Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ženske, ali se kdaj vprašate, zakaj je danes toliko moških samskih?

Ženske, ali se kdaj vprašate, zakaj je danes toliko moških samskih?

Imam širok krog poznanstev. Ne poznam niti enega samskega moškega, niti enega! Vsi poparčkani. Moški ni izbirčen, vzame prvo, ki gre mimo in ne komplicira. Tudi po dveh treh mesecih po razhodu so že v novi vezi. Z lahkoto.  Ne znajo bit sami.

Eh, sedaj naj pa se š tem obremenjujejo. Imajo že čisto dovolj (vsaj nekatere) za razmišljanje, kje so vsi dobri moški. ?

 

to nedeljo poteka v Celju srečanje samskih (hitri zmenki) Samo 42 € stane prijava. Kakšno je vaše mnenje o takšnih zmenkih.

Odgovor na objavo uporabnika
Mihač, 10.09.2025 ob 23:21

to nedeljo poteka v Celju srečanje samskih (hitri zmenki) Samo 42 € stane prijava. Kakšno je vaše mnenje o takšnih zmenkih.

Bedarija. Žensko je bolje iskat v kakih društvih ali klubih z dejavnostmi, ki tebi ustrezajo.

Odgovor na objavo uporabnika
nočna izmena, 10.09.2025 ob 22:45

kar groza me je, ko vidim na društvenih omrežjih kaj vse so ženske pripravljene storiti za dinero. Pa saj jih razumem. Denarja nikoli dovolj. Lepota pa stane.

Pri kombinacijah mlada postavna Evropejka + nekaj šejkov, so rešili problem, ko včasih ne more srati dekle šejkom v usta, ali pa šejki dekletu, tako, da imajo v hladilnikih kamelji drek…

Na jugu so tisto znano “jedi govna” samo omenjali, šejki pa so to izreko tudi udejanili!

ma nismo vsi isti. Jaz sem zeloo izbirčen kar se tiče žensk. Imam visoke kriterije.

Odgovor na objavo uporabnika
BTDT nepr., 10.09.2025 ob 23:24

Bedarija. Žensko je bolje iskat v kakih društvih ali klubih z dejavnostmi, ki tebi ustrezajo.

Bedarija.

40 ali 60-letnik se zagotovo NE BO včlanil v jahalni klub, še posebej, če občasno kakšno že jaha…

Moški pri 50 +/- ima verjetno za seboj ponesrečen zakon, otroke – bolj ali manj odrasle… ni več zaletav, kot je bil v mladosti. Sploh, če ga je ločitev drago stala.

Ženske na drugi strani so indoktrinirane v mainstream ideologijo. Trideseta na bi bila “nova dvajste”, štirideseta spet… in tako zgrešijo poanto. Pri 40+ letnicah bo malokateri moški iskal mater svojih otrok. Ta dolgoročna zaveza je torej račun brez krčmarja.

Kaj torej (za zveze v poznih letih) še ostane? ?

Odgovor na objavo uporabnika
Star dec, 10.09.2025 ob 18:27

Ste pa budale!

Bolj kot boste zahtevne, manj boste imele od življenja.

– vse življenje boste orgazmirale s pomočjo vibratorja/dilda, pasjega ali prijateljičinega jezika, ali s pomočjo kurca črnega človeka z oslovkim penisom

– tako kot orgazmirate na črnca-osla, orgazmirate tudi na “samo! 15 miljonov partnerjevega premoženja, eni imajo namreč 20 miljonov, nekateri pa celo 20 miljard

– v samo ženski družbi boste tudi “izjemno” intelektualno napredovale, kajti napreduje se, ane, le v antimoških skupinah. Napreduje v sovraštvu do moških…

Tisto uro vsako dopoldne, ko sem na kavi v kafiču čisto v centru, zadnje čase poslušam pri sosednjih mizah antimške skupine treh do petih žensk.

