brez lajfa
tile napotki so, kar na netu zagovarjam s svojimi bravurami ☺
Jst se čisto nič ne smilim samemu sebi. Zadnja stvar, ki bi si jo želel je ta, da bi bil ljubosumn na nekoga, ki cel dan preživi za računalnikom. Se pa zavedam tega, da če nekomu napišeš, da nima življenja, da si potem ravno ti ta, ki ga nima. Torej avtor te teme ga definitivno nima. Lahko rečeš, da nekdo preveč časa zabije za kompom, kar pa še ne pomeni, da se ob tem počuti slabo, lahko, da mu sploh nič ne manjka. Če že kje vidim problem v tem je, ko se potem taka oseba spravi na forum “Ljubezenski nasveti” in svetuje, “pomaga” ljudem na področju, ki mu je še nepoznato.
Jst se čisto nič ne smilim samemu sebi. Zadnja stvar, ki bi si jo želel je ta, da bi bil ljubosumn na nekoga, ki cel dan preživi za računalnikom. Se pa zavedam tega, da če nekomu napišeš, da nima življenja, da si potem ravno ti ta, ki ga nima. Torej avtor te teme ga definitivno nima. Lahko rečeš, da nekdo preveč časa zabije za kompom, kar pa še ne pomeni, da se ob tem počuti slabo, lahko, da mu sploh nič ne manjka. Če že kje vidim problem v tem je, ko se potem taka oseba spravi na forum “Ljubezenski nasveti” in svetuje, “pomaga” ljudem na področju, ki mu je še nepoznato.[/quote]
wau … twelve pointz za tole Sadni ☺ … sej, če hočeš ti gre ☺
Brez lajfa? Imam lajf, poln veselja, zabave, družine in prijateljic. Kakšen dan pa se mi meša od obveznosti, skrbi ali problemov. In prav takrat si rečem, OK, umiriti se bo treba, pa pogledam tule gor, pa vidim, da imajo tudi drugi podobne probleme in preberem, kako jih rešujejo, saj več glav več ve. In dam tudi kakšen nasvet, ker sem zanj tule naprošena, kajne? Za popolno se pa nimam, zato tudi berem, kako se drugi spoprijemajo z življenjem. Me pa čudi, kaj ti delaš tule gor?????
Forum je zaprt za komentiranje.