Ženske, ali se kdaj vprašate, zakaj je danes toliko moških samskih?
BTDT nepr., 10.09.2025 ob 23:24
Mihač, 10.09.2025 ob 23:21
to nedeljo poteka v Celju srečanje samskih (hitri zmenki) Samo 42 € stane prijava. Kakšno je vaše mnenje o takšnih zmenkih.
Bedarija. Žensko je bolje iskat v kakih društvih ali klubih z dejavnostmi, ki tebi ustrezajo.
Vse poti vodijo v Rim.
BTDT nepr., 11.09.2025 ob 00:28
Star dec, 10.09.2025 ob 23:29
Bedarija.
40 ali 60-letnik se zagotovo NE BO včlanil v jahalni klub, še posebej, če občasno kakšno že jaha…
Jaz sem se včlanil v smučarsko društvo, gobarsko društvo in planinsko društvo. Bab ko blata.
Jahanje pa… ne bi vedel. :)))))))))))))
Odvisno kolk si star,mal poglej skupinske fotke planinskih in gobarskih društev…ni to za mlajše moške .
kje, 11.09.2025 ob 08:50
anonimno6700, 11.09.2025 ob 07:50
Samskih je iz leta v leto več. Jaz v moji firmi poznam cel kup fantov samskih od 25 naprej . Enostavno so pridni delavni ampak današnje ženske takih ne opazijo. Se ne mečejo vem itd finance majo povprečne.
Kje pa naj bi jih opazile? Šiht in domov na internet. Mogoče še na fuzbal s tipi al pa na kolo in kaj takega nedružabnega v mešani družbi. Ljudje ki so socialno aktivni nimajo problemov s spoznavanjem ljudi. Probleme imajo tisti, ki iščejo samo online. Dajte si omislit socialno življenje. Ne zato da iščete. Zato da živite. Družite se z ljudmi. Različnimi. Ne samo tistimi na katere se vam dvigne. Jokanje na internetu ne bo nič dobrega prineslo. Greš ven in vidiš samo pare in ženske same ali v skupinah. Redko moške skupine. Same moške pa praktično skoraj nikoli.
So športniki po hribih pa kolo
Ajoj, Navajo, 11.09.2025 ob 07:37
Navajo, 10.09.2025 ob 21:58
Ajoj, Navajo, 10.09.2025 ob 21:00
Ti cepec še najbolj očitno nimaš pojma, kaj je bistvo moškega.
Da bi imele ženske do moškega usmiljenje? Sočutne bi naj bile do moških? Pa si res na glavo padel ti.
Največja SRAMOTA za moškega je, če se ženskam smili. Direktna kastracija je to. Pogin zadnje trohice ponosa.
Moški brez ponosa je ubit moški.
In taki moški bi naj bili nosilci razvoja in civilizacije? Da se poserješ. Take cmere? ???????????
Daj že zalapni enkrat, tele blesavo!
Za Ajoj, Navajo
Kot prvo, se ti moram zahvaliti, da si s svojim zapisom potrdila vse moje navedbe o biologiji žensk ter njihovi nezmožnosti oz. popolni odsotnosti sposobnosti sočustvovanja, altruizma in empatije do belih moških, zaradi katerih si sploh živa, imaš za jesti in lahko bruhaš tak strup po netu, katerega ti je vsadila propaganda in se tega niti ne zavedaš.
Kot drugo, si zaradi svoje intelektualne omejenosti nezmožna racionalnega razmišljanja, kajti vse kar vidiš okoli sebe so ustvarili beli moški, ki jih tako zaničuješ. Po tvojem prepričanju mora biti moški vedno na 100% in biti tiho ter prenašati nespoštovanje, poniževanje ter se sprijazniti, da mora ustvarjati in obenem biti tretjerazredni državljan. Torej odgovornost brez avtoritete ali kako. Not for long baby. Prej ali slej se bo podrla ta hišica iz kart, ti le nadaljuj s sramotenjem vseh moških, kot to počne tudi večina ostalih žensk. Heheheh gristi roko, ki vas hrani in ščiti hmmmmmmmm.
Kot tretje, si zaradi nesposobnosti racionalizacije napačno dojela napisano, kar sem vedel, da bo temu tako. Nikjer nisem govoril, da bi se morali moški ženskam smiliti, moj zapis si ti tako dojela v svoji mali miopični ter nerazumevajoči glavici, zaradi tvoje nezmožnosti abstraktnega razmišljanja in nesposobnosti empatičnega dojemanja moških kot ljudi. Pač ne razumeš izrazov, ker si intelektualno dno in mešaš osnovne pojme, preprosto nezmožna racionalne konverzacije.
Kot četrto, pokažeš popolno neusmiljenost do moških brez trohice človečnosti, kar zopet pokaže tvoj karakter, ki je dodatno zmanipuliran v popolno dehumanizacijo belih moških, ki so tisti, ki ti omogočajo, da živiš lagodno življenje, da si tako ekstremno nespoštljiva in moške vidiš le kot delovne robote, ki si ne zaslužijo ničesar razen zaničevanja.
Lahko bi še našteval, pa ne bom, ker si delulu kot večina modernih žensk in razmišljaš popolnoma sovražno, pač tako so te zdresirali in tak je sedaj tvoj default program. Nič drugega kot NPC zombi.
Zatorej bi bilo bolje, da se zazreš vase, preden rečeš meni, ki sem intelektualno svetlobna leta pred teboj, da ”zalapnem”.
Mentalna sirota, nezmožna razumeti napisano, ajajajajajaj. Kot pravijo; useful idiot za manipuliranje s strani psihotičnega plemena.
”Privilege is invisible to those who have it”.
A bi malo prebral za sabo ti? Jebemti, mora biti hudo, ko niti ne veš, kaj sam napišeš. A ni to eno stopnjo slabše od tega, če ne razumeš zapisa drugih? ????
Ne bi se smeli moški smiliti ženskam, ampak ženske bi morale biti sočutne do moških (tvoje besede) ….
Nekaj ti ne štima. Ali ne veš točno, kaj bi sploh rad zagovarjal, ali pa te jebe besedni zaklad. ChatGPT pač ni vedno rešitev ?
Če bi namesto sočutne napisal ljubeče, predane, razumevajoče… bi tvoje trditve pile vodo. Zdaj pa pač negiraš samega sebe. Ni prvič, ampak ti nikamor ne napreduješ… eh, kapacitete in to… ??
Se niti ne čudim tvojim disertacijam tukaj. Če tako slabo razumeš prebrano in mešaš pomene pojmov med seboj, je tvoje pisanje samo logična posledica neukosti in nerazgledanosti.
Jebela, verjemi mi, še kako dobro te razumem! Bolje, kot ti sam sebe v bistvu.
Se pa tudi z veseljem norčujem iz tebe, to pa ja. Ker si idealen primerek za take hobije. Ponujaš se na pladnju.
Uživaj v pozornosti, tudi to je ena satisfakcija…
? ko je resnica smešna… bravo!