Ne bom razlagal, kaj slišim, je pa neverjetno…

In resno razmišljam, da ta besedičenja in antimoške komentarje:

– je imel tako kosmato ritno luknjo, da se sploh ni videlo, da jo ima…

– je imel kurčevo glavo, podobno jurčkovi glavi

začnem tonsko snemati, poberem ven najzanimivejše dele in objavim v kakšni antiženski skupini…

 

470170245 507323479007084 3657129829400873497 n

 

 

 

 

“Ne bom razlagal, kaj slišim, je pa neverjetno…

In resno razmišljam, da ta besedičenja in antimoške komentarje:

– je imel tako kosmato ritno luknjo, da se sploh ni videlo, da jo ima…

– je imel kurčevo glavo, podobno jurčkovi glavi”

To ste najbrž v Tifannyju trandže na ušesa vlekli.

Odgovor na objavo uporabnika
Star dec, 10.09.2025 ob 23:29

Bedarija.

40 ali 60-letnik se zagotovo NE BO včlanil v jahalni klub, še posebej, če občasno kakšno že jaha…

Jaz sem se včlanil v smučarsko društvo, gobarsko društvo in planinsko društvo. Bab ko blata.

Jahanje pa… ne bi vedel. :)))))))))))))

Odgovor na objavo uporabnika
iDESI ?, 10.09.2025 ob 23:39

Moški pri 50 +/- ima verjetno za seboj ponesrečen zakon, otroke – bolj ali manj odrasle… ni več zaletav, kot je bil v mladosti. Sploh, če ga je ločitev drago stala.

Ženske na drugi strani so indoktrinirane v mainstream ideologijo. Trideseta na bi bila “nova dvajste”, štirideseta spet… in tako zgrešijo poanto. Pri 40+ letnicah bo malokateri moški iskal mater svojih otrok. Ta dolgoročna zaveza je torej račun brez krčmarja.

Kaj torej (za zveze v poznih letih) še ostane? ?

iDesi… Ostanejo postmenopavzne ženske, ki rade seksajo. Tebi pa ni treba paziti, kdaj in kam ti pride. Seks je boljši…

Ostane malo, ker to ni začetek življenja, ko imaš še vse pred sabo, ampak začetek njegovega izteka. Če ne najdeš res globoke povezave z nekom, so take zveze bolj brezveze.

Odgovor na objavo uporabnika
Navajo, 10.09.2025 ob 20:47

No fantje, ta tema vam nazorno kaže pravo žensko naravo. Le poglejte odgovore, odprite oči in videli boste, koliko jim je do tega, da bi živeli v harmonični in srečni skupnosti.

Ženske biološko niso zmožne imeti sočutja do moških, ki niso z njimi krvno povezani, kajti skozi več sto tisoč let evolucije so se njihovi možgani razvili na način, da so sposobne moške dojemati izključno kot provajderja zaščite in resursov za njeno preživetje ter preživetje njenih mladičev oz. v 20ih letih svojega življenja kot provajderja zabave, bankomat ter jeba*a. Tako pač delujejo centri v njihovih možganih in diktirajo žensko obnašaje. Poleg tega je tu še ženska biološka lastnost imenovana hipregamija aka iskanje ”najboljšega moškega” zase aka kdo ponudi biti dvorni norček, ki jo bo zabaval, jo ščitil, jo financiral, jo razvajal, se žrtvoval zanjo in bil njen vprežni osel, vse za njeno oholo naravo.

Pri moških je ravno obratno, so pripravljeni žrtvovati svoje življenje za žensko, ker jim tako narekuje njihova biologija.

Ob tehnološkem razvoju in napredku, ki so ga ženskam zagotovili beli moški, je prišlo poleg njihovega biološkega prezira do moških, ki izhaja iz zavisti (ker so moški v povprečju sposobnejši od žensk na vsakem področju), še do olajšanja njihovega življenja do te mere, da so popolnoma izgubile stik z realnostjo.

Preko propagande o ženskih pravicah (inscenirane s strani psihotičnega plemena), ki ga je preko 90% takrat živečih žensk zavračalo in protestiralo proti destrukciji, pa je pleme spremenilo državo v pijavko moškega ustvarjanja in preusmerjanja resursov v svoje lastne žepe ter podkupovanje žensk z bombončki in pranjem možganov od rojstva dalje ter manipulacijo ženskih bioloških danosti.

