Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ženske, ali se kdaj vprašate, zakaj je danes toliko moških samskih?

Ženske, ali se kdaj vprašate, zakaj je danes toliko moških samskih?

Odgovor na objavo uporabnika
Malo v razmislek, 10.09.2025 ob 11:55

Malo se zamislite in morda vam uspe ugotoviti, kje tiči problem.

Si lahko misliš, da ženske sploh ne vidimo problema? Ker ga nimamo? ???

Pa kaj boš revček z žensko, če nimaš navodil za uporabo, no?!?!

To je bolj vprašanje za moške.

Bi pa bilo fino vprašati kaj imajo in delajo moški, ki so v trdni zvezi!

Nobena ne mara biti služkinja moškemu, nobena boksarska vreča ampak spoštljiv odnos in skupno delo v gospodinjstvu.

Ženski je bolje samski, kot v slabi vezi.

Odgovor na objavo uporabnika
ja in?, 10.09.2025 ob 15:46

Odgovor na objavo uporabnika
anonimn56, 10.09.2025 ob 15:37

Odgovor na objavo uporabnika
OMG, 10.09.2025 ob 12:48

Se mi ni treba spraševat.

 

Par tistih malo pod 40  in samskih pa poznam- nič ni z njimi.Sedijo doma, imajo” prijateljčke”, s katerimi skadijo eno travco , popijejo par pirčkov, sedijo na terasi do noči in navijajo glasbo, kot eni najstniki….

jaz pa par super pobov proti 40-im poznam ne pijejo ne kadijo športajo pa so samski . Pravijo da je danes težko kaj pametnega dobit med ženskami . Se kar strinjam .

Aha.  Kot je s takim, ki športa in ne pije/kadi, vse v redu?  Sigurno jim nekaj fali.  Ali v obnašanju ali pa videzu, mogoče imajo previsoka pričakovanja ali pa se ne znajo obnašati.  Žal.

So vsi normalni delovni pobi .Sej vidite da ženske dandanes ciljajo samo na tistih 10-20% top tipov po njihovo češ da imajo prav . Farsa….. ne znajo izbirat tipov . Nasplošno so danes ženske slabše kot moški vam lahko povem iz prve roke ko delam s strankami .

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8553, 10.09.2025 ob 16:05

To je bolj vprašanje za moške.

Bi pa bilo fino vprašati kaj imajo in delajo moški, ki so v trdni zvezi!

Nobena ne mara biti služkinja moškemu, nobena boksarska vreča ampak spoštljiv odnos in skupno delo v gospodinjstvu.

Ženski je bolje samski, kot v slabi vezi.

Zaman se trudiš, revčki ne kapirajo.

Če bi hotela biti v paru, bi si poiskala MOŠKEGA, ne pa neko bledo senco fehtarske zgube. Tako, kot se ponujajo,  sem pa lahko z lutko ali z žensko, tiste vsaj znajo kaj dati od sebe.

Nič več jih ni kot včasih.

Se ne sprašujem, ampak sodeč po tej temi mi je pa jasno zakaj. Sumim da ni veliko možgansko prikrajšanih žensk, ki bi se šle igrat vezo z nekom, ki jih vidi kot zastojn kurbe ali ančko. Mislim da moški, ki so zmožni videti ženske kot ljudi….nimajo problema z ženskami.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimn56, 10.09.2025 ob 16:08

So vsi normalni delovni pobi .Sej vidite da ženske dandanes ciljajo samo na tistih 10-20% top tipov po njihovo češ da imajo prav . Farsa….. ne znajo izbirat tipov . Nasplošno so danes ženske slabše kot moški vam lahko povem iz prve roke ko delam s strankami .

lol, ja a mi pa ne ciljamo na top 10-20% ženske?

In kaj bi tudi pomagalo ciljati na take, ki jim niso privlačni? Bi si vi želeli biti v vezi, kjer ona boljšega ni mogla dobiti, v resnici ji pa niste privlačni?

Svašta res, a ni bolj smiselno kot jamrat pred svojim pragom pomest in bit top 10-20%, že samo da si pri 40-ih fit, imaš nek svoj stil in si naredil nekaj iz svojga lajfa, si v top 1%.

Pa tudi, lahko ti ciljaš na Gigi Hadid, v real lajfu spoznaš pa eno na prvo žogo čist povprečno in se izkaže za bombo od ženske in kot narejeno zate, isto se ženskam zgodi.

Ne bi vedla. Zakaj torej?

    Avtor, tebi je nekaj jasno. Boš končno obelodanil, za epilog?