Ampak njemu moraš to še bolj po domače narisat, indijanc ne radume…
anonimn56, 11.09.2025 ob 15:19
So športniki po hribih pa kolo
Ja očitno ne srečajo žensk tam. Naj bi jih ena na kolesu lovila al kako si to predstavljate? 😀 Vidiš kul tipa k gre s kolesom mimo in laufaš za njim al kako? Al ap ga vidiš v hribih, pozdraviš, on pokima (če imaš srečo) in gre naprej….kaj nardiš? Ga spotakneš da se more pol s tabo pogovarjat k ga trogaš z zvitim gležnjem dol? Niso to dejavnosti kjer bi spoznaval ljudi in lahko neke odnose z njimi vzpostavil. Ljudje se povežejo ko skupaj nekaj počnejo. Ok če so planinci, naj organizirajo planinsko društvo za mlajše odrasle recimo. Imaš meetup, organizirajte pohode mladih odraslih. Ali pa kolesarske ture.
lahkonoc, 11.09.2025 ob 06:17
Navajo, 10.09.2025 ob 20:47
No fantje, ta tema vam nazorno kaže pravo žensko naravo. Le poglejte odgovore, odprite oči in videli boste, koliko jim je do tega, da bi živeli v harmonični in srečni skupnosti.
Ženske biološko niso zmožne imeti sočutja do moških, ki niso z njimi krvno povezani, kajti skozi več sto tisoč let evolucije so se njihovi možgani razvili na način, da so sposobne moške dojemati izključno kot provajderja zaščite in resursov za njeno preživetje ter preživetje njenih mladičev oz. v 20ih letih svojega življenja kot provajderja zabave, bankomat ter jeba*a. Tako pač delujejo centri v njihovih možganih in diktirajo žensko obnašaje. Poleg tega je tu še ženska biološka lastnost imenovana hipregamija aka iskanje ”najboljšega moškega” zase aka kdo ponudi biti dvorni norček, ki jo bo zabaval, jo ščitil, jo financiral, jo razvajal, se žrtvoval zanjo in bil njen vprežni osel, vse za njeno oholo naravo.
Pri moških je ravno obratno, so pripravljeni žrtvovati svoje življenje za žensko, ker jim tako narekuje njihova biologija.
Ob tehnološkem razvoju in napredku, ki so ga ženskam zagotovili beli moški, je prišlo poleg njihovega biološkega prezira do moških, ki izhaja iz zavisti (ker so moški v povprečju sposobnejši od žensk na vsakem področju), še do olajšanja njihovega življenja do te mere, da so popolnoma izgubile stik z realnostjo.
Preko propagande o ženskih pravicah (inscenirane s strani psihotičnega plemena), ki ga je preko 90% takrat živečih žensk zavračalo in protestiralo proti destrukciji, pa je pleme spremenilo državo v pijavko moškega ustvarjanja in preusmerjanja resursov v svoje lastne žepe ter podkupovanje žensk z bombončki in pranjem možganov od rojstva dalje ter manipulacijo ženskih bioloških danosti.
S propagando je psihotično pleme doseglo skrajne meje manipulacije žensk ter uničenja moških preko kemičnega zastrupljanja (hrana, voda, igrače, cepiva, otroška hrana, oblačila itn). Tako so prepričali bele ženske v prezir do belih moških ter nenehno zaničevanje moških kot oseb ob razvrednotenju njihovih življenj in so posledično ženske spropagandizirali v miopične, sebične in nevrotične harpije, ki krulijo kako so samostojne in neodvisne od moških ter jih ne potrebujejo več (kar je seveda zopet popolna propagandna nebuloza).
Torej, dosegli smo skrajne meje podivjanega ginocentrizma, ki je spodkopal temelje družbe do te mere, da lahko privid civiliziranosti vzdržujemo le z nenehnim zadolževanjem pri bankah v lasti psihotičnega plemena. Seveda se bo vse sesedlo v nekaj letih, kajti smo v dolžniški spirali oz. spirali smrti kot se imenuje neizbežen ekonomski kolaps.
Zakaj bi moralo ženske še kako skrbeti dobrobit moških v naši družbi???
Zato, ker so beli moški tisti, ki omogočajo civilizacijo v kateri tako udobno živite, da si lahko privoščite biti delulu do te skrajne mere, da vam ni jasno nič kar je dalj od vašega nosa.
Zato, ker so beli moški edini, ki vas ščitijo in vam zagotavljajo preživetje.
Zato, ker so beli moški tisti, ki dovolijo, da imate mentalno fantazijo ”PRAVIC”, kajti dobra volja belih moških in njihova fizična moč je tisto, kar jim narekuje ščitenje iluzije o ”PRAVICAH” žensk.
Zato, ker izločeni moški niso pripravljeni podpirati podivjanega ginocentrizma, ne sodelujejo v družbi, delajo le toliko, da imajo zase ter vas ne bodo ščitili.
Zato, ker poligamija ustvarja moško elito, ki ima dostop do več žensk naenkrat, izločeni moški pa nimajo upanja, da bodo imeli družino. Če moški nima upanja v prihodnost pač ne bo tvoren član družbe (poglejte Islamski svet, kjer tisti, ki ima denar, ima tudi več žensk, ostali pa nič in tako posledično vsi živijo v večni nerazviti družbi nestabilnosti in državnih udarov ter masakrov med rivalskimi skupinami v boju za resurse).
No, za našo družbo ni več izhoda, ker je rodnost že predolgo premajhna, bomerji so potrošili za deset generacij vnaprej in zadolžili narode do vratu, ženske pa so ponorele in uničile družine ter kolapsirale moralo, etiko in kohezijo družbe, ko se jih je enkrat spustilo iz vajeti.
Prišel bo reality check ob ekonomskem kolapsu in etničnih spopadih, najprej v večjih mestih zahodne Evrope, nato pa bomo videli kako nasilno se bodo države odzvale, ko se bomo belci poizkusili zaščititi pred genocidom. Zaenkrat so kot kaže naše ugrabljene države pripravljene pobijati nas belce in nas terorizirati v triu z uvoženimi puščavskimi bisačonosci ter knee grow-si, vse pod diktatom psihotičnega plemena v planu uničenja belcev.
Zapomnite si, da vas vaš normalcy bias ne bo odrešil in bo potrebno kmalu plačati vse zapitke. Takrat boste tako ženske kot šibki moški ječali po ”toksičnih moških” naj vas zaščitimo.
Zakaj ženske potrebujejo moške za popolnoma vse, od golega preživetja pa dalje???
.https://www.youtube.com/watch?v=ovFctyGCUUw
Bolano kar ym na hit prebrala, tip hoce sam da zenske nebi ble samostojne, da bi se še vedno lahko manipuliral z njimi
Prov cuti se sovraznost do zensk, ker se znajdejo in jim ni treba, kot vcasih, bit odvisna od moskega!!
Moski so prvi zaniceval zensko, ze takrat ko ni imela pravic. Da ne govorim kok je blo nasilja in izzivljanja nad zenskam vcasih! Ja to ste vi moski, zascitniski moski;) Ki bi si tok zelel, da je zenska se vedno, kot vcasih. In o tem nespostovanju in zanicevanju moskih, ki ga tolk poudarjas, se pa lahko samo smejim, odgovor je v tem kar sm napisala.
