Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Včeraj je moj gledal eno vitko blondinko. Mislila sem, da bom znorela.

Včeraj je moj gledal eno vitko blondinko. Mislila sem, da bom znorela.

🙁

znori, pa pojej tri tortice

ja hvala no 🙂

A ti nikoli nobenega drugega tipa od svojega ne pogledaš?
A če greš mimo izložbe in si kaj v izložbi pogledaš, pomeni, da boš to tudi kupila?
Grow up, babe.

zdravilo: shujšaj, poštrihi se na blont……in ga sčevljaj.

zdravilo: shujšaj, poštrihi se na blont……in ga sčevljaj.

Moj pa pravi, da se sploh ne zaveda da gleda druge;)))

Dovolj si glupa, da si to zaslužiš.

Kako pa veš, da jo gleda? Kaj pa če gleda dober avto, ona gre pa slučajno mimo avtomobila:)

Poglej s tega zornega kota. To je enako, kot če bi bila v restavraciji. Torej, če je že naročil hrano, a to pomeni, da ne sme več gledati jedilnika/ponudbe?

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

Z mojim pa skupaj gledva ženske in tipe, pa kaj pokomentirava :))), se pohecava…Je prav zabavno.

Pa kaj si nič ne zaupate al kako?

Dokler jih samo gleda je v redu……..:)))

Jaz vedno rečem: če sem na dieti, še ne pomeni, da ne smem gledati jedilnika :).

Moškim je to v naravi, da bulijo druge ženske. Pa verjetno si tut mislijo, da bi jo nabrisali hahahaha. Ampak to je v podzavesti in ostane tam. Večinoma.

A jo je gledal z odprtimi ali zaprtimi usti???

bi razumela glede norenja, če bi pisalo, da je včeraj tvoj natepaval eno vitko blondinko.

naj ti bodo takšne stvari motivacija.

Zvestobo ti je verjetno obljubil, za slepoto pa na magistratu ne sporašujejo.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Jaz ves čas gledam okrog sebe, če je kaka huda tudi prekinem pogovor z ženo, da si ogledam noge, pa ostalo….., ne dovoli mi pa tega, da bi pristopil k njej in jo povabil na indijančka.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Zvestobo ti je verjetno obljubil, za slepoto pa na magistratu ne sporašujejo.

:)))))))) strasno dober komentar

…samozavesti punca!!!! Očitno nisi zadovoljna s seboj, pa misliš, da tudi tvoj ni in gleda po drugih. Tudi moj pogleda, pa kaj! To je čisto normalno! Tudi jaz pogledam, pa si ob tem ne mislim, kako bi se z nekom dol dala….
Delaj raje na sebi, na svoji zunanjosti, če nisi zadovoljna in predvsem na samozavesti, pa boš drugič z njim pokomentirala kako vitko bjondo!

Iztok, eno je pogledati, drugo je zjati. če imaš zraven partnerko.
To je skrajno nevljudno in nespoštljivo do partnerke.
Preberite si kak bonton, da ne boste takšni egoistični kreteni.

ena okrogla črnolasa
povej mu, da te to moti in da takšnega nespoštljivega obnašanja tudi ne boš prenašala.
Naj se kontrolira, ko je v tvoji prisotnosti in upošteva tvoja čustva.
Če noče, potem tudi veš, kam sodi.
Na smetišče zgodovine. Pojdi naprej brez njega.

Najlepše je pa skupaj pokomentirati. 🙂 To je povsem človeško. Verjame, da punce gledate tudi moške. Vendar ok, tukaj ste res bolj spretne in naredite to bolj prikrito.

Lep pozdrav, Iztok http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju http://avto.over.net/ http://iztokfranko.tumblr.com/

obstaja dobra razlaga za to, zakaj ženske manj opazno čekiramo tipe.
baje imamo ženske dosti bolj razvit periferni vid, kot pa moški iz evolucijskih razlogov. za nabiranje borovnic ga rabiš, za lovljenje gazele niti ne.

ne rabimo direkt buljit v nekoga, če ga hočemo prečekirat 🙂

bolje, da gleda blondinke kot pa blondince ali otroke. to je normalen dedec, če gleda ženske. sumljivi so tisti, ki ne gledajo drugih žensk.

Jaz se s tem popolnoma strinjam. To ni kulturno, niti spoštljivo do partnerice. Meni je najbolj nerodno takrat, ko vidim cele družinice v trgovini, pa žene zraven, dedi pa buljo kot da že 100 let niso vidli ženske, pa zraven verjetno še sanjajo kaj. Saj je res, to je normalno, da pogledaš drugo osebo. Sam sej vidiš tisti look, ki pove nekaj več. No in to je žalosto, vezani možje ki flirtajo. To pa pomeni, da v zakonu verjetno ni vse ok.

Najbolje, da mu iztakneš oči. Če še nisi dovolj nora, pač kupi samo plašnice. Ali pa v Venera shop-u imajo take fajn preveze za čez oči.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close