Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ženski ideal

ženski ideal

Hja, manekenke nimajo ravno jošk, skor nobena.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sadni, res je, da nima teh atributov, ampak v faco ni slaba. :))

Meni se te lojtre prav nič ne dopadejo. Raje vidim, da je še kej mesa gor, ženska mora imet obline :

http://www4.slikomat.com/13/0427/216-hump-d.jpg

http://www4.slikomat.com/13/0427/vk6-best-a.jpg

http://www4.slikomat.com/13/0427/s4l-822398.jpg

http://www4.slikomat.com/13/0427/j4i-tumblr.jpg

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ploh rit sucks.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Faca Sadnemu nič ne šteje, on je obseden z ritkami in balkončki; njega ne moti, če ima katera faco kot tip, glavno da ima kaj za prijet 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

To se pa strinjam, precej grdo videti pri obema spoloma.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Zato ima on nick “sadni”. Predstavlja si, da so balkončki melone, pomaranče, grejpfruti ipd. :)))


Odvisno kako gledaš na ženske. Ali kot seksualni objekt ali pa kot na osebo.


Ne to ni res, obraz mi je najpomembnejši. Ta mi je recimo dost všeč :

http://www4.slikomat.com/13/0427/3kc-bila.jpg

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Odvisno kako gledaš na ženske. Ali kot seksualni objekt ali pa kot na osebo.[/quote]

Sadni ni še do zdaj nič napisal ali slikovno potrdil v smeri, da je zmožen na nasprotni spol pogledati oz obravnavati kot osebo.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Ne to ni res, obraz mi je najpomembnejši. Ta mi je recimo dost všeč :

http://www4.slikomat.com/13/0427/3kc-bila.jpg%5B/quote%5D

Kolk je ta smrklja sploh stara?


Ne to ni res, obraz mi je najpomembnejši. Ta mi je recimo dost všeč :

http://www4.slikomat.com/13/0427/3kc-bila.jpg%5B/quote%5D

Dvomim, da bi jo opazil, če ne bi bila pod pasom gola 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Odvisno kako gledaš na ženske. Ali kot seksualni objekt ali pa kot na osebo.[/quote]

Oboje ti pa ne znese?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Odvisno kako gledaš na ženske. Ali kot seksualni objekt ali pa kot na osebo.[/quote]
Ja res je Robi. Ko sem naletel na te tri sem si zaželel pogovara z njimi :

http://www4.slikomat.com/13/0427/lsw-136509.jpg

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Mislim da jo je omenjala ze Princeska.

Mislim da jo je omenjala ze Princeska.[/quote]

Sicer obline je imela oziroma še vedno ima Claudia Schiffer. Je pa že “v letih” za manekenski poklic.

M111, popolnoma so ti uničili temo, še malo pa bomo ženske odprle novo temo in začele pripenjati gor slike nagih moških. :)))


Odvisno kako gledaš na ženske. Ali kot seksualni objekt ali pa kot na osebo.[/quote]
Ja res je Robi. Ko sem naletel na te tri sem si zaželel pogovara z njimi :

http://www4.slikomat.com/13/0427/lsw-136509.jpg%5B/quote%5D

Hehe…samoumevno je, da te ne bi kaj dosti šljivile…si same sebi zadoščajo 😛

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Daj si duska 🙂


Ne to ni res, obraz mi je najpomembnejši. Ta mi je recimo dost všeč :

http://www4.slikomat.com/13/0427/3kc-bila.jpg%5B/quote%5D

Kolk je ta smrklja sploh stara?[/quote]
Pa ne vem, zakaj mora imeti nago rit, če Sadnega zanima obraz. 🙂
Ali kateri obraz ima v mislih…:)

Tebe pa sploh ne zanimajo nage ženske, ker si derpe.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Kaj je to derpe ?

lol, kok se smejim

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

http://www.playboy.si/dekleta/pictorial/tatjana-tutan/

No mali,ta je starejša.Lepotička.
Pa veš zakaj se je bojiš..? Ker ji nisi kos::))

Mlado deklico še lahko “nategneš”,zrelo damo s tvojo teorijo malce težje..


Pa še ena slika od nje.

http://www.lady.si/files/2009/06/diplomirala/uvodna.jpg

Sori, ampak jaz si ne želim takih “žensk” nategvat. Zgleda k Salome 2ka.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

http://www.imdb.com/name/nm0001212/

Robi poglej čez prstke in tega lepotca spusti med nas::))

in ja..lahko kamilčke..jaz pa tebi piškotka ! :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close