Vse se obrne, zenske so si izborile zase vcas pravice in zdej ste pa celi presrani, ker ne morte vec delat kar vam se zahoce z zenskami
Ja nekatere pretiravajo z dolocenimi stvarmi, ampak moski ste dalec od bogih. Raje si priznej kot da pises taksne budalastine
Za lahkonoc
Hvala tudi tebi, da si dokazala nezmožnost bralnega razumevanja in logične interpretacije zapisanih dejstev. Si kot večina ljudi (še posebej žensk) v današnji ”moderni” (razpadajoči) družbi, nezmožni racionalnega dojemanja realnosti.
1.) Jaz nisem nikjer pisal o tem, da ”ne želim”, da bi bile ženske ”samostojne”, niti o tem, da bi želel ”manipulirati z ženskami”. Jaz sem le zapisal biološka/evolucijska dejstva in življensko realnost, nikjer pa nisem omenjal svojih lastnih želja.
Klasična nezmožnost bralke razumeti razliko med resnico (dejstva) in govorcem (osebo) le te ter enačenje povedane resnice s tvojo interpretacijo (indoktriniranim podzavestnih povezovanjem) ”želja” govorca, ki jih ti apliciraš na govorca resnice (če ti resnica ni všeč je tisti, ki jo pove ”hudoben”).
Vidiš morda kako neodraslo, čustveno in indoktrinirano je tako razmišljanje aka. tvoj vdresiran, neracionalen in avtomatiziran čustveni odziv.
Razčlenimo:
-ženske ne morejo biti ”samostojne”, ker potrebujejo moške, da jim zagotovijo vse pogoje v katerih lahko ženske ”igrajo” navidezno sposobnost zaslužiti za svoje življenske potrebe (to imenujemo; biti odrasel in odgovoren človek). Ženska ”samostojnost” oz. ”neodvisnost” od (moških) je MIT oz. PRAVLJICA, ki brez tega, da beli moški zagotavljajo infrastrukturo, varnost, ustvarjajo delovna mesta ter preko davkov financirajo žensko potrošnjo, le ta ni izvedljiva v realnem svetu in je zatorej le MIT v katerega se ženske indoktrinira preko propagande. Gre za to, da so ženske lažno ”neodvisne” od svojih partnerjev (ki te ženske ljubijo, ščitijo in preživljajo) in so v popolnosti odvisne od moških za katere delajo aka so sužnje moškim, ki jim je vseeno za njih in na ženskih hrbtih služijo. Tako je mnogo žensk dandanes brez partnerja in družine, ki bi jo zaščitila ter so prepuščene na nemilost brezosebnim korporacijam v lasti moških, katerih te ženske niti ne poznajo ali pa so zasužnjene državi, ki jih izkorišča. Toliko o lažnem MITU ”samostojnosti modernih žensk”.
-z ženskami manipulirajo tisti (psihotično pleme), ki vas prepričujejo v moderne pravljice in ne beli moški s katerimi delite družbo, kajti ti moški ustvarjajo vse za vaše preživetje in so edini, ki so vas dejansko pripravljeni zaščititi pred ostalimi, vi pa prav tem moškim pljuvate v obraz, ker ste popile propagando psihotičnega plemena (katera je ustvarjena, da manipulira biološke tendence žensk), ki vas načrtno uničuje ter ste tako močno zmanipulirane, da te očitne resnice, ki jo imate pred nosom, niste sposobne videti zaradi biološkega prezira in zavisti do belih moških (ki ga načtrno potencira propaganda psihotičnega plemena) in vas je le ta propaganda indoktrinirala v prepričanje, da morate tekmovati proti lastnim moškim, za ceno uničenja civilizacije, ki vam nudi zaščito in ugodje
2.) Pravljica o tem, kako so se beli moški ”včasih” znašali nad ženskami je zopet MIT, propagiran s strani propagande psihotičnega plemena, za spodbujanje sovraštva belih žensk do belih moških in destrukcijo naših narodov (družin in mirnega sobivanja ter medsebojnega spoštovanja). Zato gre venomer za propagandni MIT o nasilnih belih moških (propagiranje v indoktrinacijskih ustanovah, v MSM medijih/filmih itn.), opisan s strani indoktriniranih NPC-jev z besedami, ki nikoli ne definirajo dejanskega časa in dogodkov, ampak se ga opiše z besedami kot so ”nekdaj, včasih, v starih časih” ipd.
Ta pravljica o nasilju nad ženskami se namerno propagira in ženske nenehno padajo v logično zmoto imenovano ”nadir fallacy”, ko za tisto slabo kar počne 1% belih moških nato krivijo vse bele moške, kar je tudi plan indoktrinacije v sovraštvo do belih moških. Seveda se kolektivna krivda sme uporabljati le za bele moške in ne za katerokoli drugo skupino.
3.) Nič se ni obrnilo, kot ti praviš in si ženske NISO izborile t.i. ”pravic”. Pravice so le mentalni konstrukt in ga kot takega lahko podarijo ter ščitijo/vzdržujejo izključno beli MOŠKI aka je na moški strani doktrina moči. Torej so moški na zahodu trenutno pripravljeni vzdrževati MIT o človekovih pravicah. Ko tisti moški, ki posedujejo moč, ne bodo več pripravljeni vzdrževati MITA o ”človekovih pravicah”, bodo le te izhlapele v eter, kajti so le ideje oz. mentalni konstrukti v naših mislih in v resnici dejansko ne obstajajo.
4.) Ker živiš v družbi, v kateri so moški pripravljeni podariti in vzdrževati ženske privilegije in ženske piedastalizirati do te mere, da posledično družba zaradi tega propada, se ne zavedaš kakšna je življenska izkušnja povprečnega moškega. Zaradi spodkopavanja temeljev, ki družbo ustvarjajo stabilno, bomo kmalu vsi skupaj občutili kako kruta je realnost, ker bo kmalu kolapsiral celoten ekonomski in družbeni ustroj. To kar ti preprečuje racionalno videti to dejstvo se imenuje ”normalcy bias”.
Torej je razlika med nama, da se jaz zavedam realnosti, na drugi strani pa ti živiš v propagandnem mehurčku, tako kot večina ostalih in nimate mentalne stabilnosti, čustvene moči ter intelektualne globine soočiti se z neprijetnimi dejstvi.
BTW v t.i. ”starih časih”, tako večina moških, kot tudi večina žensk ni imela nobenih ”pravic”, kot si jih dandanes predstavljate v vaših indoktriniranih možgančkih, prepojenih s fantazijami o krutih belih moških. Razlika je le v tem, da se je moške vedno žrtvovalo za korist elite in njihova življenja nikdar niso bila ”nič vredna” (kar imenujemo ”disposable male” ali ”expendable male” in so posledično zmožne biološko čutiti sočutje in empatijo do moškega izključno ženske, ki so z dotičnim moškim v krvnem sorodstvu), vse zato, da se je zaščitilo korist elite in ženske pred kruto realnostjo sveta. Mati narava nima čustev in usmiljenja ter ne ujčka šibkih ampak jih likvidira/izloči iz genetskega bazena in zato potrebujejo bele ženske svoje bele moške, ker so edini, ki so jih pripravljeni zaščititi. Vse ostale skupine si želijo po eliminaciji belih moških zasužnjiti bele ženske kot spolne sužnje ali jih likvidirati. Bele ženske pa zaradi indoktrinacije aktivno spodkopavajo svojo edino zaščito pred krutim svetom, ki brez belih moških ne bi imel kančka usmiljenja do belih žensk.
