Ženske in pamet ???
Ja, a hkrati tako grda. In grdo jo naredi njen karakter.
Zato se ne strinjam s tisto trditvijo, da ni grdih žensk. So, a ne zaradi preveč kil ali barve las ali poraščenosti, ampak zaradi karakterja.[/quote]
Enako velja za moške – so ravno tako zaradi (in izključno zaradi) njihovega značaja označeni za “grde”.
Zakaj sam ? Nimamo za ta namen pralnih strojev ? :)[/quote]Seveda, če pa tam gre kaj narobe, pa pride mojster Robi in vse popravi. Saj matjažko ne rabi vsega znati, dovolj je že, če amuzira tu celotno virtualno skupnost žensk~~
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Zakaj sam ? Nimamo za ta namen pralnih strojev ? :)[/quote]
Zakaj pralnih strojev, to bi ti Metka na roke oprala. Srečnež ta, ki jo bo dobil. 😀
A ne Katenjka, koliko proč vrženih zanimivih ur raziskovanja bi to bilo, če me ne bi bilo, ker sedaj sem glavni vir tvojega užitka, ko po internetu zbiraš vse mogoče informacije in indice, ki bi morebiti razkrili več o moji identiteti.:)) Zdaj še samo čakam, kdaj mi boš potrkala na vrata in skočila v objem?? 😀
Čisto zgrožen je nad tem, ker sem Bomu potrdila, da je to, da si zna moški prat cunje ustrezen kriterij :).
Potem, ko sta bila matjazko in moski111 tako zelo zgrožena nad tem, ko sem nekaterim kriterijem BOOmovim potrdila, da so res pomembni in nad njuno tako hudo zgroženostjo. Sem si v glavi naredila sliko kako stojita pred pralnim strojem, zraven njiju kup umazanih cunj pa ne vesta kaj bi storila z njimi. Porabila sta že vse gate pa ne vesta kako naprej. Vsa obupana končno pobašeta cunje v culo in jih neseta vsak k svoji mami, da jih opere in zlika. Vmes pa jima skuha še kosilo, ki se jima prileže potem, ko sta ves teden živela na samih sendvičih :).
Kje pa to piše, da si moski111 ne zna sam oprat gat? :)))[/quote]
Ne vem, ne vem, moski111 je bil totalno zgrožen nad moji kriteriji. Misliš, da zna tako lulat, da ni poplava na WCju oz. da zna poplavo počistiti za sabo?
Jaz razmišljam o Boomovem kriteriju glede sedečega lulanja moških :)… prej sem mislila, da moški dobro cilajo oz. če ne cilajo dobro pa počistijo. Zdaj mi je pa boom namignil, da sedijo.
Saj Boom, to sploh ni slaba ideja :). Jaz nimam navade zalezovati moških na WCju. Tako, da ne vem ali sedijo ali dobro ciljajo ali čistijo za sabo. Mene le to zanima, da je WC čist.
Bibita a misliš? Meni se zdi, da je bil ves pretresen nad tem, da mora WC po uporabi ostat tak kot je bil pred uporabo :).
Jaz sem to ene parkarat prebral kot zahtevo nekaterih žena. :-)))[/quote]
Kakšen moški pa je to, če mora lulati sede. 🙂
Se dvigne deska, ciljati pa pravi moški tudi zna. :)[/quote]…da primerno označi svoj teritorij…. 😉 😀
Neeee ker smo itak vsi lažnivci, bolje bo da se na lastne oči prepričaš kot se je ona, ki je čepela za grmom in opazovala kako moški lulajo, pa je eden prišel, ki je lulal na dva konca in ji ni radovednost dala miru pa ga je šla, po opravljenem dejanju, vprašat če ima mogoče dva….
In je rekel da ne, da je imel operacijo in niso mogli drugače speljat kot tako.
In je naprej opazovala…. Pa je prišel eden, ki je pršil vse na okoli in mu reče:
” A ste vi imel tudi operacijo?”
“Ne, jaz sem ga pa na zadrgo….”
Zato prosim drage ženske in vaša pamet (ko je ravno tema o tem 😉 bodite malo bolj strpne, s temi poškropljenimi WC-ji……
Forum je zaprt za komentiranje.