Ženske in pamet ???
Hrana ? To misliš na GSO, ki vsebuje pametne gene ? 🙂
Ali pa bo krivo to, da zemlja prehaja na višji nivo in bo človeštvo avtomatsko prešlo na višji nivo zavedanja ? 🙂
Mogoče se še tebe ni dotaknilo, ker ne razumeš višje inteligence. :)))[/quote]
Upam na najboljše, tako za druge kot za sebe:))). Zdaj grem po junk food, ker ste me znerviral:)))
1. Sem povedal, da so tudi moški neumni, nekateri celo bolj neumni od žensk! Ampak me trenutno bolj zanima ženska “neumnost” in zakaj je vsaj ne poskušate odpravit 🙂
2. Ne želim boja moškimi vs ženske kar lahko vidimo v mnogih drugih temah. Kjer se potem piše o vsem drugem samo o temi ne. Zakaj meniš, da je temu tako? Ali manjka “pameti” na tem forumu ali pa ne razumejo kaj avtor sprašuje.
3. No, da ne boš rekla, da sem trmast in neprilagodljiv pa mi potem napiši nekaj o “moški in pamet”? Da vas vidim kako ste pametne in ali se lahko osredotočite samo na našo “pamet” 🙂
Moje vprašanje ostaja: zakaj pa so v zvezi z njimi? Zakaj se zadovoljijo z manj, če pa bi lahko imele več ?
Sedaj bom uporabil nekaj kar ste meni očitali 🙂 Pameten človek ne gre v zvezo z bebcom torej …… 🙂
Ah pandora1, ko me le ne bi tretiral kot bebca, bi se mogoče lahko bolje razumela 🙂 Veš neumneža je zeloo težko igrati. Saj veš, človeka kaj hitro pamet izda, mimika, ton glasa, kretnje, …. Ti posodim body language for dummies 🙂 Mogoče ti ne bo treba več igrati “pretty little head” 🙂 in boš bebce mnogo prej prepoznala.
Tip je živel okoli 400 pr. n. št. Torej, če mi ti trdiš, da nisi pametnejša od njega pol je to sramota za vso šolstvo in znanstvenike od 400 pr.n.št pa do danes. Malo le premisli kaj napišeš 🙂 Marsikdo bi se v grobu obrnil, če bi slišal kaj si napisala 🙂
Že Sokrat je verjel, da je najbolje za ljudi, da delajo na svojem razvoju ne pa na kopičenju materialnega bogastva!!
Vidim, da bi rada dvoboj men vs women 🙂
Vse kar si napisala sodi v splošno razgledanost. Ampak nekaj je uporabna (hiše, mostovi, zemeljski plin, nafta, hrana, sol, televizija, vrata, otroci, moda, Hitler, Marija Terezija ) in bi jo moral skoraj vsak poznat drugo pa je neuporbna (vse ostalo kar si napisala), kar pa večino poznate ženske.
Nisem vseved to sem že napisal ampak zakaj bi moral poznati Kitajski sistem socialnega varstva?? To poznajo naši teoretiki in Kitajci. Poznam oziroma poskušam spoznati vse stvari katere vplivajo na moje življenje oziroma določajo kako bom živel.
Računalništvo sem navedel kot primer ne kot mojo stroko in nisem računalničar!!
Ženske imate polno glavo neuporanih zadev o tistih stvareh katere pa bi morale poznati pa nimate pojma.
Nisem še srečal ženske, ki bi znala odgovorit na vsa ta vprašanja, brez pomoči:
Koliko konjev ima tvoj avto, velikost trdega diska v tvojem računalniku, kateri operacijski sistem ima tvoj telefon, žarnica (W, grlo, barva, tip), ki ti sveti v kuhinji, download/upload v bajtih tvojega domačega interneta. Za večino se ta vprašanja zdijo “moška” in pretirano tehnična. Vendar govorimo o stvareh katere uporabljate VSAKI DAN. Vaši bližnji jih uporabljajo vsaki dan, vaši otroci jih bodo in vi kot potrošnik jih tudi kupujete. Torej kako lahko kupiš nekaj o čemer nimaš pojma ? Se pravi se mora nekdo drug odločati v tvojem imenu oziroma opraviti delo za vas?