Odgovor na objavo uporabnika
8409, 10.09.2025 ob 17:37

lol, ja a mi pa ne ciljamo na top 10-20% ženske?

In kaj bi tudi pomagalo ciljati na take, ki jim niso privlačni? Bi si vi želeli biti v vezi, kjer ona boljšega ni mogla dobiti, v resnici ji pa niste privlačni?

Svašta res, a ni bolj smiselno kot jamrat pred svojim pragom pomest in bit top 10-20%, že samo da si pri 40-ih fit, imaš nek svoj stil in si naredil nekaj iz svojga lajfa, si v top 1%.

Pa tudi, lahko ti ciljaš na Gigi Hadid, v real lajfu spoznaš pa eno na prvo žogo čist povprečno in se izkaže za bombo od ženske in kot narejeno zate, isto se ženskam zgodi.

Oba spola ciljata previsoko,glih v tem je problem,imam prijatelje samske ,vsi bi top  žeske ,sami pa ne vidijo sebe …očitno še starejši kot si ,je še slabše ,ženske hitro vse zmoti ,takoj mahajo z rdečimi zastavami…

Ste pa budale!

Bolj kot boste zahtevne, manj boste imele od življenja.

– vse življenje boste orgazmirale s pomočjo vibratorja/dilda, pasjega ali prijateljičinega jezika, ali s pomočjo kurca črnega človeka z oslovkim penisom

– tako kot orgazmirate na črnca-osla, orgazmirate tudi na “samo! 15 miljonov partnerjevega premoženja, eni imajo namreč 20 miljonov, nekateri pa celo 20 miljard

– v samo ženski družbi boste tudi “izjemno” intelektualno napredovale, kajti napreduje se, ane, le v antimoških skupinah. Napreduje v sovraštvu do moških…

Tisto uro vsako dopoldne, ko sem na kavi v kafiču čisto v centru, zadnje čase poslušam pri sosednjih mizah antimške skupine treh do petih žensk.

Ne bom razlagal, kaj slišim, je pa neverjetno…

In resno razmišljam, da ta besedičenja in antimoške komentarje:

– je imel tako kosmato ritno luknjo, da se sploh ni videlo, da jo ima…

– je imel kurčevo glavo, podobno jurčkovi glavi

začnem tonsko snemati, poberem ven najzanimivejše dele in objavim v kakšni antiženski skupini…

 

470170245 507323479007084 3657129829400873497 n

 

 

 

 

No fantje, ta tema vam nazorno kaže pravo žensko naravo. Le poglejte odgovore, odprite oči in videli boste, koliko jim je do tega, da bi živeli v harmonični in srečni skupnosti.

Ženske biološko niso zmožne imeti sočutja do moških, ki niso z njimi krvno povezani, kajti skozi več sto tisoč let evolucije so se njihovi možgani razvili na način, da so sposobne moške dojemati izključno kot provajderja zaščite in resursov za njeno preživetje ter preživetje njenih mladičev oz. v 20ih letih svojega življenja kot provajderja zabave, bankomat ter jeba*a. Tako pač delujejo centri v njihovih možganih in diktirajo žensko obnašaje. Poleg tega je tu še ženska biološka lastnost imenovana hipregamija aka iskanje ”najboljšega moškega” zase aka kdo ponudi biti dvorni norček, ki jo bo zabaval, jo ščitil, jo financiral, jo razvajal, se žrtvoval zanjo in bil njen vprežni osel, vse za njeno oholo naravo.

Pri moških je ravno obratno, so pripravljeni žrtvovati svoje življenje za žensko, ker jim tako narekuje njihova biologija.

Ob tehnološkem razvoju in napredku, ki so ga ženskam zagotovili beli moški, je prišlo poleg njihovega biološkega prezira do moških, ki izhaja iz zavisti (ker so moški v povprečju sposobnejši od žensk na vsakem področju), še do olajšanja njihovega življenja do te mere, da so popolnoma izgubile stik z realnostjo.

Preko propagande o ženskih pravicah (inscenirane s strani psihotičnega plemena), ki ga je preko 90% takrat živečih žensk zavračalo in protestiralo proti destrukciji, pa je pleme spremenilo državo v pijavko moškega ustvarjanja in preusmerjanja resursov v svoje lastne žepe ter podkupovanje žensk z bombončki in pranjem možganov od rojstva dalje ter manipulacijo ženskih bioloških danosti.

