ženski ideal
Matjažko, predolgo prebivaš v kleti pa ne veš, kaj se dogaja v reali.[/quote]
Antilopa, kaj sporoča vsakemu samcu telo mlade ženske – “seksualne paritvene signale”, ker tako je to urejeno v živalskem carstvu, kamor spadam otudi ljudje. Mlajše samice, jasno, so zato bolj oblegane, ker je to naravno, saj takrat so najbolj plodne in lahko tudi rodijo več otrok, ker narava teži reprodukciji. In zato ista 20-letnica bo seveda dosti manj “oblegana” pri 40. To je sedaj samo en aspekt – torej ta živalski, biološko-reprodukcijski, ker ljudje nismo zgolj to, no, kakor kateri. 😀 Moški smo menda tako vsi isti?? :)))))[/quote]
Ej mali… ti boš po moje res samo takrat, ko boš otroka delal… ostali pa…. ;)))))))))))))
Matjažko, predolgo prebivaš v kleti pa ne veš, kaj se dogaja v reali.[/quote]
Antilopa, kaj sporoča vsakemu samcu telo mlade ženske – “seksualne paritvene signale”, ker tako je to urejeno v živalskem carstvu, kamor spadam otudi ljudje. Mlajše samice, jasno, so zato bolj oblegane, ker je to naravno, saj takrat so najbolj plodne in lahko tudi rodijo več otrok, ker narava teži reprodukciji. In zato ista 20-letnica bo seveda dosti manj “oblegana” pri 40. To je sedaj samo en aspekt – torej ta živalski, biološko-reprodukcijski, ker ljudje nismo zgolj to, no, kakor kateri. 😀 Moški smo menda tako vsi isti?? :)))))[/quote]
Ja, ja, moški komaj čakate, da kakšno oplodite. Zato pa prebledite od groze, ko izveste, da je kakšna nenačrtovano noseča. :))
Antilopa, kaj sporoča vsakemu samcu telo mlade ženske – “seksualne paritvene signale”, ker tako je to urejeno v živalskem carstvu, kamor spadam otudi ljudje. Mlajše samice, jasno, so zato bolj oblegane, ker je to naravno, saj takrat so najbolj plodne in lahko tudi rodijo več otrok, ker narava teži reprodukciji. In zato ista 20-letnica bo seveda dosti manj “oblegana” pri 40. To je sedaj samo en aspekt – torej ta živalski, biološko-reprodukcijski, ker ljudje nismo zgolj to, no, kakor kateri. 😀 Moški smo menda tako vsi isti?? :)))))[/quote]
Ja, ja, moški komaj čakate, da kakšno oplodite. Zato pa prebledite od groze, ko izveste, da je kakšna nenačrtovano noseča. :))[/quote]
Narava ne pozna pojma kontracepcija! Tista samica, ki je v cvetu plodnosti, bo samce bolj “nadražila”. :)) Da ne bo pomote, tu sem spet izvzel sociološko-psihološko-čustveno kompotentno, ki nastopa tudi pri ljudeh, ampak se osredotočil zgolj na nagonsko.
40-letno mamico ali 20-letno hčerko, to je sedaj tu vprašanje. Rešitev zagonetke? Obe, da se nobeni ne zameriš. haha :)))
Ja, ja, moški komaj čakate, da kakšno oplodite. Zato pa prebledite od groze, ko izveste, da je kakšna nenačrtovano noseča. :))[/quote]
Narava ne pozna pojma kontracepcija! Tista samica, ki je v cvetu plodnosti, bo samce bolj “nadražila”. :)) Da ne bo pomote, tu sem spet izvzel sociološko-psihološko-čustveno kompotentno, ki nastopa tudi pri ljudeh, ampak se osredotočil zgolj na nagonsko.
40-letno mamico ali 20-letno hčerko, to je sedaj tu vprašanje. Rešitev zagonetke? Obe, da se nobeni ne zameriš. haha :)))[/quote]
A te ni mami naučila, da moraš spat, ko vidiš tole spodaj (pogledaš risanko)?
Če pa me Antilopa prepričuje, da je moškim vseeno (sedanjost)
[img]http://topnews.in/light/files/pamela-anderson-peta.jpg[/img]
Kot pa tole (izpred 20 let)
[img]http://static.werdyo.com/b/wp-content/gallery/2010/07/14b/anderson/pamela_anderson_young-0.jpg[/img]
:)))
Če pa me Antilopa prepričuje, da je moškim vseeno (sedanjost)
[img]http://topnews.in/light/files/pamela-anderson-peta.jpg[/img]
Kot pa tole (izpred 20 let)
[img]http://static.werdyo.com/b/wp-content/gallery/2010/07/14b/anderson/pamela_anderson_young-0.jpg[/img]
:)))[/quote]
Meni PA ni nič posebnega, kot drugo zakaj bi morala biti sploh kateri podobna, če sem lahko podobna sama sebi? Makes no sense tvoja pripomba 😛
Forum je zaprt za komentiranje.