S propagando je psihotično pleme doseglo skrajne meje manipulacije žensk ter uničenja moških preko kemičnega zastrupljanja (hrana, voda, igrače, cepiva, otroška hrana, oblačila itn). Tako so prepričali bele ženske v prezir do belih moških ter nenehno zaničevanje moških kot oseb ob razvrednotenju njihovih življenj in so posledično ženske spropagandizirali v miopične, sebične in nevrotične harpije, ki krulijo kako so samostojne in neodvisne od moških ter jih ne potrebujejo več (kar je seveda zopet popolna propagandna nebuloza).

Torej, dosegli smo skrajne meje podivjanega ginocentrizma, ki je spodkopal temelje družbe do te mere, da lahko privid civiliziranosti vzdržujemo le z nenehnim zadolževanjem pri bankah v lasti psihotičnega plemena. Seveda se bo vse sesedlo v nekaj letih, kajti smo v dolžniški spirali oz. spirali smrti kot se imenuje neizbežen ekonomski kolaps.

Zakaj bi moralo ženske še kako skrbeti dobrobit moških v naši družbi???

Zato, ker so beli moški tisti, ki omogočajo civilizacijo v kateri tako udobno živite, da si lahko privoščite biti delulu do te skrajne mere, da vam ni jasno nič kar je dalj od vašega nosa.

Zato, ker so beli moški edini, ki vas ščitijo in vam zagotavljajo preživetje.

Zato, ker so beli moški tisti, ki dovolijo, da imate mentalno fantazijo ”PRAVIC”, kajti dobra volja belih moških in njihova fizična moč je tisto, kar jim narekuje ščitenje iluzije o ”PRAVICAH” žensk.

Zato, ker izločeni moški niso pripravljeni podpirati podivjanega ginocentrizma, ne sodelujejo v družbi, delajo le toliko, da imajo zase ter vas ne bodo ščitili.

Zato, ker poligamija ustvarja moško elito, ki ima dostop do več žensk naenkrat, izločeni moški pa nimajo upanja, da bodo imeli družino. Če moški nima upanja v prihodnost pač ne bo tvoren član družbe (poglejte Islamski svet, kjer tisti, ki ima denar, ima tudi več žensk, ostali pa nič in tako posledično vsi živijo v večni nerazviti družbi nestabilnosti in državnih udarov ter masakrov med rivalskimi skupinami v boju za resurse).

No, za našo družbo ni več izhoda, ker je rodnost že predolgo premajhna, bomerji so potrošili za deset generacij vnaprej in zadolžili narode do vratu, ženske pa so ponorele in uničile družine ter kolapsirale moralo, etiko in kohezijo družbe, ko se jih je enkrat spustilo iz vajeti.

Prišel bo reality check ob ekonomskem kolapsu in etničnih spopadih, najprej v večjih mestih zahodne Evrope, nato pa bomo videli kako nasilno se bodo države odzvale, ko se bomo belci poizkusili zaščititi pred genocidom. Zaenkrat so kot kaže naše ugrabljene države pripravljene pobijati nas belce in nas terorizirati v triu z uvoženimi puščavskimi bisačonosci ter knee grow-si, vse pod diktatom psihotičnega plemena v planu uničenja belcev.

Zapomnite si, da vas vaš normalcy bias ne bo odrešil in bo potrebno kmalu plačati vse zapitke. Takrat boste tako ženske kot šibki moški ječali po ”toksičnih moških” naj vas zaščitimo.

Zakaj ženske potrebujejo moške za popolnoma vse, od golega preživetja pa dalje???

.https://www.youtube.com/watch?v=ovFctyGCUUw

.https://www.youtube.com/watch?v=kOX9UCa4m0c

.https://www.youtube.com/watch?v=d1mUL07oC_w

Bolano kar ym na hit prebrala, tip hoce sam da zenske nebi ble samostojne, da bi se še vedno lahko manipuliral z njimi

Prov cuti se sovraznost do zensk, ker se znajdejo in jim ni treba, kot vcasih, bit odvisna od moskega!!

