Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek želim več od življenja

želim več od življenja

Logika je zanimiva, sam ne vidim v katerem kontekstu jo ponujaš :)[/quote]
koncept: imeti več od življenja ☺ … v spanju se malo dogaja ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Skratka, da skrajšamo, ptiču v kletki predlagate, naj prosi skrbnika za večjo kletko.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Logika je zanimiva, sam ne vidim v katerem kontekstu jo ponujaš :)[/quote]
koncept: imeti več od življenja ☺ … v spanju se malo dogaja ☺[/quote]

ajaa ti si po vsem tem kolobocanju tukaj prišel z univerzalno rešitvijo. Se oparvičujem moji nevidnosti 🙂
zavedlo me je vso tole klobasanje… Problem nastane če greš spat z bejbo… torej se takrat naj nebi velik dogajal??? 🙂


koncept: imeti več od življenja ☺ … v spanju se malo dogaja ☺[/quote]

ajaa ti si po vsem tem kolobocanju tukaj prišel z univerzalno rešitvijo. Se oparvičujem moji nevidnosti 🙂
zavedlo me je vso tole klobasanje… Problem nastane če greš spat z bejbo… torej se takrat naj nebi velik dogajal??? :)[/quote]
emmm … z bejbami ne hodim spat

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Če je biti samska tisto, kar si ženska želi, potem pa naj bo. In naj to napiše, če je to res kar si želi.

Matkic in co., vseeno malo pretiravate in hočete samsko življenje prikazati kot polno svobode in zadovoljstva, kjer ni nobenih ovir ali občutkov ujetosti… 🙂
Ne se slepiti. 🙂


Če je biti samska tisto, kar si ženska želi, potem pa naj bo. In naj to napiše, če je to res kar si želi.

Matkic in co., vseeno malo pretiravate in hočete samsko življenje prikazati kot polno svobode in zadovoljstva, kjer ni nobenih ovir ali občutkov ujetosti… 🙂
Ne se slepiti. :)[/quote]

kaki pa so?

jaz jih ne občutim ona pa jih v zvezi?

Jaz lahko danes popoldne delam KARKOLI hočem od 17:00 – XX:XX lahko cel dan igram igrce… gledam porniče, drkam kurac, grem ven na kolo, na fitnes če bi hoto, laufat, gledat posnetke Lige Prvakov …basket… se ga napit

KARKOLI v mejah zakona… to so moje ovire… pa še zakon lahko kršim če me ne dobijo… če pa me pa nebom pusto na cedilu nikogar od bližnjih ampak samo šefa v podjetju 🙂

Torej kje so ovire ki jih slepim?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Potem sem tudi jaz in še kdo, napačno razumel. Res smo čudni…[/quote]
Vsi napačno razumemo lol[/quote]

Eh, vsi ne. Govori zase. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Samsko življenje omogoča popolno svobodo, težave utegnejo imeti le tisti, ki rabijo nujno berglo, ali pač ne vedo, kaj bi sami s sabo počeli.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ti pa pozabljaš, kar si napisal in jaz sem zaje*al, ko sem napisal, da so ženske narejene za poligamno. Napisal si, da so “naravno” narejene za MONOGAMNO. Predlagal si ji pa flirt. Zdaj bo bolj razumljivo. Mogoče. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zakaj taka gonja proti življenju v dvoje?
Tisti, ki ste tako proti temu, ste sploh že živeli v dvoje? Ste imeli tako slabe izkušnje?
Jaz sem samska pa ne delam nobene gonje proti lajfu v dvoje. Kvečjemu sem tako po tihem nevoščljiva. Mogoče pa so eni kar na glas nevoščljivi?
Veliko je prednosti samskega lajfa, to je res. Ampak so pa tudi slabosti. Jaz verjamem, da se da v razmerju tudi lepo živeti. Eni pač nismo poknjeni na igranje igric, namesto porničev in samozadovoljevanje imamo raje seks v dvoje (niti nimam nič proti ogledu porniča v dvoje). Zakaj bi mi kdo prepovedal kolesarit/teči/fitnesarit ne vem. Naj, ampak jaz bi vseeno kolesarila. Zaradi mene lahko kolesari zraven ali pa ta čas drka, porniče gleda ali igra igrce, gleda TV. Edino popivanje pa odpade. Pa, če sem doma ali ne.


