ženski ideal
Meni se te lojtre prav nič ne dopadejo. Raje vidim, da je še kej mesa gor, ženska mora imet obline :
http://www4.slikomat.com/13/0427/216-hump-d.jpg
http://www4.slikomat.com/13/0427/vk6-best-a.jpg
Ne to ni res, obraz mi je najpomembnejši. Ta mi je recimo dost všeč :
Odvisno kako gledaš na ženske. Ali kot seksualni objekt ali pa kot na osebo.[/quote]
Sadni ni še do zdaj nič napisal ali slikovno potrdil v smeri, da je zmožen na nasprotni spol pogledati oz obravnavati kot osebo.
Ne to ni res, obraz mi je najpomembnejši. Ta mi je recimo dost všeč :
http://www4.slikomat.com/13/0427/3kc-bila.jpg%5B/quote%5D
Kolk je ta smrklja sploh stara?
Ne to ni res, obraz mi je najpomembnejši. Ta mi je recimo dost všeč :
http://www4.slikomat.com/13/0427/3kc-bila.jpg%5B/quote%5D
Dvomim, da bi jo opazil, če ne bi bila pod pasom gola 😛
Odvisno kako gledaš na ženske. Ali kot seksualni objekt ali pa kot na osebo.[/quote]
Ja res je Robi. Ko sem naletel na te tri sem si zaželel pogovara z njimi :
Odvisno kako gledaš na ženske. Ali kot seksualni objekt ali pa kot na osebo.[/quote]
Ja res je Robi. Ko sem naletel na te tri sem si zaželel pogovara z njimi :
http://www4.slikomat.com/13/0427/lsw-136509.jpg%5B/quote%5D
Hehe…samoumevno je, da te ne bi kaj dosti šljivile…si same sebi zadoščajo 😛
Ne to ni res, obraz mi je najpomembnejši. Ta mi je recimo dost všeč :
http://www4.slikomat.com/13/0427/3kc-bila.jpg%5B/quote%5D
Kolk je ta smrklja sploh stara?[/quote]
Pa ne vem, zakaj mora imeti nago rit, če Sadnega zanima obraz. 🙂
Ali kateri obraz ima v mislih…:)
http://www.playboy.si/dekleta/pictorial/tatjana-tutan/
No mali,ta je starejša.Lepotička.
Pa veš zakaj se je bojiš..? Ker ji nisi kos::))
Mlado deklico še lahko “nategneš”,zrelo damo s tvojo teorijo malce težje..
Pa še ena slika od nje.
http://www.lady.si/files/2009/06/diplomirala/uvodna.jpg
Sori, ampak jaz si ne želim takih “žensk” nategvat. Zgleda k Salome 2ka.
http://www.imdb.com/name/nm0001212/
Robi poglej čez prstke in tega lepotca spusti med nas::))
in ja..lahko kamilčke..jaz pa tebi piškotka ! :))
Forum je zaprt za komentiranje.