Moski so prvi zaniceval zensko, ze takrat ko ni imela pravic. Da ne govorim kok je blo nasilja in izzivljanja nad zenskam vcasih! Ja to ste vi moski, zascitniski moski;) Ki bi si tok zelel, da je zenska se vedno, kot vcasih. In o tem nespostovanju in zanicevanju moskih, ki ga tolk poudarjas, se pa lahko samo smejim, odgovor je v tem kar sm napisala.

Vse se obrne, zenske so si izborile zase vcas pravice in zdej ste pa celi presrani, ker ne morte vec delat kar vam se zahoce z zenskami

Ja nekatere pretiravajo z dolocenimi stvarmi, ampak moski ste dalec od bogih. Raje si priznej kot da pises taksne budalastine

Odgovor na objavo uporabnika
Navajo, 10.09.2025 ob 21:58

Odgovor na objavo uporabnika
Ajoj, Navajo, 10.09.2025 ob 21:00

Ti cepec še najbolj očitno nimaš pojma, kaj je bistvo moškega.
Da bi imele ženske do moškega usmiljenje? Sočutne bi naj bile do moških? Pa si res na glavo padel ti.
Največja SRAMOTA za moškega je, če se ženskam smili. Direktna kastracija je to. Pogin zadnje trohice ponosa. 

Moški brez ponosa je ubit moški.
In taki moški bi naj bili nosilci razvoja in civilizacije? Da se poserješ. Take cmere? ???????????

Daj že zalapni enkrat, tele blesavo!

Za Ajoj, Navajo

Kot prvo, se ti moram zahvaliti, da si s svojim zapisom potrdila vse moje navedbe o biologiji žensk ter njihovi nezmožnosti oz. popolni odsotnosti sposobnosti sočustvovanja, altruizma in empatije do belih moških, zaradi katerih si sploh živa, imaš za jesti in lahko bruhaš tak strup po netu, katerega ti je vsadila propaganda in se tega niti ne zavedaš.

Kot drugo, si zaradi svoje intelektualne omejenosti nezmožna racionalnega razmišljanja, kajti vse kar vidiš okoli sebe so ustvarili beli moški, ki jih tako zaničuješ. Po tvojem prepričanju mora biti moški vedno na 100% in biti tiho ter prenašati nespoštovanje, poniževanje ter se sprijazniti, da mora ustvarjati in obenem biti tretjerazredni državljan. Torej odgovornost brez avtoritete ali kako. Not for long baby. Prej ali slej se bo podrla ta hišica iz kart, ti le nadaljuj s sramotenjem vseh moških, kot to počne tudi večina ostalih žensk. Heheheh gristi roko, ki vas hrani in ščiti hmmmmmmmm.

Kot tretje, si zaradi nesposobnosti racionalizacije napačno dojela napisano, kar sem vedel, da bo temu tako. Nikjer nisem govoril, da bi se morali moški ženskam smiliti, moj zapis si ti tako dojela v svoji mali miopični ter nerazumevajoči glavici, zaradi tvoje nezmožnosti abstraktnega razmišljanja in nesposobnosti empatičnega dojemanja moških kot ljudi. Pač ne razumeš izrazov, ker si intelektualno dno in mešaš osnovne pojme, preprosto nezmožna racionalne konverzacije.

Kot četrto, pokažeš popolno neusmiljenost do moških brez trohice človečnosti, kar zopet pokaže tvoj karakter, ki je dodatno zmanipuliran v popolno dehumanizacijo belih moških, ki so tisti, ki ti omogočajo, da živiš lagodno življenje, da si tako ekstremno nespoštljiva in moške vidiš le kot delovne robote, ki si ne zaslužijo ničesar razen zaničevanja.

Lahko bi še našteval, pa ne bom, ker si delulu kot večina modernih žensk in razmišljaš popolnoma sovražno, pač tako so te zdresirali in tak je sedaj tvoj default program. Nič drugega kot NPC zombi.

Zatorej bi bilo bolje, da se zazreš vase, preden rečeš meni, ki sem intelektualno svetlobna leta pred teboj, da ”zalapnem”.

Mentalna sirota, nezmožna razumeti napisano, ajajajajajaj. Kot pravijo; useful idiot za manipuliranje s strani psihotičnega plemena.

