Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek SREČA V DVOJE

SREČA V DVOJE

Zdravo

Saj mene bodo tudi,………..

;)))[/quote]

Evo, jaz sem ga zgoraj že pribila na križ. :)) On bo kriterije postavljal, madonca. ;))[/quote]

Ha ha ha,…………….lep sonček je zunaj 😉 , me bo sonček lepo grel na križu..;)))

Lep dan vsem!

Odločil sem se, da z vami delim svoje občutke in pač želje. – MAMO PA RES SILNO SREČO :))

Veliko tukaj na forumu prebiram, da moški ne najdejo žensk ali ženske moških za resno vezo, kar se drži tudi mene. MOGOČE SI SE POLIL S KAKIM SEKUNDNIM LEPILOM IN SE ZDEJ TO LEPI, AL KAKO :))

Tudi sam sem poskušal preko portalov,tudi agencije mi niso tuje,bil sem tudi na dogodkih za samske in, če potegnem črto vidim, da je to bila izguba časa in seveda posledično tudi denarja.
SKRATKA, NI GA ČEZ POTREBE IN SKRAJNI OBUP…. ZAKAJ PRI VSEM TEM LEPILU SE TE KAKA NE PRIME…? MOGOČE SI ŽE PREVEČ KIČAST IN IZSTOPAŠ IZ POVPREČJA – HM?

Sem oče enega otroka,skrben in poštene osebnosti. POŠTENE OSEBNOSTI…. ZANIMIV IZRAZ Upal sem, da bom nekako res spoznal pošteno žensko, ampak nikakor, da pride v moje življenje. Vse kar spoznaš so ženske, katere enostavno NE VEDO, – TE “NE VEDO” SO TISTE, KI TE NISO MARALE kaj si sploh želijo,pač imela bi te za nekakšno trofejo s katero bi si mogoče 1 krat na teden krajšala čas,pa uživala v razvajanju tvojega denarja,..hmmm…….ja veliko takšnih dam sem spoznal.
DRAGI MOJ, NE VEM KAKA TROFEJA BI BIL TI, MOGOČE IMAŠ EDINO KAKIH 200KG PA BI TE MELE ZA KAPITALCA IN GLEDE NA TO, DA JOKAŠ NAD 40€, KI SI JIH INVESTIRAL V DOGODKE ZA SAMSKE, POL SI RES NEKA DOBRA PARTIJA…. IN MOGOČE JIM PAČ DELUJEŠ KOKER DA NE ZMOREŠ VEČ KOT ENKRAT NA TEDEN :))

Res je, da želim imeti ob sebi damo,damo katera ve se obnašat kot ženska,katera ve, da kot dama lahko premika gore,,….DAMA, KI PREMIKA GORE – ZANIMIVO – DAMA FIZIKALKA :)) Ne rečem, da nisem spoznal lepih,urejenih dam, ampak če ne veš pokazati ali imeti ženskega pristnega šarma,me žal ne pritegneš. MIŠEK – TEBE BI PRITEGNILA VSAKA, KI ŠE TOPLO LULA, TKO DA DEJ NO :)) IN KO BEREM TVOJE PISANJE, NE BI O KAKI SILNI INTELIGENCI, KI PA PRITIČE GOSPODU…

Spoštovane dame, zelo vas cenim in spoštujem, ste nekaj najlepšega kar je na planetu in zaslužite si vso spoštovanje,…AMPAK,……bodite dame in se tako tudi nosite,….MOŠKIM pa prepustite, da to tudi ostanejo….

Štejem 36 pomladi,samski par let z višjo izobrazbo,športne postave in pozitivne energije.

Spoštovana dama,če te ne moti, da sem oče zlati hčerki,bom vesel tvojega ZS sporočila.
CELO OTROKA IMA ZLATEGA…. STE PA RES OD HUDIČA PR VAS DOMA, SREČNA VSAKA, KI TE BO ZGREŠILA

Naj vas sreča spremlja!
TEBE PA PAMET IN SAMOKRITIKA

Ženska, če sploh si,…hmmm..,kar dvomim,…se mi smiliš,ampak tudi živeti moraš….:))

Mi pa taksno pisanje kot je navedeno zgoraj, da vedeti, da je res malo žensk,katere spoštujejo SAME SEBE.

