Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Včeraj je moj gledal eno vitko blondinko. Mislila sem, da bom znorela.

Včeraj je moj gledal eno vitko blondinko. Mislila sem, da bom znorela.

pa kaj, če jo gleda.
a ti pa ne pogledaš kakega dobrega tipa nikol, al kaj?
če te ne bo več maral, se ti bo dogajalo kaj hujšega.

Iztok, pazi kaj govoriš. Tukaj smo večinoma ženske in hitro se lahko zgodi, da te napademo zaradi tvojih misli, kaj šele besed.
Si na tankem ledu… Že zadnjič si izzival s tisto Slovaško reportažo, sedaj pa še tole…

Drugače pa punce,
Iztok to samo pravi. V resnici… ko je njegova bejbi v bližini je izredno pozoren do nje in ni videti, da bi kam špegal.
Mislim, da nas samo malo heca.

Andreja Verovšek, univ. dipl. soc. del., edukantka telesne psihoterapije *** Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Mladost kam si se zgubila in moje razmišlanje, se tudi od tedaj, ni spremenilo. Pa poglej nekaj ljudske modrosti, ki ji pravimo pregovori. Prvi pravii: še mačka lahko škofa pogleda… še : prepovedano je najslajše in na koncu še : pogledati ni greh… Ljubusumje zaradi pogleda na nekaj lepega je res odveč in je prej v škodo kot v korist partnerski zvezi, ki mora sloneti na medsebojnem zaupanju. Le verjami staremu mačku, ki že vrsto let živi v zakoski zvezi.

Tudi midva tako. Kdaj pa pogledam samo jaz in komentiram – kdaj drugič pa samo ona.

V čemu je pravzaprav problem?
(razen v pomanjkanju samozavesti avtorice teme – kar je očitno. Ampak to se rešuje na druge načine, ne pa s prepovedovanjem pogledov ali traumiranjem ob njih)

Tudi midva tako. Kdaj pa pogledam samo jaz in komentiram – kdaj drugič pa samo ona.

V čemu je pravzaprav problem?
(razen v pomanjkanju samozavesti avtorice teme – kar je očitno. Ampak to se rešuje na druge načine, ne pa s prepovedovanjem pogledov ali traumiranjem ob njih)[/quote]

eh, jaz vedno čekiram druge ženske, moj se samo reži poleg. še opozorim ga na kakšno dobro.
pomanjkanje samozavesti? tudi, predvsem pa pomanjkanje ljubezni v vezi. verjetno, če ženska vidi ali čuti, da tipu ne pomeni kaj dosti, jo bo toliko bolj bolelo, če bo gledal po drugih.

Se strinjam. 🙂

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

Jaz pa znorim, ko mojemu pustim tamalega, da ga varuje na ulici, on pa gleda pičke okrog sebe, tamali pa kmal pod avto …

Jaz sem prodajalka v trgovini z visoko modnimi moškimi oblačili. Sem mlada, blond z dolgimi lasmi, vitka, in običajno imam živo rdečo šminko in lak za nohte. Ker se pač tako počutim super. Seveda me večina moških globoko gleda, če so njihove partnerice zraven ali ne, ampak jst osebno tega niti ne porajtam več. Seveda opaziš vse poglede, ampak jaz pa vračam samo poglede v oči. Nikoli se s stranko nebi spustila na privatni nivo. Pa me precej moških osvaja, pa vdim da imajo poročne prstane, ampak mene ne gane. Njihovo osvajanje me ne zanima.

Nič se ne boj, če jo je pogledal, največji ženskarji zraven svojih nobene ne pogledajo. Ko pa so sami pa je ohoj,haha

Če je ženska dobra, jo še jaz pogledam, včasih še kaj z možem pokomentirama – nobenih težav okoli tega.Saj to je normalno. A ti pa drugih ne gledaš ali kako???

