Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek EUROBASKET

EUROBASKET

A veš kaj je problem? Ker sem usekan tud na fuzbal….:)) Barca že od 80-ih dalje…

Brez zamere, ampak na svetu je en sam šport in to je tek (če nekdo na begu priteče do reke, potem to isto nadaljuje preko vode s plavanjem …ampak to je še vedno neke vrste tek. )
Atletika je prva komercialna izpeljanka teka …
Drugi najpomembnejši derivat teka je nogomet …. ostali športi so pa malo iz trte izviti in so kr neki zaradi denarja, ki se obrača.
(Seveda to z denarjem velja tudi za fuzbal, ampak tako kot je lev kralj živali, sta tudi nogomet in atletika kralj in kraljica med športi …


ojej
točno to sem natipkal
[sub]zdej se pa že skidaj s te teme gnida debilna svinarska[/sub][/quote]

ojej,ojej, ravno zato ali tudi zato ker niso isti priimki, daj že mir s to Jugoslavijo. To je SLOVENIJA, razumeš? To so ljudje, ROJENI V SLOVENIJI!
Žaljivke si pa nekam vtakni.In še svojih milijon novih nickov. A nemči original je odletel al kako?[/quote]

emmm … ti si meni zaradi (po moje) popolnoma narobe razumljene objavice nabila na čelo “primitivizem“!!! — no, lahko tudi namerno, ker pač ljudem podtikaš nerazumno dojete zapise.
predvsem pa nikjer ne pišem o čem istem!! (spet tvoj napačno dojeto napisano) ampak o podobnosti!!! (priimkov) (oblika, končnica, črka “ć” ) …
da o tem, da “parodije” sploh ne razumeš ☺

zdej pa: šetal mala amo tamo umesto, da sereš

o “sprejemljivih športih” – potem je to samo žensko sinhrono plavanje

ojej,ojej, ravno zato ali tudi zato ker niso isti priimki, daj že mir s to Jugoslavijo. To je SLOVENIJA, razumeš? To so ljudje, ROJENI V SLOVENIJI!
Žaljivke si pa nekam vtakni.In še svojih milijon novih nickov. A nemči original je odletel al kako?[/quote]

emmm … ti si meni zaradi (po moje) popolnoma narobe razumljene objavice nabila na čelo “primitivizem“!!! — no, lahko tudi namerno, ker pač ljudem podtikaš nerazumno dojete zapise.
predvsem pa nikjer ne pišem o čem istem!! (spet tvoj napačno dojeto napisano) ampak o podobnosti!!! (priimkov) (oblika, končnica, črka “ć” ) …
da o tem, da “parodije” sploh ne razumeš ☺

zdej pa: šetal mala amo tamo umesto, da sereš[/quote]

Ja, ja, ok, se spet vlečeš ven s svojo matematično logiko in domnevnim sarkazmom. Samo, veš, folk ni tako butast, kot ti misliš, da je.

Sam res, NM, imaš prav, neverjetna krivica se ti godi na tem forumu. Sploh jaz ti vse živo podtikam, kajne? Pa tudi tvojim nickom dodajam črtice, pike, vejice, … in potem pišem neumnosti v “tvojem” imenu, kajne?
Ja res si bogi, no. Da bi te človek pobožal po glavici in ti dal dudo v usta. Tudi tako nebogljeno otročji si včasih.

emmm … ti si meni zaradi (po moje) popolnoma narobe razumljene objavice nabila na čelo “primitivizem“!!! — no, lahko tudi namerno, ker pač ljudem podtikaš nerazumno dojete zapise.
predvsem pa nikjer ne pišem o čem istem!! (spet tvoj napačno dojeto napisano) ampak o podobnosti!!! (priimkov) (oblika, končnica, črka “ć” ) …
da o tem, da “parodije” sploh ne razumeš ☺

zdej pa: šetal mala amo tamo umesto, da sereš[/quote]

Ja, ja, ok, se spet vlečeš ven s svojo matematično logiko in domnevnim sarkazmom. Samo, veš, folk ni tako butast, kot ti misliš, da je.

Sam res, NM, imaš prav, neverjetna krivica se ti godi na tem forumu. Sploh jaz ti vse živo podtikam, kajne? Pa tudi tvojim nickom dodajam črtice, pike, vejice, … in potem pišem neumnosti v “tvojem” imenu, kajne?
Ja res si bogi, no. Da bi te človek pobožal po glavici in ti dal dudo v usta. Tudi tako nebogljeno otročji si včasih.[/quote]

Mislim da NM, svojemu posebnemu slogu pisanja navkljub, ni toliko primitiven, da bi počel kaj takega. Na sumu imam eno drugo osebico …

Ja, ja, ok, se spet vlečeš ven s svojo matematično logiko in domnevnim sarkazmom. Samo, veš, folk ni tako butast, kot ti misliš, da je.