Pa pustimo tehnologijo šepate tudi pri politiki, gospodarstvu, zgodovini, geografiji, modi :)……..
Kako pa si tole mislila? Marija Terezija je umrla 1780. Železnica pa je prišla k nam 1846.
Sem ti povedal s kakšnimi pticami letim 🙂 !
Zakaj misliš, da so slabše od vas monovk oziroma ste ve pametnejše?
Pa tudi s tem namiguješ, da sem v bistvu tudi jaz puhoglavec. Zakaj bi se puhoglavec pritoževal nad puhoglavkami ???
Ali lahko uporabim vajino logiko in rečem, da vse ženske, ki se na monu pritužujejo nad tipi (prevaranti, pofuklji, lenuhi,mamini sinki, lopovi ….) so si v bistvu same krive, ker pač letijo s takšnimi ptiči?
Verjamem, da ste ampak v tako malem številu, da ni omembe vredno !
Drugače pa nikjer nisem napisal, da je masaža, savna , frizer, aerobika napačna. Ti počni kar tebi ustreza, hudiča saj nas večina dedov rado pogleda za lepo urejeno žensko :). Sem pa napisal, da če že delate na sebi pol bi lahko tudi “malo” več na vaši “pameti” !
1) še enkrat preberi kaj sem napisal,
2) razmisli
3) še enkrat razmisli (tokrat z zgornjo glavo),
4) povej katero prej spraviš v posteljo: a) pametno, razgledano samostojno žensko ali b)nerazgledano puhoglavko
5) po uporabi zgornje glave boš prišel do odgovora b.
6) če boš pravilno vse povezal boš ugotovil, da razlog za moje pisanje ni to, da mi ena enkrat ni dala 🙂
Veš to, da ti enkrat ena ni dala ne more biti vedno povod za pritoževanje. Saj menda razumeš, da za dvig cen pogonskih goriv ni krivo to, ker enkrat ena ni dala našim politikom 🙂
Mogoče je problem v tem, ker pistopaš k razgledanim in pametnim z enakim načinom kot k puhoglavim in ker ti potem ne dajo, še ta pametne označiš s puhoglavimi. Iz tega sledi, da so zate vse puhoglave. Bi blo možno? 🙂
Zjutraj sem prebral en zanimiv stavrk, ki ga bom sedaj prilepi sem:
“If you don’t like something, change it. If you can’t change it, change the way you think about it.”
Sem ti povedal s kakšnimi pticami letim 🙂 !
Zakaj misliš, da so slabše od vas monovk oziroma ste ve pametnejše?
Pa tudi s tem namiguješ, da sem v bistvu tudi jaz puhoglavec. Zakaj bi se puhoglavec pritoževal nad puhoglavkami ???
Ali lahko uporabim vajino logiko in rečem, da vse ženske, ki se na monu pritužujejo nad tipi (prevaranti, pofuklji, lenuhi,mamini sinki, lopovi ….) so si v bistvu same krive, ker pač letijo s takšnimi ptiči?[/quote]
Jah, jaaaa… si pač v isti jati. Kaj zdaj cepetaš?! :))) Če ne izbiraš sodelavk, tudi jamrati ne preveč nad njimi. Tudi to kaže na širino ljudi. V času, ko lahko izbiraš bodi pač s ‘pametnimi’ ženskami.
Zakaj bi se pritoževal? Saj je vendar znano, da nas najbolj motijo pri drugih napake, ki jih imamo sami. 😉
In ja, vsak ima takšnega, kot si ga sam izbere. In pametna ženska ne bo imela *****, tako kot pameten moški ne bo imel *****.