V življenju sem opazila tri res lepe moške na ulici, za katere vem, da sem jih zavestno pogledala in vsi trije so opazili mene. Bil je to preskok energije. Drugih ne opazim na prvi pogled. Moški mi postanejo zanimivi šele pri osebnem kontaktu, pa verjamem, da gre vsak dan mimo mene več deset takšnih, da okoli padeš.
Moški menda gledajo drugače, pogled jim pritegne ženstvenost, erotičnost, seksualnost, atraktivnost, posebnost, dekolteji, in ženske se tega zavedamo, zato je toliko naših atributov tako ali drugače razstavljenih in dekoriranih na poglede mimoidočih, največkrat dedcev. Kak zažvižga, kako oblaja, tisti v paru prikrito ali manj prikrito puščajo oči na razstavnem eksponatu, ampak na ta način še nisem srečala nikogar za randi.
Moj doma gleda mene, ko sva zunaj pa sigurno tudi druge razstavne eksponate, kaj se dogaja v momentu ogleda posameznega primerka v njegovi glavi, niti ne razmišljam, niti se ne obremenjujem, sem pa prepričana, da ko vidi globok dekolte skoraj do bradavičk (ki si ga razstavni eksponat kopak obleče seveda samo zaradi sebe:-), pa sem prepričana, da ne razmišlja o srednješolskih matematičnih problemih.
Ne nergam, ker se ne obremenjujem, imava pa dogovor, da ko sem zraven, prikirito ogleduje prosto po Prešernu, če pa ima željo pobuljit, pa da me mora obvezno spustit iz objema in se oddaljit na korak ali dva. Tudi sama ne prenesem moških, ki zraven partnerke preveč brezčutno puščajo oči na moji riti ali joških. Se strinjam z zgornjimi posti o osnovnem bontonu in spoštovanju partnerke, ženskam, ki jih pogledi njihovih dedcev na razstavne eksponate motijo, pa svetujem, da se sprijaznijo z mislijo, da so hkrati same razstavni eksponat moškim drugih žena.
Ps: vitko dolgolaso dolgonogo atraktivno blondinko bo pogledalo 99% moških, ki niso istospolno usmerjeni. Pogledalo jo bo tudi 99% žensk, ki niso istospolno usmerjene. Tudi avtorica posta jo je, ali ne? 🙂

Ena okrogla črnolasa!

Sploh se ne sekiraj, naslednjič ko boš s partnerjem, pa boš videla kakšnega dobrega tipa, pa še ti BULJI vanj!

se strinjam. buljiti drugam v prisotnosti partnerja je totalno nespoštljivo.
Iztok, tebi se pa vidi, da si še mlad. saj boš nekoč odrastel.

Meni je pa že čudno, če moški ne pogleda “vitke blondinke”:)))…pa saj tudi me pogledamo, če je kje kak fejst moški. ….big deal…..dokler le gleda, je še vse ok;))
Je pa res, da je moških veliko na jeziku, ko je treba v akcijo, pa “rep med noge in gas”:)))
Ok…malo heca….lep dan vam želim, jutri bo baje dež:(

Če tip pogleda žensko, ki gre mimo in obratno ni nič kej takega. Da bi pa prou bulil oz. se pol še neki očitno obračal za njo, ti pa itak takoj pokaže kak debil je, da to dela pred svojo žensko kot da jo niti mal ne spoštuje.

Ajde punce in fantje… bodimo pošteni.. Nekaj je če si moški ogleda dobro žensko, drugo pa je če jo bulji… to je definitvino žaljivo za partnerko… Za moje pojme

Eh ne sekiraj se. Vitke se gleda, okrogle se pa bolj opazi, ker ste bolj seksi (vsaj tako se poudarja na MON-U).

lol

S kakšnimi malenkostmi se nekatere ukvarjate… (morebiti je le preveč zabolela zavist nad blondinko) in ne toliko partnerjevo buljenje.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Težko je določt to mejo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Aja pa še to. Avtorici priporočam naj shujša in začne hodit na fitness, tako bo pridobila na samozavesti in se ji nebo več zdel potrebno primerjati se z drugimi puncami in se bati, da jo bo fant zapustil.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Očitno si v njej videla konkurenco.
Če bi bila s sabo zadovoljna, te ne bi bilo strah in ne bi bila ljubosumna na druge ženske.

Se strinjam z Robijem. Ampak veliko lažje je plivati po “anoreksičnih preklah” ter si metati pesek v oči, da imajo VSI moški radi močnejše. To se vidi na tem forumu, pa tudi v vsakdanjem življenju.

Lahko je privlačna bolj suha kot tudi malo bolj močnejša, ali pa ona “sredinska”. 🙂
Če pa so ekstremi, pa gre bolj za fetišiste.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Močnejše privlačijo samo tiste, ki so tudi sami močnejši, ali pa ko so mnenja, da si boljše tako ali tako ne morejo dobiti.

ps : komaj čakam na feedback, da se smejim

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Lahko je privlačna bolj suha kot tudi malo bolj močnejša, ali pa ona “sredinska”. 🙂
Če pa so ekstremi, pa gre bolj za fetišiste.[/quote]

Matjažko, a si fetišist?

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close