brez lajfa
No dobro, da je to en moški napisal. Če bi to sama napisala, bi mi bilo očitano, da sem foušljiva ali pa ljubosumna, ker mi skače v zelje glede Matjažka. :)))[/quote]
Imam dovolj zelja za obe, še prenajedli bi se ga. Ti kar zgrabi za največjo in najlepšo zelnato glavo in jo izpuli. Bom ti jaz pomagal, če ne bo šla, bova skupaj povlekla. 😀
Mislim, da obstajajo veliko bolj bedasti načini zapravljanja časa, kot so internetni forumi.
Meni je recimo nepojmljivo, da nekateri ljudje visijo na telefonu pol ure, celo uro, ali več ur.
In potem celo najdeš žensko, ki se pohvali, da se je z že večimi osebami več ur pogovarjala po telefonu. To je kot iz kakšnega Kafkovega romana.
Katenjki me boš prepustila na milost in nemilost brez boja? Malo bi jo lahko popraskala in ji pustila kakšno znamenje za spomin? Samo Štajerke so zaj..***, bi jo moral jaz držati, ker je neka divja, pa še takrat bi lahko oba dobila po grbi od nje…. :))))
Ne vem ,kaj je zate mladenič? Okrog 40 menda, a ne? 😀
Katenjki me boš prepustila na milost in nemilost brez boja? Malo bi jo lahko popraskala in ji pustila kakšno znamenje za spomin? Samo Štajerke so zaj..***, bi jo moral jaz držati, ker je neka divja, pa še takrat bi lahko oba dobila po grbi od nje…. :))))
Ne vem ,kaj je zate mladenič? Okrog 40 menda, a ne? :D[/quote]Ma ja noro… ne vem od koga tu je pričakovati da je bolj pameten, tak da… itak ne smem nekaj dosti odgovarjati, ko imam prepoved, še dobro…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Katenjki me boš prepustila na milost in nemilost brez boja? Malo bi jo lahko popraskala in ji pustila kakšno znamenje za spomin? Samo Štajerke so zaj..***, bi jo moral jaz držati, ker je neka divja, pa še takrat bi lahko oba dobila po grbi od nje…. :))))
Ne vem ,kaj je zate mladenič? Okrog 40 menda, a ne? :D[/quote]Ma ja noro… ne vem od koga tu je pričakovati da je bolj pameten, tak da… itak ne smem nekaj dosti odgovarjati, ko imam prepoved, še dobro…[/quote]
Skoz dobivaš neke prepovedi. :))) Tudi pri meni si imela nekaj menda, če se prav spomnim? haha 😀
Pri njej moraš v desno zavirati, da ne trčiš, pri meni pa si menda morala v levo, da ni spokalo! :))))
jah , sami si si kriva, če ne upotševaš prometnih rpedpisov in znakov. Kjer piše, da je omejitev 50, ne smeš vozit 100! 😀
Meni tudi sploh če gre za ljudi, s komer se ne poznaš v živo in se zaljubiš ccc[/quote]
Zato pa jaz ne grem na srečanje, da se ne bi pol žesnk vame zaljubilo, moram jih držati na distanci. :D[/quote]
Ena hitra psihoanaliza Matjažka: gre za moškega, ki se takrat, ko se mu neka ženska emocionalno približa, v strahu umakne in po možnosti tudi stori kakšno neumnost, da se le nanjo ne bi preveč navezal. Skratka, tip je ranljiv. :))
hahaha…saj ste se že med sabo skoraj sprli tule gor, ko ste dobili kost za glodat.
eva1, saj če greš tako malo vsake toliko pogledat ali kot v tvojem primeru zaradi tragedije ki si ji dožovela ni s tem nič narobe. S prvo objavo sem ciljala na tiste, ki so res vsak dan gor po več ur, se vtikajo v vsako temo in non stop nekaj pišejo (takih sem kar nekaj zasledila, ker jih zgrešit itak ne moreš). Eva1 ti nikakor ne spadaš med njih ker te nisem nikjer zasledila. Ampak če v enem mesecu obiščem forum recimo 5x in vedno naletim na ene in iste osebke (primer matjazko) in na njih naletim ne glede na to katero temo odprem, povsod so pametni.. pri takih se je res za vprašat… no na te sem ciljala.