”Privilege is invisible to those who have it”.

A bi malo prebral za sabo ti? Jebemti, mora biti hudo, ko niti ne veš, kaj sam napišeš. A ni to eno stopnjo slabše od tega, če ne razumeš zapisa drugih? ????

Ne bi se smeli moški smiliti ženskam, ampak ženske bi morale biti sočutne do moških (tvoje besede) ….

Nekaj ti ne štima. Ali ne veš točno, kaj bi sploh rad zagovarjal, ali pa te jebe besedni zaklad. ChatGPT pač ni vedno rešitev ?

Če bi namesto sočutne  napisal ljubeče, predane, razumevajoče… bi tvoje trditve pile vodo. Zdaj pa pač negiraš samega sebe. Ni prvič, ampak ti nikamor ne napreduješ… eh, kapacitete in to… ??

Se niti ne čudim tvojim disertacijam tukaj. Če tako slabo razumeš prebrano in mešaš pomene pojmov med seboj, je tvoje pisanje samo logična posledica neukosti in nerazgledanosti.

Jebela, verjemi mi, še kako dobro te razumem! Bolje, kot ti sam sebe v bistvu.

Se pa tudi z veseljem norčujem iz tebe, to pa ja. Ker si idealen primerek za take hobije. Ponujaš se na pladnju.
Uživaj v pozornosti, tudi to je ena satisfakcija…

Samskih je iz leta v leto več. Jaz v moji firmi poznam cel kup fantov samskih od 25 naprej . Enostavno so pridni delavni ampak današnje ženske takih ne opazijo. Se ne mečejo vem itd finance majo povprečne.

@Idesi: “Moški pri 50 +/- ima verjetno za seboj ponesrečen zakon, otroke […]Ženske na drugi strani […] Pri 40+ letnicah bo malokateri moški iskal mater svojih otrok. Ta dolgoročna zaveza je torej račun brez krčmarja.

Kaj torej (za zveze v poznih letih) še ostane?”

1. Ženske, ki do 40+ nimajo otrok, si jih – v veliki večini – tudi kasneje ne želijo, ker je bila to zavestna odločitev (kar je enim težko razumeti, a to je drug problem). Ker dejstvo je, da ima lahko ženska otroka kadarkoli (seksa ni težko dobiti). Izjema so izredno obupane ženske s slabo samopodobo, ki se na koncu sprijaznijo z enim (bo, dokler bo oz. samo, da je – torej je šlo zgolj za odlašanje), pri katerih je (za otroka) itak bolje, da ga nimajo in da jim ne rata… Z vidika m-ž odnosa bo to itak fail…

2. Tudi veliko moških pri 50+, ki že imajo otroke od prej, nima želje ponovno skozi to fazo. Toda mnogi si zveze ne znajo predstavljati drugače kot (dolžniške) obveze in rabijo nekaj, da ju “zveže” (manj poveže) skupaj. A tak moški bo tudi težko – ne pa nemogoče – našel eno 30+ pripravljeno na tak projekt z njim. Pač, po pravilu obupanci privabljajo obupance.

Sveža zveza, potem ko sta oba 40+, lahko funkcionira, če imata podobne interese, vidita smisel v tem in ne potrebujeta otroka, da jima osmisli zvezo – kar je tudi veliko psihološko breme, ki se otroku naprti že pred rojstvom, in kaže na nezrelost obeh “odraslih”. Pri 40+ je to še toliko bolj patološko – namreč, da dva potrebujeta in uporabljata otroka za “berglo”, da sta skupaj. Potem je res bolje, bolj odgovorno, za vse vpletene, da nista skupaj. Ker taka zveza spominja bolj na “zasilni izhod”, ki pa iz ekstremne situacije postane business as usual. Ne rečem, da take zveze ne obstajajo, niso pa to zdrave zveze. In je neodgovorno vanjo vleči (nove) otroke.

