Ženske, ali se kdaj vprašate, zakaj je danes toliko moških samskih?
@Navajo, glede pozitivne “.prihodnosti, obračanja lista, itd
Kolikor jaz vidim je ravno med mladimi “izobraženci” obeh spolov danes največ skrajno indoktrinih woke aktivistov. In to ne le v woke centrih širom ZDA. To počasi zaznavam celo v tretjem svetu. Tako kot vidim, da je danes večina v red pill-u razočaranih življensko neizkušenih tipov, ki bodo prepričanja opustili čim se jim z eno uspe popoarčkati. Če k temu dodamo masovne družbene spremembe na samem pragu katerih se nahajamo, kjer bo velika večina populacije pristala v kategoriji useless eaters, hitro militarizacijo in načrtno transformacijo Evrope v 3rd world shithole, pričakujem, da hitimo proti precej drugačnemu svetu kot smo ga bili vajeni, ki veliki večini ne bo prinesen nič dobrega.
Kolikor jaz vidim prihodnost, se bo zelo lepo godilo vse manjšemu in manjšemu odstotku populacije. Pa še to le v relativno redkih ultra razvitih centrih prosperitete. Nekako po vzoru The Hunger Games.
Forum je zaprt za komentiranje.