Drgače pa lepo poletje želim vsem 🙂
Eni smo pametni, drugi malo manj. Bog je različno (poraz)delil pamet. :))
Tu ti jaz ne morem pomagati, če se oglasiš le 5x na mesec in še takrat je največ, kar spraviš skupaj – pritoževanje in negodovanje. Bi te moral kak moški malo božat, bi verjetno bila boljše volje in še pomislila ne bi, da odpiraš takšno temo. 😉
Dejstva, jaz svojo božam ob teh urah, ko je z mano. Tvoj je pri drugi, pa smo malo slabe volje? :)[/quote]
Kaj pa tvoja reče na to, da osvajaš druge ženske tu na forumu? Ni nič ljubosumna? 🙂 Kaj, ko bi vse povabljene (japkica, Katenjka, Bibita, jaz in verjetno še katera, pa se zdaj ne spomnim) hkrati prišle na tvoj ptujski konec, kako bi nas hendlal? Ne vem, meni ne bi bilo prijetno, če bi moj tip tako pecal na javnem forumu. :)))
Na vem, če Matjazko glih peca. Včasih si samo domišlja, da ga druge pecajo oziroam tak občutek jim želi dat. Mogoče pa, da sem kaj spregledal. Ampak, če ga že nekdo obtoži pecanja, naj to tudi argumentirano dokaže. Domišljija je namreč huda reč, prihaja pa vedno iz lastne negotovosti. Ljudje vidimo stvari, ki jih ni ali pa stvari, ki jih želimo videt. Neko stvar pa se da vedno razložit na več načinov.
Saj Marko ne zapleta, noooo
Kaj mu to skoz podtikate? :/
On bi le rad bil razumljen v tistem kar napiše, da ne bi bilo dvomov, ravno nasprotno kot naša prijateljica Katjenka 😉
Ona natrosi besed od vsepovsod po malo, vse ji pride prav, tudi kakšne zaupne narave ;). Potem to premiksa, pretrese, prlije še nekaj čustev in zadevo začini s ščepcem cinizma in dvomljivega humorja, tako da ne več ali se šali ali te ku…a :)))
In karkoli ji napišeš v odgovor je lahko narobe, odvisno od prisotnost/odsotnosti nadangelov… 😉
V stilu vprašanja:
zakaj je banana zavita?
(namig :Karkoli odgovoriš je narobe 😉 samo če hočeš kupit (star) štos moraš nekaj izustit)[/quote]Prečital si me, presunljivo, strašljivo…[/quote]Toliko sem naložil bil pripravljen na nekaj kar nekoga “straši” : “Veliko si naložil, te ni strah, da te peklesko brezno, ko se odpre in začne bruhati ogenj ne pogubi?”
Dobil sem pa pet besed dve vejici in tri pike…. :))))
Naj še odgovorim na vprašanje.
Ni me strah da bi bil tako prikupen deklič zmožen odpret tolikšno brezno, da ji ga ne bi mogel zasut in pogasit ogenj pogubljenja v njem….. 😉 :))) 😀
Dejstva, jaz svojo božam ob teh urah, ko je z mano. Tvoj je pri drugi, pa smo malo slabe volje? :)[/quote]
Kaj pa tvoja reče na to, da osvajaš druge ženske tu na forumu? Ni nič ljubosumna? 🙂 Kaj, ko bi vse povabljene (japkica, Katenjka, Bibita, jaz in verjetno še katera, pa se zdaj ne spomnim) hkrati prišle na tvoj ptujski konec, kako bi nas hendlal? Ne vem, meni ne bi bilo prijetno, če bi moj tip tako pecal na javnem forumu. :)))[/quote]
Kaj je osvajanje, je odvisno od intepretacije žensk, s katerimi stopam v stik. Lahko se ji nasmehnem, pa bo to vzela za gotovo gesto oz. indic očitnega osvajanja. Se pravi, da moram biti resen, ko se pogovarjam s tabo? :)))
Forum je zaprt za komentiranje.