SREČA V DVOJE
Jp, zanimivo. Človek je čist iskreno napisal, kaj si želi. Pa se najdejo tiste pametne, ki sikajo pa do nezavesti filozofirajo kaj je sploh dama.
Dama je za vsakega moškega samo ženska, ki ji je v teh današnjih časih ostalo še kaj nežne ženske plati v komunikaciji z moškim, preprosto a ne in, če se nekatere ne vidite v tem, bi bilo prav lepo, če nebi komentirale želje avtorja. Že s tem bi pokazale, da je še nekaj od “dame” v vas.
To je pa včasih res škoda. Moški (še) ne vejo, da je pri ženski bolj pomembna vsebina, kot pa lupina.
Če nič ne pokažeš, ni nič videt.
probaj2013
začetni oglas je bil OK napisan. Žal mi je, da nisi uspel z njim. Mogoče bi se pa pridružil našemu naslednjemu MON pikniku… :-)[/quote]
greš na promenadni del svoje vasi, trga, mesta … in prvo (po možnosti v kikli), ki ti je všeč (in ni tipa poleg nje) potegneš v teman kot, zaližeš, strgaš z nje gate in nasadiš.
Če te bo vprašala za mail, gsm … je taprava.
To je pa včasih res škoda. Moški (še) ne vejo, da je pri ženski bolj pomembna vsebina, kot pa lupina.
Če nič ne pokažeš, ni nič videt.
probaj2013
začetni oglas je bil OK napisan. Žal mi je, da nisi uspel z njim. Mogoče bi se pa pridružil našemu naslednjemu MON pikniku… :-)[/quote]
greš na promenadni del svoje vasi, trga, mesta … in prvo (po možnosti v kikli), ki ti je všeč (in ni tipa poleg nje) potegneš v teman kot, zaližeš, strgaš z nje gate in nasadiš.
Če te bo vprašala za mail, gsm … je taprava.[/quote]
… ali je pa “taprav” on…
Forum je zaprt za komentiranje.