Vprašaj se raje zakaj prebrana dejstva percipiraš kot ”sovraštvo do žensk”??? Si morda pod tako močnim vplivom indoktrinacije, da si prvič v življenju izpostavljena dejstvom in jih percipiraš kot ”sovražnost” in ”napad na ženske”???
Za Ajoj, Navajo
Ponovno se ti zahvaljujem, ko zopet dokazuješ svoj omejen mentalni doseg. Si idealna koristna idiotka za to, da delno indoktrinirani, vendar inteligentni ljudje lažje spregledajo nebuloze v katere so sprogramirani NPC zobmiji tvoje sorte.
Zopet ti ponavljam, da nisi razumela napisanih dejstev, ker preprosto nimaš intelektualne globine, poznavanja realnosti in posledično apriori zanikaš dejstva, ki jih zapišem.
1.) Prvo si poglejva tvojo laž, ki izhaja iz tvojega bralnega nerazumevanja in mentalne omejenosti:
Moj zapis bioloških dejstev;
”Ženske biološko niso zmožne imeti sočutja do moških, ki niso z njimi krvno povezani”
‘‘Kot prvo, se ti moram zahvaliti, da si s svojim zapisom potrdila vse moje navedbe o biologiji žensk ter njihovi nezmožnosti oz. popolni odsotnosti sposobnosti sočustvovanja, altruizma in empatije”
Tvoja lažna trditev oz. tvoja miopična percepcija mojega zapisa;
” Ne bi se smeli moški smiliti ženskam, ampak ženske bi morale biti sočutne do moških (tvoje besede) ….”
Torej: jaz sem govoril o biološki/evolucijski nezmožnosti žensk, imeti sposobnost sočustvovanja in empatije do moških. Na drugi strani ti, zaradi nezmožnosti bralnega razumevanja, ki je posledica nizkega IQ-ja ter indoktrinacije, polagaš meni besede v usta, da bi zadostila svojemu vdresiranemu čustvenemu odzivu.
Tako je bila poanta mojega zapisa, naj moški ne pričakujejo od žensk sočutja in empatije, ker razumem evolucijske razlike med spoloma. Posledično moški čutijo empatijo in sočutje, ženske pa vodi izključno biološka tendenca samoohranitve/parazitizma aka sebičnost ter nimajo sposobnosti postaviti se v čevlje drugega aka niso zmožne sočustvovanja/empatije.
Ti pa si zapisano v svojem biološko/evolucijsko omejenem umu pričakovano napačno ”razumela” kot, da jaz pišem o svoji želji po tem, da bi se moški ženskam smilili.
Si morda sedaj sposobna videti, kako diametralno nasprotno razumeš zapisana biološka dejstva zaradi svoje omejene percepcije razumevanja realnosti in bioloških/evolucijskih dejstev??? Vem, da je odgovor odločen NE, ker biološko tega nisi sposobna.
2.) ChatGPT je najbolj ”progresiven” LLM na trgu in je programiran tako, da daje izključno ”politično korektne” odgovore, kar pomeni, da ne daje odgovorov, ki bi vsebovali resnico o spolih. Zatorej si z njim in drugimi LLM-i jaz ne morem pomagati, ker so izključno anti belski in dajejo napačne odgovore.
Torej: tudi s to trditvijo si le dokazala, da ti ni jasno popolnoma nič in si indoktrinirana NPC-jevka brez znanja kako LLM-i dejansko delujejo.
3.) Nato nadaljuješ z nebulozami, da jaz ne razumem prebranega in ”negiram samega sebe”, kar zopet le kaže primankljaj znanja in mentalnih kapacitet razumeti napisanih dejstev zaradi programa, katerega so vdresirali vate. Nadalje omenjaš ”mešanje pojmov”, medtem pa sama ne razumeš o čem pišeš in o čem se pisal jaz. Tako se nisi sposobna zavedati ironičnosti tvojih izjav tipa ”ni prvič, ampak ti nikamor ne napreduješ… eh, kapacitete in to…”, kajti ti si ujeta v ozek okvir dovoljenega razmišljanja, nezmožna sprejeti vsem znane biološke realnosti.
4.) Samo dejstvo, da ti precipiraš najino izmenjavo kot nekaj, kar bi bilo tvoje norčevanje in bi ti dalo satisfakcijo je patetičen dokaz tvoje ozkoglednosti, kajti le dokazuješ lastno nezavedanje svoje miopično omejene čustvene narave in intelektualne nesposobnosti precipiranja realnosti in zapisanih bioloških dejstev.
Kaj je empatija in sočutje; ” Sposobnost empatije nas povezuje v trdne skupnosti, spodbuja našo pripadnost skupini in nam pomaga ohranjati pozitivne odnose, ki človeka polnijo in mu dajejo potrditev. Sočutje, ki poleg empatije vključuje tudi skrb za druge, prav tako ustvarja vezi med nami, spodbuja občutek sreče ter krepi naše prosocialno vedenje. Pripomore k zmanjševanju stresa in spodbuja ustvarjanje moralnih čustev in moralnega sklepanja, kar izražamo preko prijaznosti, nesebičnosti, radodarnosti, ljubezni.”
Bi ti predlagal, da si še enkrat prebereš moj prvi zapis v tej temi, pa nima smisla, ker zopet ne bi razumela zapisanih dejstev, ker program indoktrinacije, v ozkih okvirih katerega se giblje tvoja percepija, tebi preprosto ne omogoča pravilnega dojemanja realnosti. Poleg tega je tvoja težava še izredno omejen intelektualni doseg, ki ti omogoča le delovanje znotraj ozkih okvirov laži normi družbe oz. zanikanja realnosti, da ne prizadenemo čustev snežinkic.
???, 11.09.2025 ob 15:32
? ko je resnica smešna… bravo!
Ampak njemu moraš to še bolj po domače narisat, indijanc ne radume…
Veš morda kaj je resnično smešno in obenem patetično???
To, da niti ne razumeš dejstev, ki jih jaz pišem in kimaš butasti babnici, ki se kot ni ze zaveda dejstev.
Če bi se le zavedale kako butaste zvenite ob zanikanju resnice v vašem indoktriniranem mehurčku imbecilnosti.
Vaša vrsta bo v knigah prihodnosti opisisana kot najbolj retardirana in indoktrinirana gruča ljudi, ki je kdajkoli hodila po svetu ter kot najbolj za realnost slepo nizkointeligenčno hordo navijačic lastne destrukcije.
