ženski ideal
Pa še ena slika od nje.
http://www.lady.si/files/2009/06/diplomirala/uvodna.jpg
Sori, ampak jaz si ne želim takih “žensk” nategvat. Zgleda k Salome 2ka.[/quote]
Res zgleda ko Salome, ni dvoma.
http://images2.fanpop.com/images/photos/4900000/Gerry-gerard-butler-4912107-1012-1000.jpg
Sicer so res samo liki nam težko dosegljivi,ampak ta je še en izmed hudo dobrih lepotcev..))
Meni lepe ženske:
http://images.google.si/search?site=&tbm=isch&source=hp&biw=1339&bih=531&q=monica+belucci&oq=monica+belucci&gs_l=img.3…5458.10713.0.11229.14.7.0.7.1.0.111.721.2j5.7.0…0.0…1ac.1.11.img.VI5P-pMsLXg#tbm=isch&sa=1&q=ana+netrebko&oq=ana+netrebko&gs_l=img.3…44288.51944.2.52839.31.21.0.0.0.6.137.1839.11j9.20.0…0.0…1c.1.11.img.6uy4tqC0ITI&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.45645796,d.ZWU&fp=b263d42257d6cb6a&biw=1339&bih=531
http://images.google.si/search?site=&tbm=isch&source=hp&biw=1339&bih=531&q=monica+belucci&oq=monica+belucci&gs_l=img.3…5458.10713.0.11229.14.7.0.7.1.0.111.721.2j5.7.0…0.0…1ac.1.11.img.VI5P-pMsLXg#tbm=isch&sa=1&q=nina+badri%C4%8D&oq=nina+badri%C4%8D&gs_l=img.3…20909.25488.4.28703.22.16.0.1.1.2.124.1293.8j6.14.0…0.0…1c.1.11.img.85J6ZbAUydQ&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.45645796,d.ZWU&fp=b263d42257d6cb6a&biw=1339&bih=531
Stvar pogleda: http://shrani.si/f/2h/Dx/1TOivKXW/417431346801995337627100.jpg%5B/quote%5D
Ce moski pada na riti potem bo padel na rit 🙂
Misliš, da 40-letnica ne zna oceniti, ali je ženska lepa ali ne? Ne vem, se sprehajam vsak dan po Ljubljani in da bi videla tak cvet lepote med zelo mladimi ženskami – niti ne. Po večini so zelo napacane in s pirsingi na najbolj čudnih mestih. Še največ lepih žensk sem videla pri starosti od 25 do 35 let.[/quote]
:))) Vprašaj kakšnega 40-letnega gospoda, kakšne se mu zdijo 20-letnice. :)))
Misliš, da 40-letnica ne zna oceniti, ali je ženska lepa ali ne? Ne vem, se sprehajam vsak dan po Ljubljani in da bi videla tak cvet lepote med zelo mladimi ženskami – niti ne. Po večini so zelo napacane in s pirsingi na najbolj čudnih mestih. Še največ lepih žensk sem videla pri starosti od 25 do 35 let.[/quote]
:))) Vprašaj kakšnega 40-letnega gospoda, kakšne se mu zdijo 20-letnice. :)))[/quote]
Matjažko, predolgo prebivaš v kleti pa ne veš, kaj se dogaja v reali.
:))) Vprašaj kakšnega 40-letnega gospoda, kakšne se mu zdijo 20-letnice. :)))[/quote]
Matjažko, predolgo prebivaš v kleti pa ne veš, kaj se dogaja v reali.[/quote]
Antilopa, kaj sporoča vsakemu samcu telo mlade ženske – “seksualne paritvene signale”, ker tako je to urejeno v živalskem carstvu, kamor spadam otudi ljudje. Mlajše samice, jasno, so zato bolj oblegane, ker je to naravno, saj takrat so najbolj plodne in lahko tudi rodijo več otrok, ker narava teži reprodukciji. In zato ista 20-letnica bo seveda dosti manj “oblegana” pri 40. To je sedaj samo en aspekt – torej ta živalski, biološko-reprodukcijski, ker ljudje nismo zgolj to, no, kakor kateri. 😀 Moški smo menda tako vsi isti?? :)))))
Forum je zaprt za komentiranje.