Kar se pri tem parčkanju pri 40+ in 50+ pogosto poskuša zamolčati, a je bistveno in postane z leti samo še bolj evidentno, je da mnogi – obeh spolov – a) niso sposobni (zares) samostojnega življenja (tudi če imajo materialne pogoje); in 2) da imajo težave s sprejemanjem lastnega procesa staranja (danes, zaradi propagande v stilu “sky is the limit”, bolj kot v preteklosti). Od tega je namreč odvisna kvaliteta odnosov (zmožnost za zvezo oz. odnos, ki ni zgolj “krpanje” ega), pa tudi širše – zadovoljstva z lastnim življenjem, ne glede na status.

Ženske so tu v prednosti, ker so običajno skozi zgodovino, na stara leta ostajale same (torej, gre za nek bolj predvidljiv življenjski potek), danes imajo dejansko več možnosti za bolj kvalitetno življenje tudi v poznih letih, če/ko ostanejo samske. Je pa odvisno od individualne psihologije človeka, ali je to zmožen videti, sprejeti.

Za moške (na splošno) je pa to – v družbenem smislu – novejša izkušnja. In videti je, da se mnogi ne znajdejo najbolje, poznajo samo en vzorec, ki ga poskušajo replicirati (enkratno ali serijsko). V preteklosti jim je bilo “prizanešeno”, ker so prej umrli, ločitev praviloma niso poznali, mnoge so pobrale vojne itd.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5559, 10.09.2025 ob 15:40

Odgovor na objavo uporabnika
fotr1, 10.09.2025 ob 13:47

Ker imajo nerealna pričakovanja. In ne prihajajo v partnerstvo pripravljene na kompromise ampak se mora vse okoli njih vrtet, čene pa izpadi na nivoju otroka.

Deci (vsaj bolj resni) pa pač pričakujemo da neko partnerstvo da več, kot imamo sami. Ne pa da dobimo še enega “otroka” okoli katerega se potem zapravlja čas, energija, denar, živci samo zato da je za trenutek navidezni mir.

Tko govorijo samo tisti, ki ne vejo kaj pomeni bit z nekom v odnosu. In moski, ki zelijo met zensko, samo tko za zraven zato da je, da ne izpadajo cudni v druzbi, sami so pa dalec od tega kar naj bi predstavljala moska energija in cel komplet moskega.

Zenska ma lahko vsazga, moski pa ne more met vsake. Itak da se more vse okol zenske vrtet in to ne samo na zacetku ampak celo zivljenje. Evo jih spet princeske, k bi hotl da so oni neznejsi spol. Lolololollll.

Enako, tudi mi pricakujemo da nam je z moskim 10000x lepse, kot samim, ce ne ga ne potrebujemo. Ker se zavedamo, da nam je super brez moskega.

Kere lastnostni pa ti izpoljnujes, da lahko taksne govoris? To se najprej vprasaj.

Ce je teb problem zapravljat energijo, cas in denar za zensko pa bodi sam. Siroko ti polje

Zenska je kraljica in ce se moski do nje tako ne obnasa, ne bo nikol kralj. Period

Izpolnjujem marsikaj, zato imam tudi neke kriterije. Po izkušnjah v lajfu pač vem, česa nočem več. Ne vem, kaj si predstavljaš pod “žensko za zraven”, ampak nikoli nisem gledal na odnos tako.

Ve si pa kr govorite, kako vam je boljše brez moških, vidmo po tem, kako se obnašate in sprenevedate da vam je res bolje ja.

Vem, kako je biti v odnosu z napačno osebo. Samo hočem reč, da nočem ponoviti te napake, ker je življenje prekratko. Zato, če najdem kako bolj normalno, mi ne bo problem investirat v razmerje. Ker bova oba dobila več od življenja. Za ostale pač brezveze. In stanje na “trgu” je klavrno, ni pa za obupat.

Moski, živite lepo v svoji moški energiji. Ženske ne iščite. Vas bo ze one poiskala, ce ji boste dovolj zanimivi, unikatni. Drugace je pa itak ne potrebujete. Enako velja za ženske. Uživajte in to je to. Poleg tega zadnja leta opažam, da zenske veliko ponosno razlagate, kako ste v 50tih videti bolje kot pri 25tih ter da se tudi pocutite bolje. To je super za vas in tudi super novica za moške. Veseli smo da je res tako.