Sam res, NM, imaš prav, neverjetna krivica se ti godi na tem forumu. Sploh jaz ti vse živo podtikam, kajne? Pa tudi tvojim nickom dodajam črtice, pike, vejice, … in potem pišem neumnosti v “tvojem” imenu, kajne?
Ja res si bogi, no. Da bi te človek pobožal po glavici in ti dal dudo v usta. Tudi tako nebogljeno otročji si včasih.[/quote]

Mislim da NM, svojemu posebnemu slogu pisanja navkljub, ni toliko primitiven, da bi počel kaj takega. Na sumu imam eno drugo osebico …[/quote]

oblike priimkov po nacionalnostih iz bivše YU:

G. Dragić, (Srb / Bih)

Lorbek, (SVN)

Joksimovič, (Srb / Hr / Bih)

Nachbar (Hr)

Begić (Bih)

Saj to se ve. 🙂 Ni point v tem. Tudi dekle Jake Lakoviča Helena Boada je Španka oziroma Katalonka, pa ko igra oziroma bo igrala za Slovenijo, je to zame SLOVENIJA ne pa Španija ali bognedaj Jugoslavija. Če je nekdo rojen v Sloveniji, je pa sploh absurdno s prstom kazat na njegov izvor, češ poglej naša slovenska reprezentanca je pa jugoslovanska. Razumeš? Mislim, da ne.
Seveda pa lahko ti to tudi “sarkastično” napišeš, ja, da navijamo za Jugoslavijo ne za Slovenijo. Sam včasih je prav med temi ići manj jugonostalgikov kot med Slovenci, pa tudi do svoje države so bolj lojalni.

Saj to se ve. 🙂 Ni point v tem. Tudi dekle Jake Lakoviča Helena Boada je Španka oziroma Katalonka, pa ko igra oziroma bo igrala za Slovenijo, je to zame SLOVENIJA ne pa Španija ali bognedaj Jugoslavija. Če je nekdo rojen v Sloveniji, je pa sploh absurdno s prstom kazat na njegov izvor, češ poglej naša slovenska reprezentanca je pa jugoslovanska. Razumeš? Mislim, da ne.
Seveda pa lahko ti to tudi “sarkastično” napišeš, ja, da navijamo za Jugoslavijo ne za Slovenijo. Sam včasih je prav med temi ići manj jugonostalgikov kot med Slovenci, pa tudi do svoje države so bolj lojalni.[/quote]
a spet predsodke nabijaš ☺

torej po tvoje bog ne daj, da navijam v stilu: “Dajmo EU” ☺ če/ko bo Helena nastopala

[sup]marš govno babje v svojo rodnico na dodelavo možganov[/sup]

Ti sploh navijal ne boš, tako da brezveze razpravljat.

Si pa brez ventila in ne moreš dojet pravega pomena in moči besed. Pa tudi če ga, nimaš filtra.

Kot tehničar boš morda tako bolje razumel kaj manjka tvojemu “super motorju”: ventil in filter


pejt ti balin kugle napihovat … ne pa, da misliš, kaj misliš, da bi drugi morali po tvoje in zate

pa koji je sada to k.ura.c, medijska mučkaljica
pa to ti je isto kao sletanje amerikanaca na lunu 1969
manje od ništa koga nema ni kod gazde Zokija

naguzim se ti ja momak sa sela i moji jarani u stojadnku i pičimo u “najlepšu prestoljnic na taj svet”, da vidimo “naše” guzate i sisate pi.ć.kiće kako care po prestoljljnic, obeležavajući taj EuroCrem

I šta nama se desi … svaki kafić ima više televizor nego gostiju … a personal sav nešto namrgođen
na uljicama ima više uljaznih vrati nego ljudi

pa ko to nas seljake je.be, da ima u prestoljnjic neki EuroCrem???

Danes pa je na vrsti grška večerja. Karte seveda razprodane…šmrc…ostane mi big screen in udoben kavč….

Ti bom dostavila nekaj grškega feta sira. Imam viška. :)))

Ti bom dostavila nekaj grškega feta sira. Imam viška. :)))[/quote]

Kar pošlji po e-mailu….

Držim pesti za naše danes zvečer ceprav bo tezko ; ))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw


za moje ni treba “držati pesti” … ker oni odločajo. Določijo začetek, konec, vse vmes in rezultat ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ti bom dostavila nekaj grškega feta sira. Imam viška. :)))[/quote]

Kar pošlji po e-mailu….[/quote]

Ti bo golob pismonoša dostavil. :))

Zdaj gre pa zares… Dober tek!
[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_lzzkqpHyBH1qevxn2o1_500.jpg[/img]


še sliko dreka nalepi, ko boš tole posrala — ker šele takrat – po sranju – se ve kako dobra je bila hrana ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


še sliko dreka nalepi, ko boš tole posrala — ker šele takrat – po sranju – se ve kako dobra je bila hrana ☺[/quote]

Ni potrebe. Itak ti vsako temo podrekaš, pa boš tudi to.

Dekleta, postavite se v vrsto….:))

http://www.youtube.com/watch?v=MR4tOoLuuZo


še sliko dreka nalepi, ko boš tole posrala — ker šele takrat – po sranju – se ve kako dobra je bila hrana ☺[/quote]

Ni potrebe. Itak ti vsako temo podrekaš, pa boš tudi to.[/quote]
emm — če človek je, potem tudi serje … naravni proces.

in NE – v tej temi še ne “drekam” (kot npr. ti ) … je pa res, da vas lahko spravim “s tira”, ker spoštujem šport in športnike … ne zganjam pa “nacionalizma” z navijanjem za katero od ekip.
Aja, pa športni sodnik sem tudi bil … zato so sodniki “moji” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ni potrebe. Itak ti vsako temo podrekaš, pa boš tudi to.[/quote]
emm — če človek je, potem tudi serje … naravni proces.

in NE – v tej temi še ne “drekam” (kot npr. ti ) … je pa res, da vas lahko spravim “s tira”, ker spoštujem šport in športnike … ne zganjam pa “nacionalizma” z navijanjem za katero od ekip.
Aja, pa športni sodnik sem tudi bil … zato so sodniki “moji” ☺[/quote]

OK.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close