EUROBASKET
bog se usmili (SVN raje, ki jezadovoljna samo z igrami … brez kruha ☻
bo kdo v ponedeljek protestiral pred vlado SVN zaradi tega, ker smo že izsrani z drekom in niti v riti nismo več??
“protestniki” bi morali blokirati, ustaviti to je.ba.nje v zdrav mozek folka ☻
če SVN zmaga … nam ni pomoči, ker bo raja potešena in pripravljena na crkovanje
btw: je kdo iz vlade, parlamenta (ki nam nabija davke in z NAŠIM denarjem dela kot svinja z mehom9 v VIP loži … al so samo birokrattski paraziti ???
opljuvajte jih!!!
stroški univerzijade in EroCrema so vključeni z ali brez trojke ☺
gre samo za to, kdo ima “jajca” reči dreku drek in, da smrdi ☺
sve su ostalo nijanse ☺
Bikini, tudi meni je zelo teknila! Jaka pa zanalašč malo podaja nasprotnikom v roke, tako, da ga v četrfinalu ne bodoi jemali resno..tam pa se bo razpištoljil…taktita v “strokovnih južnih krogih” imenovana zavaravanje neprijatelja….
Sicer pa vsaka čast, odličnih 28 minut, potem pa malo šparanja moči za razbremenjene Fince, tudi Poljaki so bili, tako, da jih ne smemo podcenjevati!
Naši očitno niso motivirani na tekmah, ki niso pomembne. To je dober znak. Vsaj do sedaj je bil. :))
Tudi Španci in Francozi so se šparali, oboji glavni favoriti za zlato…[/quote]
Verjamem. Pokalo bo! :))
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://i717.photobucket.com/albums/ww173/prestonjjrtr/Congrats/congrats-5.gif[/img]