Hahahhaha fak kako ste nekateri zabiti, prav neverjetno.
anonimn56, 11.09.2025 ob 16:02
veliko je tudi kvalitetnih samskih . Poznam take vse sami kuhajo, perejo samo ženska jim manjka . Več kot pa poročenih je samskih kvalitetnih .
Wow, sami kuhajo in perejo. Normalno, če nočejo plačevati v menzah in čistilnicah, morajo sami kuhati in prati.
8409, 11.09.2025 ob 00:04
Star dec, 10.09.2025 ob 18:27
Ste pa budale!
Bolj kot boste zahtevne, manj boste imele od življenja.
– vse življenje boste orgazmirale s pomočjo vibratorja/dilda, pasjega ali prijateljičinega jezika, ali s pomočjo kurca črnega človeka z oslovkim penisom
– tako kot orgazmirate na črnca-osla, orgazmirate tudi na “samo! 15 miljonov partnerjevega premoženja, eni imajo namreč 20 miljonov, nekateri pa celo 20 miljard
– v samo ženski družbi boste tudi “izjemno” intelektualno napredovale, kajti napreduje se, ane, le v antimoških skupinah. Napreduje v sovraštvu do moških…
Tisto uro vsako dopoldne, ko sem na kavi v kafiču čisto v centru, zadnje čase poslušam pri sosednjih mizah antimške skupine treh do petih žensk.
Ne bom razlagal, kaj slišim, je pa neverjetno…
In resno razmišljam, da ta besedičenja in antimoške komentarje:
– je imel tako kosmato ritno luknjo, da se sploh ni videlo, da jo ima…
– je imel kurčevo glavo, podobno jurčkovi glavi
začnem tonsko snemati, poberem ven najzanimivejše dele in objavim v kakšni antiženski skupini…
“Ne bom razlagal, kaj slišim, je pa neverjetno…
In resno razmišljam, da ta besedičenja in antimoške komentarje:
– je imel tako kosmato ritno luknjo, da se sploh ni videlo, da jo ima…
– je imel kurčevo glavo, podobno jurčkovi glavi”
To ste najbrž v Tifannyju trandže na ušesa vlekli.
Ne, v Hollydays’ pubu.
Dopoldne (izmenjaje) tri mlade natakarice, prijetno za oko.
Z dvema takoj v trojček, tri pa seveda ne bi zmogel.
Če bi tiste dve bile zato, da kot poredne punce, pacajo s 55 let starejšim prašičem…
Kakšni standardi. Odrasel človek se zna nahranit in poskrbet za svoje osnovne potrebe. Dajmo ploskat 🙂
S tako plitkimi ljudmi pač ne moreš se it partnerstva. Da se pohvalijo da so zmožni sami zase poskrbet. Ni to nekaj samoumevnega? Ljudje iščemo druge ljudi, s katerimi nam bo lepše kot nam je samim. Ne kuharje in čistilke. Iščemo ljudi. Svoje ljudi. Nekoga za kogar bomo navijali, ga vzpodbujali, mu nudili ramo ko bo rabil, viski ko bo rabil :), uho za poslušat ko bo rabil in on isto nam nazaj. Nekoga ki bo naš prijatelj, ljubimec, sopotnik…..naš človek. Ljudje sta tako površinski da je strašljivo. EQ vam orng šepa. Orng. Zato so zakoni nikakvi, ogromno samskih, ogromno ločenih….. Ker niste zmožni odnosov z drugimi ljudmi. Vidite samo površne stvari. Zbirate točke. Tekmujete kdo več da. Kdo več ima. Da odrasel človek stopi na pot iskanja partnerja in je njegov opis samega sebe – imam službo, avto, živim sam, kuham, pucam…..strašljivo. Ni to samoumevno? KDO si? Sploh veste KDO ste? KDO, ne kaj znate. KDO ste?
Navajo, 11.09.2025 ob 16:03
Za lahkonoc
Hvala tudi tebi, da si dokazala nezmožnost bralnega razumevanja in logične interpretacije zapisanih dejstev. Si kot večina ljudi (še posebej žensk) v današnji ”moderni” (razpadajoči) družbi, nezmožni racionalnega dojemanja realnosti.
1.) Jaz nisem nikjer pisal o tem, da ”ne želim”, da bi bile ženske ”samostojne”, niti o tem, da bi želel ”manipulirati z ženskami”. Jaz sem le zapisal biološka/evolucijska dejstva in življensko realnost, nikjer pa nisem omenjal svojih lastnih želja.
Klasična nezmožnost bralke razumeti razliko med resnico (dejstva) in govorcem (osebo) le te ter enačenje povedane resnice s tvojo interpretacijo (indoktriniranim podzavestnih povezovanjem) ”želja” govorca, ki jih ti apliciraš na govorca resnice (če ti resnica ni všeč je tisti, ki jo pove ”hudoben”).
Vidiš morda kako neodraslo, čustveno in indoktrinirano je tako razmišljanje aka. tvoj vdresiran, neracionalen in avtomatiziran čustveni odziv.
Razčlenimo:
-ženske ne morejo biti ”samostojne”, ker potrebujejo moške, da jim zagotovijo vse pogoje v katerih lahko ženske ”igrajo” navidezno sposobnost zaslužiti za svoje življenske potrebe (to imenujemo; biti odrasel in odgovoren človek). Ženska ”samostojnost” oz. ”neodvisnost” od (moških) je MIT oz. PRAVLJICA, ki brez tega, da beli moški zagotavljajo infrastrukturo, varnost, ustvarjajo delovna mesta ter preko davkov financirajo žensko potrošnjo, le ta ni izvedljiva v realnem svetu in je zatorej le MIT v katerega se ženske indoktrinira preko propagande. Gre za to, da so ženske lažno ”neodvisne” od svojih partnerjev (ki te ženske ljubijo, ščitijo in preživljajo) in so v popolnosti odvisne od moških za katere delajo aka so sužnje moškim, ki jim je vseeno za njih in na ženskih hrbtih služijo. Tako je mnogo žensk dandanes brez partnerja in družine, ki bi jo zaščitila ter so prepuščene na nemilost brezosebnim korporacijam v lasti moških, katerih te ženske niti ne poznajo ali pa so zasužnjene državi, ki jih izkorišča. Toliko o lažnem MITU ”samostojnosti modernih žensk”.