Tu se strinjam s tabo. Eni so sitni in se generalno pritožujejo tudi če dobijo. So pač takšni. 🙂
Hehehe… od naših politikov je odvisna cena nafte? A so vredni tako visoke cenitve glede njihovega vpliva? :))))))))))
Ni možno. Puhoglavke so tiste katere nimajo nič v glavi in to ni odvisno od tega ali mi dajo ali ne. In tudi ženska pamet ni odvisna od mojega pristopa. Ali si pameten ali pa ne!!
Ampak tu ne govorim samo o pameti, govorim tudi o razgledanosti in namernem poneumljanju.
Če pa že govoriš o osvajanju pa poglej malo tipe, ki osvajajo, kako se obnašajo. V bistvu so kot starši, ki poskušajo naplahtah male otroke. In če to poslušaš se ti zdi, da se pogovarjajo otroci ali pa dva umsko zaostala odrasla.
No Marko povej mi pošteno ali misliš, da so ženske v tvoji okolici bolj, manj ali enako razgledane kot ti ?
Ta stavek je zelo dobro napisan. Nikdar nisem želel spreminjat drugih, edino sebe. Veš življenje je prekratko in prelepo, da bi se ukvarjal z butli tega sveta.
Ampak veš mogoče pa lahko komu odpreš oči in začne razmišljat izven napiflanih okvirjev večine. Ne morem pa spremeniti mišljenja o butlih in puhoglavkah. Butl je butl in bo vedno ostal butl pa naj se zgodi kar koli.
Veš Markec poglej malo okrog sebe in boš ugotovil, da je ogromno ljudi spremenilo mišljenje o butlih, nekaj so jih celo spravili na oblast. Saj menda vidiš, da smo propadla država, ki koraka proti bankrotu. Zakaj misliš, da je temu tako??? Ker imamo pameten narod!!
Veš imamo na tone pravnikov pa nimamo pravne države, na tone ekonomistov pa nimamo gospodarstva, na tone šolnikov pa nimamo izobraževalnega sistema. Teoretiki proizvajajo teoretike. Radi bi bili visokotehnološko razvita država pa vendar več kot 50% prebivalstva ne ve kaj je tehnologija. Ženske, ki vzgajajo novi rod so tako zabite za tehnologijo, da si otroci nimajo kaj početi z njimi, prepuščajo vzgojo učiteljem ti pa so sami teoretiki z neuporabnim znanjem, ki zaostaja vsaj 50 let za aktualnim razvojem. Vsaka generacija je bolj zabita in bolj podvržena manipulacijam s strani korporacij in politike. Veš vi “butli” boste plačali to kaj so naši “pametni” zakuhali tej državi.
Think about it 🙂
Od naši politikov je odvisno samo to v kateri žep bo šel denar, v desni ali levi 🙂 !!!
Ko bom imel to možnost na izbiro sem bom družil samo s pametnimi. Z ostalimi pa se naj drugi ubadajo 🙂
Imam ogromno napak ampak neumnost ni med njimi 🙂
Hmm zakaj bi se pritoževal praviš, zakaj pa se ženske čez lažnivce, varalice, mamine sinke,.. .. pritožujejo :)? Menda ne zato, ker so same enake ali pač 😮 ????? :)))))
Povsem enostavno.
Povprečen moški je komot. Kuhat ne zna, ali pa zna in se mu ne ljubi. Usrane gate naj raje pere kdo drug. Ko mamica več noče, si pač najdeo nekoga drugega – partnerko.
Poleg tega, povprečen moški in mentalni izzivi, prosim ne se hecat, povprečen moški je bedak, ki mu ne nese dalje od gledanja fuzbala.
Bo zdaj šlo, ali še vedno ne razumeš?
Kako sem lahko šel mimo seksa. Seks ni zanemarljiv dejavnik. Iskanje evdno nove spolne partnerke z leti rata malo naporno.
Ko vse to sešteješ, je povsem jasno, zakaj večina tipov večino življenja preživi ob neki povsem zdolgočaseni ženski. Tisti znajdljivi si najdejo vsaj ljubico za zraven.
Povsem enostavno.