Točno tako… Ženske blebetajo kako hočejo nekega čutečega moškega ki samo njim posveča vse in bo skoz skakal okoli nje in se ukvarjal z vsako malo stvarjo ki se ji sprdne v glavi. Takega moškega nikoli ne spoštujejo, samo molzejo psihično in finančno…. take se pol še najprej skurbajo naokol.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno6700, 11.09.2025 ob 07:50

Samskih je iz leta v leto več. Jaz v moji firmi poznam cel kup fantov samskih od 25 naprej . Enostavno so pridni delavni ampak današnje ženske takih ne opazijo. Se ne mečejo vem itd finance majo povprečne.

Kje pa naj bi jih opazile? Šiht in domov na internet. Mogoče še na fuzbal s tipi al pa na kolo in kaj takega nedružabnega v mešani družbi. Ljudje ki so socialno aktivni nimajo problemov s spoznavanjem ljudi. Probleme imajo tisti, ki iščejo samo online. Dajte si omislit socialno življenje. Ne zato da iščete. Zato da živite. Družite se z ljudmi. Različnimi. Ne samo tistimi na katere se vam dvigne. Jokanje na internetu ne bo nič dobrega prineslo. Greš ven in vidiš samo pare in ženske same ali v skupinah. Redko moške skupine. Same moške pa praktično skoraj nikoli.

Deci (vsaj bolj resni) pa pač pričakujemo da neko partnerstvo da več, kot imamo sami. Ne pa da dobimo še enega “otroka” okoli katerega se potem zapravlja čas, energija, denar, živci samo zato da je za trenutek navidezni mir.”

To si pa res dobro napisal.  S tem, da so današnje ženske še toliko bolj problematične zaradi indoktriniranosti v enakost.  Posledično domišljavo predolgega jezika in obupno napornega karakterja.  Namesto, da bi bile dodana vrednost, moškega predvsem vsestransko izčrpavajo.

Razumem pa, da se iz perspektive povprečnega poženščenega bubusa populusa, to ne zgleda tako.  Brez močnega jaza je z možačami čisto lepo kompatibilen.  Tudi po pogledih in prepričanjih se z njimi ujema.  Podobno seveda po ekonomski moči.  Škoda, da ga povprečna možača noče, ker ji ne more dovolj “ponuditi”.

Odgovor na objavo uporabnika
1434, 11.09.2025 ob 11:12

Deci (vsaj bolj resni) pa pač pričakujemo da neko partnerstvo da več, kot imamo sami. Ne pa da dobimo še enega “otroka” okoli katerega se potem zapravlja čas, energija, denar, živci samo zato da je za trenutek navidezni mir.”

To si pa res dobro napisal.  S tem, da so današnje ženske še toliko bolj problematične zaradi indoktriniranosti v enakost.  Posledično domišljavo predolgega jezika in obupno napornega karakterja.  Namesto, da bi bile dodana vrednost, moškega predvsem vsestransko izčrpavajo.

Razumem pa, da se iz perspektive povprečnega poženščenega bubusa populusa, to ne zgleda tako.  Brez močnega jaza je z možačami čisto lepo kompatibilen.  Tudi po pogledih in prepričanjih se z njimi ujema.  Podobno seveda po ekonomski moči.  Škoda, da ga povprečna možača noče, ker ji ne more dovolj “ponuditi”.