S propagando je psihotično pleme doseglo skrajne meje manipulacije žensk ter uničenja moških preko kemičnega zastrupljanja (hrana, voda, igrače, cepiva, otroška hrana, oblačila itn). Tako so prepričali bele ženske v prezir do belih moških ter nenehno zaničevanje moških kot oseb ob razvrednotenju njihovih življenj in so posledično ženske spropagandizirali v miopične, sebične in nevrotične harpije, ki krulijo kako so samostojne in neodvisne od moških ter jih ne potrebujejo več (kar je seveda zopet popolna propagandna nebuloza).

Torej, dosegli smo skrajne meje podivjanega ginocentrizma, ki je spodkopal temelje družbe do te mere, da lahko privid civiliziranosti vzdržujemo le z nenehnim zadolževanjem pri bankah v lasti psihotičnega plemena. Seveda se bo vse sesedlo v nekaj letih, kajti smo v dolžniški spirali oz. spirali smrti kot se imenuje neizbežen ekonomski kolaps.

Zakaj bi moralo ženske še kako skrbeti dobrobit moških v naši družbi???

Zato, ker so beli moški tisti, ki omogočajo civilizacijo v kateri tako udobno živite, da si lahko privoščite biti delulu do te skrajne mere, da vam ni jasno nič kar je dalj od vašega nosa.

Zato, ker so beli moški edini, ki vas ščitijo in vam zagotavljajo preživetje.

Zato, ker so beli moški tisti, ki dovolijo, da imate mentalno fantazijo ”PRAVIC”, kajti dobra volja belih moških in njihova fizična moč je tisto, kar jim narekuje ščitenje iluzije o ”PRAVICAH” žensk.

Zato, ker izločeni moški niso pripravljeni podpirati podivjanega ginocentrizma, ne sodelujejo v družbi, delajo le toliko, da imajo zase ter vas ne bodo ščitili.

Zato, ker poligamija ustvarja moško elito, ki ima dostop do več žensk naenkrat, izločeni moški pa nimajo upanja, da bodo imeli družino. Če moški nima upanja v prihodnost pač ne bo tvoren član družbe (poglejte Islamski svet, kjer tisti, ki ima denar, ima tudi več žensk, ostali pa nič in tako posledično vsi živijo v večni nerazviti družbi nestabilnosti in državnih udarov ter masakrov med rivalskimi skupinami v boju za resurse).

No, za našo družbo ni več izhoda, ker je rodnost že predolgo premajhna, bomerji so potrošili za deset generacij vnaprej in zadolžili narode do vratu, ženske pa so ponorele in uničile družine ter kolapsirale moralo, etiko in kohezijo družbe, ko se jih je enkrat spustilo iz vajeti.

Prišel bo reality check ob ekonomskem kolapsu in etničnih spopadih, najprej v večjih mestih zahodne Evrope, nato pa bomo videli kako nasilno se bodo države odzvale, ko se bomo belci poizkusili zaščititi pred genocidom. Zaenkrat so kot kaže naše ugrabljene države pripravljene pobijati nas belce in nas terorizirati v triu z uvoženimi puščavskimi bisačonosci ter knee grow-si, vse pod diktatom psihotičnega plemena v planu uničenja belcev.

Zapomnite si, da vas vaš normalcy bias ne bo odrešil in bo potrebno kmalu plačati vse zapitke. Takrat boste tako ženske kot šibki moški ječali po ”toksičnih moških” naj vas zaščitimo.

Zakaj ženske potrebujejo moške za popolnoma vse, od golega preživetja pa dalje???

.https://www.youtube.com/watch?v=ovFctyGCUUw

.https://www.youtube.com/watch?v=kOX9UCa4m0c

.https://www.youtube.com/watch?v=d1mUL07oC_w

Avtor je želel vprašat prave ženske. In ne razočaranke.  Mar ni tako

Ti cepec še najbolj očitno nimaš pojma, kaj je bistvo moškega.
Da bi imele ženske do moškega usmiljenje? Sočutne bi naj bile do moških? Pa si res na glavo padel ti.
Največja SRAMOTA za moškega je, če se ženskam smili. Direktna kastracija je to. Pogin zadnje trohice ponosa. 

Moški brez ponosa je ubit moški.
In taki moški bi naj bili nosilci razvoja in civilizacije? Da se poserješ. Take cmere? ???????????

Daj že zalapni enkrat, tele blesavo!

Odgovor na objavo uporabnika
Ajoj, Navajo, 10.09.2025 ob 21:00

Ti cepec še najbolj očitno nimaš pojma, kaj je bistvo moškega.
Da bi imele ženske do moškega usmiljenje? Sočutne bi naj bile do moških? Pa si res na glavo padel ti.
Največja SRAMOTA za moškega je, če se ženskam smili. Direktna kastracija je to. Pogin zadnje trohice ponosa. 

