Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek EUROBASKET

EUROBASKET

Tudi Španci in Francozi so se šparali, oboji glavni favoriti za zlato…[/quote]

Dobro, vidim da si še zmeraj realen in ne pričakuješ, da bodo naši osvojili zlato. :))[/quote]

Če bodo sploh v polfinalu… 🙂

Dobro, vidim da si še zmeraj realen in ne pričakuješ, da bodo naši osvojili zlato. :))[/quote]

Če bodo sploh v polfinalu… :)[/quote]

Upanje umira zadnje, če bi se vsi planeti poravnali, črta za trojko v naših napadih pomaknila 3m bližje košu, obroč kamor naši mečejo povečal za 2x in zmajčice zgoraj brez plesale pod košom kamor nasprotnik napada…potem je vse mogoče….

a kdo kdaj pomisli, da na igrišče prideta obe ekipi z namenom, da zmagata ☺

Fincem prav privoščim zmago … prišli so kot popolni outsiderji — odhajajo oz. doma bodo sprejeti kot junaki ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Danes pa vsi navijat. 🙂

moji bodo 3 izločili s 5 osebnimi ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Super, naj bosta vsaj dva Francoza 🙂

Se bojim, da so francozi predvsem pa franc. centri premocni za nas. Tudi, ce izgubijo bodo odlicni.

Bena Udriha in onega srba pa naj se popljuva od glave do pete : )

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Zal francozi premocni. Cestitke tudi nasim za borbo. Za kaj vec bodo potrebni boljsi centri.

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

pa je konec basekta 🙁

Parker šolal oba Dragiča, glede vsega.

Za kakšno medaljo bo treba malo žgancev pojest.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


trapec … več bo treba domačih stvari kupiti, da bodo igralci SVN deležni primreljivih inputov (pa ne v samo € – v brain-stormingu) … btw: selektor ni SVN!! — aja … igralci so vrhunsko fizično pripravljeni … kot Spider — le v glavah imajo luft – kot Spider

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Kako je lahko Parker šolal Gorana Dragića, če je pa ta nabral 18 točk, kar je celo nad njegovim povprečjem ? Pri nas so bili problem ostali igralci, ki so zgrešili cel kup trojk in seveda naš neustavljivi center Mirza Begić, ki je dosegel natančno 0 točk v celi tekmi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Jebeš 18 točk, če model zadnje 4 minute solira, kot da je Jordan in če ima sredi zadnje četrtine 4 osebne.

Parker ga je šolal ne samo po številu točk, ampak predvsem taktično.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Tko no. Nevem kako lahko kriviš našega najboljšega igralca, tip je bil edini, ki je sploh kaj zadel danes lol. Btw, vsakič, ko je tip zamenjan in pride na igrišče retardun Lakovič naša igra začne padat. Je pač nenadomestljivi člen naše reprezentance, od playmakerja se pa itak pričakuje, da bo diktiral igro in poskušal s prodori. Edino kar mu lahko zamerim, je to, da je tudi sam prevečkrat vrgu za 3 točke, ampak to se je itak dogajalo v prvi četrtini. Na koncu tekme itak noben ni mel več jajc, da bi lahko na kakršenkoli način že spreobrnil rezultat, tako da naša usoda je bila več ali manj samo še v njegovih rokah.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ma Rožleti ste.
Vse pohvale našim fantom za borbo. Napake je pa delal tudi Toni. Na koncu so zmagale izkušnje in višina. Še tvoji NM-3w so ga prakrat pošteno usrali za obe ekipi.

Kakorkoli… svet se vrti naprej… 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dej bod tih ti. Kakšna pohvala za borbo, ne mi s takimi uletavat. Borbeno so igrali proti Špancem, pa Italianom, ne pa to kar so prikazali danes…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Bili so dobri, zmagali so odlični.

Tipičen ploskač, ko zmagujejo. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ti sploh nisi gledala tekme, samo rezultat si si šla pogledat, potem pa kar nekaj na pamet pišeš. Rezultat gor ali dol, jaz nisem videl nobene borbe danes. Edini, ki je igral borbeno je bil G. Dragić, pa Z. Dragić recimo v prvi četrtini, ostali pač niso bili na nivoju. Pejt spat, lahko noč.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

dozori no, sadni. 😉

all in za Dragića :))) lahko kr oba. vsaj tu se strinjava. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hvala Francozom, da so končali to parodijo.

Ti si pa res taprau dec:). Kje je tvoj športni duh?:)

Ti si pa res taprau dec:). Kje je tvoj športni duh?:)[/quote]

🙂 Dec gor ali dol, za rezultat moraš imet znanje in borbenost. Naši so pokazali samo slednje. Njihovo znanje je pa tako povprečno, da mi je ob gledanju tekem bilo celo nerodno. Zatorej končno so izpadli…

Ti si pa res taprau dec:). Kje je tvoj športni duh?:)[/quote]

🙂 Dec gor ali dol, za rezultat moraš imet znanje in borbenost. Naši so pokazali samo slednje. Njihovo znanje je pa tako povprečno, da mi je ob gledanju tekem bilo celo nerodno. Zatorej končno so izpadli…[/quote]

No no, fantje so čist ok, samo niso najboljši. Ti si manjkal:)))).

Naši so se borili do konca,za to jim čestitam,pa kakorkoli…Če pa bi tiste trojke padale v koš, pa bi ploskali…Dajmo bit ponosni in navijat za danes,ko igrajo tekmo s Srbijo.Me pa moti,da Begić ne poje slovenske himne,vsaj ustnice bi lahko premikal,saj ni treba na glas pet… To me pa moti, čeravno nisem noben skrajnež,me moti to, ko pridem npr. v Lj,tam povečini neslovensko govorijo,da ne govorim o Kranju ipd. To me pač moti,spoštujem druge narode,drugi naj našega,še posebaj če tu živijo/igrajo/delajo/hodijo v šole/…
Dragića sta pa zvezdi in lahko smo res ponosni na naše igralce,čestitam še 1x!!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close