SREČA V DVOJE
Zanimivo, da se ti nobena ne javi. Babe bodo raje odprle še 10 tem, kje so dedci za njih.
Zanimive so te ženske na mon-u, tarnajo, kako ni tipov, pa d ahočejo urejenega, s službo, nad 30, to, ono..pa se javi en, pol pa ni zanimanja.
Mislim, da ima Matkič prav, ženske sploh NOČETE najti moškega, v resnici, ker človek, ki nekaj hoče, naredi vse, da se mu cilj uresniči.
Če je dama to kar išče avtor te teme, bi se ob tej priliki opravičil Z_S ker sem jo oni dan “ozmerjal” s tem pridevnikom….. ;)[/quote]
Hehe…”dama” je res pridevnik, ki mi ne sede – me postara (se še počutim precej mlado).
On_, tvojega nagovora nisem razumela kot zmerjanje, ne se sekirat 😉
Dama je spoštljiv izraz za odraslo žensko. Zato Probaj123, bodi malo bolj previden s temi izrazi. Ženske mislijo, da jih s tem označuješ za stare, zato se nekatere tako zelo branijo tega naziva. :)) Saj veš, da ženske postanejo odrasle bolj pozno, zato se upravičeno posmehujejo temu nazivu. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.