Moški brez ponosa je ubit moški.
In taki moški bi naj bili nosilci razvoja in civilizacije? Da se poserješ. Take cmere? ???????????

Daj že zalapni enkrat, tele blesavo!

Za Ajoj, Navajo

Kot prvo, se ti moram zahvaliti, da si s svojim zapisom potrdila vse moje navedbe o biologiji žensk ter njihovi nezmožnosti oz. popolni odsotnosti sposobnosti sočustvovanja, altruizma in empatije do belih moških, zaradi katerih si sploh živa, imaš za jesti in lahko bruhaš tak strup po netu, katerega ti je vsadila propaganda in se tega niti ne zavedaš.

Kot drugo, si zaradi svoje intelektualne omejenosti nezmožna racionalnega razmišljanja, kajti vse kar vidiš okoli sebe so ustvarili beli moški, ki jih tako zaničuješ. Po tvojem prepričanju mora biti moški vedno na 100% in biti tiho ter prenašati nespoštovanje, poniževanje ter se sprijazniti, da mora ustvarjati in obenem biti tretjerazredni državljan. Torej odgovornost brez avtoritete ali kako. Not for long baby. Prej ali slej se bo podrla ta hišica iz kart, ti le nadaljuj s sramotenjem vseh moških, kot to počne tudi večina ostalih žensk. Heheheh gristi roko, ki vas hrani in ščiti hmmmmmmmm.

Kot tretje, si zaradi nesposobnosti racionalizacije napačno dojela napisano, kar sem vedel, da bo temu tako. Nikjer nisem govoril, da bi se morali moški ženskam smiliti, moj zapis si ti tako dojela v svoji mali miopični ter nerazumevajoči glavici, zaradi tvoje nezmožnosti abstraktnega razmišljanja in nesposobnosti empatičnega dojemanja moških kot ljudi. Pač ne razumeš izrazov, ker si intelektualno dno in mešaš osnovne pojme, preprosto nezmožna racionalne konverzacije.

Kot četrto, pokažeš popolno neusmiljenost do moških brez trohice človečnosti, kar zopet pokaže tvoj karakter, ki je dodatno zmanipuliran v popolno dehumanizacijo belih moških, ki so tisti, ki ti omogočajo, da živiš lagodno življenje, da si tako ekstremno nespoštljiva in moške vidiš le kot delovne robote, ki si ne zaslužijo ničesar razen zaničevanja.

Lahko bi še našteval, pa ne bom, ker si delulu kot večina modernih žensk in razmišljaš popolnoma sovražno, pač tako so te zdresirali in tak je sedaj tvoj default program. Nič drugega kot NPC zombi.

Zatorej bi bilo bolje, da se zazreš vase, preden rečeš meni, ki sem intelektualno svetlobna leta pred teboj, da ”zalapnem”.

Mentalna sirota, nezmožna razumeti napisano, ajajajajajaj. Kot pravijo; useful idiot za manipuliranje s strani psihotičnega plemena.

”Privilege is invisible to those who have it”.

Zenske se same ne vedo kaj bi rade. Mislim da je večina moskih rajši samskih kot da bi prenašali te novodobne babe.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8671, 10.09.2025 ob 13:30

saj z babami ni nič boljše. Velika večina jih je samskih. Vsaj te okoli 40. Vse z froci in same. Jebiga ga. Kdo bo pa imel ološ.

..https://www.youtube.com/shorts/w2_JprN3z2Q

če upoštevaš IQ moških, jih 95% odpade.

Tako pravi Jordan Peterson 🙂

Pa še prav ima

..https://www.youtube.com/watch?v=kpbABN9QVZg

Kdor je kaj vreden ni samski.

Zgolj tolk nazaj v premislek.

 

Odgovor na objavo uporabnika
škart roba, 10.09.2025 ob 22:34

Kdor je kaj vreden ni samski.

Zgolj tolk nazaj v premislek.

 

Škart roba, hahaha…

Jaz sem raje samski. V resni zvezi bi se moral preveč prilagajati. Sem sicer imel eno resno v zadnjem letu pa ni mogla dojet, da meni ni treba hodit v službo tako kot njej in da sem raje na morju ai na smučanju kot v LJ…

Sva se razšla, a še vedno pride naokoli vsake toliko in jaz se ne branim. 😉

kar groza me je, ko vidim na društvenih omrežjih kaj vse so ženske pripravljene storiti za dinero. Pa saj jih razumem. Denarja nikoli dovolj. Lepota pa stane.