Pa ženske tudi hočejo neko dodatno vrednost od moškega. Logično. Nihče ne bo šel na slabše kot ima. Bodimo realni, kaj je ta vrednost moških ki tu jočete? Kaj lahko ženski ponudite kar si sama ne zmore? Tiča. Ki jih prodajajo na vsakem vogalu btw. Tako da ja, ženske nič kaj ne izgubijo če so samske. No razen če so si res želele družino. TO je en redkih razlogov zakaj še gredo v vezo, ker želijo družino. Čeprav je velikokrat to samo za na zunaj in je doma vse votlo. Potem so tu redke srečnice, ki zadanejo na loto in najdejo moškega, ki je čustveno zrel, zmožen partnerstva, nima problemov z egom in ne tekmuje z ženo, je odgovoren, ima samokontrolo in samodisciplino in je zmožen medčloveških odnosov. Ne vidi ženske kot objekt. Jo je zmožen videti kot človeka. S potrebami, z željami, z napakami….kot osebo. Če se takšna dva skupaj dobita je čudovito. In bodimo realni….ekstremno redko. Ralnost je da se ženske ki si omislijo družino z moškim rabijo veliko stvarem odpovedat. Izgubijo veliko. Čas predvsem. Postanejo skrbnice. Kar seveda tičku ne ustreza. Moški po drugi strani ne izgubijo praktično nič. Pridobijo pa veliko. Zato pa toliko več jokanja s strani moških kako so samski in ne toliko s strani žensk. Isto pokaže razlika ko postanejo vdovci. Moški takoj iščejo novo. Ženske v veliki večini niti pomislijo na to. Pove vse o tem kaj nekdo v vezi izgubi in kaj pridobi. Kot rečeno….nihče ne bo šel na slabše. Moški ki lahko ponudi samo denar in tiča pač ni vreden nič. Vsaj ne za zdravo (mentalno) žensko. Isto ženska ki lahko ponudi samo videz, seks in pucanje/kuhanje ni vredna nič za zdravega odraslega moškega.  Zdravi ljudje iščemo osebo s katero bomo delilil življenje. Ne telo z denarnico in tičem. Je pa zdravih ljudi malo. Ta tema lepo prikaže realnost v čustveni in mentalni razvitosti povprečnih ljudi….

Fora je v tem, da je mati narava:

– Ženska sama ne more biti – Mentalno stanje gre iz dneva v dan v nič.
– Moški je lahko in sam sebi super prijatelj.

Začelo se bo dogajati in se že dogaja. Da bodo ženske hodile na dom si po moške.

Zdaj se je začelo dogajati, da ženske gredo igrat online igre, da si najdejo moške.

O ja, kutra resnica boli. Zelo boli.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 3001, 11.09.2025 ob 12:06

Fora je v tem, da je mati narava:

– Ženska sama ne more biti – Mentalno stanje gre iz dneva v dan v nič.
– Moški je lahko in sam sebi super prijatelj.

Začelo se bo dogajati in se že dogaja. Da bodo ženske hodile na dom si po moške.

Zdaj se je začelo dogajati, da ženske gredo igrat online igre, da si najdejo moške.

O ja, kutra resnica boli. Zelo boli.

in zato ves čas samo moški jokcajo po netu, da jih ženske ne marajo? ker so sami sebi najboljši prijatelji? ženske pa menda po novem ugrabljajo, posiljujejo in zapirajo v garaže svoje moške, ker ne morejo brez njih?

Samske ženske imajo najdaljšo življenjsko dobo. Samski moški najkrajšo. Razmerje samomorov si tudi poglej. Potem pa pojasni to svojo teorijo da mentalno zdravje ženskam gre.

Realno je večina žensk slej ko prej samih. Ker ali mož prej umre. Ali nima od njega praktično nič in je za vse sama. Ali jo zapusti ko zboli.

Ampak ja moški imajo svoje prijatelje samski in empatijo. Zato ko se vežejo zapustijo otroke, bolno ženo, če ne more seksat ženo…..ženske ki pa nimajo empatije do moških pa to izredno redko naredijo. Skrbijo za bolnega moža tudi če je bil prej ta grozen do njih. Hčere za očeta in brate, tudi če so bili grozni do njih. Koliko moških poznaš ki skrbijo za ostarele starše, bolne sorojence? So ekstremno redki. Ekstremno redki.

Te vaše teorije so smešne 🙂

Če bi ženske res tako rabile moške, bi se teple za njih. Pa se jih iz leta v leto več odloči da se jih bodo raje otepale. In ustvarijo odnose (čustvene) raje z drugimi ženskami, ker tega večina moških ni zmožnih. Ženske pa v večini brez te čustvene komponente moških nočejo ne zabavat, ne gledat. Moški na drugi strani pa norijo, divje prostitutke obiskujejo in plačujejo za objeme in pogovore ter tulijo o teem da treba ženskam pravice vzet, zato da bodo prisiljene biti z njimi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close