Glej, saj ne vem če boš to razumel. Ni vsak Matkič in ljudje imamo različne navade, potrebe, želje. Jaz lahko delam vse to zudi v zvezi, le da nimam enakih potreb kot ti in zato ne bom.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Za nepismene: temo je odprla ženska, ki jo življenej v vezi, skupaj z vsemi obveznostmi, utesnjuje.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ja, je v zvezi. Ampak pismeni znajo razbrati, ni nujno kriva SAMO IN LE zveza, ampak so morda obveznosti. 😉 Če bi bila kriva samo zveza, bi namreč vsi v zvezi bili nesrečni. To je pa res težko za razumet. Kot da se z otroci pogovarjam. No, saj se. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Piše, da jo utesnjujejo prijatelji, partner, otroci. Znaš brati, ti odrasli velepametni Marko?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ta tip je dejansko zaostal…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

In kaj sploh samski svetujete. Ste tako mizerni v vaših samskih stanih, da se morate vmešavat v tiste, ki so v zvezi. Če bi res bili tako srečni in svobodni v svojem samskem stanu, ne bi lazili tu po forumu in svetovali tistim, ki so v zvezi. Zveze danes so drugačne, kot so bile takrat, ko ste bili vi v zvezi. 🙂 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Daj no, Matkic, saj dobro veš, da nisi ustvarjen za samsko življenje in zato ne zmoreš biti svoboden ter uresničiti vsega kar si želiš.
Če bi bil, nikoli ne bi živel z nobeno punco ter imel slabih izkušenj.
Seveda pa sčasoma postane človek strokovnjak pri iskanju dobrih in pametnih razlogov za svoj način življenja.


Jaz znam, ti pa zagotovo NE ZNAŠ.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


To je res. A zaenkrat še ni nič napisala, da želi biti samska.

Robi, pa je res Matkič samski? Punce res nima, ampak samski lajf mu je pa tuj. On je vajen, da ima doma vse spedenano, da mu mamica vse pripravi.
In tak, ki ne živi sam, soli pamet drugim. Mogoče ima avtorica teme tudi take parazite okrog sebe, ki se prepirajo na netu, namesto, da bi ji pomagali pri delu. Kaj pomagali, vsaj zase kaj naredili.

Kakšna smešna logika. A to, če imamo izkušnje, take ali drugačne, je pa kao dokaz, da nismo za samsko življenje. Ker kao, za samsko življenje si, če od rojstva nisi niti pomislil na partnerstvo.

Glej, od vrtca dalje ima človek tako polno glavo bulšitiranja, da kr malo traja, d apogrunta, kaj si v življenju res želi, kaj mu paše in kaj ne.

Drugi pa pač stopicajo po ustaljenih vzrocih, pol pa odpirajo take teme.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Seveda ti smešna logika, če si jo pa spet po svoje razlagaš. To ni noben dokaz, to ja samo pojasnilo, zakaj se eni tako zelo otepate zveze. Pa sploh ne, da je s tem kaj narobe. Narobe je, ker zagovarjate le to in samo ta vaš način življenja. Vsse drugo pa vodi v propad, zato ker ste imeli eno ali dve taki izkušnji sami.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tolk energije za kritiziranje samskih, niste pa zagovorniki vez sposobni avtorici dati nobenega pametnega predloga, kako naj si popestri življenje v vezi.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ne vem, kje vidiš kritiziranje samskih.
Pameten nasvet je pa stvar subjektivne presoje. Včasih je nasvet tudi to, ko ga ne dobiš in se mogoče spomniš, da boš stvar moral sam rešit, ker sploh noben ne ve, kako si ga zakuhal.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


HAHAHAHAHAHAHA

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close