ženski ideal
Ne, prej kej tazga :
Kosti in obešalniki so idealni za modno industrijo, nasplošno takšna podoba (prva slika) ni nobena univerzalna smernica (ali standard) h kateri bi težila normalna, pametna, zdrava in samozavestna ženska (in si ne služi kruha kot model).
Je to to?
http://qvaken.files.wordpress.com/2012/02/ana_carolina_reston_photoshopped.jpg%5B/quote%5D
Grozno, imam pa rajši kakšno kilco pre(več) kot pa kaj takega.
Je to to?
http://qvaken.files.wordpress.com/2012/02/ana_carolina_reston_photoshopped.jpg%5B/quote%5D
A si nor???? Ne preveč in ne premalo – to je občutno premalo.
Misliš, da 40-letnica ne zna oceniti, ali je ženska lepa ali ne? Ne vem, se sprehajam vsak dan po Ljubljani in da bi videla tak cvet lepote med zelo mladimi ženskami – niti ne. Po večini so zelo napacane in s pirsingi na najbolj čudnih mestih. Še največ lepih žensk sem videla pri starosti od 25 do 35 let.
Misliš, da 40-letnica ne zna oceniti, ali je ženska lepa ali ne? Ne vem, se sprehajam vsak dan po Ljubljani in da bi videla tak cvet lepote med zelo mladimi ženskami – niti ne. Po večini so zelo napacane in s pirsingi na najbolj čudnih mestih. Še največ lepih žensk sem videla pri starosti od 25 do 35 let.[/quote]
Gre se za to, da se modne smernice z leti spreminjajo. To kar je bilo dobro pred 20imi leti danes ni več IN.
http://modelsrule.com/wp-content/uploads/2012/05/doutzen-kroes-elle-russia-june-2012-5.jpg
Prava joškarka.
Hehe…kot da me zanima na katerih in kolikih životariš, vprašala sem kaj te zadržuje tu :P[/quote]
Samo zaradi tebe hodim gor.[/quote]
Sadni, pa nisva bila zmenjena, da tega ne boš javno povedal ? Vidiš, kako enostavno prelomiš zaupanje 😛
Forum je zaprt za komentiranje.