ŠPELA GROŠELJ +20 kg v novem videu
Me žalosti, ker čutim, da mate eni čudno zasnovano sliko idealnega telesa.. vprašanje o idealih in “merah” človeka, kok more zgledat…kaj je prioriteta Normalnega…. Da je srečen, zadovoljen in zdrav. Kilogrami gor ali dol! Veličina človeka in modrost je nekje drugje..ampak mislim, da tam midve ta trenutek nisva… Pa, da ne bo pomote, sem na idealni teži in me nič ne moti, kakšni so drugi. Kot rečeno, vidiš, kakor želiš in verjamem, da so razlogi proti pevki čisto drugi kot pa kilogrami?babja favšija.. in namesto, da bi človek bil boljši, motiviral nekoga, ga znal pohvaliti..ne, ne znate oz.nekateri niste zmožni tega..velika večina je samo Jaz, jaz jaz …škoda, mladina postaja ista s takimi vzorci. Želimo si boljši svet, kaj smo pa pripravljeni za to nardit?
Načeloma me ne zanima oziroma briga, kako suh/debel je kdo. Ne ločujem ljudi po tem kriteriju. In vsak nosi svoje kile sam, tako, da jaz nimam nič pri tem, koliko jih nosi ona. Niti me to ne briga.
Je pa dejstvo, da ji je teža zelo zrasla. In to ni lepa, oblinasta oblika, ampak se prav vidi, da je to čustveno pogojeno prekomerno hranjenje. Vse nosi v trebuhu… Ko si moraš enkrat kratke hlače potegnit čez popek, da nekako izgleda, potem veš, da je preveč. Žal izgleda kot ena 50+ gospodinja iz Lidla… s temi vrečastimi tunikami… se mi zdi, da so jo v tem spotu tudi zelo nerodno oblekli. Ker se to da, ampak niso uspeli. Potem še tisto veliko oprsje… kar nerodno izgleda vse skupaj. Škoda, no. Saj pravim: not my problem, ampak če se že komentira…
Anonimno978, 16.07.2024 ob 06:36
Načeloma me ne zanima oziroma briga, kako suh/debel je kdo. Ne ločujem ljudi po tem kriteriju. In vsak nosi svoje kile sam, tako, da jaz nimam nič pri tem, koliko jih nosi ona. Niti me to ne briga.
Je pa dejstvo, da ji je teža zelo zrasla. In to ni lepa, oblinasta oblika, ampak se prav vidi, da je to čustveno pogojeno prekomerno hranjenje. Vse nosi v trebuhu… Ko si moraš enkrat kratke hlače potegnit čez popek, da nekako izgleda, potem veš, da je preveč. Žal izgleda kot ena 50+ gospodinja iz Lidla… s temi vrečastimi tunikami… se mi zdi, da so jo v tem spotu tudi zelo nerodno oblekli. Ker se to da, ampak niso uspeli. Potem še tisto veliko oprsje… kar nerodno izgleda vse skupaj. Škoda, no. Saj pravim: not my problem, ampak če se že komentira…
50+ letna gospodinja iz lidla? ? Kako pa to zgleda? Drugače kot iz špara ali Mercatorja? Kaj vse prebereš na tem monu, samo za žalit ljudi
Večinoma itak tu komentirajo v glavo prtišjene trole. Lepotni ideal na družbenih omrežjih, fotke skozi filtre. V resnici pa, ko se vas sreča v živo obup, kot odslužene prostitutke. Žal je to resnic, ki vas boli.
Sem zadnjič na javnem portalu kliknila eno, zobje na fotki beli kot sneg, v resnici sivi in gnili od cigaret. Gubasta in pri svojih letih postarana a na omrežju vsa popravljena. Ja to so te popolne dame, ki tu komentirajo par kil viška hahaha.
Kritizirate komad…to ni njen avtorski, je iz Zanzibarja, s slovenskim besedilom, je dobila dovoljenje. Kritizirate debelost…zdaj je ful shujšala. Kritizirate stajling…komad je posnela v celoti sama, s svojimi prijatelji v njem. Tu ni zadaj neke produkcije bilo. Res ji rdeča barva ne paše, saj zdaj je spet blond. Svoje lase ima slabe, vedno je nosila podaljške…
In punce, kaj dogaja?
Vidim da komentarje o Špelini debelosti, slabem videospotu, neprimernemu in nedoraslemu obnašanju pišejo ljudje ki znajo pravilno oceniti osebo in imajo realen life in so z nogami na tleh.
No, so pa tukaj tudi Špelini neiskreni prijatelji ki jo tu zagovarjajo da ni debela. In isto ji delajo ko so v njeni bližini. Lažejo ji v faco. Pravi iskreni prijatelj bi ti rekel da se vzemi v roke in uredi svojo propadajočo psiho in se nehaj tako zblojeno obnašati ter shujšaj ker si res predebela. Pravi prijatelj bi ti povedal da imaš motnjo prenažiranja in se nehaj smiliti sama sebi.
Prijatelji ti govorijo tisto kar ti želiš slišati ker ne preneseš kritike ker si mali narci, tukaj ti pa govorijo tisto kar moraš slišati. In to je bistvena razlika.
So pa eni komentarji res malo grobi ampak fuck it, that’s life. Ampak ni panike saj praviš da te komentarji ne prizadenejo.
Forum je zaprt za komentiranje.