Zakaj ste varali?
Ker bi bla rada Rabeljka http://i01.i.aliimg.com/wsphoto/v1/1029180901_1/large-size-New-font-b-Stainless-b-font-font-b-Steel-b-font-font-b-Wire.jpg
Ni fer, Pr 35 se ma lohk mal več svobode, ne pa da ga moraš vtaknit v kletko. Sej je zvestoba pa vse, sam ne moreš zamerit če pride ena SWEET ASS, once in a lifetime… To ni prevara. Moški nimamo šans
01:28:45,069 –> 01:28:47,571
IT’S ALL MY FAULT,
REALLY.
2040
01:28:47,571 –> 01:28:49,440
HE NEVER HAD A CHANCE.
2041
01:28:49,440 –> 01:28:52,026
MEN SELDOM DO.
Moški smo k troti, ve da ga bo najebal (umrl), sam se ne more upret nagonu zaradi katerega smo sploh nastali/preživeli… Sploh ko ogenj odhaja, je treba še zadnjo žerjavico loviti https://www.youtube.com/watch?v=AM49adjht8w
Nature power
Hlapljive snovi iz čeljustna žleze matice in njenega telesa, privlači trote ter jim pomaga, da na poletu odkrijejo neoplojene matice iz drugih panjev, ki so na svatbenem poletu.
http://www.storzek.net/cebelarstvo-ma-ja/matica.html
Trot se matici približa od zadaj in se iz spodnje strani priklene z nogami na matico. V trenutku združitve je trot nad matico katera razširi svoj želni prekat. Trot zakrivi svoj zadek in vtakne svojo spolno trobo v želni prekat. V trenutku izobrnitve štrcalne cevi trot ohromi, pade vznak in se loči od matice in mrtev pade na tla.
To je isto k da bi se za 15let star avto zapufal za 10let, pa ker idiot bo to naredu.
Ne rečem za NOV, k diši po novem, ga lohk 15let uživaš, pol ga pa prodaš revnim študentom za male pare, sam pa staro za novo vzameš. Razen če ti ta avto res tako dobro služi, lepi spomini, ga potem še naprej vzdržuješ, ker je del tebe pa to 😀
Ravno to je prdnost 35+ žensk, da si lohk, če je prilika (lohk da ne bo nikoli) še malo zabeliš življenje s kakšno mlado, a ni ? Če pa še to ni, pričakujete isto kot 20letne lepotičke, zakaj bi pol vzel 15let starejšo, kje je že prednost ? Da zna bol srat po glavi ?[/quote]
Pol pa najbolje, da vzameš kako 70 letno. Veš kako si boš šele potem zabelil z 20-letno svoj dolgcajt. Študiraj malo širše. 😉
Ravno to je prdnost 35+ žensk, da si lohk, če je prilika (lohk da ne bo nikoli) še malo zabeliš življenje s kakšno mlado, a ni ? Če pa še to ni, pričakujete isto kot 20letne lepotičke, zakaj bi pol vzel 15let starejšo, kje je že prednost ? Da zna bol srat po glavi ?[/quote]
Pa kdo te pa prepričuje, da moraš imet 35+? Imej kar ti paše. Kaj se tok jeziš sploh? Na koga? :))
Jaz tebe ne žalim, ne razumem zakaj moraš ti mene …
Tako je, in ravno to je moja teza, da ženske preskakujejo, od enega k drugem(tipu moških), najprej dobijo dobrega jebača(recimo), ki je ”nezanesljiv (bolj ali manj) pa zaradi manjka tega, potem v sebi menijo da rabijo zanesljivega, da bo potem ok, da bodo že vzele v zakup manjko na seksualnem področju, no potem dobijo to in potem varajo ali jih spet dobi nekje (na delovnem mestu itd) en jebač prek prevarajo zanesljivega tipa in tako se krog ponovi….. v nedogled, nekatere pragmatično ven izstopijo na podlagi ”money talks bullshit walks” in vzamejo v zakup slabo seksualnost in postanejo zafustrirane, tipi pa dobijo 2x na mesec (če) druge varajo naprej, ene so raje samske in se tolažijo da raje samske kot v slabi zvezi….
In to je to, ženski cikel(pa najsi se začne kjerkoli, ene začnejo z jebači druge z umirjenimi, se poročijo pri 25tih nardijo kakega froca, potem se ločijo s svojo srednješolsko ljubeznijo)….
Nesrečo imajo le v tem, ker po 35tem jih je večina v strmi krivulji navzdol po zaželjenosti pri moških…..
No nekaj srečnic, dobi mogoče 90% kompatibilnost, še nekaj je takih, da ugotovijo, da to kar so želele, jim več potem niti ni tako pomembno….. ampak v 75% pa tale teza drži, vsaj po mojih opazovanjih. Vedno tisto kar manjka postane glavna prioriteta v naslednjem moškem (ali ženski) ker najbolj izstopa in pomankanje prerase iz 10% v 90% občutek nezadovoljstva (ne vedno, marsikdaj pač)
Ideal za žensko je, če ne dobi vse v enem. Da jo oplodi en PRASEC, frajer, surov dec, jebač… Potem da jo en piflar/beta fag vzdržuje, kot tudi njenega otroka. In pa da potem ko se navidez/fake “zaljubi” in odljubi v tega piflarja, spet dobi očeta za občasno obdelavo, al pa novega prasca/ljubimca, da da tisto primarno ven iz sebe, da jo obdela k ničvredno psico v postelji, potem gre lahko spet domov k zvestemu možeku, k je revček bivši piflarček z dobro plačo, morda od staršet stanovanje/hiška, k je doma že vse pospravil, napil otročke z mlekcom, z njimi naredil domačo nalogo, jih dal spat… In jo ves srečen doma čaka, ona pa je tudi vesela, da ima doma zvestega, delovnega in pridnega moža, ze denarjem jasno. Tko da dosti parov je srečnih, ker ima ženska ljubimca, eni moški to tudi vzamejo v zakup in so vsi srečni.
Forum je zaprt za komentiranje.