SREČA V DVOJE
Črnogledost? Prej bi rekel realnost!
Črnogledi so bolj vaši komentarji, ki vam je namenjen “oglas” ;)[/quote]Ah On_ čisto si ga diskreditiral s svojim, kako ‘dvomiš, da mu bo tako zlahka uspelo’, kako je že tisto z darovi danajcev…?? drugi del je pa prispeval matkič s svojim GREMO GREMO cccccc[/quote]Veš kaj, če ga pa tole zagreni, pobije na tla potem pa res ne vem kako bi/bo zdržal z “nežnejšim spolom” 😉
Sploh pa tale opis, ki ga je sedaj podal….. Kat. daj malo premisli…. razpon let mogoče ni ravno zadel, bi pa lahko zadevo kompenzirala z zrela, samostojna in predvsem, da je iskrena in poštena, pa kosilo bi tudi skup spravila, a ne bi? :)))
Kaj pa sladico? 😉
Bom tole prevedla v naš ženski jezik:
Avtor je pri iskanju partnerice popustil na tistem področju, na katerem je tudi sam “šibek”. Torej, ne moti ga, da ima ženska od prej otroka. Zaostril pa je pogoje drugje – od ženske pričakuje, da je športnica, da rada potuje in da je vitka. Nam ženskam se pogosto očita, da imamo neke kriterije, moškim se zdijo celo nerazumni. Avtor pa je kot kriterij postavil, da ženska “športa”. To je tako, kot če bi jaz, ki imam rada glasbo, kot kriterij postavila, da moški lepo poje in igra še kak inštrument (npr. kitaro, da mi bo zapel podoknico :)))). No, meni je vseeno, če je moški nadarjen za glasbo in če hodi v opero ali gledališče, če mi drugače ustreza. Tudi, če ima kak kilogram več ali manj od idealnega, bo o.k., če je sicer v redu.
Da je stara nekje 30-45, samska, lahko tudi ločena z otroki.Da ima poštimano preteklost.Zaposlena. Da je urejena oseba,čista, da ji dobro kosilo ni odveč narediti. Všeč so mi ženske katere imajo v sebi vsaj malo športnega duha,ker sem tudi sam športnik.Da rada potuje.Da je zrela, samostojna in predvsem, da je iskrena in poštena. Sam sem visok 176 cm,vitke postave,kar seveda pričakujem tudi od ženske, da je vitka.
Evo,toliko.
;)[/quote]
KaJ pa izgled ženske? Ok, biti mora vitka. Ves čas poudarjaš kaka dama mora biti. Torej stil oblačenja, stil ličenja, frizura?
Da je stara nekje 30-45, samska, lahko tudi ločena z otroki.Da ima poštimano preteklost.Zaposlena. Da je urejena oseba,čista, da ji dobro kosilo ni odveč narediti. Všeč so mi ženske katere imajo v sebi vsaj malo športnega duha,ker sem tudi sam športnik.Da rada potuje.Da je zrela, samostojna in predvsem, da je iskrena in poštena. Sam sem visok 176 cm,vitke postave,kar seveda pričakujem tudi od ženske, da je vitka.
Evo,toliko.
;)[/quote]
KaJ pa izgled ženske? Ok, biti mora vitka. Ves čas poudarjaš kaka dama mora biti. Torej stil oblačenja, stil ličenja, frizura?[/quote]
Jaz sem dobila občutek, da tale dama zajema predvsem dobro gospodinjo, ki s svežim predpasnikom in žarečim nasmehom kot v reklami poskrbi za moža, otroke, dom in psa.
Bom tole prevedla v naš ženski jezik:
Avtor je pri iskanju partnerice popustil na tistem področju, na katerem je tudi sam “šibek”. Torej, ne moti ga, da ima ženska od prej otroka. Zaostril pa je pogoje drugje – od ženske pričakuje, da je športnica, da rada potuje in da je vitka. Nam ženskam se pogosto očita, da imamo neke kriterije, moškim se zdijo celo nerazumni. Avtor pa je kot kriterij postavil, da ženska “športa”. To je tako, kot če bi jaz, ki imam rada glasbo, kot kriterij postavila, da moški lepo poje in igra še kak inštrument (npr. kitaro, da mi bo zapel podoknico :)))). No, meni je vseeno, če je moški nadarjen za glasbo in če hodi v opero ali gledališče, če mi drugače ustreza. Tudi, če ima kak kilogram več ali manj od idealnega, bo o.k., če je sicer v redu.[/quote]
Starost sredi 30ih, športam, potujem, zaposlena, vitka, skoraj vse izpolnjujem.