😉

Evo, jaz sem ga zgoraj že pribila na križ. :)) On bo kriterije postavljal, madonca. ;))[/quote]

Ha ha ha,…………….lep sonček je zunaj 😉 , me bo sonček lepo grel na križu..;)))[/quote]

Ti bom dala oceno kot pri umetnostnem drsanju – za umetniški vtis: 5,7, za tehnično izvedbo: 5,3. Še nekaj vaje bo potrebno za šestico. :)))

seveda sem ženska, samo ne tvoj rang, zato ne prepoznaš :))))

Ha ha ha,…………….lep sonček je zunaj 😉 , me bo sonček lepo grel na križu..;)))[/quote]

Ti bom dala oceno kot pri umetnostnem drsanju – za umetniški vtis: 5,7, za tehnično izvedbo: 5,3. Še nekaj vaje bo potrebno za šestico. :)))[/quote]

Je pa več kot 5..;))

Potem delaš sramoto nežnejšemu spolu, da se tako neinteligentno obnašaš,..se ti ne zdi?

No pa smo že tam. Probaj je začel žalit Aleksandro. Hitro je pokazal svoj obraz.

Mene samo zanima, kateri pobalinček je tale Probaj2013. Sicer nekoga sumim….;))

Potem delaš sramoto nežnejšemu spolu, da se tako neinteligentno obnašaš,..se ti ne zdi?[/quote]

:)))) neinteligentno obnašanje?????

mislim da manj kot boš pisal, manj boš razjasnil stvari o sebi. tržno gledano – čim manj piši in čakaj, da se plen sam oglasi. v kolikor se boš še bolj razkril, bojo pobegnile…..dame :))

Potem delaš sramoto nežnejšemu spolu, da se tako neinteligentno obnašaš,..se ti ne zdi?[/quote]

Tudi tvoje pečanje z dvomiljivimi damami, ki si jih menda toliko spoznal, ni ravno odraz visokega IQ, visokega EQ pa sploh ne.

ha ha ha………:))))))))))

Potem delaš sramoto nežnejšemu spolu, da se tako neinteligentno obnašaš,..se ti ne zdi?[/quote]

:)))) neinteligentno obnašanje?????

mislim da manj kot boš pisal, manj boš razjasnil stvari o sebi. tržno gledano – čim manj piši in čakaj, da se plen sam oglasi. v kolikor se boš še bolj razkril, bojo pobegnile…..dame :))[/quote]

Glej, naj pobegnejo, ni panike. Če bom katero zamikal bo že pisala,je pa VELIK PLUS, da ene že prej odpeketajo..::)))

No pa smo zvedeli kako damo išče :). Samo take dame zanima debelina tvoje denarnice.

Probaj2013, meni so všeč moški, ki se spoznajo na borilne veščine – tukaj na MON nikoli ne veš, kdaj boš kakšnega takega rabil. :))) Aja, če pa znaš igrati vsaj na pastirsko frulico, bo tudi o.k. :))

Impresivno..;)

VSEM ŽELIM LEP POPOLDAN,žal me čaka malo daljši sestanek!

😉

Imaš vsaj spodobno plačo, reicmo vsaj 1300€? Jaz imam preko 1500€ tako, da me ne mikajo tisti z nizkimi plačami.

Čuj, oglasi se še kaj, ni vrag, da tvoje Sneguljčice ne bomo našli. :))

Moral sem še ti odgovoriti prej ko pobegnem…..

Nisem tukaj, da bi debatiral o moji plači,že v prvi vrsti ne zaradi varnosti.

Tako da,…..saj je nekje moj mail napisan.

😉

Čuj, oglasi se še kaj, ni vrag, da tvoje Sneguljčice ne bomo našli. :))[/quote]

Pridem,pridem,….ampak kasneje,..

adijo


Oh kakšna samohvala. To je res poseben rang. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Probaj123, kaj pa ponujaš?
Izobrazba je bolj tako tako, rad se družiš z damami, ki jim plačuješ seks. Še kaj?

Dama je ženstvena in ve kaj hoče.Predvsem pa je tako da Dama preprosto si ali pa nisi.Nemoreš tega zaigrat ali pa se trudit to biti. To očarljivo prefinjenost preprosto imaš ali pa nimaš v sebi, lahko bi rekla, da se s tem tako rekoč rodiš. In če je ženska fina, lepo hodi in se zna obnašati še ne pomeni, da je “finoča”. Ker tu je velika razlika. Tako imenovane finoče pa so zame tiste ženske, ki so polne same sebe in na vsak način vzbujajo pozornost. Hočejo da jih vsi gledajo, ter same sebe hvalijo kako so lepe in mlade.In te wnb dame seveda ne pijejo piva ampak le šampanjec in to obvezno v temu namenjenemu kozarčku ipd. In to z gostilnami nima veze, saj če si dama si dama, neglede na to ali sediš v gledališču, poslušaš opero s prekrižanimi nogami…ali pa sediš za barskim stolčkom ob šanku in piješ pivo s kolegi.

Probaj2013,vedno uspe!SREČNO!

Zdaj pa še mene zanima kaj je in kaj ni dama ?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close