodno. Zatorej končno so izpadli…[/quote]
No no, fantje so čist ok, samo niso najboljši. Ti si manjkal:)))).[/quote]
in ti med navijačicami 🙂
Ma ja zdej ste vsi pametni dosegli so pač kolikor so lahko itak, da so povprečni, če pa manjka toliko igralcev, ki se jim ne da igrat. Dajte na njih gnoj zlit ne na tiste, ki igrajo.
Jaz našim čestitam za borbenost!! Brez G. Dragiča pa sploh v četrtfinalu ne bi bili.
stavniški znanec fukno 1000 na francoze.. lagano 2150 ven….
jaz pa nisem upal… fak 😀
Bom pa čez vikend kaj naredo plusa spet !
Prvenstvo je končano, fantom ni kaj očitati, borili so se po najboljših močeh in zato jim čestitam! Tudi peto mesto je lep uspeh, Francozi so zasluženo prvi, bil sem na polfinalni tekmi med Španijo in Francijo, to je bila najboljša tekma, ki sem jo gledal v živo!
Za svetovno prvenstvo se bo tudi naša ekipa spremenila, Lakoviča, Nachbarja in Slokarja najbrže ne bo več zraven. Upam pa, da bo zraven Erazem Lorbek, pa tudi nekaj perspektivnih mladičev čaka na priložnost…
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-gen052.gif[/img]