Samo tisto ponavaljanje o damah, hja taka pa nisem. Sem normalna ženska, ne neka frajlica, ki pol dneva preždi pred ogledalom, da bo prava dama.
Bom tole prevedla v naš ženski jezik:
Avtor je pri iskanju partnerice popustil na tistem področju, na katerem je tudi sam “šibek”. Torej, ne moti ga, da ima ženska od prej otroka. Zaostril pa je pogoje drugje – od ženske pričakuje, da je športnica, da rada potuje in da je vitka. Nam ženskam se pogosto očita, da imamo neke kriterije, moškim se zdijo celo nerazumni. Avtor pa je kot kriterij postavil, da ženska “športa”. To je tako, kot če bi jaz, ki imam rada glasbo, kot kriterij postavila, da moški lepo poje in igra še kak inštrument (npr. kitaro, da mi bo zapel podoknico :)))). No, meni je vseeno, če je moški nadarjen za glasbo in če hodi v opero ali gledališče, če mi drugače ustreza. Tudi, če ima kak kilogram več ali manj od idealnega, bo o.k., če je sicer v redu.[/quote]
Starost sredi 30ih, športam, potujem, zaposlena, vitka, skoraj vse izpolnjujem.
Samo tisto ponavaljanje o damah, hja taka pa nisem. Sem normalna ženska, ne neka frajlica, ki pol dneva preždi pred ogledalom, da bo prava dama.[/quote]
Zdravo
Kje sem pa omenil, da mora ženska preždeti pol dneva pred ogledalom?
Frajlice ne iščem,beseda dama pa pri meni pomeni osebo,katera razmišlja s svojo glavo in se obnaša kot ženska.
;)))
Sicer pa, piši na ZS ali na moj mail:
Pozdravček
Probaj, kaj pomeni, da se obnaša kot ženska? Saj se vsaka ženska obnaša kot ženska :)? To moraš točno definirat, ker to damo si ves čas ponavljal :). Jaz sem si to predstavljala kot, da mora biti vedno lepo naličena, elegantno oblečena, se pravi s primerno službo, da ne bo hodila v kavbojkah ali celo kaki halji okrog :).
Pa smo ženske tiste, ki veljamo za preveč zahtevne:). Tisto kolerabco iz sosednje teme ste/so pa skoraj na križ pribili, ker je napisala kaj si želi od moškega;).
Glede dam,mislim, da sem ti povedal kaj mislim.
Razen, da ne vem kaj misli s tem, da se mora obnašati kot ženska, saj vendar žesnka se obnaša kot ženska 🙂
Tu pa se zelo motiš,mogoče kot ženska tega ne vidiš, ampak verjemi v moških očeh je drugi kot.
:)[/quote]
Torej napiši. Res nimam pojma kaj imaš v mislih. Velik poudarek si dal na temu pa nisi razložil kaj s tem misliš.
Vsi ostali kriteriji so jasni in meni se ne zdijo nič posebnega. Čisto neki splošni kriteriji. Razen tega, ki ga nočeš razložit.
Zame recimo ni žensko obnašanje, če ženska pijana okrog lavdra.
Glede dam,mislim, da sem ti povedal kaj mislim.
Razen, da ne vem kaj misli s tem, da se mora obnašati kot ženska, saj vendar žesnka se obnaša kot ženska 🙂
Tu pa se zelo motiš,mogoče kot ženska tega ne vidiš, ampak verjemi v moških očeh je drugi kot.
:)[/quote]
Torej napiši. Res nimam pojma kaj imaš v mislih. Velik poudarek si dal na temu pa nisi razložil kaj s tem misliš.
Vsi ostali kriteriji so jasni in meni se ne zdijo nič posebnega. Čisto neki splošni kriteriji. Razen tega, ki ga nočeš razložit.
Zame recimo ni žensko obnašanje, če ženska pijana okrog lavdra.[/quote]
Evo,nekaj si že sama ugotovila….;)
Si na dobri poti.
Grem zdaj na kratek sestanek.
😉
Forum je zaprt za komentiranje.