-z ženskami manipulirajo tisti (psihotično pleme), ki vas prepričujejo v moderne pravljice in ne beli moški s katerimi delite družbo, kajti ti moški ustvarjajo vse za vaše preživetje in so edini, ki so vas dejansko pripravljeni zaščititi pred ostalimi, vi pa prav tem moškim pljuvate v obraz, ker ste popile propagando psihotičnega plemena (katera je ustvarjena, da manipulira biološke tendence žensk), ki vas načrtno uničuje ter ste tako močno zmanipulirane, da te očitne resnice, ki jo imate pred nosom, niste sposobne videti zaradi biološkega prezira in zavisti do belih moških (ki ga načtrno potencira propaganda psihotičnega plemena) in vas je le ta propaganda indoktrinirala v prepričanje, da morate tekmovati proti lastnim moškim, za ceno uničenja civilizacije, ki vam nudi zaščito in ugodje
2.) Pravljica o tem, kako so se beli moški ”včasih” znašali nad ženskami je zopet MIT, propagiran s strani propagande psihotičnega plemena, za spodbujanje sovraštva belih žensk do belih moških in destrukcijo naših narodov (družin in mirnega sobivanja ter medsebojnega spoštovanja). Zato gre venomer za propagandni MIT o nasilnih belih moških (propagiranje v indoktrinacijskih ustanovah, v MSM medijih/filmih itn.), opisan s strani indoktriniranih NPC-jev z besedami, ki nikoli ne definirajo dejanskega časa in dogodkov, ampak se ga opiše z besedami kot so ”nekdaj, včasih, v starih časih” ipd.
Ta pravljica o nasilju nad ženskami se namerno propagira in ženske nenehno padajo v logično zmoto imenovano ”nadir fallacy”, ko za tisto slabo kar počne 1% belih moških nato krivijo vse bele moške, kar je tudi plan indoktrinacije v sovraštvo do belih moških. Seveda se kolektivna krivda sme uporabljati le za bele moške in ne za katerokoli drugo skupino.
3.) Nič se ni obrnilo, kot ti praviš in si ženske NISO izborile t.i. ”pravic”. Pravice so le mentalni konstrukt in ga kot takega lahko podarijo ter ščitijo/vzdržujejo izključno beli MOŠKI aka je na moški strani doktrina moči. Torej so moški na zahodu trenutno pripravljeni vzdrževati MIT o človekovih pravicah. Ko tisti moški, ki posedujejo moč, ne bodo več pripravljeni vzdrževati MITA o ”človekovih pravicah”, bodo le te izhlapele v eter, kajti so le ideje oz. mentalni konstrukti v naših mislih in v resnici dejansko ne obstajajo.
4.) Ker živiš v družbi, v kateri so moški pripravljeni podariti in vzdrževati ženske privilegije in ženske piedastalizirati do te mere, da posledično družba zaradi tega propada, se ne zavedaš kakšna je življenska izkušnja povprečnega moškega. Zaradi spodkopavanja temeljev, ki družbo ustvarjajo stabilno, bomo kmalu vsi skupaj občutili kako kruta je realnost, ker bo kmalu kolapsiral celoten ekonomski in družbeni ustroj. To kar ti preprečuje racionalno videti to dejstvo se imenuje ”normalcy bias”.
Torej je razlika med nama, da se jaz zavedam realnosti, na drugi strani pa ti živiš v propagandnem mehurčku, tako kot večina ostalih in nimate mentalne stabilnosti, čustvene moči ter intelektualne globine soočiti se z neprijetnimi dejstvi.
BTW v t.i. ”starih časih”, tako večina moških, kot tudi večina žensk ni imela nobenih ”pravic”, kot si jih dandanes predstavljate v vaših indoktriniranih možgančkih, prepojenih s fantazijami o krutih belih moških. Razlika je le v tem, da se je moške vedno žrtvovalo za korist elite in njihova življenja nikdar niso bila ”nič vredna” (kar imenujemo ”disposable male” ali ”expendable male” in so posledično zmožne biološko čutiti sočutje in empatijo do moškega izključno ženske, ki so z dotičnim moškim v krvnem sorodstvu), vse zato, da se je zaščitilo korist elite in ženske pred kruto realnostjo sveta. Mati narava nima čustev in usmiljenja ter ne ujčka šibkih ampak jih likvidira/izloči iz genetskega bazena in zato potrebujejo bele ženske svoje bele moške, ker so edini, ki so jih pripravljeni zaščititi. Vse ostale skupine si želijo po eliminaciji belih moških zasužnjiti bele ženske kot spolne sužnje ali jih likvidirati. Bele ženske pa zaradi indoktrinacije aktivno spodkopavajo svojo edino zaščito pred krutim svetom, ki brez belih moških ne bi imel kančka usmiljenja do belih žensk.
Vprašaj se raje zakaj prebrana dejstva percipiraš kot ”sovraštvo do žensk”??? Si morda pod tako močnim vplivom indoktrinacije, da si prvič v življenju izpostavljena dejstvom in jih percipiraš kot ”sovražnost” in ”napad na ženske”???
Zelo dobro razumem kaj pises, ni potrebno tako natancne analize vsake moje besede.
Ampak kaj se skriva za tem pisanjem, ker marsikatero besedo tako obrnes, zadaj se pa vidi se mnogo vec (o DRESURI zensk in podobnih tvojih besedah v neki drugi temi ali tej, ne da se mi gledat)
Ja itak da je tko, kot pises (1. pod razclenimo), sej je cel sistem narejen tko, halo. Sam glupi smo eni in drugi. Pa zdej k si povedu, da zenske niso samostojne, a si kej bolj svoboden? Nisi, ker si se vedno v sistemu, kot vsi ostali. Vsi pa delamo eni proti drugim. Kljub vsemu ce odmislis zadaj, pa so zenske zelo mocne in sposobne, kot tudi lahko moski vidite, sam nocte si priznat. Pa nebi rable bit. Ker da bi si kaj taksnega nekateri moski priznal, vam je najhujsa nocna mora
Drugo, ko zenske vcasih niso mele kam, se to JE dogajal za stirimi stenami, to pa lahko povejo starejsi ljudje, ki se spomnijo. Sem veliko zgodb slisala. A je dons kej drugac? Se vedno je veliko vec sovrastva z moske strani, kot iz zenske!!! Ne vem kje ti zivis
Ker si ti ta, ki poudarja kako so zenske vse zajebale, zadej mas pa moske, ki po tvoje ta sistem vodijo??? Wtf are you talking about
Vseeno, makes sense nekatere stvari, ki si jih napisal. Ampak kje je resitev vsega tega? Ne vidim je
Navajo, 11.09.2025 ob 16:05
Za Ajoj, Navajo
Ponovno se ti zahvaljujem, ko zopet dokazuješ svoj omejen mentalni doseg. Si idealna koristna idiotka za to, da delno indoktrinirani, vendar inteligentni ljudje lažje spregledajo nebuloze v katere so sprogramirani NPC zobmiji tvoje sorte.
Zopet ti ponavljam, da nisi razumela napisanih dejstev, ker preprosto nimaš intelektualne globine, poznavanja realnosti in posledično apriori zanikaš dejstva, ki jih zapišem.
1.) Prvo si poglejva tvojo laž, ki izhaja iz tvojega bralnega nerazumevanja in mentalne omejenosti:
Moj zapis bioloških dejstev;
”Ženske biološko niso zmožne imeti sočutja do moških, ki niso z njimi krvno povezani”
‘‘Kot prvo, se ti moram zahvaliti, da si s svojim zapisom potrdila vse moje navedbe o biologiji žensk ter njihovi nezmožnosti oz. popolni odsotnosti sposobnosti sočustvovanja, altruizma in empatije”
Tvoja lažna trditev oz. tvoja miopična percepcija mojega zapisa;
” Ne bi se smeli moški smiliti ženskam, ampak ženske bi morale biti sočutne do moških (tvoje besede) ….”