.https://www.youtube.com/shorts/dCASKbfr0z4?feature=share

Odgovor na objavo uporabnika
Nismo zenske krive za suso, 10.09.2025 ob 12:25

Ha ha, kolk mi je vseeno, zakaj vas nobena noce ???? Mene moski hocejo ?

kurbica.

Zakaj bi se ženske to spraševale? Če moški hoče biti z žensko, se bo pač potrudil, da ji ugodi in jo osvoji, če noče biti z žensko, se mu ni treba. Zelo enostavno.

Odgovor na objavo uporabnika
osvajalec, 10.09.2025 ob 23:08

Zakaj bi se ženske to spraševale? Če moški hoče biti z žensko, se bo pač potrudil, da ji ugodi in jo osvoji, če noče biti z žensko, se mu ni treba. Zelo enostavno.

Take, za katero bi se bilo vredno potruditi, še nisem srečal in takih žensk je vsako leto manj…

Odgovor na objavo uporabnika
jah, 10.09.2025 ob 22:34

če upoštevaš IQ moških, jih 95% odpade.

Tako pravi Jordan Peterson 🙂

Pa še prav ima

..https://www.youtube.com/watch?v=kpbABN9QVZg

Za jah

Očitno ti ni jasna niti distribucijska krivulja IQ-ja med spoloma, ker v primeru, da bi ti bila, bi razumel, da je 8X več moških z IQ-jem 130+ kot žensk.

Jordan Petrson je klasičen cuck-zervativec in profesor na univerzi, katere so vse ”progresivne” aka zanikajo realnost, ki jim ne utreza s ciljem doseganja enakosti med spoloma in različnimi rasami. Tiščati sposobne dol, da lahko povzdigujejo nesposobne retarde.

Sam Jordan Peterson v videu pove, da sam ne razume ”zakaj so visoko inteligentne ženske večinoma samske” in sicer z besedami ”I don’t knoe exactly what to make of this” oz. on ne ve zakaj je temu tako hahahahhaha. Kakšen bebec.

No ti bom jaz razložil, če prof. Peterson ne zna!!!

Visoko inteligentne ter ”izobražene” (indoktrinirane) ženske imajo ponavadi kariero v podjetjih, kjer jim zaradi spola dodelijo visoko plačana delovna mesta, da zapolnijo kvote.

Na faksu jih prepojijo s progresivno feministično propagando ter jih tako indoktrinirajo v prepotentne karieristke, ki so mentalno in intelektualno omejene v progresivne feministične agende.

Ponavadi so take ženske vizualno povprečne in karakterno izredno neprijetne ”boss bejbe”. Kot v videu pove sam prof. Peterson, ženske zaradi biolške hipergamije želijo moške z višjim statusom od njih samih.

Itn itn itn.

Poglejmo iz moške perspektive!!!

Zakaj bi uspešen moški želel imeti zateženo ”progresivno boss bejbo”, ki se mu bo venomer postavljala po robu z indoktriniranim ”progresivnim” razmišljanjem, ki ne temelji na realnih osnovah ampak indoktrinacijskem programu mentalnega uničevanja žensk???

Uspešen moški ima na voljo veliko žensk in seveda ne bo izbral neke izobraženke, ki je indoktrinirana v sovraštvo do moških in bruha ”progresivne” nebuloze, ki nimajo stika z realnostjo.

Tak moški si želi mir in spokoj ter žensko, ki do dodala kvaliteto in vrednost njegovemu življenju, ne pa neke moderne indoktriniranke, ki misli, da nekaj ve, izključno zaradi tega, ker ima diplomo in dobro delovno mesto.

Izobražene karieristke so večinoma samske, ker ciljajo na moške, kateri si ne želijo takšnih žensk. Preprosto in logično, pa prof. Peterson pravi, da nima pojma zakaj je temu tako hahahahhahahahah.

Pač moderne ženske ne razumejo kaj si moški želijo, ker se tega nikdar ne vprašajo. Ženske so vase zagledane najstnice v odraslih telesih, poleg tega so še čustvene in nevrotične.

BTW v modernih časih imajo uspešni moški na voljo toliko žensk, da se jim ni potrebno z nobeno vezati. Feminizem je najbolj destruktiven prav za ženske in moške z nižjim družbenim statusom, na drugi strani je feminizem koristen izključno uspešnim moškim z visokim družbenim statusom.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close