Povprečen moški je komot. Kuhat ne zna, ali pa zna in se mu ne ljubi. Usrane gate naj raje pere kdo drug. Ko mamica več noče, si pač najdeo nekoga drugega – partnerko.
Poleg tega, povprečen moški in mentalni izzivi, prosim ne se hecat, povprečen moški je bedak, ki mu ne nese dalje od gledanja fuzbala.
Bo zdaj šlo, ali še vedno ne razumeš?
Kako sem lahko šel mimo seksa. Seks ni zanemarljiv dejavnik. Iskanje evdno nove spolne partnerke z leti rata malo naporno.
Ko vse to sešteješ, je povsem jasno, zakaj večina tipov večino življenja preživi ob neki povsem zdolgočaseni ženski. Tisti znajdljivi si najdejo vsaj ljubico za zraven.[/quote]
Ti govoriš o povprečnih, jaz sprašuje za tiste, ki znajo zase poskrbet.
Za povprečne mi je jasno, ker so pač celo življenje dojenčki in pač rabijo nekoga pri riti. No zakaj pa potem ženske pristanejo s takšnimi? Ker so kaj? Tudi tega očitno nobeden ne zmore razložiti.
Si že dobil odgovor. Pa menda ja ne rabiš ponovitve? :)[/quote]Ja točno to, ženske se pritožujejo samo če so same takšne, gre namreč za identifikacijsko projekcijo, mogoče malo za samopomilovanje, bolečino nad varljivim svetom, zakrknjenost oz vsespošno nezadovoljstvo. Kar se tebe tiče, sem na začetku upala, da je tema pač provokacija, zdaj počasi ugotavljam da gre za globlji problem~~ ah…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Si že dobil odgovor. Pa menda ja ne rabiš ponovitve? :)[/quote]Ja točno to, ženske se pritožujejo samo če so same takšne, gre namreč za identifikacijsko projekcijo, mogoče malo za samopomilovanje, bolečino nad varljivim svetom, zakrknjenost oz vsespošno nezadovoljstvo. Kar se tebe tiče, sem na začetku upala, da je tema pač provokacija, zdaj počasi ugotavljam da gre za globlji problem~~ ah…[/quote]
No tole pa bi lahko bilo zanimivo. Tale “globlji problem” me zanima.Bi lahko bila bolj natančna?
Ja točno to, ženske se pritožujejo samo če so same takšne, gre namreč za identifikacijsko projekcijo, mogoče malo za samopomilovanje, bolečino nad varljivim svetom, zakrknjenost oz vsespošno nezadovoljstvo. Kar se tebe tiče, sem na začetku upala, da je tema pač provokacija, zdaj počasi ugotavljam da gre za globlji problem~~ ah…[/quote]
No tole pa bi lahko bilo zanimivo. Tale “globlji problem” me zanima.Bi lahko bila bolj natančna?[/quote]ne vem če… oglasi se v temi psihoterapija, tam imamo nekaj dobrih, sicer laičnih terapevtov… iskreno upam, da ti bo kdo kaj pomagal, ker tvoja vprašanja so skoraj preveč metafizične narave za ta svet… boš še malo moral počakati za absolutni vpogled v situacijo, menda se ti zablešči za vrati sv. petra…sem slišala…upam…
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] ne vem če… oglasi se v temi psihoterapija, tam imamo nekaj dobrih, sicer laičnih terapevtov… iskreno upam, da ti bo kdo kaj pomagal, ker tvoja vprašanja so skoraj preveč metafizične narave za ta svet… boš še malo moral počakati za absolutni vpogled v situacijo, menda se ti zablešči za vrati sv. petra…sem slišala…upam…[/quote]
Torej nič novega a ne. Se pravi ugotovila sva, da v bistvu ti nisi nič ugotovila. Samo preusmerla si me na psihoterapijo. Vseeno pa meniš, da imam nek globlji problem 🙂
Mislim, da bo lucifer tapravi za vprašanja o ženski pameti 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.