Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ženski ideal

ženski ideal


Sploh ni drobcena, 165cm je visoka, čist proper višina za žensko. Drobcena je kšna Kylie Minogue, ali pa Shakira, ki merita 157.

Mene to ne moti kaj preveč, itak obuje gor petke in problem rešen 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Glavno, da ti je všeč Sadni. Ima pa samo 48kg:))

Saj mi sploh ni, gledam stare slike kakšna je zgledala pri 20ih, 30ih.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Recite kar hočete, ampak Monica Bellucci je še vedno za marsikaterega moškega zelo blizu ženskega ideala, tudi v zrelejših letih je ostala prava krasotica!
Pri 18 pa pravijo, da je še hudič lep! Pri 30 se pa že marsikatera zapusti. Sploh v Sloveniji!

[img]http://i2.listal.com/image/3248391/600full-monica-bellucci.jpghttp://i2.listal.com/image/3248391/600full-monica-bellucci.jpg[/img]

[img]http://s.plurielles.fr/mmdia/i/94/5/monica-bellucci-2782945ahvgi.jpg[/img]

[img]http://2.bp.blogspot.com/-W-ooR5qcNHs/TWK4QKHhhpI/AAAAAAAAAhw/kVm5wtCgBl0/s1600/monica_bellucci_bum.jpg[/img]

eh sploh v Sloveniji… povsod je tako

She has one fine ass 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close