Torej: jaz sem govoril o biološki/evolucijski nezmožnosti žensk, imeti sposobnost sočustvovanja in empatije do moških. Na drugi strani ti, zaradi nezmožnosti bralnega razumevanja, ki je posledica nizkega IQ-ja ter indoktrinacije, polagaš meni besede v usta, da bi zadostila svojemu vdresiranemu čustvenemu odzivu.
Tako je bila poanta mojega zapisa, naj moški ne pričakujejo od žensk sočutja in empatije, ker razumem evolucijske razlike med spoloma. Posledično moški čutijo empatijo in sočutje, ženske pa vodi izključno biološka tendenca samoohranitve/parazitizma aka sebičnost ter nimajo sposobnosti postaviti se v čevlje drugega aka niso zmožne sočustvovanja/empatije.
Ti pa si zapisano v svojem biološko/evolucijsko omejenem umu pričakovano napačno ”razumela” kot, da jaz pišem o svoji želji po tem, da bi se moški ženskam smilili.
Si morda sedaj sposobna videti, kako diametralno nasprotno razumeš zapisana biološka dejstva zaradi svoje omejene percepcije razumevanja realnosti in bioloških/evolucijskih dejstev??? Vem, da je odgovor odločen NE, ker biološko tega nisi sposobna.
2.) ChatGPT je najbolj ”progresiven” LLM na trgu in je programiran tako, da daje izključno ”politično korektne” odgovore, kar pomeni, da ne daje odgovorov, ki bi vsebovali resnico o spolih. Zatorej si z njim in drugimi LLM-i jaz ne morem pomagati, ker so izključno anti belski in dajejo napačne odgovore.
Torej: tudi s to trditvijo si le dokazala, da ti ni jasno popolnoma nič in si indoktrinirana NPC-jevka brez znanja kako LLM-i dejansko delujejo.
3.) Nato nadaljuješ z nebulozami, da jaz ne razumem prebranega in ”negiram samega sebe”, kar zopet le kaže primankljaj znanja in mentalnih kapacitet razumeti napisanih dejstev zaradi programa, katerega so vdresirali vate. Nadalje omenjaš ”mešanje pojmov”, medtem pa sama ne razumeš o čem pišeš in o čem se pisal jaz. Tako se nisi sposobna zavedati ironičnosti tvojih izjav tipa ”ni prvič, ampak ti nikamor ne napreduješ… eh, kapacitete in to…”, kajti ti si ujeta v ozek okvir dovoljenega razmišljanja, nezmožna sprejeti vsem znane biološke realnosti.
4.) Samo dejstvo, da ti precipiraš najino izmenjavo kot nekaj, kar bi bilo tvoje norčevanje in bi ti dalo satisfakcijo je patetičen dokaz tvoje ozkoglednosti, kajti le dokazuješ lastno nezavedanje svoje miopično omejene čustvene narave in intelektualne nesposobnosti precipiranja realnosti in zapisanih bioloških dejstev.
Kaj je empatija in sočutje; ” Sposobnost empatije nas povezuje v trdne skupnosti, spodbuja našo pripadnost skupini in nam pomaga ohranjati pozitivne odnose, ki človeka polnijo in mu dajejo potrditev. Sočutje, ki poleg empatije vključuje tudi skrb za druge, prav tako ustvarja vezi med nami, spodbuja občutek sreče ter krepi naše prosocialno vedenje. Pripomore k zmanjševanju stresa in spodbuja ustvarjanje moralnih čustev in moralnega sklepanja, kar izražamo preko prijaznosti, nesebičnosti, radodarnosti, ljubezni.”
Bi ti predlagal, da si še enkrat prebereš moj prvi zapis v tej temi, pa nima smisla, ker zopet ne bi razumela zapisanih dejstev, ker program indoktrinacije, v ozkih okvirih katerega se giblje tvoja percepija, tebi preprosto ne omogoča pravilnega dojemanja realnosti. Poleg tega je tvoja težava še izredno omejen intelektualni doseg, ki ti omogoča le delovanje znotraj ozkih okvirov laži normi družbe oz. zanikanja realnosti, da ne prizadenemo čustev snežinkic.
Ma veš, kako se mi ljubi brati tvoja večno enaka čreva… saj pa kar naprej goniš iste lajne.
Biološka danost žensk je ravno čustven doprinos družbi, če jo že ravno omenjaš. Seveda pa v tvojih teorijah zavrženih moških obstaja samopomilovanje in samopoveličevanje, kar bi ti rad prodajal kot moška čustva. Ubogi ubogi nerazumljeni, pametni in čuteči moški, ki jih oprane trdosrčne ženske niso zmožne sprejemati, razumeti in podpirati…
Eh, nima smisla. Seveda pa lahko še naprej težačiš in samemu sebi verjameš. Tako bi ti moralo biti lažje. Pa ti je?
o bog, 11.09.2025 ob 17:53
Kakšni standardi. Odrasel človek se zna nahranit in poskrbet za svoje osnovne potrebe. Dajmo ploskat 🙂
S tako plitkimi ljudmi pač ne moreš se it partnerstva. Da se pohvalijo da so zmožni sami zase poskrbet. Ni to nekaj samoumevnega? Ljudje iščemo druge ljudi, s katerimi nam bo lepše kot nam je samim. Ne kuharje in čistilke. Iščemo ljudi. Svoje ljudi. Nekoga za kogar bomo navijali, ga vzpodbujali, mu nudili ramo ko bo rabil, viski ko bo rabil :), uho za poslušat ko bo rabil in on isto nam nazaj. Nekoga ki bo naš prijatelj, ljubimec, sopotnik…..naš človek. Ljudje sta tako površinski da je strašljivo. EQ vam orng šepa. Orng. Zato so zakoni nikakvi, ogromno samskih, ogromno ločenih….. Ker niste zmožni odnosov z drugimi ljudmi. Vidite samo površne stvari. Zbirate točke. Tekmujete kdo več da. Kdo več ima. Da odrasel človek stopi na pot iskanja partnerja in je njegov opis samega sebe – imam službo, avto, živim sam, kuham, pucam…..strašljivo. Ni to samoumevno? KDO si? Sploh veste KDO ste? KDO, ne kaj znate. KDO ste?
Tole je za prebrati 10x.
noc, 11.09.2025 ob 21:04
Zelo dobro razumem kaj pises, ni potrebno tako natancne analize vsake moje besede.
Ampak kaj se skriva za tem pisanjem, ker marsikatero besedo tako obrnes, zadaj se pa vidi se mnogo vec (o DRESURI zensk in podobnih tvojih besedah v neki drugi temi ali tej, ne da se mi gledat)
Ja itak da je tko, kot pises (1. pod razclenimo), sej je cel sistem narejen tko, halo. Sam glupi smo eni in drugi. Pa zdej k si povedu, da zenske niso samostojne, a si kej bolj svoboden? Nisi, ker si se vedno v sistemu, kot vsi ostali. Vsi pa delamo eni proti drugim. Kljub vsemu ce odmislis zadaj, pa so zenske zelo mocne in sposobne, kot tudi lahko moski vidite, sam nocte si priznat. Pa nebi rable bit. Ker da bi si kaj taksnega nekateri moski priznal, vam je najhujsa nocna mora
Drugo, ko zenske vcasih niso mele kam, se to JE dogajal za stirimi stenami, to pa lahko povejo starejsi ljudje, ki se spomnijo. Sem veliko zgodb slisala. A je dons kej drugac? Se vedno je veliko vec sovrastva z moske strani, kot iz zenske!!! Ne vem kje ti zivis
Ker si ti ta, ki poudarja kako so zenske vse zajebale, zadej mas pa moske, ki po tvoje ta sistem vodijo??? Wtf are you talking about
Vseeno, makes sense nekatere stvari, ki si jih napisal. Ampak kje je resitev vsega tega? Ne vidim je
Za noc / lahkonoc
OK, ne bom namerno trolal z resnico povedano na krut način in ti bom povedal kaj in kako na normalen/človeški način.
Kristalno jasno mi je, da bom z besedo ”dresura” dosegel efekt jeze in psihološkega odpora. Dejansko govorim o tem, da mora biti moški intelektualno, finančno, fizično in čustveno na nivoju ter imeti jasno pot (svoj program) po kateri gre ter mora svojo žensko vključiti v to celoto (to namerno rečem ”dresirati”) na način, da jo prepriča, da mu lahko zaupa in bo on mil, ljubeč in skrben vodja, njena opora ter zaščita, ona pa bo mati njegovim otrokom in sopotnica, ki ga bo podpirala na njuni poti.
Če ženski ta ”program” ne ustreza, gre seveda lahko v življenju svojo pot. Slobodna volja vsakega človeka je najpomembnejša.
Nadalje; ženske nikoli ne morejo biti samostojne, ker preprosto ne zmorejo ustvariti toliko kot potrošijo, torej potrebujejo moške. Drug razlog za to pa je, da belih žensk ne bo ščitil nihče z izjemo moralnih belih moških, to je realnost krutega sveta v katerem živimo. Torej, če nekdo potrebuje zaščito in dobrine od nekoga drugega, pač le ta ni sloboden. Pravice pa ”zagotavlja” tista skupina, ki ima trenutno moč in to le do takrat, ko jim to ustreza.
Poglej recimo ”demokratično” EU in kot ”pravicam” oni pravijo ”temeljne Evropske vrednote”;
-ko so Francozi, Irci in Nizozemci glasovali v nasprotju z željo tistih, ki imajo moč, so enostavno ignorirali referendume
-ko so Romuni glasovali v nasprotju z željo tistih, ki imajo moč, so enaostavno razveljavili volitve
-v plandemiji so tisti, ki imajo moč preprosto kršili ustave držav (ki BTW zagotavljajo ”pravice” državljanov) in terorizirali narod na vse možne načine, tudi z brutalnim nasiljem in zaporom
Itn…
Torej so ”pravice žensk” le mantra elite za zagotavljanje zvestobe velikega dela belih žensk trenutnemu ”sistemu” in sodelovanje v vojni proti belim moškim. BTW je sistem aktivno v vojni tudi proti belim ženskam, le ne na tako očitno odkrit način.
Nadalje; da, prav imaš, veliko sranja se je vedno dogajalo in se še vedno dogaja za štirimi stenami. Veliko moških je debilov, je pa dejstvo, da je tudi veliko moških porinjenih v kot in so nespoštovani na vsakem koraku, tudi doma od lastnih žensk. Ženske pa so dejansko statistično iniciatorke večine fizičnih ”obračunov doma”.
Motiš se, ko govoriš, da krivim ženske za kolaps. Vedno poudarim, da ni naloga žensk ščitenje družbe kot celote, ampak je to moška dolžnost. Vedno povem, da so krivci šibki moški. Naša naloga je biti močan in moralen, le na take moške se ženske lahko zanesejo. Če takih moških primanjkuje se ženskam odpelje (ker jih propaganda sili v to).
Ker so že 3 generacije moških zatajile v svoji vlogi in so dovolile psihotičnemu plemenu preko propagande uničiti našo družbo ekonomsko, moralno, zdravstveno, družinsko itn., smo se dandanes znašli v tej skorajda brezizhodni situaciji.
Naj zaključim v pozitivnem tonu; pri mlajši generaciji moških (18-45) je dosežena kritična masa močnih ter moralnih red pill moških, ki smo karakterno trdni in razumemo realnost tako kot je, žensko naravo in naše moške dolžnosti. Še nekaj let se bo situacija slabšala, ker imajo sociopati močno kontrolo, vendar menim, da bomo potem obrnili novo poglavje in doživeli novo renesanso. Vsak dan je manj bumerjev, ki slepo sledijo programu indoktrinacije in je vsak dan vse več mladih, ki razumejo kaj se dogaja. Elita ne more vladati ljudem, ki jo prezirajo. Brez sodelovanja mladih moških ne more noben sistem obstati in mlade moške so dokončno izločili iz družbe v času kljovida. Od tistega trenutka ni več poti nazaj in si je elita takrat določila črno usodo, le da se tega mnogi člani te elite še ne zavedajo, ker so skozi več generacij negativne selekcije postali popolni imbecili.
Le poglej kake ljudi nam psihotično retardirano pleme nastavlja, da nam ”javno” vladajo. Je tam kateri, ki bi bil sposoben čuvati narisano ovco???
Tako pleme kot njihovi plačanci so popolni retardi. Niso sposobni niti kvalitetne propagande.
”it’s always darkest before the dawn”
Navajo, kako pa kaj duševno zdravje, je precej na psu in bo še bolj opešalo, ker se tako trudiš vgraditi v svoj narativ psihičnemu zdravju sovražne paranoidne fiksacije, kot je seksizem in rasizem, ko nas ženske na vsakem koraku ogrožajo, tako da nas preslepijo, varajo, izkoriščajo, takoj za njimi se pa po škodljivosti uvrstijo črnci.
S temi pamfleti svojih verskih resnic skozi prizmo izkrivljene realnosti s stalno se ponavljajočim, suhoparnim črevesjem, ki se vleče skozi vse tvoje teme, si pa prislužiš 1. mesto dosadnjakoviča, ki melje ves čas iste teme in ne zna ničesar drugega povedati, ker si cepljen proti humorju in proti sproščenosti z avtistično neokretnostjo antiseptičnega racionalizma in praznega intelektualiziranja, oropanega emocij, kot da si robot.
Vendar ti tu dam nekaj prav, svojo realnost si krojiš sam, ampak ker objektivne realnosti pri tebi skoraj ni, saj izrazito sovpada s tvojo subjektivno realnostjo, zato, ko opisuješ vse te “slabe” ženske, opisuješ sebe, kakršen si sam. To je tvoj domet žensk, ki so tebi dosegljive, ki morajo biti enako ali še bolj čustveno osiromašene in puste.
dr. Sigmund Matias ?
Forum je zaprt za komentiranje.


